BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #600311 przez sylwia1986
Katarinka Anulka słodka, fajnie że się odezwałaś, ja piszę w trakcie karmienia, a że często zdarza mi się karmić, więc i często piszę ;) ale też mam problem że co mały pociumka 5 minut to zasypia, odkładam go do łóżeczka i znowu by pociumkał. A z odciąganiem u mnie kiepsko :( więc może temu je tak na raty, ale nie poddaje się z karmieniem naturalnym, oby tylko okazało się na przyszłotygodniowej wizycie że ładnie przybiera.

Olu dzięki kochana za pocieszenie i tego się będę trzymała, że to trądzik :blink:

Andziu Bartek też ma spore stopy, zresztą na ostatnim zdjęciu to widać ;) aż z ciekawości jutro zmierzę. Andziu mam pytanie, bo chyba wczoraj odpadł Wojtusiowi kukut, jak to pod nim wygląda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600317 przez dominia
Aga tak dobrze robisz, tylko uważaj żeby mu nie uszkodzić skórki :)

Sylwia jeżeli Bartuś ma jeszcze strupek to przemywaj i nie mocz w wodzie dopóki się całkiem nie zagoi :) albo wrzuć zdjęcie to ocenimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600331 przez [email protected]
Dominia u was też tak ciężko schodzi wydzielina? łatwiej umyć dziewczynkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600340 przez dominia
Aga też tak myślę, że łatwiej umyć dziewczynkę :dry: łatwiejsza z tym jest :)
ciężko umyć, ja jeszcze ściągam mu skórkę tak żeby było widać tylko dziureczkę od sikania, Pati z tego co wiem też tak robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600345 przez [email protected]
Dominia dziękuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600382 przez kasia123m
Anusia przesliczna dziewczynka :laugh:

Domina dobrze ze odciagasz.czasami ta skora sie zlepia i powstaje taka mastka.taka gula z biala wydzielina...i jak sie odciaga to to sie czysci...a wystarczy tylko troszke odciagac...zeby dziurke bylo widac...

odsawilam bobotic...Tosia narazie grzeczna ale atak wczoraj byl po 16...wiec zobaczymy..steka narazie.dala mamie zjesc obiad...grzecznie lezala w lezaczku...wierze ze bedzie dobrze.a ja mam dzis dzien placzu...rano plaklam z TOSIa JAK JA bolalo a teraz placze bo zbliza sie rocznica smiwrci mojej Mamy...pierwsza.Juz rok mija jak jej nie ma... :( a boli dalej...teraz bardzo mi jej brakuje...

princess co u Ciebie

Gabille a u Was

Chomiczka mam nadzieje ze kolki Was juz oposcily.po wczorajszym i dzisiejszym uwazam ze zadnego dziecka nie powinno to spotykac...

dzis koncze 1 miesiac...pozdrowienia dla wszystkich cioc :laugh:



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600408 przez Alina2408
andzia czasem sa takie nawaly pokarmu ja sciagam codziennie po trochu wtedy sie nie zalewam...

kasiu bobotic nie powinien szkodzic moze dawaj mniej...

sylwia pozdrowie...

katarinka ja pisze jak mala ssie cyca albo spi :P

katarinka dobrze ze w tym szpitalu wiedzialas czego rzadac bo ja nie wiedzialabym co zrobic... jaka sliczna anula...

andzia nie mierzylam ale az sprawdze :)

dziewczyny z dziewczynkami tez nie jest latwo bo trzeba pomiedzy wargami umyc...

to my dzisiaj z rana :)




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #600409 przez Alina2408
no i dzisiaj poszlam do 5-10-15 ku[ic prezent dla corki kolezanki bo ma urodzinki no i co ??? oczywiscie kupilam bluzeczke dla tej malej ale znalazlam cudne body i nie moglam sie oprzec i kupilam... wklejam zdjecia bodziaka i tego plaszczyka i caapeczki ktore moja mam zrobila dla wnusi na drutach :):)





...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600425 przez gabilee
hej mamusie :D
co wlacze laptopa to maly sie budzi albo ktos nas odwiedzi i tak w kolko :P dlatego sie nie odzywam , bo zwyczajnie padam razem z Leosiem :D
u mnie dobrze, Leoś zdrowy ,je co 2h nawet i co 3h w nocy ;/
jestem teraz sama z nim i jest mi ciezko , czuje sie samotna , ale cale szczescie M. dzis wraca po 1,5 tygodnia :D ciesze sie jak nie wiem...
sliczne dzieciaczki wszystkie bez wyjatku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600430 przez michasia
Katarinka miło, że się odezwałaś. To tez przeszłaś stres w szpitalu. Nie wiedziałam, że ten inkubator tak wysusza. Moja Ania miała bardzo wysuszona skórę, do tego stopnia, że miała popękaną na stopach od góry i takie krwawe zadrapania-jakby kot podrapał. Ale może to przez moje bezwodzie, niewiem teraz. Dobrze, że teraz dobrze. Długo tak macie ją inhalować?
Śliczne usteczka ma Twoja Ania, w ogóle ładna dziewczynka, ale te usteczka miodzio:)

Mnie dziś coś głowa boli. Chyba się położę. Narazie siedziałam i szukałam wózka w necie, bo Paweł chciał zedrzeć lakier i pomalować ramę od tego, który dostaliśmy i stwierdził, że chyba nie ma sensu. Wózek ma chyboczące się koła (a może to normalne-u Was też się tak da poruszać każdym kółkiem, czy sztywno siedzą?), do tego hamulec taki dziwny-blokuje takie wypustki w kołach, z których niektóre są powyłamywane, kosza brak, no i wysokość...Paweł ma 188cm, a ten wózek jak się rączkę da najwyżej, to mu pod brzuch sięga, musi maksymalnie ręce wyciągać lub się garbić do niego. Trochę szybko się za niego zabiera, ale cóż. Wcześniej wszystko poprałam i w ogóle, ale nie sprawdzaliśmy jak działa.
Chcemy głównie w chuście nosić, ale wózek też się przydaje mieć. Więc chyba kupimy, a ten oddamy...

Alina śliczny ten płaszczyk i czapeczka. Super mamie wyszedł.
A nam położna mówiła w szpitalu by tylko tak z zewnątrz myć, nic w środku nie ruszać.

Gabilee to długo byłaś bez M. Dobrze, że już wraca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #600431 przez andzia_zg
sylwia1986 napisał:

Andziu Bartek też ma spore stopy, zresztą na ostatnim zdjęciu to widać ;) aż z ciekawości jutro zmierzę. Andziu mam pytanie, bo chyba wczoraj odpadł Wojtusiowi kukut, jak to pod nim wygląda?


Część wygląda normalnie jak pępuś, a część wygląda troszkę jak "smarki" Sorki za określenie ale to ma podobny kolor i kawałki się tak troszke ciągną, a to dlatego, że mały naderwał kikut, który nie był całkiem dosuszony. Położna mówiła, że wygląda to dobrze.Mam smarować to 2 razy dziennie spirytusem i sie to zagoi.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600442 przez gabilee
michasia mi koła nie latają ,myślę , że wózek mimo wszystko się Wam przyda :D

a co do pisiorka to ja tylko z wierzchu go przemywam , położna nie kazała wogóle go ściągać więc jak to jest , bo jestem zagubiona ;/ ?

wogole musze obciać małemu pazurki ale tak się boję , że mu krzywdę zrobię ;/ po jakim czasie wy obcinałyście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600457 przez ola85
Andzia - u mnie położna też się zdziwiła że mała jest na piersi :) Powiedziała że teraz to rzadkość
Katarinka - moderatorkami tabelki są Martyna i Sylwia :blink: Ale na pewno poprawią wagę Twojej córci. Swoją drogą to duża dziewczynka, a pamiętam jak kiedyś pisałaś (jak była jeszcze w brzuszku) że zapowiada się drobniutka :blink: Fajnie że się odezwałaś. Ania jest śliczna :kiss:
Alina - śliczny płaszczyk i jak zrobiony przez babcię to niepowtarzalny :)
Gabilee - oj jak ja Cię kochana rozumiem. Mój M wychodzi do pracy koło 8 i wraca koło 8. Jeszcze do tego śpimy oddzielnie po M ciągle przeziębiony no i mała jednak daje w nocy popalić, a do pracy to jednak trzeba być choć trochę wyspanym
Ja jeszcze pazurków nie obcinałam, ale też się przymierzam :blink:

Widzę że każda z nas ma swoje sposoby by znaleźć czas na forum :blink: Ja jak już nakarmię małą, a nie mogę jej uspać, to wkładam ją do wózka, husiam nogą i jednocześnie pisze na forum :) Najczęściej przy tym też coś jem, bo czasu niewiele. I tak oto moje dzieciątko właśnie usnęło po prawie 4h czuwania (czytaj głównie jedzenia i noszenia)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600473 przez gabilee
powiem wam dziewczyny , ktore karmicie piersia to podziwiam was ja bym oszalala gdyby maly byl caly dzien na cycu i to co 5 min ...

olu dobrze , ze chociaz jest w domu na noc to zawsze w razie "w" jest ,a ja ogolnie strasznie sie stresowalam sama zostac z moim maluszkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #600511 przez Monia_T
Tak się cieszyłam, że Igunia spokojnie przeszła szczepienie...ale ona nadal nie doszła do siebie :dry: Prawie cały czas śpi, jest apatyczna, nieobecna, nie śmieje się, nie grucha, nie reaguje na nic :dry: Zasypia mi nawet w trakcie przewijania, nie mówiąc o karmieniu. Jestem załamana, to nie to dziecko! Patrzę na nią i płakać mi się chce, do czego to doprowadziło.
Dzwoniłam do naszej pediatry, powiedziała, że jak do rana nie wróci do siebie mamy jechać do szpitala.
Fuck! Pierdolone szczepienie!!!!

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl