BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620074 przez anoda89
Dominia oj zanim ja się tu fasolką pochwalę to wy z kolejnymi dzieciaczkami w ciąży będziecie chodzić :dry: Chociaż ostatnio trochę was podczytywałam i widzę że nastawienie do macierzyństwa jest różne ;) Powiem tak trzeba się cieszyć że macie piękne zdrowe dzieciaczki i dziękować Bogu że takim cudem was obdarzył. Na staraczkach są dziewczyny które od kilku lat się starają o dzieciątko albo kilka razy straciły maleństwo i wszystko by dały żeby pomęczyć się w noc. U mnie w rodzinie kolejna tragedia bo chłopczyk urodził się z wadą serca i czeka go operacja :( . Trzeba się cieszyć z tego co się ma ale co ja tu wam będę pisać ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620141 przez michasia
Suzi super tak znów fotę z USG zobaczyć:) Mokołajek super. To ile lat ma jego rodzeństwo? jak zareagowali na wieść o kolejnym członku rodziny?

Dominia, Patii strasznie tak, oby już się nie powtórzyło.

Monia to będziesz stroić Igę, śliczne sukienusie.
Fajnie, że zapytałaś po co to badanie i wysłała Was do neurologa jeszcze. Umówiłaś się już?

Princess u nas chrzest był w starym rycie, więc podobny. Najpierw przywitanie dziecka w kruchcie, egzorcyzmy, tchnienie, sól na język, wprowadzenie do kościoła podczas odmawiania Credo, później przy chrzcielnicy też smarowane plecki i klatka, no i to co na każdym chrzcie w NOM-ie, czyli smarowanie czoła, woda, szatka i świeca.
Te tradycyjne ryty mają piękne obrzędy, które obecnie są niestety zmodernizowane i bardzo uproszczone.

Anoda a kiedy masz tą konsultację u tego super ginekologa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620170 przez Suzi
No widzę że nie da się od tego tematu uciec :silly: jeszcze Michasia naciska, ehhh, no dobra...
moja pierworodna czyli siostra Mikołajka ma 20lat a brat prawie 17...
ale Ola pociesza, ze to mnie odmłodzi....póki co odmłodziło mnie o 10kg :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620180 przez Satine0
Suzi Fajnie :D Pomogą Ci trochę :)

A ja małej zrobiłam małą sesję :D teraz śpi hah :)

https://lh6.googleusercontent.com/-fFUEs9SPHqQ/UWahqc_wulI/AAAAAAAAAQU/d-PSVTggAC0/s978/kr%C3%B3wka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620200 przez anoda89
Michasia czy on taki super to się za tydzień w czwartek okaże ;) :silly: Za wizytę bierze tyle że jak mi przyjdzie do niego chodzić to zbankrutuje więc modle się żeby tylko mi nic nie wyszło chociaż znając moje szczęście coś wynajdzie :dry:
Myślę że zły nie jest skoro z Lublina specjalnie do Warszawy przyjeżdża i pracuje w szpitalu na Szaserów a to dobry szpital.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620207 przez Suzi
sie okaże Satine ;)

i nie obraź się na mnie ale musze to powiedziec, wbrew wszystkim opiniom do tej pory... Marysia to cały ...TATUS, no po prostu pieczątka ( jak dla mnie oczywiście ) ale było takie zdjecie buzia przy buzi.....z tatusiem no i nie mogłam sie oprzec wrażeniu, ze to dwie krople wody
ale już biorąc pod uwagę to Twoje zdjecie w wózku to faktycznie, podobna jest i do Ciebie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620213 przez Satine0
Suzi różnie mówią :) usta, nos i policzki ma moje na bank :P Szymek ma calkiem inne. Może tak na zdjęciu wyszła :P Nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620217 przez dominia
Suzi ale super :lol: czyli jestem rok starsza od Twojej Córy :blush:
Powiem Ci, że chyba lepiej w Twoim przypadku być świeżą Mamą niż młodą Babcią tak jak to jest w przypadku mojej Mamy :lol:
Wychowają Ci Mikunia, pomogą, czego chcieć więcej :)

Satine dawaj foty :side:
Ale bułeczka :lol: mogą sobie z Igorem przybić piątkę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620292 przez Alina2408
suzi to rzeczywwiscie ciagnie swoj do swego...

monia u nas sloneczko i cieplutko musialysmy wrocic zeby sie najesc.,...sliczne ubranka fajnie masz...

dominia tez mysle ze anoda bedzie pierwsza ja juz czekam na wiesci...

sylwia przykro mi nie mam takiego skomnplikowanego wozka...:P

anoda ja wiem ze trzeba sie cieszyc ja ci powiem ze bylam w szoku ze mi sie udalo za pierwszym razem bo w koncu juz nie jestem mlodka ale udalo sie a pozniej dziewiec miesiecy modlilam sie zeby wszystko bylo dobrze szczegolnie ze zaraz po tym jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy mialam krwawienia...

suzi to pozazdroscic :) ze tak ciaza na ciebie wplynela...

satine ooo krowka :) my juz czekamy na sobote :) :) juz wiem ze fajnie bedzie :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620330 przez Satine0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620347 przez Suzi
Nie oczekuję Dominia że mi bedą brzdąca wychowywać, maja swoje zajęcia, ale co do pomocy to pewnie czasami chętnie skorzystam :)
Satine, super foty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620361 przez anoda89
Alina no martwić się o dziecko to rzecz normalna i do końca życia tak już będzie. Ja sobie nie wyobrażam jak to będzie ze mną w ciąży, chyba się na własne życzenie do szpitala położę bo umrę ze strachu albo będę latać z byle głupotą do gina.

Tak w ogóle to może jakaś mamusia chętna jest założyć wątek mamusie 2014 tylko miesiąc nie znany ;) :lol:

Marysieńka miss rocznika 2013 :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620400 przez xpatiiix3
Alina no no to też mieliście przygody, no każdą z nas różne sytuacje czekają jeszcze, ale wszystko jakoś przeżyjemy i zapomnimy z czasem :)

Monia super ciuszki :)

Michasia no oby mam taką nadzieję..

Satine Marysieńka cudna :)

Kurde Suzi to Twoja córa w moim wieku :D hehee :) No to nieźle :D Moja mamuśka w wieku 42 już babcią jest :P

Kur... babcia nic mi nie powiedziała dopiero jak do domu wróciłam że dzisiaj znowu zaczął się krztusić ale już całe szczęście nie tak jak wczoraj...

Hehee Anoda ja na tą chwilę mogłabym mieć następnego brzdąca w przyszłym roku, ale fundusze no i trzeba dobrego tatusia znaleźć :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620417 przez dominia
Suzi no to pewnie :) jak beda w domu to zawsze popatrza, ululaja jakby trzeba bylo :) zobaczysz, ze bedziesz miala w nich duze wsparcie :) ja mam takie akurat w moich rodzicach :)

Ciotka mi kupila 10 sztuk body za 38 zl :) jakis fajny lump dziecinny jest, ciut drozszy niz normalne ale szmaty podobno super :) misze sie tam wybrac, w sobote jest towar i juz jestem najarana zeby jechac ale chyba nie bede miala z kim dziecka zostawic ;) a ubranka z usa sa wiec jakosc pewnie super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620418 przez anoda89
Pati kochana to życzę żebyś znalazła tatusia i żebyście żyli długo i szczęśliwie :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl