BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620459 przez Madlen
Monia zajebiste ubranka :)

Anoda masz rację, trzeba się cieszyć nowym życiem, a Ty tak nie gadaj, że będziesz tyle czekać. Pozytywne myslenie przyciągnie dobre..
Zbadałaś hormony?

My dziś również po spacerku, ale ciężki ten wózek do znoszenia :dry: Na szczęście przyjechała psiapsióła to pomogła mi z psem...

A z psem...
Wczoraj wyszliśmy w 3. Ja Adas w wozku i pies.
A wieczorem najpierw włożyłam śpiącego Adasia do fotelika sam. Potem stwierdziłam, że mi go żal i za zimno..Cholernie ciężkie to było, a ja zmęczona bardzo.
Wypuściłam psa samego, w kagańcu i wróciłam. Patrzyłam przez okno..Po chwili był przed blokiem.
Durny..
To co było robić.. Zadzwoniłam na drugi telefon komórkowy, który mam w domu, odebrałam, położyłam obok dziecka i wyszłam z Borysem na spacer. Serce w gardle..
Cały czas wsłuchiwałam się w oddech dziecka. Słyszałam go dość dobrze przez telefon.
A pies latał luzem w kagańcu.
Ale durny szczekał na inne psy i ludzi. Muszę go na smyczy jednak trzymać.
Bo aferę skręci i znów Policja będzie prowadzić w sprawę, gdzie poszkodowany jest pies...

Boję się Adasia zostawiać w domu samego.
A w nosidełko można już wkładac takiego malucha?
Polecicie coś?
Chusta odpada, nie mam nerwów na wiązanie.

Alina nie boisz się wychodzić z psami i zostawiać malutką?

Satine foty wymiatają :)

"Mądra" jestem :side: Adaś długo pił mleko- min. 15 minut. To zrobiłam większe dziurki w 3 smoczkach tommee tippee. I się teraz z większymi dziurkami nie najadał. Wypijał w 3 minuty. I chciał więcej.
Szybko wróciłam do oryginalnych smoczków, teraz mu wystarcza. Widocznie by się nasycić potrzebuje więcej czasu i zmęczenia :)

Mam 5 dzień chyba okresu, a nie zmniejsza się krwawienie tylko jakby więcej. Dziwne. Trochę za szybko na @..miesiąc po porodzie...
Wiecie coś na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620468 przez dominia
Madlen któraś z Mam miała tak szybko okres ale nie wiem czy się nasilał :)

Kasia jak Tosia dzisiaj ??

Jeju mi lewy cyc pękał normalnie .. ściągnęłam tyle mleka, że brakło ml na butelce :ohmy: i to z jednego w 5 minut :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620471 przez anoda89
Madlen co do okresu to jak 2 pierwsze miałam takie że nawet w nocy musiałam wstawać i zmieniać podpaskę, powiedziałam o tym ginowi i powiedziała że to normalne bo się oczyszcza. Już miała do niego dzwonić bo w połogu tak się ze mnie nie lało :P
Hormony to ja mam dobre chyba tylko macica nie taka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620476 przez Monia_T
Ja po ginekologu, wsio ok :laugh: Gin powiedział, że mam wszystko w takim stanie jakbym nigdy nie rodziła :lol: Wzięłam receptę na tabsy, bye bye gumy :P :laugh:

Zrobiła się i u nas piękna pogoda zaliczyłyśmy z Igulą 2,5 godzinny spacer.

Madlen z tego co wiem, to nosidełka od 3-ego miesiąca, jak już dziecko główkę mocno trzyma.
Podziwiam Twoje nerwy podczas tego spaceru :ohmy: A nie ma u Ciebie w bloku jakiś gówniarzy, co by chcieli z pieskiem wychodzić? Rozejrzyj się, dasz raz na jakiś czas 5zł, oni będa zadowoleni i Ty będziesz miała kłopot z głowy. Najlepiej jakaś dziewczynka, fanka zwierząt. W poprzednim bloku gdzie mieszkałam, jedna dziewczynka sama przychodziła pytać czy może Maila wziąć i radochę miała z tego nieziemską :laugh:

Satine foty suuuuper :laugh: Zmobilizowałaś mnie do zrobienia sesji :woohoo:

Michasia neurologa mamy w poniedziałek popołudniu. Cieszę się, że specjalista obejrzy małą. Ostatnio zauważyłam, że Iga ładnie przekręca główkę w lewo, a w prawo już gorzej...raczej same oczka idą, czasami z wysiłkiem główka. Wypytam przy okazji lekarkę co z tym robić.
A z moim mężem tak jak pisałaś, rzadko jakieś spięcia mamy i raczej o pierdoły. Po chwili nam obojgu przechodzi, a poza tym zawsze i we wszystkim mogę na niego liczyć. Nie mogę narzekać ;)

Suzi to przypomnisz sobie od nowa jak to jest z niemowlakiem :laugh: I prawda, mogłabyś już babcia być :silly: Już widzę Mikołajka jaki rozpieszczony przez starsze rodzeństwo będzie :laugh:

Jedziemy wieczorem z Kinią na karuzele na Stary Rynek, a Igusia z babcią zostaje. Taki wypad we trójkę, żeby Kinia też poczuła się, że robimy coś tylko z nią :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620477 przez Madlen
Dzięki, z podpaskami nie ma tragedii, ale jak jestem w toalecie to wtedy leci że hej.. :dry:

To ja ostro zanieczyszczona byłam skoro teraz tak się oczyszczam :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620479 przez Suzi
Pati, to jak powiesz jaka wiekową koleżansię masz na forum to mama padnie :P :side: widzicie, macie przykład brontozaura w ciąży :silly:

Jak rodziłam moja córkę, to w szpitalu spotkałam 42latkę oczekujacą wprawdzie na patologii ale też na swoje dziecko a nie na wnuka, i wtedy to mi sie wydawało niemożliwe, żeby w TAAKIM wieku i dziecko....a tu proszę, los okazał się przewrotny :blink:

brontozaur pozdrawia ( fota sprzed tygodnia )
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620482 przez anoda89
hahah no ja po cc i też jakoś słabo mnie wyczyścili :woohoo:
Madlen witamy w krainie płodności :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620486 przez jadziatopol
Michasia ale ceremonia....chetnie obejrzalabym :)
Satine Marys cudowna :kiss:
Suzi no to widze,ze chyba jestesmy w podobnym wieku :blink: :lol:
Ola trzymam kciuki za szczepienie....daj znac po :kiss: Paulaa dala filmik ze SKALPELEM tak wiec juz wiesz :lol: :blink:
Anoda oj...ja bardzo doceniam bycie mama po raz drugi i to w moim wieku. Tak jak pisalam los dal mi szanse i jestem bardzo wdzieczna i dziekuje Bogu codziennie :) kocham Hubka nad zycie ...ale cenie sobie tez wolnosc. Mysle ,ze te dwie rzeczy mozna pogodzic. Poza tym teraz jestem duzo starsza niz wtedy i macierzynstwo mnie juz tak nie meczy...czerpie przyjemnosc z kazdej chwili spedzonej z Hubusiem. Czasem jak go trzymam w ramionach i caluje glowke ...czuje jego zapach i mysle ..Boze,te wlasnie chwile chce zatrzymac w pamieci" . Juz sie nie moge doczekac kiedy ty kochana pochwalisz nam sie wynikiem testu a pozniej pierwszym zdjeciem usg a potem maluszkiem w ramionach :) trzymam kciuki,zeby nastapilo to szybko :kiss: :kiss: :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620489 przez [email protected]
My po spacerku,fajnie tak wreszcie wychodzić :)

Satine super foty,Maryś cudeńko :)

Suzi ale super masz z dziećmi :) też bym tak chciała

A ja już myślę o drugim dziecku czy kiedyś uda mi się w ogóle zajść w ciąże i jakby to było,czy poradzę sobie z dwójką,po porodzie mówiłam że nigdy w życiu,jak szybko zmieniłam zdanie,sama jestem w szoku :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620491 przez Madlen
Monia a jakie tabsy dostałaś?

Muszę coś zorganizować, ale jestem samosia i wszystko chciałabym sama ogarnąć.
Nie wiedziałam, że jeszcze ta karuzela jest na Starym..
Jutro mamy usg bioderek to może potem się tam wybierzemy.

Suzi widać, że ciąża Ci służy. Nie wyglądasz na 40+ :)

Anoda ja już zakonczyłam tematy porodowe na zawsze.
Antykoncepcjo przybywaj. :lol:

Za tydzień wizyta u endokrynologa, porozmawiamy o odchudzaniu i antykoncepcji :)

Chciałam ćwiczyć i te krwawienie cholerne mi pokrzyżowało plany :angry:
Słaba jestem, może dlatego, wstrzymam się jeszcze troszkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620492 przez Satine0
Dzięki dziewczyny :D później jeszcze jakieś zdjęcie wrzucę tylko muszę ładnie je obrobić :)

Patiii To ja Cię przebije bo moja mama ma 41 lat :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620500 przez jadziatopol
Suzi mlodziutko wygladasz kochana :) pieknie wygladasz ...na prawde! :ohmy: :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620501 przez dominia
Suzi jaki znowu brontozaur ! Wyglądasz świetnie !! a jaka zgrabniutka :) brzusio malutki, super :)

Jadzia Hubi jak zawsze elegancki :)
A co do Ciebie to nie mam słów, normalnie zabrakło mi :lol: Mimo zmęczenia promieniejesz jak z Californi prosto tu do mnie do Tarnowa :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620512 przez jadziatopol
Suzi przesadzasz z tym brontozaurem :angry: swietnie wygladasz :) pisalas ,ze jestes nauczycielka...a czego uczysz jesli moge zapytac? ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620518 przez [email protected]
jadzia ładnie wyglądasz a Hubuń śliczności :kiss:

Suzi jaka laska :) a ja bardzo chętnie bym chciała dziecko koło 40 akurat Gabryś podrośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl