BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #618286 przez Satine0
Dominia No ma, ma... ale jak się pręży np. to wyłazi tak jakby. To źle? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618303 przez Paulaaa
Hej

U nas nocka jak zwykle. Zasnęła po 21 pobudka o 3.30 i 6.30. Obudziła się o 7.40 :)

Wasze maluchy też mniej śpią w dzień? Amelia wczoraj np. na cały dzień spała może ze 3 godziny.(Oczywiście rozłożyła sobie to na kilkanaście drzemek 15 minutowych) Dziś zapowiada się to samo... Nic nie mogę zrobić, bo ciągle chciałaby być na rękach. Nawet jak leży w leżaczku to muszę do niej gadać, bo inaczej ryk!

Monia powodzenia na USG. :)

Satine ładny pępuś. Nic nie odstaje. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #618307 przez michasia
Princess jak to 3 sakramenty na raz? to biskup był od razu? a jak Komunia? Pamietam, że tam na złotej łyżeczce się udziela.
Grekokatolicy połączeni z Rzymem.

Jadzia jakie super foty:) piękne ujęcia.

Monia Ty i tak chyba rzadko masz z mężem jakieś spięcia, prawda?
Kupiliśmy I, bo II są bardzo awaryjne i wszyscy na nie narzekają.
Ani wózek czerwony.
Daj znać po USG i czekamy na fotkę.

Kasia daliśmy 3300(P pojechał i powiedział, że żona więcej nie pozwoliła dać), ale trzeba doliczyć ok.1200zł za recykling, pierwsza rejestracje w kraju, tłumaczenie i przegląd zerowy do tego ubezpieczenie jeszcze, no i chcemy gaz wstawiać, więc też ok.2tys. Mamy znajomego, który też sprowadza auta i już u niego zamówiliśmy, ale jak trafił się ten to P z kuzynem pojechali go obejrzeć i kuzyn powiedział, że warto, a renówki zna od podszewki.
No i niestety jeszcze rozrząd, olej, jedno łożysko, bo słychać. Ale ogólnie do poprzedniej nie ma porównania.
identyczny, tylko silnk inny allegro.pl/idealna-laguna-po-lifcie-1-8-...acj-i3155693397.html

Satine wygląda normalnie. Ja się nie znam.

Dominia a długo po jedzeniu tak chlusnął? Mi dziś pierwszy raz udało się wszystko w pieluchę tetrową złapać, bo czasem jak żygnie pod ciśnieniem, to sweter, bluzka, spodnie i koc lub rogal do prania...no i ona do przebrania i umycia.
Ja zawsze Anię układam na boczku do spania, choć niewiem czy to dobrze. Przez pierwsze 3m-ce kręgosłup jeszcze się nie prostuje, niewiem. Niby najzdrowiej na plecach, w tym filmie o uspokajaniu-szczęśliwe niemowle, ten facet tak mówi.
No i na brzuszku tak 1-2 godz dziennie śpi sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #618309 przez Satine0
A co do macierzyństwa. Rozmawiałam z jedną koleżanką, drugą...one jak wychodzą gdzieś bez dzieci to tylko o nich myślą. No to ja poczułam się straszną matką bo jak ja byłam u mamy i zostawiłam z nią mala a poszłam do fryzjera, na zakupy to wogóle o niej nie myślałam. Wiedziałam, że mama jej krzywdy nie zrobi i poczułam się taka wolna A teraz nie mogę się doczekać 30 kwietnia bo jedziemy do mojej mamy na prawie tydzień czasu i wiem, że w końcu się wyśpię bo mam o 6 rano wstanie do małej i da jej butlę Ahhh...

Paulaaa Moja ma to samo...jak w dzień już jakimś cudem zaśnie to max pół h. Chyba, że jesteśmy na spacerze to prześpi na dworze 3-4 godziny :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618335 przez Paulaaa
Pocieszyłaś mnie trochę, bo już myślałam, że tylko moja córka ma spanie w dooopie :silly: :woohoo:

Kolejne pytanie :lol: :lol:
Co zrobić z potówkami? Młoda ma na buzi taką tarkę, że ja pierdzielę. Nie przegrzewam jej, bo w domu ma zazwyczaj bodziaka na długi rękaw i śpiochy. Potówki ma tylko na twarzy :dry: Pewnie od tego że śpi na kocyku polarkowym ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618354 przez Satine0
Kąpiel w krochmalu chyba pomaga ;) albo dodaj trochę mąki ziemniaczanej do wody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #618377 przez dominia
Satine jeżeli sobie grzecznie leży i nic wtedy nie wystaje to myślę, że jest dobrze :)

Michasia nie wiem :dry: ale pewnie nie .. Jemu ostatnio często się ulewa ;) zaraz po jedzeniu potrafi niemało zwrócić a później to taki serek czasem mu popłynie ..
Ja Igora w nocy kładę tylko na boczku :) śpię i nie daj Boże bym nie usłyszała a Jemu by się zwróciło .. ani nie chcę myśleć :huh:

Paulaa mój Mały też miał potówkę na głowce .. dokładniej po bokach i to było przez polarkowe kocyki :) teraz mu zeszła bo smaruję Go kropelkami od lekarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618471 przez sylwia1986
Wszystkie dzieciaczki cudne :) :kiss: :kiss: :kiss: Bartek śpi w chuście wtulony we mnie, słodziaczek :) :) :)

Gabi, Princess też mam chwile zwątpienia, ale krótkie, bo jak synuś zasypia mi na rękach, spojrzy tymi swoimi ufnymi oczkami lub się uśmiechnie to mięknę w sekundę. Wiele razy śmieje się do M, że może on pójdzie na tacierzyński a ja wrócę do pracy. Szczególnie jak rano M wychodzi do pracy i mówi "ale Wam dobrze, że jeszcze w łóżku" tylko Bartek zazwyczaj wtedy nie śpi i włącza mu się maruda..

Satine Bartek ma bardzo podobny pępek i lekarz stwierdził że to delikatna przepuklina pępkowa, ale nie ma się czym martwić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618512 przez kasia123m
ALE WAM ZAZDROSZCZE TYCH SPACERKOW..

Tosia pospapal pol godziny na brzuchu jakos jej w nosie zaschlo i sie obiudzila.kurde je mi po 90 ledwo w nia wmuszam a za godzine jest glodna..najgorzej w nocy jak zasnie po 30ml..masakra
Ide bo placze ech..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618552 przez xpatiiix3
Jadzia Hubuś śliczny :)

Satine śliczna śmieszka z Maryś :)

Marlena no super spał a dzisiaj 6 i potem po 3 ale i tak się nie wyspałam, bo musiałam przed 6 już na nogach być żeby się wyrobić do szkoły... ;/ coś czuje że długo tak nie pociągnę :P no a z tymi cyckami to ciężko hehe mi na początku kręgosłup w części piersiowej bolał od ciężaru bo nie przyzwyczajony :P

Michasia na razie to ja się wstrzymam z facetami hehe trzeba trochę małego odchować :) a no byli byli kurde a wczoraj zobaczyłam, że mam dwie 1 z polskiego i jeszcze jakiegoś przedmiotu a mnie nie było w tym półroczu na tych lekcjach tzn na polskim byłam ale nie pisałam sprawdzianu i jedynki są... i dzisiaj mi kazała jedna nauczycielka sprawdzian pisać chociaż nie przerabiałam tego materiału... co za ludzie coś czuje, że ciężko będzie...

Sylwia zobaczymy czy da radę hehe na razie 3 dni w szkole jakoś było, ale coś czuję, że na dłuższą metę będzie ciężko :P

Alina H..? o kurde a ja F hehe to masz kawał cyca :P :) właśnie zamierzam kupić tylko nie potrafie się wybrać do sklepu po szkole, bo lecę do małego na zbity pysk :P hehe

Kasia jak ślicznie całą trójka wygląda :)

Pliszka Oluś już spory :D

Kasia hehe udany ten Twój m :P hehe jak fajnie razem z Tośką wyglądają :)

Satine super Marysia wygląda w kąpieli :)

Monia Igunia śliczna i w ogóle świetnie wyglądają córeczki z tatusiem :)

Marlena Filipek jaki zalotny uśmieszek ma :D

Honka śliczny Adaś :)

Princess super, że Adaś już otrzymał wszystkie sakramenty, kurde nigdy nie byłam jeszcze na takiej ceremonii na pewno piękna jest, chciałabym kiedyś uczestniczyć w czymś takim :)

Jadzia jakie śliczne te Twoje chłopaki :)

Dominia szkoła dom kurde nie mam na nic czasu teraz ;/

Ja po szkole padam na twarz... Wrr Ja nie wiem czy długo tak pociągnę, nauczyciele jednak nie są tacy wyrozumiali, jedna nawet chce mi wstawić nieklasyfikowanie i będzie liczyć godziny, ale kurde przecież mam usprawiedliwione wszystko to ja już nic nie rozumiem zobaczymy jak to będzie, kurde najgorsze, że nie ma mojej wychowawczyni operacje miała i tymczasowo nie mamy nikogo... ;/ no ale na razie próbuję jakoś pozytywnie się nastawić... Zmęczona jestem cholernie kurde wczoraj do szkoły poszłam padnięta po nie przespanej nocce, bo moje dziecko miało ochotę gadać i bawić się całą noc ,ale na pratykach ścięłam włoski :) potem wstawię fotkę dzisiaj też padnięta jestem nie wiem czy dam radę :( ehh dobra zobaczymy jak to będzie jutro od 8 do 16 nie wiem jak dam radę tyle bez małego ja w szkole nie potrafi się skupić tak tęsknię za nim :( Nie mam czasu na czytanie forum nawet a co dopiero odpisać ;/ teraz na moment weszłam szybko obskoczyłam i lecę do małego bo głodny..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618560 przez Paulaaa
Mój ancymonek śpi już 40 minut. Szok! :woohoo: :woohoo:

Zdążyłam wstawić obiad - jest postęp. :)

Dominika a jakie to kropelki? Ja chyba zapiszę na jutro Amelkę do pediatry, bo okropnie wygląda jej twarz. :dry: :dry: Nie dość że krostki to jeszcze jakiś plamy.

Sylwia jaką masz chustę? Też chcę kupić tylko nie wiem jaką. ;)

My dziś na spacerek nie idziemy, bo wieje strasznie. No i nie chce mi się. :blush:
Nie mogę się doczekać, aż będzie na tyle ciepło, że wystarczy ubrać dziewczyny w dresy i wyjść. Może w Czerwcu się uda. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618568 przez ola85
Alina - ja miałam nadżerkę w ciąży, teraz w poniedziałek okaże się czy znikła
Ja się kiedyś zastanawiałam czy jeśli urodziłabym drugie dziecko, to czy byłabym w stanie je pokochać tak mocno jak małą.
Satine - u mojej pępek wygląda podobnie, lekarz mówił że to mała przepuklinka, która ma się naprawić sama
Michasia - moja śpi prawie cały czas na brzuszku. Czasem ją kładę na boczku jak nie odbiję, ale ona tego nie lubi i szybko się budzi. Ma pleckach tylko jak jestem w pobliżu :)

Wszystkie dzieciaczki śliczne :)

U mnie noc kiepska :blink: Mała zasnęła koło 1 i budziła się praktycznie co godzinę, może jeden sen taki 2-godzinny zaliczyła. Teraz odsypia...

Ja pracuję "na swoim" z mężem więc mogę sobie sama ustalać godziny pracy, no i w przyszłym tygodniu już planuję wyskoczyć na godzinkę czy dwie.
Mi też brakuje pracy, ale znowu też nie mogę oderwać się od małej. Wczoraj jak byłam na zakupach (mała spała i doglądała ją teściowa), to pędziłam do niej jak głupia. W ogóle to będziecie się ze mnie śmiać, ale ja jestem o małą strasznie zazdrosna. Nie lubię jak ktoś inny się nią zajmuje (oprócz M oczywiście :silly: ) Chyba wrócę do pracy razem z nią :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618635 przez Alina2408
monia ja wiem ze za kilka lat moge chciec drugiego bobasa ale wiem ze na razie moj pepek swiata jest teraz ze mna i swiadomie nie zdecydowalabym sie teraz na kolejne :)

satine no na pewno z nia poplotkuje :P

satine ja wlasnie po porodzie nie mowilam ze nigdy wiecej... nie maialm takich przykrych wspomnien z porodu :P

jadzia tez szalalam samochodem usiedziec nie moglam nawet w ciazy ciagle bylam gdzies lubilam pozjc do pubu ale mnie znow to przeszlo nie mam checi... jakos mala mnie pochlania... pewnie chcialabym juz wiosne i na spokojnie pojsc na zakupy ale zawsze planuje je z mala :) tak mi sie poprzestawialo w glowie...

honka to zazdroszcze ci pogody bo u nassnieg z deszczem cholera a musimy dzis isc na usg bioderek... sliczny chlopak :)

princess tak juz od razu wszystko???

jadzia jakie sliczne foty chlopakow...

monia tez sie smieje ze musze dzieciom w szkole tlumaczyc co to walkman a dla nas byl to szok techniczny... a pamietacie te gre telewizyjna co odbijalo sie kulke dwoma kreskami...

dominia pati pewnie w szkole jest :)

satine my mamy tylko dziurke...

paula nataszka juz dawno w dzien spi tylko na spacerach :)

pati no jakos mi h wyrosly a mialam male c hehe... idz i kup bo uwierz mi ze bedzie ci lepiej o niebo...

pati idz do dyrektora zeby byla nieklasyfikacja wystarczy miec 50% nieobecnosci ale tobie na to pozwolono poza tym nie wyobrazam sobie ze mialabys chodzic do szkoly w pologu... jedynki ktore sie pojawily sa bezprawne walczo to zeby ci nie popsuli ocen...

ola ja tez mam tak z ta zazdroscia juz to pisalam chociaz powoli sie przyzwyczajam ze moja kolezanka przyszla chrestna malej sie nia zajmuje albo ze moja mama ale juz np moja ciocia mnie drazni szok normalnie :P:P:P

do pracy nie mam ochoty wracac tyle co korepetycje bo mozna sie mala pochwalic i do tego troszke kaski wpada ale do szkoly i tego dyrektora nie mam checi :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618643 przez sylwia1986
Paulaa mam 2 chusty pożyczone, jedną kółkową i ona teraz mi się sprawdza. Jest łatwa w użyciu, ale nadaje się tylko do 9 kg, bo obciążone jest tylko 1 ramię, a jak dziecko się oswoi to będę wiązaną zakładać.

Olu fajnie Ci z tą pracą ;)

Pati dasz radę, może stypendium już nie będzie, ale pozamykasz wszystko elegancko ja w to wierzę i trzymam kciuki.

Ocho głodek zagląda do dupki Bartusia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #618758 przez [email protected]
Hej,wczoraj małego bolał brzuszek a już było tak dobrze,z tego bólu i płaczu jak zasnął o 23 to spał do 5.30 :woohoo: zjadł i kimono na godz,znowu cyc i od 10 do 13 spał,idziemy na spacer :)

Wszystkie dzidzie ślicznośći :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl