BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661090 przez ola85
Madlen - dobrze że z Tobą wszystko ok :)
Satine - ale Marysia zwinna :)
Jadzia - nie będę oryginalna, mi też podoba się niebieski :blink: Nieźle z tymi maskotkami
Monia - jakby co to ja obstawiam trzecią córę :silly: A i gdzieś mi chyba umknęły urodziny Twojej mamy. Najlepsze życzenia :)
Dominia - oby u babci i dziadka się ze zdrowiem poukładało. A nie pogniewasz się jak zapytam w jakim są wieku?
Sylwia - to mówisz że w biedronce są jakieś dziecięce fajne rzeczy? jutro się wybieram to może coś upoluję

Moje dziecko na razie na śpiące nie wygląda. Ale M już wrócił z pracy i właśnie bierze prysznic. Mam zamiar zaraz nakarmić małą i podrzucić mu ją do usypiania. Ja już marze o ciepłej kąpieli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661098 przez xpatiiix3
Gorzej jakby panienka żołądek dla dziecka rozsadziła albo by gdzie nie w tą dziurkę poszło... A chłopak zdrowy ,już ponad roczek ma :) Ale wiecie no znajoma i potrafiła sobie walnąć % i z wózkiem po ulicy iść...

Paulaaa Ami cudna :)

Martyna dziękujemy, dla Robcia też wysyłamy :******

Chomiczka biedna mam nadzieję, że jakoś szybko się z tym uporacie, trzymam mocno kciuki, żebyś wytrzymała :**

Marlena, Sylwia no M chce wrócić i zajmować się małym...

Drzyzgunia Bartulek słodziak a jak ślicznie się śmieje :)

Satine ojj Maryś to modelka będzie chyba kiedyś :)

Dominia ojej a co to Ci tak dziadkowie chorują.. ;/ współczuję i życzę zdrówka :)

Ja tak po krótc bo nie mam ostatnio wcale czasu...

M przyjeżdża w sobotę chce zobaczyć się z małym no dobra zgodziłam się bo potem będę złą matką dla dziecka swojego że broniłam kontaktu z ojcem, znow mi mętlik w głowie robi, kur,... bo chce wrócić do mnie, ale nie chce... ja na prawdę musiałabym chyba zobaczyć czy się zmieni, bo miłość się nie ulotniłam moja do niego, ale dałby trochę zapomnieć, cholernie to wszystko trudne jest...

Widziałam się z nim... No i nie potrafiłam nawet się z nim kłócić, tylko porozmawiałam z nim kulturalnie o wszystkim, no się niby wystraszył... Niby kocha dalej... Sama już nie wiem co myśleć o tym wszystkim...

A i buziaczki naszym dzisiejszym 3miesięczniakom :************

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661102 przez sylwia1986
Olu jutro też są znowu w promocji pieluchy dada, poza tym, ale to dla starszaków, kubeczki niekapki, talerzyki, łyżeczki, etc. Ja jeszcze chciałam taki wiszący organizer na rzeczy, tudzież kubełek, ale on w sumie bardziej się przyda przy zabawkach.

Pati wiem że to nie będzie łatwe, ale ostrożnie z M, na dystans, niech się postara dłuższy czas, wykaże, czy faktycznie dojrzał i zmądrzał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661112 przez ola85
Sylwia - to fajnie bo my dadę lubimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661117 przez Monia_T
Ja też jutro planuję atak na Biedronkę :) I zapas dady zrobimy :P

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661129 przez dominia
Dziewczynki a jaka ta promocja ?? :) bo my tez lubimy dade :)
Jadzia dzwonila babcia, ze przez dwa dni trzepalo ją zimno :/ czyli mogla miec goraczke albo nie daj Boze jakis stan zapalny sie tworzy ;) mama mowila zeby poszla do lekarza jutro ale znajac ja to pewnie nie pojdzie :( dzisiaj juz wylazla na pole ;) co za babsztyl uparty :angry:
Ola babcia ma 71 a dziadziu 73 :)
Patii czyli ruchnął sobie tamta panienke co Twoj brat i ze skrucha przylecial do Ciebie ? Grrr mimo, ze boli to okropnie, ze sie odezwal ja bym na dystans trzymala dluuuugo .. Bo jak raz zostawil i to w taki sposob to moze tak zrobic znowu :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661166 przez Satine0
Maryśka jak zasnęła o 19 tak śpi i śpi :D aż chrapię ! Dzisiaj ma dzień dziecka bo nawet się wykąpać nie zdążyła :P

Patiii Dominia ma racje...ostrożnie. Wiem, że to Twoje życie i zrobisz jak zechcesz, ale faceci się nie zmieniają. Chyba, że na chwilę ;-) Obudził się po 3 miesiącach yhhh :dry: :dry: A co do znajomej to brak słów ;)

Dominia Mój dziadek też ma 73 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661168 przez ola85
Ale mi to forum chodzi wolno...

Czy Wasze dzieci też tak lubią tv? Ja już w ogóle telewizję przestałam oglądać, bo co tylko wejdę do pokoju to mała wzrok w telewizor, a jak ją odwracam to niezdowolona

Pati
- dziewczyny dobrze radzą, trzymaj chłopa na dystans...
Dominia - to Twoi dziadkowe mniej więcej w wieku mojego taty :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661193 przez Satine0
Ola Maryśka lubi tv ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661226 przez chomiczka
Patii on zostawił Cię jak byłaś w ciązy, on nie jest Ciebie wart i nie wiem co musałby zrobić żeby zacząć być. Kochana wiem że uczucia to nie prosta sprawa, ze boli, ale nie daj się, On nie zdał najważniejszego egzaminu w życiu, wydaje mi się że nigdy się nie zmieni. Zasługujesz na lepsze życie. Walcz i trzymaj się :kiss:

Dzięki dzieczyny za wsparcie, jestescie kochane :kiss: :kiss:

Jadzia już u tylu lekarzy byliśmy, wszystko ma zbadane, na USG nic ie wykryto, już nie wiem gdzie mam pójsć, czasami mam wrażenie że on ma takie fochy i nic go nie boli, ama nie wiem. nie wiem co mu dolega, jestem chyba bardzo złą matką :(

Satine współczuje teściowej, trzeba olać i nie ma co wdawać sie w dyskusje, pewnych rzeczy i ludzi nie da się już zmienić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661272 przez jadziatopol
dziewczyny! Najpierw poswietujmy nowa reforme imigracyjna!!! Juz jest gotowa i zostala dzisiaj zatwierdzona przez komisje senatu...teraz tylko glosowanie Izby Kongresu i gotowe!!!! wszyscy sa bardzo optymistycznie nastawieni :lol: ostatni raz taka amnestia miala miesjce w latach 80-tych! wszyscy nieleg. ktorzy wjechali tutaj przed grudniem 2011 beda mogli zalegalizowac swoj pobyt :lol: :lol: :side: :silly: :P :lol: czyli Radek. A ze mna to pojdziemy do adwokata bo jestesmy rodzina i tutaj tez jest zapisek ,ze czlonkowie rodziny tez dostana leg. ci ktorzy wjechali przed koncem 2012 (czyli ja i Bartek) :lol: trzymajcie kciuki ,zeby wszystko sie dobrze potoczylo :lol: ciocia do mnie z Polski dzwonila z ta informacja...ona wczesniej wiedziala z wiadomosci niz ja tu na miejscu. Acha i wizy zostana zniesione. Kochany B.O. :kiss:

Dominia wspolczuje...wiem jak sie martwisz o dziadkow ale badz dobrej mysli. Zycze im zdrowka :)
Patii to twoje zycie i sama zdecydujesz. Ja powiem szczerze,ze po tej calej akcji to nawet bym na niego nie spojrzala ....
Monia zyczenia dla mamy :) wizy zostana zniesione kochana ...pakuj sie i przyjezdzaj na to wino kalifornijskie :blink: :lol: wozek rzeczywiscie podobny. Ale sobie kosztuje :cheer:
Chomiczka kurcze....oby to jak najszybciej minelo. I nigdy nie mow ,ze jestes zla matka...jestes bardzo dobra matka i kochasz swojego synka na pewno bardzo mocno. Biedaczek tak cierpi i nie wiadomo jak mu mozna pomoc. Moze ta rurka zadziala co polecila Mira ;)


dzieki za porady dotyczace kolorku...dalej nie wiem czy czarny czy niebieski :cheer: oba sa sliczne. Nie udalo mi sie pojechac dzisiaj do sklepu. Pojechalam po Bartka i mial ze mna jechac do sklepu ale umowil sie z kolega i wystawil mnie do wiatru . Zawsze go biore ,zeby sie nie zgubic...bo z moja wew.nawigacja nie jest za dobrze :blink: potrafie sie zgubic na stacji benzynowej...ale kierowca za to jestem podobno bardzo dobrym tylko potrzebuje pilota :blink: i oczywiscie zgubilam sie z Hubertem :) cale szczescie po godzinie jazdy odnalazlam droge do domu :cheer: i tak to wypuscic Jadzke w swiat :woohoo: :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661303 przez Paulaaa
Dzień dobry w ten zimny i pochmurny dzień.
Jestem pierwsza. :woohoo:

Satine grymas widać, ale jabłuszko na pewno smakowało. :) Tak oglądam fotki Maryś i kurcze Ona taka fajna pyzunia :) Moja Ama to taki długi patyczak :silly:

Jadzia czarny najładniejszy :lol:

Madlen u nas też są wózki do biegania :) Ja przy Oliwii miałam x-ladera xrun ;)

Alinka przestań, nie ma za co przepraszać. :)

Pati dziewczyny dobrze mówią. :) Trzymaj go na dystans dłuuuuuuuuuugo. Zostawił Cie w najważniejszym momencie życia, więc niech nie liczy, że teraz się uśmiechnie i będzie git. :huh:

Dominia w Biedrze są dady w kartonie :woohoo: 2 jest 156 sztuk a 3 jest 128. Cały karton za 49.99 więc się bardzo opłaca.

Ola moja pieje do tv. Bardzo lubi. Nie ograniczam, ale też nie pozwalam całego dnia gapić się w telewizor.

My nie śpimy od 5.50. Amelka stwierdziła, że pożegna tatę nim wyjdzie do pracy. :huh:
Teraz leży w łóżeczku ale zaraz padnie, bo już oczyska trze.

Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661320 przez Monia_T
Dzień Dobry

Ahh jak przyjemnie...pospałyśmy do 7 :laugh: Teraz Igula leży w moim łóżku i śmieje się sama do siebie :lol:

Pati dobrze przemyśl, czy chcesz nadal być z tym chłopakiem...wg mnie skoro zdezerterował w tak ważnej chwili to jeszcze nie raz zdarzy mu się chwila słabości w postaci nowej "koleżanki" albo tymczasowe zawieszenie związku z Tobą, bo tak mu wygodnie :angry: . Marcyś ma 3 miesiące a ile razy on go widział? Ile się zainteresował co u jego syna? Nawet nie biorąc pod uwagę jakim jest fatalnym partnerem dla Ciebie to trzeba przyznać, że ojciec z niego też beznadziejny...Życzę Ci dużo szczęścia kochana, bo na nie zasługujesz, a obawiam się, że z tym chłopakiem mnóstwo łez wylejesz.
Jadzia no to pięknie :laugh: :laugh: :laugh: Jak uda Wam się zalegalizować pobyt stały to rewelacja :woohoo: Bardzo się cieszę, że akurat teraz na to wpadli :laugh: Nie ma to jak dobrze wstrzelić się w termin ;) A co do wiz...hmmm no popatrz jak tylko mnie zaprosiłaś zaraz wizy znieśli...ciekawe :silly:
Paulaa Twoja Amcia rzeczywiście taka drobna modeleczka :) Ile waży?
Ola niestety Iga bardzo lubi tv...zdarza jej się nawet protestować jak jej zasłaniamy.. :huh:
Chomiczka jesteś bardzo dobrą matką! Starasz się, szukasz pomocy dla małego...musisz mieć nadzieję, że to wkrótce się skończy i wtedy szczęśliwy i zadowolony Oluś wszystko Ci wynagrodzi :)

Pogoda się u nas popsuła :huh: Jest szaro, buro i ponuro. Wygląda, że będzie padać. Chciałam na spacerze o biedre zahaczyć, ale chyba autem pojadę z Igunią.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661328 przez Paulaaa
Monia 02.04 miała 4350.
4 Czerwca mamy szczepienie to się dowiem ile teraz waży.

U nas pogoda też do dooopy :huh: Jeszcze nie pada, ale to kwestia czasu.
Kończą mi się już pomysły na obiad. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661338 przez dominia
Dzien dobry :)

U nas pobudka o 1 i 4 :) wstalismy o 7:30 wiec nawet niezle :)
Jutro do szkoly .. Juz sie denerwuje :(

Za oknem brzydko, zimno, zanosi sie na deszcz ..

Milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl