BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #661386 przez sylwia1986
Dominia u nas pobudka o północy i o 4 , wstaliśmy o 7. Zdrówka dla dziadków :) wiem jak tacy starsi ludzie potrafią być uparci, moja babcia ledwo na oczy widzi, a mój dziadek ledwo chodzi, mama chce ich zabierać do siebie na zimę chociaż, żeby nie musieli w piecu palić, nie ma opcji, zawsze znajdą jakąś wymówkę..

Jadzia to genialne wieści :)

Chomiczka co jak co ale złą mamą to na pewno nie jesteś, nie wolno Ci tak mówić i myśleć :kiss:

U nas też szaro, buro i nie za ciepło bo 12 stopni, my tv nie mamy, ale Bartkowi zdarza się na chwilę zawiesić wzrok na laptopie, szczególnie przy yt.
Teściowa ma dziś urodziny :huh: jakieś pomysły na prezent :unsure: :evil: :lol: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661406 przez dominia
Jadzia super by było jakby to przeszło wszystko :) jak zniosą wizy to mój dziadek pierwsze co zrobi to spakuje walizkę i wróci do stanów ;)

Sylwia rózgę :lol: żartuję :silly: noo ciężki orzech .. ja się zastanawiam co kupić na dzień matki .. teściowej to sie nawet kwiatka kupi w doniczce fajne ostatnio widziałam u mamy w pracy ale mojej to już nie mam pojęcia co dać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661434 przez Satine0
cześć wam :)


Paulaaa Ona na zdjęciach się taka wielka wydaje ;-) a tak to nie jest aż taka pultynka :P jest dlugaa i normalna ;p jedyne co to policzki ma chomicze hahah

Jadzia To będziesz miała gości teraz :D Mi samej się marzy wycieczka do USA ;-) Szymkowi też tylko on chce do Argentyny :P

U nas też od rana szaro. 12 stopni na termometrze...co to jest :dry: :dry:
a musimy iść z Mary po zakupy ;p jabłko się skończyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661448 przez Monia_T
Dominia teraz doczytałam o dziadkach...dużo zdrówka życzę :)
A dziadek w Stanach kiedyś mieszkał? Niech zgadnę...Chicago :silly:

Sylwia

A tak poważnie zawsze dobre są czekoladki, kwiatki lub kosmetyk. A jeśli szanowna teściowa do elegantek należy to może jakąś ładną wiosenną apaszkę?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661450 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Brrr, jak zimno :( Ostatnio nas rozpieszczało tak to słonko, że dziś byłam w szoku jak wyszłam rano po bułeczki :dry: Chyba nie mam wyjścia i wysprzątam wreszcie porządnie mieszkanie ;) Oluś dziś miał mieć kolejna randkę z Natalką mojej koleżanki, ale nie wiem czy dziewczyny w taką pogodę do nas przyjadą :( Ja juz wypiłam dwie kawy i nadal jestem bez życia :dry:
Wczoraj na zumbie spotkałam koleżankę z pracy i dowiedziałam się, że nasza inna koleżanka będzie miała w grudniu maleństwo :) Kiedyś mnie tak nie ekscytowały takie nowinki, a teraz jak mam Olcia to już wiem jakie to wielkie szczęście :lol:
Przyszło ubranko do chrztu dla Olcia :) Sliczne i bardzo starannie wykonane i made in Poland :)
Pati, doczytałam, ze kupujesz już ciuszki na 80cm :ohmy: Wow, my się dopiero przestawiliśmy na 68, a niektóre ubranka 62 wciąż są na Olka dobre. Ale to te ze Smyka, one podobno są większe.
Postanowiłam wykupić Olkowi prywatny abonanment w Medicover. Boję się go szczepić w tej naszej przychodni, narwana jakas ta lekarka :dry: a koleżanka szczepiła córeczkę w medicoverze i bardzo chwaliła jak ją dokłądnie przedtem zbadali i zlecili jakieś dodatkowe badania i mają u siebie szczepionki. Opcja kupowanie szczepionki w aptece i zanoszenia do przychodni nie przestaje mnie zadziwiać :unsure: Przecież te szczepionki muszą być przechowywane w odpowiedniej temperaturze... Jakoś po chrzcinach może się zaszczepimy wreszcie.

Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661451 przez sylwia1986

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661469 przez bananamana
Cześć dziewczyny my wczoraj z młoda troszke podrozowałyśmy odwiedziłyśmy znajoma która ma córcie 3 miesiace starsza od mojej i była też kolezanka z synkiem tez 3 miesiace starszym niz młoda śmiejemy się że to przyszły mąż Dagusi hehe kto wie kto wie :) ale on zamiast czarować Dagusie to czarował przyszłą teściową kumpela stwierdziła że chyba woli starsze hehe miły dzień, później podjechałyśmy do babci i przyjechali pradziadkowie młoda miała wczoraj full atrakcji a i ja odpoczęłam troche psychicznie. Ale obyło sie oczywiście nie bez kłopotów po drode zepsóło mi sie auto na takim zadupiu jeszcze na szczescie byl tam mechanik ktory jak zobaczyl malutka zlitowal sie i na miejscu naprawił nam auto nie zdzierajac z nas kasy mialysmy szczescie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661476 przez Pliszka
sylwia, może jakąś książkę? ładny kubek? jak mieszka w domu to moze kakis ładny kwiatek do ogródka? delikatne kolczyczki na kazdą okazję? albo wisioreczek? ramke ze zdjeciem Bartusia? moja tesciowa sie bardzo wzruszyła jak dostała srebrne serduszko z wygrawerowanym napisem: Od Olka :) Nosi je cały czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661480 przez bananamana
Mała wczoraj padła o 9 i wstala dzis o 3 na karmienie pozniej znow sen i wstała o 6 na cycy i jeszcze godzinka drzemki teraz lezy przy karuzeli i pokrzykuje radosnie wiec mam chwilke :)
tak piszecie pieknie rosna wasze malenstwa moja tydzień temu ważyła 6060g :) a ubranka nosi juz duze 62 male 68 :) wielka baba z niej a tak wczoraj bawila sie z lala


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661486 przez bananamana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661498 przez sylwia1986
Banana to super że córcia poznała już koleżankę i kolegę :) ja taką przygodę z autem miałam jeszcze w ciąży jak wracałam z pracy i też z podobnym finałem jak u Ciebie, poszedł mi pasek klinowy, pan wymienił na miejscu i skasował tylko za nowy, za robociznę nic.
Buziaki dla słodkiej myszeczki :kiss: :kiss: :kiss:

Pliszka pomysł z ramką, kubkiem czy łańcuszkiem mam zamiar wdrożyć na dzień babci ;) teraz mi się przypomniało, że teściowa mówiła że przydałby jej się pen drive :lol:

Wybaczcie nie mogłam się powstrzymać :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661506 przez Pliszka
Banana, super zdjęcia :laugh: Mój też ma takie słodkie grubiutkie nóżki :lol: Uwielbiam je :lol:
Dobra, muszę się wreszcie zmobilizować do tego sprzątania :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661522 przez ola85
Jadzia - super wiadomość :) :) :) :)
Paula - u nas też brzydka pogoda. my nie śpimy od 5.20, ale za to Lidzia zdążyła już zaliczyć drzemkę między 9 a 10 :)
Dominia - Liduś już chyba standardowo budzi się o 3 na karmienie. Jesteś bardzo dzielna z tą szkołą.
Satine - mi się wydaję że dzieciaczki zawsze na zdjęciach wychodzą pulchniejsze :) Moja Liduś też pyzatka :)
Monia - no niezły prezent z tym krzesłem :laugh: :silly:
Pliszka - jak kupujesz w smyku to tam 68 są tylko odrobinę większe niż 62. Lepiej od razu 74 kupować. Ja kupiłam trochę 68 i nie wiem czy 2 tyg w nich chodziła...
Banana - śliczna córcia :kiss:
Sylwia - cudny golasek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661567 przez Alina2408
monia no zebys sobie nie zalatwila kolejnego brzuszka :) teraz przez dwa tygodnie powinnas uwazac :):)

dominia kurcze to dziadek sie nacierpi ale w sumie dobrze ze sika bo to swinstwo wyplukuje..

sylwia obiad robie rano i sprzatam tez :) a jemy najczesciej na dworze :):) na laweczce ale dzis sie nie uda po pogoda pod zdechlym azorkiem...

moja ostatnio kupila malej kocyk w biedronce taki mietowy sliczny...

pati znajoma moja kiedys trzymiesieczne dziecko sledziem karmila... zartujesz z m??? to mu ta mloda dupa juz sie znudzila??? i ze niby teraz ma taki kaprys i chcialby??? kurcze balabym sie na twoim miejscu tak to powiem bo nie raz juz cie wystawil...

chomiczka nie wmawiaj sobie ze jestes zla matka... nie jestes...

jadzia gratuluje w tym ukladzie byloby super... no niezla jestes z tym zgubieniem to bieg na orientacje to nie twoja bajka :P:P

paulaa ja dzis robie karkowke z grilla mamy taki elektryczny co przypieka z dwoch ztron kiedys w telemarkecie taki reklamowali i moja mama kupila ale w realu o polowe taniej nie korzystala to my wzielismy i jest super sprawa miesko robi sie krotko wiec malo roboty bo nawet karkowke mi panie w sklepie kroja w kotleciki :):) nie ma to jak znajomosci :):)

sylwia to u mnie mala budzila sie jak nigdy o 1.30, pozniej o 3.30 i 5.30 no i o 7.15 ale to akurat dobrze bo na 8 na szczepienie.. u nas 8 stopni... a z prezentem dala tesciowej to mi sie kojarzy cukier w kostkach najtansza bombonierka dla tesciowej hehehe tak u nas sie zartuje... ja kupilam mamie i tesciowej bluzki bo doszlam do wniosku ze zawsze im sie przydadza :) mamie rozowa tesciowej zielona dwie rozne zeby smiechu nie bylo takie z dzianinki :) moja mama byla zachwycona bo juz jej dalam a tesciowej damy w niedziele...

banana jaka sliczna ta twoja mala :):)

sylwia jaka boska minka na tym pierwszym foto :)



no i po szczepieniu... mala oczywiscie zaczela plakac przy kluciu ale tak to smiala sie do pani doktor pelna buzka... wazymy 6 kg i mierzymy 64 cm :) nastepne szepienie w sierpniu ale po chrzcinach...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661585 przez Satine0
/alinaAle mam ubaw ze śledzia...matko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl