BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660840 przez jadziatopol
hej dziewczyny :)
sporo popisalyscie...zaraz sie biore za czytanie reszty ....
Pliszka u nas tez zwiazek oparty przede wszystkim na przyjazni i zrozumieniu inaczej nie przetrwalibysmy 10 lat . Mowiac 10 lat mam na mysli 10 lat zakochani na maxa i spelnieni :) jest jeszcze lepiej niz na poczatku. Ale kazdy ma gorsze chwile ...nie ma zwiazkow idealnych a ja niestety chcialabym ,zeby nasz taki byl i czasem czepiam sie drobiazgow...cale szczescie R mnie bardzo dobrze zna i mimo tego kocha :) tyle razem przeszlismy , tyle trudnych chwil i przetrwalismy :) czesto siedzimy i wspominamy i wierzyc nam sie nie chce ;) z tymi spacerami to robisz wrazenie! Olus ma z toba cudownie tyle godzin na swiezym powietrzu! Moj Hubert nie wytrzymalby 3-4 godziny w wozku.W nosidelku wytrzymuje okolo godziny i juz go nosi ;) Hubert tez nie placze...caly czas sie smieje....jedynie upomina sie o jedzenie tak jakby sie zalil....marudzi kiedy mu jest nudno...ale chyba nigdy nie plakal :) a z tymi kogutkami to zazdroszcze ;) :) Olus bedzie mial super :)
Monia hahahha! ale sie poplakalam ze smiechu wyobrazajac sobie ta scenke :lol: :lol: :lol:
Chomiczka ja chyba nie czekalabym i skorzystalabym z porady innego specjalisty....nawet prywatnie ;) tak bardzo ci wspolczuje i serce mi sie kroi jak sobie pomysle o Olusiu placzacym non stop :kiss:
Satine ale Marysia ma diabliki w oczkach :lol: sliczna :kiss:
Drzyzgunia Bartus sliczny :kiss:
Martyna hahahha....niezla wizja :lol: :lol: :lol: ale sie usmialam :lol:
Paulaa ale Amelcia dluga :)

a co z Justyna i Vini ?

wszystkim maluszkom ,ktore koncza 3 miesiace WSZYSTKIEGO DOBREGO!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A ja postanowilam kupic nowy wozek . Jade dzisiaj do sklepu zobaczyc. Wkurzylam sie wczoraj na moje Graco. Szelki nie trzymaja tak jak powinny . HUbert majta sie na boki,a poza tym mam plany zeby biegac a ten wozek jest swietny do biegania i ma dobre kolka..wreszcie nie bedzie telepalo Hubkiem. I nie jest az taki drogi bo kosztuje 259$ a ten co mam kosztowal 180$. Gdybym wiedziala to od razu kupilabym joggera a nie to gowno. Acha i do tego ma taki spiworek ..taka jakby gondolke

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660855 przez Satine0
Drzyzgunia Daję ze słoiczka ;-) sama nie umiem tak rozdrobnić jedzonka ;p

Dominia Tak oczy dalej niebieskie z ciapką :) Tylko ten niebieski robi się coraz jasniejszy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660856 przez [email protected]
Drzyzgunia jaki szczęśliwy Bartuś :kiss:

Jadzia fajny wózek,jak się nazywa?

W zeszłym roku zrobiłam jabłuszka do słoiczków,moja mama ma jabłonkę,miały być dla Gabrysia ale wszystko zjadłam i kilka rozdałam dla bobasków.Czekamy do sierpnia i zrobię bardzo dużo dla godzilli,będzie miał zapas na rok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660862 przez jadziatopol
Aganobla fajny...fajny :) napalilam sie na niego. Nazywa sie Tike Tech all terrain x3





tylko nie wiem jaki kolor

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660879 przez dominia
Jadzia czerwony średni, podoba mi się czarny ale wiecznie chyba byłby brudny ;) niebieski super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660884 przez Satine0
czarny the best ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660890 przez jadziatopol
mnie tez najbardziej sie podoba czarny :) a potem niebieski i nie wiem za bardzo co zrobic ;) musze na zywo jeszcze zobaczyc :)

Dominia jak sie babcia czuje?
Monia zapomnialam ci odpisac...na chrzestnego wybralismy przyjaciela Radka . Ma 55 lat ale to chyba nie problem. To jedyna osoba odpowiedzialna,ktora naszym zdaniem sie nadaje :)
Gabilee oj...nie moge sie doczekac twoich zdjec ze slubu. Na pewno bedziesz wygladac bosko!!!!!!! :) uwielbiam sluby :) my slubu nie mamy...ale moze kiedys wezmiemy. Na razie nie mamy czasu :blink: a co do brata to faktycznie kiedys mowilas mi jaka duza roznica jest miedzy wami :) 18 lat ! jaki szczawik :) moim synkiem moglby byc :lol: :blink:


chce jeszcze dzisiaj kupic na dzien dziecka Hubusiowi pierwsza przytulanke. ...i wiecie co..tak rozgladam sie na stronach i maja tutaj organiczne maskotki! z bawelny egipskiej bez dodatku chemii i sztucznych materialow. Szok! Nawet organiczne maskotki maja :lol: ale sie ubawilam. Oni juz maja swira na punkcie organicznych rzeczy :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660919 przez Madlen
Jadzia szok wózek do biegania. :ohmy:
Czarny żałobny, niebieski super.

Satine Maryś debeściara widać, że zadowolona z życia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660946 przez jadziatopol
Madlen no szok! tu wszystkie mlode mamy sa bardzo fit i wszystkie biegaja...maja specjalny pas i taka raczke idaca od brzucha do wozka i nie musza podczas biegania trzymac tego wozka :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660980 przez Alina2408
paulaa to ja jakos przeoczylam przepraszam...

monia to info fajne dostalas :):) az milo konto otwierac... a co do czytania to juz pisalam poddalam sie :P:P nie wszystko przeczytalam...

monia zloz mamie urodzinowe zyczenia :)

martyna hahah to znaczy ze przez moment nie bylas w ciazy hahah

monia probowaliscie nosidelka??? spala???

chomiczka biedaczko nie mam pojecia co ci poradzic bo nie mam tak naprawde pojecia co przechodzisz moge sobie tylko wyobrazic... trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze...i to jak najszybciej...

marlena dzieci nie musza mowic do 4 roku zycia jest to coalkiem normalne wiec spokojnie... ze 2 letnie dziecko mowi tylko tyle...

ola moze brzuszek???

pliszka to nie zapominaj z tym przyciaganiem dobra o kolzankach :)

satine ja czekam z podawaniem do bozego ciala bo jedziemy do mojej mamy a ona chciala uczestniczyc w tym pierwszym razie :)

pliszkajadzia my z mala jak spacerujemy to potrafimy od 9 do 18 spacerowac :)

jadzia fajny wozek u nas na pchlim targu byl taki tylko zniszczony...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660982 przez Monia_T
Jadzia wózek rewelacja! Bardzo mi się podoba. A już najbardziej ten czarny :laugh:
Zastanawiałam się co mi przypomina i już wiem...peg perego gt3, tylko u nas on jest baaardzo drogi ;)
Tak wygląda:



Spacerówka kosztuje koło 2000zł. Ale sam wózek zajefajny :lol:

Igula po urodzinach babci wykąpana zasypia w łóżeczku...nie słyszę jak gada więc pewnie już śpi.

Mnie coś głowa dziś boli...na dodatek zauważyłam, że mam w opakowaniu o jedną pigułkę anty za dużo :ohmy: Nie mam pojęcia jak to się stało, ale chyba wczoraj albo przedwczoraj zapomniałam wziąć :huh: kurcze a nawet budzik mam ustawiony...co się ze mną dzieje ostatnio :P

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661035 przez dominia
Jadzia dzisiaj nie wiem ale pewnie leży w łózku i juz ja nosi ;) Ona na dupie za długo nie usiedzi bo nie umie :dry:
za to dzisiaj moja mama zawiozła dziadzia do szpitala .. od poprzedniej nocy miał goraczke i czesto sikał ;) w ta noc mial ponad 40 stopni goraczki :ohmy: byli dzisiaj u lekarza i dostał skierowanie do szpitala bo to zapalenie nerek .. mocz i jeszcze jakieś badanie z krwi wyszło źle .. normalnie jak nie urok to ... :huh:
Jutro już mają mu robić jakies usg brzucha czy cuś nie znam się na tym kompletnie :(
Mam nadzieję, że i babcia i dziadziu wyjdą z tych chorób :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661042 przez sylwia1986
Satine Marysia pięknie się zajada :lol: widać podpasowalo jej

Paulaa oby Amelci szybko minęło marudzenie

Jadzia niebieski

Aga z tymi jabłuszkami w słoikach jakbym siebie czytała, moje łakomstwo w ciąży nie znało granic i kiedyś nawet w środku nocy zagoniłam M do kuchni żeby znalazł mi ostatni słoiczek i zjadłam na jedno posiedzenie ;)

Alina też bym tyle najchętniej spędzała na spacerach, ale mam poczucie że muszę zrobić obiad, pranie, prasowanie, etc.. :dry:

Monia oj te tabletki za mocne nie są, obyś nie dorobiła z tego braciszka dla dziewczynek :silly: :blush:

A moja mama poszalała dziś w biedronce, kupiła Bartusiowi na dzień dziecka gryzako-grzechotkę, podusię, chciała jeszcze jakieś ciuszki, ale wystopowałam ją :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661049 przez Monia_T
Alina dzięki za życzenia, przekażę :) Nosidełka nie wypróbowaliśmy bo pogoda się zepsuła i szliśmy wózkiem z folią :silly: ale bardzo podoba mi się mocowanie. Zobaczymy jutro jak Iguni sie spodoba :)

Sylwia wypluj to!! Oby nie :P Teraz przynajmniej tydzień postu...pas cnoty zakładam... :blink:
A ja tam chrzanię pranie, gotowanie itp. jak jest ładna pogoda to małą do wózka i wio :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661089 przez sylwia1986
Monia aż się zakrztusiłam herbatą, wypluwam wypluwam,tfu tfu tfu :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl