BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #660625 przez Marlena1888
Monia narazie tylko 3 razy dałam mu troszke butelki :lol: tak to cały czas na cycu heh :laugh: zobaczymy jak to bedzie ! :laugh: ale teraz jak juz wiem ze moge mu dać butlę i dobrze ją przyjmuje i się dobrze po tym czuje to już sobie zaplanowałam dzień zakupów hehe a zaszaleje raz :laugh: jak dotąd musiał po 2 godz być już w chacie żeby karmić- bo niestety nie mogą za nic odciągać pokarmu laktatorem- bo mam pokarmu na styk (max 30 mL mogę wyssać lakt).

pliszka mój tato też ma "farmę" dla Filipka :) mnie też to mega cieszy bo uwielbiam swojskie mięsko i ekologiczne jaja :silly: ostatnio ma indyki nawet ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660656 przez drzyzgunia
Chomiczka kurczeeee tak mi przykroo...może wypróbuj tych rurek co poleciła ci MIRA a jak nie to u nas pomógł termometr na odgazowanie małego...kurcze najgorsza jest ta bezsilność całujemy cię mocnoooo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Madlen u mnie mały nie miłosiernie ssie kciuka jak wariat :) a śliny przy tym tyle, że szokkk
Monia w dupie z tym babskiem ja i tak uważam, że wyglądasz zjawiskowo chciała bym wyglądać jak tyyy :P
Princessa ależ mu te jabłuszko smakowało ja swojemu dzisiaj podałam odrobinę kaszki ryzowej o smaku bananowym matkooo jak się krzywił :)
Aniajulia na pewno to nic groźnego ale na pewnooo warto mieć wszystko pod kontrola czekamy na same dobre wieści:)
A mój Bartuś kończy dzisiaj 3 mc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660673 przez sylwia1986
Dla Bartusia i Tosi wszystkiego najsłodszego z okazji 3 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660679 przez Monia_T
Drzyzgunia dziękuję :kiss: Bartuś jaki uśmiechnięty :laugh: Świetny chłopaczek :laugh:

Buziaki dla dzisiejszych mini-jubilatów :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660697 przez Pliszka
Pozazdrościłam Satine kurczaków i chyba je przyciągnęłam myślami :lol: Tata właśnie do mnie zadzwonił z wiadomoscią, że zostawił babci paszę swojego autorstwa (tata jest zootechnikiem) i babcia będzie hodować Olciowi kogutki :lol: Będą sobie zdrowo rosły w słonku pośród Gór Świętokrzyskich specjalnie dla mojego synka :lol:
No to teraz może zacznę myśleć o wygranej w totka i tez zadziała :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660709 przez ola85
Sylwia - nad nami ciemne chmury cały dzień wiszą. Raz padało, kilka razy grzmiało i jak tu wyjść na spacer...
Monia - malutka jak się obudziła, to od razu była lepsza. U nas też straszna duchota dzisiaj, dla dziecka to też pewnie niefajnie
Buziaki dla Bartusia i Tosi :kiss:

Też myślę że najlepsza jest żywność domowa. W tą ekologiczną nie wierzę. Widziałam te ekologiczne gospodarstwa i mam na ich temat swoje zdanie. Ale przydomowy kurczaczek najlepszy. My mamy dwie jabłonki u pradziadków Lidzi, a do tego w tym roku teść zasadził marchewkę :blink: Do tego oczywiście kurczaczki. Nic tylko rosnąć i wcinać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660718 przez Marlena1888
drzyzgunia jaki śliczny bobasek ;) a ten uśmieszek boski :lol:

pliszka siła przyciągania? :lol: :lol: :lol: super :)

właśnie Fifi sobie drzemie hhihi a szwagierka zawołała mnie na zapiekankę ziemniaczaną ;) mniamm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660721 przez Madlen
Monia Adi na to nie zwraca uwagi, woli śruby z prawej strony, albo zabawki, które przyczepiam po bokach.

Byłam u gina po przeglądzie ok, płodność wróciła :dry: , dał recepty na Yasminelle.
Brzuszki mogę po 3 mcach, mam ściskać się pasem podczas tych ćwiczeń.
Dałam mu ramkę ze zdjęciem Adiego oraz Merci ;)

Paula jak ładnie kolorowo mała ma w łóżeczku

Aganobla no noga duuzaa, w żadne buciki nie wchodzi ;)
Ucałowany :)

Satine szantaż kurczakowy tego jeszcze nie grali..

Chomiczka jedno jest pewne koszmar się wkrótce skończy a TY odżyjesz..

Drzyzgunia Bartuś piekny chłopczyk, a uśmiech zniewalający

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660774 przez dominia
Chomiczka kupiłam sobie czerwcowe mamo to ja i tam jest coś o kolkach, może warto poczytać ?? ja jeszcze na to nie patrzyłam chyba, że jak przeczytam i powiem Ci co tam ciekawego jest :)
Bardzo Wam współczuję ale myślę, że Olusiowi niedługo przejdzie :kiss:

I właśnie w tym mamo to ja wyczytałam, że baba jakaś napisała czy może podać wcześniej niż po 4 miesiącu jakieś inne jedzonko niż mleczko i tam dietetyk wypowiedział się, że nie ;) to wszystko zależy od wagi urodzeniowej, jak przybiera i jaka jest ta masa ciała do wzrostu .. a przede wszystkim trzeba zapytać najpierw lekarza :huh:

Moja siostra ma przyjaciółkę, która ma siostrzeńca z 31 grudnia i pediatra narazie nie pozwolił jej dawać małemu warzyw z ogródka tylko ze słoiczka, owoce owszem może ale to nie .. ciekawe co powie mój .. a w piątek na szczepienie ;) trzęsę porami :huh:

Madlen dobrze, że po przeglądzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660810 przez Satine0
Pliszka Mój teściu też zootechnik ;p a mąż nie doszły bo nie skończył studiować :P

Madlen
Szantaż kurczakowy hahah :P

Monia Też bym nie zjadła takiego kuraka...a oni mi jeszcze skubać każą hah w życiu.

Dominia
Tylko widzisz...co lekarz to inaczej mówi. Jeden powiedział, że można drugi, że nie :P Jak gadam z mamą to ona też nam dawała od 3 miesiąca inne rzeczy...jeżeli nic się nie dzieje to nie widzę problemu. Oczywiście nie mówię, że od razu parówki haha ale jabłko czy marchewka nie zaszkodzi ;-)

Marysia wcina po trochu jabłka i żyje :P ma się dobrze...a nawet bardzo. Jak przestałam jej jabłko dawać to krzyczała o jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660825 przez Paulaaa
Satine a jak kupki Marysi po jabluszku? Lepiej idzie jej produkcja?
Przypominam ze obiecalas nam foto Maryni jak zajada jabluszko.:-)

Dziewczyny my mamy chyba jakis kryzys trzeciego miesiaca.:-\ Pol dnia przespala a drugie pol ryczy nie wiadomo czego. Jedynie na rekach jej pasi.

Chomiczka bardzo Wam wspolczuje.

W Wawie leeeeeeeje fest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660829 przez dominia
Satine proste :) mi się podoba to jak zaczęłaś dawać Marysi to jabłuszko :) jedna łyżeczka i tyle, na drugi dzień ciut więcej itd :)

Paula u mnie Ig wstał przed 8 i o 16 dopiero usnął tak jak trzeba i śpi do tej pory :) był nadzwyczaj grzeczny jak nie spał ale dawno mu się nie zdarzyło, żeby w południe nie kimał ;)

Jadzia tam u Ciebie w usa jakieś huragany były chyba wczoraj .. jak tylko widzę, że coś się dzieję to patrzę od razu gdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660833 przez Satine0
Paulaaa Luźniejsze :D

Grymas :D






A tu się przekręca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660835 przez drzyzgunia
Satine ty Marysi podajesz jabłuszko ze słoiczka??? czy sama e szykujesz a jeśli tak to jak???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660839 przez dominia
Satine śliczna Marysia a jakie minki :) :kiss: oczka dalej niebieskie z jedną plamką ? :lol:

Buziaczki dla OLUSIA i TOSI z okazji skończenia trzech miesięcy !!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kasia gdzie jesteś ???? co tam u Was ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl