BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #659978 przez Monia_T
Wow! Ale się rozpisałyście popołudniu :laugh:

Po pierwsze wiadomości od Aliny nie wytrzymałam i napisałam esa, bo już się trochę martwiłam...nie miała netu przez chwilkę jutro do nas wróci :laugh:

W końcu!!! dowieźliśmy wszystkie dokumenty do becikowego. Pozostaje czekać na przelew :lol: No chyba, że znowu coś wymyślą :silly:

Iga miała dziś cudowny dzień. Uśmiechnięta, zadowolona, rozgadana, kocham ją jeszcze bardziej jak taka jest...o ile to w ogóle możliwe ;) Zasnęła na noc o 19.30

Aganobla współczuję przeżyć. Wiem co to znaczy czekać na ciążę, nie mieć nadziei. Wiem też co znaczy, stracić ciążę...Gabryś jest cudowną nagrodą za cały ten czas smutku i czekania :woohoo:
Igunia też ma niesamowite gilgotki przy paszkach i szyjce, śmich wówczas słychać w całym domu. No i stópki...mogę podgryzać, całować o ona chichra się w głos :lol:
Pliszka bardzo ładny komplecik. Gratuluję utraty wagi :laugh: Miło przeczytać, że śledzisz postępy Iguni, rzeczywiście są z Olusiem z tego samego dnia. Ale każde dziecko ma swój indywidualny rytm, kiedy co zaczyna robić :) A ważą prawie tak samo, Iga 6500g.
Martyna współczuję. Zwaliło Ci się na głowę troche nieprzyjemnych spraw. Robciu prześliczny :kiss: Cudowny chłopiec :laugh:
Suzi daj Mikusiowi jeszcze chwilkę na aklimatyzację. Musi zajarzyć o co chodzi ze spacerami, cyckiem i całą resztą. Ja w ciągu dnia mam normalne miękkie piersi, pełne są tylko jak Iguni zdarza się w nocy dłużej pospać, wtedy czuję moc :)
Ja wykarmiłam cyckiem pierwszą córkę i teraz też nie zamierzam się poddawać. Chociaż nigdy nie ukrywałam, że wymaga to troche poświęcenia ze strony mamy to warto :laugh: Ale każda mama robi jak uważa, nikogo nie krytykuję.
Madlen ale Adaś duuuży :ohmy: No skąd ja znam tą pozycję na drugiej fotce ;) Śliczny chłopiec :) I nieodłączna tetrówka :woohoo: Ja dziś dokupiłam kilka, bo miałam pare kolorowych i kilka białych, ale teraz ja non stop potrzebne a to w wózku, w foteliku, w łóżeczku, na kanapie itp...to okazało się, że muszę non stop prać.
Jadzia no plecy kiepsko, ale jest lepiej niż było. Współczuję Ci Twoich...najgorzej jak miałam schylac się po małą...masakra.
Ja nie zamierzam przyspieszać podawania nowych posiłków, cycuś małej wystarczy przez kilka miesięcy a później będą nowe smaki.
Ola to Lidzia silna dziewczynka :) I skarpetki...ha ha Iga jak łapką nie zdejmie to skopie w kilka minut :) Współczuję pęcherza, znam ten ból..
Aniajulia nie słuchaj teściowej. Jak nie chce leżeć to nie zmusisz. Iga też zdecydowanie woli siedzieć. A Twoja Igunia pewnie wkrótce zacznie główkę podnosić. Próbowałaś kłaść ją sobie na kolanach albo na piersiach? Wtedy może z ciekawości zacząć podnosić łepek :laugh:
Co to za guzki? Może tylko tłuszczaki, nie denerwuj się kochana na zapas. A jak masz doła to wykrzycz bóle na forum i będzie Ci lżej :)

Ja zostałam dziś dobita...dosłownie. Poszłam w Urzędzie Miasta do WC. Była tam babcia z wnuczką i zaczęła coś zagadywać a bo dzieci to i tamto...i nagle mówi do mnie: ale pani się sama wkrótce przekona. Kiedy pani rodzi?
Fuck!!!!! odpowiedziałam jej, że w lutym i wyszłam. Kuźwa czyli naprawdę wyglądam jakbym nadal w ciąży była...wrrr :angry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659994 przez jadziatopol
Monia :lol: :lol: :lol: :lol: ale ci babka dowalila tym tekstem!!!!! :lol: :lol: przepraszam,ze sie smieje,ale tak smiesznie to opowiedzialas :blink: co za babsztyl! nie przejmuj sie...stara to moze slepa :cheer: zapomniala okularow moze?
Ja tez nie zamierzam podawac Hubkowi nic do 6 miesiaca....bo po co?
Pliszka powiedz mi..jak robisz takie dlugie spacery po 20 km to w jakim czasie taki dystans pokonujesz? Zastanawiam sie jak Olus wytrzymuje tak dlugo w wozku? bo moj Hubi nie wysiedzi dluzej niz 2 godziny...roznosi go i chce wyjsc

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660002 przez dominia
Jadzia fajnie by bylo jakbyscie mieli juz otwarta droge do Polski :)
Moj Ig ostatnio tez sie zmienil :) smieje sie w glos, rano promienieje z radosci i gapi sie, zaczal szukac wzrokiem jak sie do Niego mowi :) gada jak najety, jej jakie to piekne <3 a za miesiac beda jeszcze fajniejsze te Nasze szkraby :)

Pliszka dalas mi do myslenia i bardzo Ci za to dziekuje :) teraz jak siadzie sobie z Tata przy piwku albo bedzie chcial cos zrobic dla siebie od czasu do czasu to nie bede sapac :)
U Nas praca fizyczna :( przerzucanie kilku ton dziennie :( dzisiaj policzyl godziny z ostatnich dwoch tygodni .. Wyszlo 120 i stawka godzinowa sie zalamal ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660007 przez Monia_T
Jadzia śmiej się, może dzięki mnie poćwiczysz sobie mięśnie brzucha :laugh: teraz też mi się to zabawne wydaje. Ale tam w WC wqurwiłam się na maxa...doleciałam do auta i mówię do m: czy ja kurwa wyglądam jakbym była w ciąży? A on patrzy na mnie ja na kretynkę i mówi: no nie. Na to Iga zaczęła się śmiać...komedia :P

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660017 przez dominia
Monia :ohmy: masakra :lol: co za baba :D Jadzia dobrze mowi slepota na starosc ja meczy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660027 przez Monia_T
Dominia albo czas spojrzeć prawdzie w oczy i wziąć się za siebie :silly: M oburzony, że baba mi tak powiedziała...mówi co za durne babsko. Nie wiem tylko, czy chodzi mu o moje samopoczucie czy o to, że odmówiłam upieczenia jutro ciasta argumentując, że gruba jestem bo wyglądam jak w ciązy... :P

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660029 przez jadziatopol
Dominia no fajnie by bylo...moglybysmy sie spotkac wreszcie :) moj tez tak ciekzo pracuje...w jednym tygodniu czasem robi 80godzin wynoszac gruz, malujac, rozwalajac sciany....zal mi go jak widze jak zmeczony jest ...cale oczy ma przekrwione ze zmeczenia....ech a nie moge mu w zaden sposob na razie pomoc :( nasi mali mezczyzni rosna jak na drozdzach ...juz niedlugo beda chodzic a my biegac za nimi :lol: slodko jak tak gadula :) buziak od ciotki :kiss:
Monia do ciebie tez bym skoczyla jakbym byla w Pl :) i na pewno to kiedys zrobie :lol: nie znasz dnia ani godziny :blink: acha...buziak dla mojej slicznotki :kiss:
hahhaha...z tym ciastem dobry tekst :lol: :lol: :lol: slepa baba i tyle :lol: widzialam cie na zdjeciach i na kobiete w ciazy na pewno nie wygladasz :) laska z ciebie kochana, nie przejmuj sie staruszka :)


a u nas tak dzisiaj wieje,ze nei wyjde na spacer...HUbus caly czas spi od rana. Zauwazylam ,ze jak jest taki wiatr to potrafi przespac caly dzien :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660037 przez Monia_T
Jadzia zapraszam z otwartymi ramionami :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660051 przez jadziatopol
Monia jakbym teraz byla w Pl to jutro bylabym u ciebie na pewno :lol: ech....pomarzyc mozna ...ALE NA RAZIE! mysle,ze zdarze przed 70-tka spotkac sie z toba :lol:
predzej ty do mnie :lol: ja tez zapraszam. Zalatwiaj wize dla rodzinki i jak bedziecie chcieli kiedys do stanow jechac to bedziecie sie mieli gdzie zatrzymac a ja bardzo sie uciesze :) :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660066 przez Monia_T
Jadzia teraz ja ćwiczę mięśnie brzucha czytając o tej 70-tce :laugh: :laugh: :laugh:
Dziękuję, wpadnę po wizy do Warszawy i widzimy się na kawce u Ciebie ;)

Szkoda, że odwiedzanie Polski jak się wybierze USA jako kraj do życia jest tak bardzo utrudnione...ale mam wielka nadzieję, że uda Wam się załatwić przyjazd i spokojny powrót...a wtedy nie ma zmiłuj! Wino nasze będzie :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660077 przez jadziatopol
Monia no szkoda....taka niestety mamy sytuacje....ale jak sie juz uda to na pewno sie zobaczymy!!! a wtedy nie jedno winko nasze bedzie :lol: a o tej wizie i zaproszeniu to mowilam powaznie :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660080 przez Monia_T
Kochana jesteś, dzięki :laugh: :kiss: :laugh: :kiss: :laugh: Pomarzyć dobra rzecz ;)
Ale mnie teraz ochota na % naszła...i taki babski wieczór...kilka butelek wina, rozmowy o dupie maryni i kac gigant na drugi dzień...to jest życie :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660081 przez [email protected]
Jadzia u nas do wczoraj było to samo,cyc od 2 w nocy co godzinę albo częściej i tak do rana,trochę się napił i lulu,u nas to na pewno skok,dzisiaj już szczęśliwy i w dzień też lepiej spał :)

Suzi pomyliłam się,jakby tyle ważył to od razu zrobiliby mi cc a tak 8godz porodu i tak cc,waga ur 3680,przy wypisie ważył 3460g a na ostatniej wizycie 5200g,do 6 tyg wisiał na cycu cały dzień a w nocy jedno albo dwa karmienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660092 przez jadziatopol
Monia oj tez marzy mi sie taki wieczor...no ale na razie pomarzyc sobie mozemy ;)
Aganobla u nas to tez mam nadzieje,ze skok a nie cos innego ;) nawet na poczatku tak czesto sie nie budzil...my mamy teraz 17 tydzien to pasuje do skoku ;) to dobrze,ze u was juz po :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660093 przez Monia_T
Aganobla u nas tez tak bywa...spokojny nieprzerwany sen, cycek ok.2-3 a później budzenie zombie co 1.5-2 godziny. I rano zmęczenie na maxa...:)

Dobra, dzięki dziewczynki za miłe pogaduchy, czas spać.
Miłej nocki wszystkim życzę :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl