BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #686014 przez dominia
Sylwia ja daję zwykłą wodę :) w taki ukrop niech pije ile chce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686025 przez Marusha
Ja dałam małej ostatnio wodę ale pijąc się krzywiła jak by co najmniej to sok z cytryny był :P dlatego częściej daje cyca ;) i też czasem czuje jak by były puste to później opróżnia dwie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686027 przez chomiczka
Sylwia oni mają Ci to wnieść, nie robił mi zadnych problemów, sam ładnie wszystko wniósł :) tam zatrudniają panów którzy są do tego "przystosowani", czyt. koksów :D jakby coś sie pluł to upieraj sie ze ma Ci wnieść. ludzie m.in dlatego to zamawiają bo nie musza sami sie meczyc. u nas w tesco jest tez ograniczenie ze mozna zamówic max 2 zgrzewki wody - pewnie po to zeby nie przesadzac :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686032 przez xpatiiix3
dobra zobaczymy jak tam dalej będzie :P hehe chyba wyjdzie czerwony pasek :D i stypendium w 3 kl =]

A zapomniałam buziaczki dla naszych 4 miesięczniaków :P

No po lekcjach będę szła jutro wyrabiać na necie zobaczę co trzeba i ile to trwa oby przed wyjazdem zdążyć :P

Marusha no to Twoja niunia spora mój od 3 tyg nosi 74 teraz na styk jest i 74 juz niektóre odkładam rośnie mój misio w szybkim tempie :)

Miłego dnia :Kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686041 przez ola85
Sylwia - fajnie mieć tak wolny wieczór dla siebie. Choć głownie bawiliśmy Lidusię :laugh: Ja nie dopajam. U mnie laktacja sama się tak przestawia że jak przychodzą upały to moje mleko bardziej przypomina wodę i jest tego tyle że piersi mi chce rozerwać :blink:

Z tą pracą to nie macie łatwo dziewczyny. Tym bardzie jeśli nie ma z kim dziecka zostawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686182 przez xpatiiix3
Zajebiscie jadę szybko ze szkoły do przychodni na szczepienie z małym..

Pochwale się 5.08 średnia z moich obliczeń :P chyba dobrze kciuki i trzymalyscie, będzie stypendium :) i czerwony pasek :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686218 przez chomiczka
Alina rozumiem Cię. Facet też powinien brać czynny udział w wychowaniu dziecka. U was nakłada się to z różnymi problemami, z sąsiadami, z pieniędzmi. Przez to też te kłótnie. Nie stresuj się tak wszystkim kochana bo nie wytrzymasz. Wiem że łatwo się mói ale wyjścia nie ma.
Powiem tak, jak byłam w ciąży to miałam w głowie wzór rodziny - facet pracuje, ja zajmuje się domem i dzieckiem. Niestety rzeczywistość zweryfikowąła to jak okazało się że nie radzę sobie sama z dzieckiem a co dopiero z domem. Nasze matki były chyba terminatorkami (przynajmniej moja) troje dzieci, duży ogród, kury, kaczki, niepełnosprawna babcia, i ojciec - pracujący za granicą 15 lat. Podziwiam ją. Wychowując się praktycznie bez ojca byłam przeonana że to jest normalne, on nigdy się z nami nie bawił ani nie zajmował, Jak już był w domu musiała być cisza i spokój "bo tatuś zmęczony" a matka w pocie czoła robiła gołąbki, kleiła pierogi bo tatuś przyjechał i trzeba mu dogodzić. DRAMAT. To że ona miała tyle na głowie to juz nie było ważne. Dla mnie to była nowość, jak u mojego M zobaczyłam jak ojciec garnie się do niego i spędza z nim czas, rozmawia, interesuje się nim... eh tak to wygląda. Także chce żeby mój facet mi pomagał i sam chciał spędzać czas z małym. Chociaż czasem mam wyrzuty sumienia że on wraca z pracy a ja go od razu gonie do roboty, on musi dużo myśleć w pracy więc jak jest zmęczony to też nie może się skupić, ale takie jest życie niestety. Przynajmniej się wysypia ;) ;)

Monia ćwiczenia z Ewą Chodakowską i dieta Ewy Chodakowskiej. Nie głodze się a jesm smacznie tyle że zdrowo i dziś na wadze już -2kg. Oby do przodu :)
Igunia śliczna, zaraz zacznie Ci po szafkach szperać :P Dywan bardzo łądny, ja też nie mogę się dorobić dywanu, od 2 lat szukam i żaden mi się nie podoba. Ile kosztował? gdzie kupiłaś? jak duży? ;)

Dominia Oluś w pampersie lub samym podkoszulku, często też mu dupkę wietrze :laugh: przez to chodzę ciągle obsiurana :silly:

Madlen wyciągnęłaś pełny arsenał i dajesz z grubej rury, skąd w Tobie tyle siły kobieto :ohmy:

Ola
śliczna Twoja Lidunia, aż chce się całować i całować te fałdunie :lol:

Dziwi mnie jak piszecie że wasze dzieciaczki nie płaczą łzami, mój za każdym razem jak płacze to łzy mu lecą jak grochy, nie ważne czy go coś boli czy ma takie widzimisie - łzy lecą od zawsze.

Marusha
wielkie rozczarowanie. Powiem Ci że ja też zaczynałam od zera, dosłownie od pucybuta bo pierwsza moja praca to było CCC. Powoli, małymi kroczkami doszłam do czegoś ięcej i w najlepszym rozkwicie kariery zaszłam w ciążę i teraz wiem że będę musiała zaczynać wszystko od nowa.
Nie martw się tym, bo nic nie dzieje się bez przyczyny :) Mam taką koleżankę w pracy, pracuje w Tax Care (skoro jesteś księgową to może słyszałaś). Ta koleżanka była asystentką w moim oddziale i pewnego dnia księgowa zaproponowała jej pracę w księgowości. Jako że ona studiuje rachunkowość była przeszczęśliwa. Niestety zanim zdążyła się nacieszyć okazało się że nastąpiły pewne zmiany i nic z tego nie wyjdzie. Byłą podłamana ale powiedziała mi wtedy że jest ok, bo wie że nic nie dzieje się bez powodu i skoro nie dostała tej pracy to widocznie albo miało ją to czegoś nauczyć albo dało szansę na coś lepszego :) powiem Ci że 2 tygodnie później została doradcą księgowym i dziś zarabia 3x tyle co zarobiłaby jako księgowa :laugh: także ta filozofia w jej przypadku się sprawdziła. W moim również wiele razy przekonywałam się że to prawda. Także masz świadomość, że jesteś dobra, że cieżko pracujesz, na pewno do czegoś dojdziesz tylko musisz poczekać :kiss: :kiss:
Olkowi też zakładam już 74, ale on jest szczupły tylko długasny :)

Pati gratuluje, jesteś wielka, niejedna by już dawno ze szkoły zrezygnowała :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686259 przez xpatiiix3
dziękuję my juz po wizycie szczepienia nie było bo brat wymiotuje i nie wiadomo czy wirus i lepiej zaczekać... Wazy 6380 także chudzielec :P i dlugasny lekarka zajrzała i mówi, ze juz zęby widać i na dniach wyjdą :D hehe no to się pospieszył :P jak i ja miałam 4,5 jak pierwszego zabka miałam :) za tydzień w środę szczepienie bedziemy mieli :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686280 przez chomiczka
Pati my też odwołaliśmy szczepienie dzisiaj, u nas 35 stopni nie będę go dodatkowo męczyć szczepieniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686299 przez Marusha
Szybkie te Wasze dzieciaki moja najstarsza a ząbków nie widać i nie widać ;)

chomiczka take podejście jak Ty ma mój mąż ;) nie ma tego złego... a moim problemem jest to że sama w siebie nie wierzę ;/ no ale w końcu urodziłam Martynkę bez znieczulenia to i z tym sobie poradzę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686447 przez michasia
Marusha młodo wyglądasz, bardzo ładna jesteś:)

Monia ale Iga fika, a jak się złości. Kurcze ale te dzieciaki szybko rosną raz dwa i zacznie raczkować.

Pati gratulacje. Ale fajne ceny trafiliście. Dowiedz się jutro co Marcelkowi trzeba by mógł polecieć i w drogę:)

Chomiczka gratuluje spadku wagi:) super:)

Monia moja waga też w te upały się jakoś psuje i więcej pokazuje. Ogólnie od kiedy wróciłam ze szpitala, to teraz mam tylko 3 kg mniej...zostało 5,5. A myślałam, że raz dwa i to pójdzie i jeszcze z dodatkowych 5 poleci bez problemu. A tu nawet z pociążowymi taki problem...
No nic, zaczęłam patrzeć na to co jem, by jeść więcej warzyw i owoców.No i więcej pije, bo u mnie z tym krucho, a później zaparcia i w ogóle.

Dziewczyny z Bydgoszczy-w niedzielę o 19.00 na wyspie młyńskiej będzie inscenizacja bitwy morskiej. Ma być fajne widowisko. Paweł bierze udział. Polecam.

Byliśmy dziś na badaniu słuchu-wszystko ok, jeszcze za jakieś 4 m-ce do kontroli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686451 przez ola85
Pati - gratuluję dobrych ocen :) Super Marcelek, będzie pierwszy forumowy ząbek :laugh: No chyba że jeszcze Was Hubuś wyprzedzi, no i coś chyba Paulaaa i Marlena wspominały o ząbkowaniu.
Chomiczka - mojej małej też łzy nie lecą. Zdarzyło jej się płakać ze łzami jak się czegoś bardzo przestraszyła, ale to było już dawno temu.
Marusha - a nie myślałaś pracować na swoim? Wtedy mogłabyś być z Martynką w domu. Moja znajoma prowadzi biuro rachunkowe w domu i jest bardzo zadowolona.
Michasia - super że po badaniu ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686460 przez jadziatopol
Ale dziewczyny naskrobalyscie jak za dawnych czasow :blink:
Marusha bardzo mlodziutko wygladasz :) nie dalabym ci 30 lat nigdy w zyciu ! :cheer: a nasze dzieci prawie w tym samym wieku sa ...8 dni roznicy :) moj Hubi ma dlugosc 74 cm teraz wiec mu kupuje ciuszki na 9 miesiecy (tu nie podaja dlugosci)...sa luzne na szerokosc ale przynajmniej spodenki sa na dlugosc dobre i bodziaka moge zapiac :)
Ja tez karmie wylacznie piersia i nie dopajam. Mam tak jak Ola i czesciej przystawiam.
Michasia super ,ze badanie sluchu ok :) a na ta bitwe to ja chetnie sie wybiore :blink: :lol: wirtualnie jak bedzie :blink:
Monia nie przejmuj sie kochana...o tej porze roku wagi tak maja :blink: ja nie wiem co jest grane ale moja tz pokazuje wiecej niz powinna :blink:
Chomiczka gratuluje ci wagi! :)
Madlen ty to jestes mega babka! skad bierzesz na to wszystko sile??? :cheer: jestes wielka! :)
Patii gratuluje ocen :) to swietnie,ze pojedziesz do taty :) musisz tylko szybko dowod Marcelkowi wyrobic albo paszport. I cale szczescie nie potrzebujesz do tego ojca :blink: a lotu sie nie boj...spokojnie jeszcze ci sie spodoba. Ja moglabym latac na okraglo :silly:
Ola Lidzia przesliczna :kiss: buziaczki od cioci :kiss:
Alina
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

wszystkim maluszkom ,ktore skonczyly 4 miesiace moc buziaczkow :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686469 przez michasia
Ja też nie dopajam niczym, tylko cyc.

Pliszka, to Ci babcia powiedziała:) Moja ciągle pyta, czy dostałam już okres, a jak mówie, że nie, to mówi, że w ciąży jestem. A dziadek też ostatnio powiedział, że sadełko rośnie, czy jakoś tak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686476 przez jadziatopol
dziewczyny a gdzie Satine i Princess ?

cos sie dzieje z tym forum.....

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl