BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #688112 przez Marlena1888
hej:)
u nas upał c.d. Fifi nie zbyt dobrze się czuje i marudera.. ale już śpi od 21 więc luzik.
ja narobiam kilka soków i drzemów truskawkowych, przetworów z pomidorów malinówek ;)niedawno skończyłam..teraz maseczka i delikatny odpoczynek po ciężkim dniu...
Pół dnia na polku, na ławeczce w cieniu..

Patii wydaje mi się że Filipek do wielkoludów nie należy, jest proporcjonalny i zdrowo wygląda.. a długi też jest.

Asia topol Hubi cudny:D a widoki rewelka :silly: pięknie tam :)

Marusha jaka urocza dziewczynka z Martynki! napatrzeć się nie mogę! :lol:

dobranoc papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688123 przez xpatiiix3
Mam dość, rozważam hm... Drogę bez powrotu bilet w jedna stronę mam, tam zdecyduje... W domu mnie psychicznie wykończą... Babka mnie juz po prostu tak dobija, ze juz zaczęłam ja ignorować któryś dzień z rzędu słyszę : ty mnie chuj obchodzisz, tylko Marcela kocham... No i o wszystko kłótnia, doszłam do wniosku, ze albo nie wracam tu albo zarobię trochę przez wakacje na start i wyprowadzam się jak wrócę chyba czas zacząć sobie radzić samej, w końcu tyle lat ze wypadałoby, z reszta ciągle babka narzeka, ze mnie utrzymuje, ja nic nie robię itd... Koniec tego wytrzymam do czwartku jadę do M po zakończeniu roku wracam i pakuje się i lece sruu musze odpocząć zobaczymy, ale Doszlam do wniosku, ze rok szkoły jeszcze zostanę i wtedy wyjadę, jednak musze skończyć szkole skoro zaczęłam... Przepraszam, musiałam wyrzucić to z siebie na prawdę wszystko mnie juz dobija kiedyś matka mi tekstami typu wypierdalaj i ze kocha bardziej brata mojego rzucała, a teraz babka chuj Ci w dupe mówi do mnie... Tylko dodam nie odzywalam się... Przykre ale patologia ostra... czemu mnie zawsze to spotyka, chyba tylko jeden syn mnie kocha, bo taka rodzina to nie rodzina, na ten moment mam ochotę uciec stad jak najdalej...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688133 przez dominia
Witam po baaaaaaaaaaaaardzo ciezkim dniu :)

Chcialam Wam powiedziec, ze ZDALAM tego smiecia, jestem z tego powodu bardzo szczesliwa :)

Jutro zapowiada sie kolejny ciezki dzien a ja juz padam na pysk .. Nadrobie Was Kochane pewnie w poniedzialek na spokojnie dopiero :)

Patii jedz do Taty, odpoczniesz a te wstretne babska wtedy zatesknia i bedzie lepiejj :*

Dobranoc :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688144 przez xpatiiix3
Dominia gratulacje.! :Kiss: na pewno odpocznę :) tylko one mi mówią ze nie dam rady sobie sama, uważają, ze za głupia jestem by sobie samej poradzić w życiu, nie raz juz poruszały ten temat... próbują dobić, ale ja im jeszcze pokaże...

Druga sprawa M focha się trochę, ale zaznaczylam mu żeby przystopwal z obrażaniem się bo i tak jadę czy mu się to podoba czy nie, bo nie będę wybierać między nim a ojcem i koniec tematu z nim było jutro przyjeżdża do mnie wyjdę z domu też na trochę i odsapne :) argumenty rzucał mi jeszcze ,ze co ja bym sobie pomyślała i jak się czuła żeby on wyjeżdżał z Marcelkiem za granice :P a ja do niego ,ze to mój ojciec i ma takie samo prawo z wnukiem się zobaczyć jak jego i ooo:P hehe i skończył marudzić na razie...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688204 przez ola85
Witajcie,
Dzisiaj nasi mężowie/partnerzy świętują :)
Widzę że wczoraj forum puściutko. Nie wiem czy to zasługa fb czy pogody :blink:
Marusha - prześliczną masz tą córeczkę :)
Pati - ja też uwielbiam to piszczenie :) Chyba dzieciaczki maja teraz taki okres. Moja mama jak usłyszała jej wysokie tony to powiedziała "słychać że Twoja :blink: "
Marlena - u nas znowu wczoraj chodziła dookoła burza, ale do nas nie dotarła. Malutka mi dużo spała no i potem wieczorem był problem ją uśpić. Dziś jak zabawy zaczeliśmy od 6 :)
Pati - masz rację, uciekaj od tej rodzinki
Dominia - gratulacje :) :) :)

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688278 przez xpatiiix3
Ola bo takie piszczenie słodkie jest :D hehe no trzeba uciekać nic tu po mnie w psychiatryku szybciej wyląduje, najbliżej Choroszcz mpkiem mam dojazd nawet... Hehe

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688437 przez jadziatopol
Patii fajnie ,ze lecisz do taty :) i ze zdazysz z dowodem dla Marcelka :) odpoczniesz od rodzinki i bedziesz miala czas,zeby wszystko przemyslec. Ja na twoim miejscu nie zastanawialabym sie co do ukladania sobie zycia tam . Latwiej ci bedzie niz w Polsce :) tym bardziej,ze masz tate,ktory na pewno ci pomoze :) Marcelek slodziutki :kiss: Hubert tez podobnie piszczal...teraz juz przestal...zaczal teraz spiewac :lol:
Dominia gratuluje kochana :kiss: wierze,ze padasz na pysk ;) podziwiam cie...jak ty znajdujesz na to sily???
Marusha slicznie wygladasz :) i Martynka tez sliczna dziewczynka :kiss:


Widze,ze forum pustoszeje ;) pewnie fb wygral ;)

a u nas standardowo...jak Radek ma wolne to pogoda sie pierdoli :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688502 przez dominia
Asik ja jestem !! I bede na forum chyba, ze uciekniecie wszystkie ;)
Nie wiem jak daje rade ale ledwo .. Dzisiaj jestem wykonczona .. Jakbym miala jutro jechac to bym nie dala rady .. Dzisiaj wstalam jak zoombie :/ i jechalam do Krakowa z lekkim spaniem :( dobrze ze droga powrotna byla ok :)
Dwa tygodnie mam wolne, tzn 5,6,7 lipiec kolejny zjazd ;) ale juz mysle, ze procz egzaminow z gorki bedzie :)
A z pogoda to norma :/ moj M ma urlop od 23 lipca <3 nie moge sie doczekac :) cale dwa tygodnie bedzie z Nami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688528 przez Monia_T
Hej, hej Dziewczynki :)

Ja tez nigdzie nie uciekam :lol: Zamierzam tu pisać do ostatniogo posta i o jeden dłużej :silly:

Teraz melduję się, że jestem a odpiszę Wam później...

Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688639 przez jadziatopol
Dominia, Monia kochane jestescie! :lol: :kiss: ze jestescie!!!! :kiss: :lol:


dzisiaj jest 23.06 Dzien Ojca i Hubus pierwszy raz podniosl sie dla taty :kiss: (17 sekunda filmu)





nie moge w to uwierzyc!!!!!! :lol: :lol: :lol:


milego dnia dziewczyny :kiss:

Dominia ale ci dobrze,ze m ma urlop :cheer: pozazdroscic :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688683 przez dominia
Dzien dobry :)

Wstalismy o 8:30 :) takie dni lubie :)

Mam chyba pieknie rozwalona laktacje :/ narazie jest niezle ale zobaczymy za dnia .. Bo w szkole przez caly dzien tylko jeden raz odciagalam .. Ale musze sie pochwalic, ze mimo calego dnia w szkole przez 3 dni Ig ani razu nie dostal mm :) wystarczalo mu to co sciagnelam czyli ok 400 ml .. :)

Nie jadlam prawie NIC przez te dni i brzuch mi sie przykleil do kregoslupa ;) pasuje cos nadrobic :)

Milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688686 przez ola85
Witajcie,
U nas pogoda się popsuła, choć w sumie tych upałów było tyle że trochę deszczu się przyda, mam tylko nadzieję że słoneczko szybko wróci :blink:
My mieliśmy suuper wieczór. M bawił małą, podnosił ją wysoko, trzymając pod klatką piersiową i pod pupą, a Liduś latała jak samolocik :) Strasznie się cieszyła :laugh: Dobrze że M jest silny bo ja to bym jej w życiu tak wysoko nie podniosła :blink:
Inną sprawą jest to że troszeczkę jej się rozregulował dzień. Ma problemy z zasypianiem, wstaje częściej w nocy i budzi się o 5/6. Ale Wy chyba też miałyście podobnie na początku 4-go miesiąca?
Jadziu - ja nie ma fb, więc dopóki tu będziecie to ja też będę :) Hubi zaraz będzie raczkował :ohmy: wow, ale On się pięknie rozwija :) :) :)
Domina - biedactwo, na pewno jesteś wykończona, fajnie że wkrótce urlop :laugh:

Suzi, Aga - dziewczyny żyjecie? Odezwijcie się, czy Was tam te Wasze maluszki nie zjadły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688690 przez Martyna
Dzień dobry !!!!!

ależ mi Was brakowało!!!!

Pomagam M rozkręcać firmę i na najwyższych obrotach od tygodnia.

trochę nadrobiłam ale nie wszystko, wybaczcie :)

Wszystkie zdjęcia cudne!!! filmiki urocze :kiss: :kiss: :kiss:

Lidzia, Ania, Marcelek, Marysia,Amelka, Tosia :kiss: :kiss: :kiss: za ukończenie 4 miesiąca!!!

Ola wszytskiego najlepszego z okazji rocznicy!!! ale Wy młodzi i piękni :kiss: :kiss: :kiss:

Marusha witaj!!! jesteście śliczne :) a imię Córeczki piękne ;)

Pati leć!!!! Robcio też tak piszczy jak Marcelek :)

Gratuluję średniej!!! zdolniacha z Ciebie!!! Marcelek ma SUPER Mamę!!!

Jadzia Hubuś piekny prezent zrobił Tacie!!!

Dominia Gratluję!!! jesteś wielka

Monia wszystkie 3 jesteście urocze!!! zdjęcia przepiękne!!!

Kasia Tosia i jej uśmiech wymiatają :lol: Kacperek przystojniak!!

Sylwia powodzenia na rozmowie z szefową. Ja w piątek pojechałam do pracy. Wstępnie dogadaliśmy, że idę na rodzicielski i pracuję na pół etatu. Jak będzie więcej pracy to zwiększamy wymiar pracy. Teraz poszukujemy opiekunki, mamy 2 kandydatki - dziewczynę mojego brata i obcą dziewczynę spoza Warszawy, która przyjeżdża tu na studia. Zobaczymy, z którą się porozumiemy w kwestiach finansowych, bo jeśli chodzi o pozostałe najważniejsze kwestie to obie się nadają i czułabym się bezpiecznie pozostawiając Roberta z nimi.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688698 przez Suzi
Hej :)

Jestem Olu jestem, ale tez chrzcilismy sie w weekend ( sobota ) i trochę miałam stresa z tym związanego, ale wszystko było ok, Mikuś był grzeczny, upał był okrutny a on miał biedak ubranko z długim rękawem, ale w kościele było chłodnej więc daliśmy rade ;)

W czasie polewania główki wodą ( no nie pozalowal mu ksiądz, całą mu zmoczyl :silly: ) Miki wydał z siebie przeciągly bek, niczym żul spod budki z piwem, a ze mikrofon był blisko, to go usłyszano w całym kosciele :lol:

Tatuś zaśmiewał sie z tego przez najbliższy kwadrans jeszcze, i trudno było sie przez niego skupic :silly:

Jak w niedziele poszłam na msze św. I tez trafiłam na chrzty, których było 7 na raz ( zgiełk, tłok, przepychanki fotografów...) to sobie w duchu pogratulowalam pomysłu sobotniego, kameralnego chrztu :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688738 przez Marlena1888
Hej:)

Asia topol- ale z hubercika zdolniacha!!!! ślicznie się podniósł :) silny kawaler :D

a u nas na dzień ojca wybraliśmy się razem na mecz piłki nożnej;) m grał w tym klubie kilka dobrych lat, aż złapała go kontuzja kolana... i koniec z grą ;)teraz pozostało oglądanie :D Fifi trochę "pokomentował" a potem poszedł spać hehe :) potem po kąpieli była tatusiowa pizza od Filipka :D tradycja bo na dzień mamy też postawił szkrabek pizze :silly: hihi

Martyna jaki Robercik już duży! przystojniaczek rośnie :) ładnie wyglądaliście :) ale aniołeczek najśliczniej :lol: ten strój boski :P a co to za firmę macie?

Suzi to u ciebie też chrzciny były, może jakąś foteczkę rzucisz aniołeczka? ale śmieszne to z tym beknięciem hahahaha żartowniś mały :D

a u nas jak wczoraj nocka była do bani przez ten upał to dziś po deszczu Fifi spał od 21 do 5.30! :) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: teraz tatus się bawi z malutkim haha ale się mały śmieje :D oo a teraz płacze-- nie lubi jak go tato całuje haha i znowu się śmieje :D

a dziś u nas odpust była już teściowa i przyniosła rybki i grzechotki ;)
miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl