BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686484 przez ola85
Jadziu - a mi właśnie dzisiaj forum chodzi super :blink: wrzuć jakieś zdjęcie Hubiego :blink: On jest prawie miesiąc straszy od Lidusi i zawsze wydaje mi się taki "dorosły" :laugh:

A wiesz ja o Satine też myślałam. Bo wczoraj Marysia skończyła 4 miesiące to myślałam że się pojawi...

Ja zmykam, bo teraz siedzę sobie w pracy i miałam chwilkę na forum. Zamykam i jadę do dzidzi :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686538 przez jadziatopol
Monia u mnie tez filmik dziala :) Igunia akrobatka! moje slicznosci :kiss: juz prawie raczkuje! jeszcze chwilka i nie bedziesz mogla jej dogonic :lol: :cheer:
Ola no tak...faktycznie jest miesiac prawie roznicy miedzy Lidzia i Hubim. Jak mi sie uda to wrzuce fotke...chcialam wczesniej ale niestety forum nie chcialo wspolpracowac :blink:


no niestety przy dodawaniu zdjec wyskakuje mi error 500 :angry:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686551 przez dominia
Ola Lidzia piękna :kiss: duża dziewczynka tak samo jak mój Igi :)

Jadzia :kiss: jak wysypka u Hubiego ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686567 przez princess
Hej, dzięki za pamieć. Najzwyczajniej w świecie nie mam czasu, żeby wejść i się rozpisać. Już drugi tydzień jesteśmy sami bez M. Wraca dopiero za tydzień w piątek. Potem 8 sierpnia wyjeżdża na 6 tygodni a potem jeszcze w grudniu na 3 tygodnie. Mamy tego dość. M będzie zmieniał pracę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686582 przez jadziatopol
Princessfajnie,ze znalazlas chwilke,zeby sie odezwac :) ale ci wspolczuje....wiem jak to jest. Ja dwoch dni nie moge wytrzymac i jest mi ciezko a ty tyle tygodni musisz sobie sama dawac rade! ;) Podziwiam cie!!! ale Adas ma swietna ta fotke w profilu....nie moge sie napatrzec :) Jak wogole sie czujesz i jak Adas z bioderkami???
Dominia wysypka nam mija...juz prawie nie ma sladu...a Igi?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686630 przez Alina2408
madlen gratuluje samozaparcia z tymi cwiczeniami :) ja dzis nie uleglam zadnym slodyczom i jestem z siebie dumna... a u m wkurza mnie ze sam mowil o rzuceniu a dalej pali i nawet nie stara sie tego zrobc...

gabilee kurcze u nas tez byl lament dzia jak probowalismy isc do sklepu to gorac tak wplywa na dzieci dzieki bogu ze w domu mamy chlodno

pati no to super z tym wyjazdem widzisz to nie takie duze koszty :):) zabierz koniecznie aparat i rob zdjecia zeby nam sie pozniej pochwalic... o widzisz czyli twoj m ma jakis plus nie pali hihi

monia to z pewnoscia woda ci sie zatrzymala w organizmie :) a szczerze ja mimo upalow a moze wlasnie dlatego mam z tym problem moje nerki odmawiaja posluszenstwa ale ja tak mam i do tego okres i wyglkadam jak w 4 miesiacu ciazy bo cala spuchlam :P:P

ola gratki dla panienki no slicznosci zniej szczegolnie dobrze prezentuje sie w zolci :)

marusha ja wlasnie dlatego nie pracowalam do konca moja wice byla i jest wrednym babskiem wiec po kilku akcjach po prostu doktor stwierdzil ze tak bedzie lepiej i poszlam na l4 i nie zaluje...

marusha ja mam 180 cm :) i tez mam nadzije ze natka bedzie bardziej po rodzinie m bo jego mam jest tak drobna ze pod pache mi wchodzi heheh :)

sylwia ja o slowie ogranicza to nie chce juz mowic :P najpierw on mowil ze bedzie ograniczal a jak zaczelam mu mowic ze nie widac tego to stwierdzil ze nie lubi byc ograniczany... chyb a powienien powiedziec ograniczony psych :P

sylwia ja chcialam cos podac do picia ale nie przechodzi smoczek wiec czesciej cycus...

pati gratuluje wynikow w szkole :)

chomiczka dzieki wiesz u mnie tez mam robila wiekszosc w domu a jak nie ona to babcia a tata no coz wiecznie w pracy albo spal ale jak jechalismy na urlop to on sie z nami bawil i szalal ale ponoc to tata zajmowal sie mna do 3 roku zycia non stop praktycznie z wlasnej woli... mnie to chodzi glownie o to ze moj m ma taka dziwna przypadlosc ze jest humorzasty i generalnie szybko wybucha i szybko zmienia zdanie a mnie te zmiany nastrojow po prostu dobijaja... no ale co zrobic powoli to tepie... czasem musze mu dac zjebki to twdy jest duzo lepiej tak jak dzisiaj... :):)


pati to nieduzo wazy twoj synus :) my jeszcze na etapie 68

marusha poradzisz bo masz dla kogo :) a kiedy dokladnie rodzilas bo chyba przegapilam...

michasia a to badanie bo przy pierwszym bylo cos nie rtak???

jadzia poszedl po ten rozum tylko na jak dlugo???

satine pojawia sie na fejsie :)

princess wiem dokladnie jak to jest z tymi wyjazdami... od tego zaczely sie problemy z moim bylym malzenstwem...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686669 przez Satine0
Cześć wam :)

Jadzia Jestem jestem :kiss:

Jakoś nie mam weny i czasu na forum :) Wleze tyle co na fejsa. Gorąco u nas jak nie wiem...staram się być z mała na dworze, ale nie wytrzymujemy długo. A później obie padamy i śpimy w ciągu dnia przez ten skwar.

Co z nowości...mała łapie się za stópki :) Przekręca się strasznie. Nie można jej nawet ubrać pampera :dry: :dry:
To już 4 miesiące :) Kiedy to zleciało. Mała zajada słoiczki i kaszki. Nic jej nie jest całe szczęście :P W następny tyg idziemy na szczepienie i później dopiero po 13 miesiącu następne :) Tak więc spokój będzie.

Przejrzałam forum w poszukiwaniu fot maluchów :kiss: :kiss: śliczne wszystkie!!

M dorwała karuzelę :)








Nowa twarz Gerbera haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686693 przez Marlena1888
hej:)
ale skwar.. czytam Was ale jakoś przez ten upał nie mam nawet jak napisać. Fifi dziś marudera, sam nie może zasypiać, nic mu nie pasuje, szok w trampkach..

marusha ładna mamusia a córcia do schrupania!

Satine malutka śliczna :) a ten gerberek lepszy od orginału :silly: a czemu masz taką przerwę w szczepieniu?

Patii Marcelek szczuplutki :) szybką ma przemianę materii :) mój waży 8 kg :lol: :lol: a ubranka zakładam 74 czasem 80 :blink: rosną bobasy:)

Ola wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!!! :) piękna z Was para :) my mamy w lipcu 2 rocznicę :)

Alina musi sam zrozumieć i się zmotywować do rzucenia.. ale teściowa masakra, za plecami dawała papieruchy... szok! mojej szwagierki narzeczony rzucił i te pieniądze co miał spalić wrzucał do skarbonki. i 300zł oszczędzał na msc. już zaoszczędził 1500zł...

my dziś na polku pół dnia w cieniu, rewelacja :)uwielbia mój szkrab przebywanie na świeżym powietrzu.. jeszcze chyba tam nie płakał :side: Wasze dzieci też się tak podnoszą ? szok! Asia topol u Ciebie chyba Hubi wcześniej tak się podnosił :) :blink: :blink: :)
dobranoc mamki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686703 przez Monia_T
Szanowni Moderatorzy!
Jak będziecie tak często zawieszać forum, to Wam wszystkie forumowiczki uciekną...popracujcie trochę nad stroną techniczną...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686716 przez Monia_T
Igula też dziś wieczorem marudna była od tego upału. Zasnąc nie mogła, sama nie wiedziała co chce...w końcu padła u taty na rękach.
Ja lubię ciepło, ale nagle aż taki skwar wykańcza...

Marlena Iga już od jakiegoś czasu tak się podnosi. Ja jej nie kładę na siłę...jak jesteśmy na spacerze jest w pozycji półleżącej to i tak główke trzyma w powietrzu mocno :)
Skoro sama czuje, że może nie będę jej uwsteczniać.
Ciuszki też na 74 zakładamy. Moja glizda chuda i długa.

Satine Mary słodka jak zwykle :)

Dziś byłam z Kinią w poradni dermatologicznej. Iga ściągnęła uwagę personelu i babeczki przekonane, że ona ma 6-7 miesięcy :lol: Bo ładnie siedzi, zaczepia gaduleniem, śmieje się w głos i taka duża....ha ha nie chciały wierzyć jak mówiłam, że ma 4,5 miesiąca :woohoo:

Podgląd mi się skończył...zresztą oczy mi się kleją, sorki, jutro odpiszę resztę.

Miłej nocki :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686728 przez Satine0
Marlena Bo my szczepimy się tą szczepionką 6w1 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686752 przez jadziatopol
Monia niezla uwaga do tworcow forum :blink: ja juz ci mowilam,ze Igunia to nie wyglada na swoj wiek :) i do tego rozwija sie w blyskawicznym tempie :)
Satine no wreszcie :lol: Marysia sliczna :kiss: reklama Gerbera niezla :blink: juz sie zastanawialam gdzie cie wcielo :cheer: z tymi szczepieniami to poslzyscie jak burza :cheer: :lol: i dobrze...bedziecie miec juz spokoj podczas kiedy ja bede dopiero druga dawke brac ;) dobrze,ze Marysia tak dobrze znosi te szczepionki :)
Marlena biedny Fifi :( pewnie upal mu doskwiera ;) ale duzy facet z niego! tak...Hubus juz sie podnosil :) on taki maly ale energiczny i zywy...cos sie boje ,ze nie dogonie go jak juz ruszy :blink:
Alina jej...ale ty wysoka jestes kobieto! Nataszka tez dluga to pewnie bedzie wysoka jak mama :)
Ola zapomnialam dodac,ze wygladasz przepieknie na tym zdjeciu sprzed 3 lat ....ale nic sie nie zmienilas kochana....dalej pieknie wygladasz :) jestes taka delikatna :) jakby to powiedziala Ewa Minge "eteryczna" :blink: to okreslenie mi bardzo pasuje do ciebie :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686763 przez dominia
Dziewczynki mam dzisiaj BARDZO WAZNY egzamin za ktorego zaplacilam 350 zl i srednio umiem, bardzo Was prosze trzymajcie za mnie kciuki !!!! :* :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686778 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Dominia kciuki zaciśnięte :kiss:
Satine słodka Mery, gerberek kochany :kiss:
Alina :lol: :lol: :lol:

Idę na spacer :) bo znowu upały się szykują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686804 przez Paulaaa
Cześć laski :woohoo:

U nas trochę lepiej. :) Mała w dzień mało śpi, ale już się przyzwyczajam. :blink:
Ładnie przesypia mi nocki więc ok. Teraz też drzemie od 5 min to może zdążę coś napisać. :blink:

Marusha witaj :)
Śliczne jesteście z Martynką :)

Dominia pierwsze słyszę, że mm pompuje dziecko :S Ami od 3 tyg. dostaje i taka chuuda :huh: Nie chce się napompować. A szkodaaaa, bo ładniej by wyglądała jakby miała więcej tłuszczyku :silly:

Ola85 gorąco jej na pewno. Ale ona siedzi w samym pampersie. Tak w domu jak i na dworze. Zdjęcia śliczne :lol: Lidka jaka duuuuża :cheer: Łał. Śliczna :kiss:

Sylwia pewnie macie jeszcze gwarancję. Oddaj do serwisu :)

Monia jak się Igunia złości. Zupełnie jak moja :woohoo: Śliczna jest :kiss:

Alina znam ten ból. Mój też pali. :huh: Co jakiś czasu musi iść na taras zapalić, a mnie trafia normalnie :dry:

Pati gratuluję ocen. :woohoo: Leć z Marcelem i dobrze się baw. :)

Satine Maryś ślicznaaa :kiss:

Dominia kciuki trzymam :blink:

Ale się rozpisałam B)

Mała dalej spi to lecę ogarnę chatkę.
Dziś drzyzgunia i Bartul przybywają :lol:
Pomoczymy dzieciaki w baseniku :)

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl