BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #687268 przez xpatiiix3
Zrobiliśmy dzisiaj zdjęcia no i złożyłam wniosek o dowód dla małego :) czekać trzeba 2-2,5 tyg wiec polece tak jak chciałam :) cale szczęście ze sama mogłam wyrobić mu dowód tak to dwoje rodziców :P hehe oceny zajebiste tak się cieszę, ze mam to już za sobą :D teraz tylko zakończenie w czwartek mam i na parę dni do macka pojadę no i sruu do ojca :) jeszcze tylko bilety zarezerwować i wsio :)

Alina no malusio wazy nawet nie podwoił jeszcze swojej wagi urodzeniowe przytył mi teraz 500g za 5 tyg... no a z M mam dobrze o tyle ,ze nie pali :)

Satine Marysia śliczna :D

Marlena no to Fifi wielkolud juz :P a mój szczupły i długi :D hehe

Dominia jestes bardzo madra dajesz rade życzę powodzenia kochana :Kiss:

Marusha mam nadzieje ze ujdzie jakoś :)

princess świetne to uśmiałam się :P

Niego dnia mamusie :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #687288 przez jadziatopol
Princess ale extra!!! ale sie usmialam :lol: :lol: :lol: :lol: swietne!
Marusha musisz zaladowac sobie film na you tube...a potem skopiowac link i wkleic w forum :) chyba ze jest jakis problem...ja nie moge zamiescic zdjec od wczoraj bo mi wyskakuje blad 500...nie wiem o co chodzi ;)


wspolczuje wam dziewczyny tych upalow ;) a szczegolnie maluszkom ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687470 przez ola85
Princess - świetne :laugh:
Pati - fajnie że wszystko uda się załatwić :) Niektóre dzieci podwajają masę urodzeniową dopiero w 5 m-cu
Jadzia - mi też tak kiedyś error wyskakiwał, a potem samo przeszło.


Moje dziecię poszło już spać, a ja w totalnym szoku że mam tyle czasu dla siebie. Oby się tylko nie okazało że o 22 obudzi się wyspana :blink:
Do nas chyba idzie burza.
Do nas jutro południem przyjadą znajomi z Ustronia. Będą zapraszać na ślub :) Niedziela zapowiada się wolna, mieli przyjechać moi rodzice ale odwołali bo tata coś chory.
Na forum widzę już się weekend zaczął bo pusto.
Miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687502 przez xpatiiix3
Kiedyś opowiadałam o bratowej M, była akcja z poronieniem co do czego to okazalo się ze to ona wszystko robiła by nie urodzić tego dziecka na dniach by rodziła juz... Gdyby nie zabiła... Matka M WYRZUCIŁA ja z z domu i powiedziała, ze nie chce jej widzieć więcej na oczy... Bo oprócz tego przyprowadziła swojego brata tam i wychodziła pic, dzień w dzień ktoś ja prowadził do łóżka, czasem nawet była juz tak pijana, ze nie potrafiła się z boku na bok przekręcić... No i matka M miała dość, bo brata jej musiała ciągle pilnować.. No i co do czego miała smialosc tam znowu przyjechać i to jeszcze z dzieckiem koleżanki... Ja nie wiem jak można być tak perfidnym... Ehh... A i co do czego jak matka M wyrzuciła ja to przed wyjazdem jeszcze ona z bratem M okradli ich ojca na 3 tyś... Matko i wkur... Mnie to, że teraz ciągle dupe liże M, jego matce też ale to mnie nie interesuje... Sorki musiałam się wygadać ale ta rodzinka to o jeju brak słów na to Co tam się dzieje... PATOLOGIA..!!!

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #687532 przez jadziatopol
a to z dzisiejszego spacerku ...wreszcie mozna dodac fotki :) pojechalismy odwiezc Bartka do szkoly i potem w rejs...dopiero teraz wrocilismy.....bylismy 4 godziny na spacerze...slonce juz zaczelo przypiekac to wrocilismy do domku :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a to szkolka surfingowa z trenerami (w czerwonych spodenkach)...wygladaja jak rat. w slonecznym patrolu :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #687627 przez kasia123m
www.bebiprogram.pl/konkurs-nowa-receptura/polecenie/11172

dziewczyny ktore daja bebilon polecam quiz..mozna wygrac mleko..moze akurat ktorejs sie uda

Jadzia Hubus slodziak:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687636 przez dominia
Jadzia widoki powalaja :) Hubek Gościowa jak nie wiem :* a Bartek ekstra :)

Wracalam do domu i taka mnie burza zlapala !!!! Tylko Zdrowaśki klepalam zeby szczesliwie dojechac do domu .. od tych nerwow nie moge teraz usnac :(

Egzamin poszedl niezle, jutro o 12 wyniki .. Boje sie jak chuj :/

Przepraszam, ze nie odpisze wszystkim ale nie mam sily :( jutro tez mam tak strasznie dlugo bo od 10:30 do 20:25 :(

bardzo dziekuje wszystkim za trzymanie kciukow :*:*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #687653 przez jadziatopol
Dominia kochana ja trzymam nadal zacisniete!!! :lol:
Kasia Tosia powala mnie swoim usmiechem! :kiss: daj wiecej zdjec bo ona jest niesamowita :) ale bedzie smieszek z niej :lol:
Marusha Jezu, cale szczescie nic sie malutkiej nie stalo! ;) moj Hubcio tez nie wymiarowy bo dlugi jest na 9 miesiecy ale wtedy wszystkie ciuszki za szerokie. My jestesmy niscy i on na pewno nie bedzie wysoki .Maluszki tak maja ,ze jedne rosna szybciej na poczatku a pozniej stopuja...i odwrotnie ale o niczym to nie swiadczy na tym etapie :)
Monia pajak? radek tez ma arachnofobie tak jak ty. Jak zobaczy pajaka to go paralizuje :cheer: ja wtedy nadchodze (z trzesacymi nogami :blink: ) z ratunkiem :blink: :silly:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687739 przez xpatiiix3
Jadzia Bartek, i Hubi przystojniaki świetne fotki :)

A tu mój śmieszek z dzisiaj rana :)


Miłego dnia :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #687843 przez Marusha
świeże fotki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #687845 przez Marusha
jak dodać kilka fotek w jednej wiadomości?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687858 przez ola85
Witajcie,
Jadziu - ale śliczne zdjęcia :) Warto było poczekać :blink: Widoki - bajka :) Hubuś - książę :) strasznie mi się ten kolor body podoba :)
Pati - wspaniały, cudny, wesoły Marcelek :)
Marusha - obie jesteście śliczne :) Ja edytuje post i dodaje kolejne zdjęcie :blink:
Dominia - i jak ten egzamin?

Moje dziecko dzisiaj wstało 4.20, co prawda do 5 udało jej się jeszcze doleżeć u mnie w łóżku, ale za to po 5 już zabawa na całego. Spacer zaliczyłyśmy o 6 rano. Teraz malutka śpi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #687979 przez Marusha
Ola spacer o 6ej rano??? mnie chyba nikt by o tej godzinie nie wygoniła na dwór ;)


Pozerka z tej mojej Martynki ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688002 przez xpatiiix3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marusha ale z Was laski :D

Ola no wesolutki bąbel z Marcelka :)

A jak Wasze dzieciaczki krzyczą, patrzcie jak mój ostatnio zaczął krzyczeć piskliwie i podoba się to mu :P hehe Od paru dni już tak ma śmiesznie, ja to normalnie płacze ze śmiechu jak tak piszczy :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688010 przez sylwia1986
Wow jaki tu dziś spokój :)
Pati filmiki Marcelka słodziutkie :kiss: mój bardzo podobnie się śmieje i piszczy :lol: i do tego zaczął dostrzegać swoje stopy a nawet próbuje je zjeść :lol:
Marusha Martynka ma piękne wieeeelkie oczęta, super wyglądacie obie :lol:
Asia vel Jadzia :lol: super fotki, jak zwykle zresztą :side: Hubuś tak ciepło ubrany aż dziw że u nas w końcu cieplej niż u Ciebie :silly: u nas dzieciaki paradują w samych pampersach :laugh:
Miłego weekendu :kiss: , nie wiem czy jutro się odezwę, wszak jutro dzień taty i spędzimy go rodzinnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl