BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690748 przez chomiczka
Monia dzięki. Właśnie poszukuje dywanu do siebie (od dwóch lat). Wkurza mnie jego brak i mam zamiar znaleźć wreszcie ten jedyny :) Dzięki za linka.
Wczoraj narzekałam na Olka że śpi do piątej to mi dzisiaj pokazał że potrafi :) spał od 20 do 8 z jedną przerwą na jedzonko :lol: czuję się jakoś dziwnie wyspana :) dziwne uczucie :silly: nie wiem dlaczego tyle spał, zwłaszcza że wczoraj przespał pół dnia. Może pogoda tak na niego działa.

U nas zimno, leje, zalewa Wrocław, do tego 10 stopni C!!! Ludzie jeszcze kilka dni temu było 35 :ohmy: :ohmy: a teraz 10! Świat się chyba kończy. Siedzieliśmy w domu bo był skwar, a teraz też siedzimy w domu bo by nas fala zmiotła :dry:

Kasia bardzo Ci dziękuję za informacje, którą mi wysłałaś. Poczytłam też troche w interecie tym. Będę Olka obserwować i znam też znajomego rehabilitanta to się z nim skonsultuje dla świętego spokoju. Oluś ma się dobrze, jest ostatnio dość grzeczny i spokojny. Jak miał te kolki przez 3 miesiące to dowiadywałam się u rodziny i znajomych i czytałam w necie ile może to trwać, to większość rodziców twierdzi że po 3 miesiącach kolka mija, natomiast są i taie dzieci u których kolka trwała pół roku czy nawet do roku życia! :ohmy: byłam przerażona, na szczęście u na się skończyło po tym 3 miesiącu, ale może u tej małej właśnie trwa dłużej. U nas kolkę badał lekarz, pukał w brzuszek i czuł że jest powietrze oraz na usg brzuszka lekarka powiedziała że ma mnóstwo powietrza. Jeśli nie kolka, ani uszy, ani pęcherz to nie wiem co tej malutkiej może być. Szkoda dziecka i tej biednej matki. Dziękuję Ci Kasiu jeszcze raz bardzo za zainteresowanie :kiss: :kiss:
Tosia jest zajebista, oj będze łobuziara, ma taki błysk w oczach ;) a w tej sukieneczce to faktycznie wygląda jak wróżka czy rusałka :blink:

Aneta
Twój torcik najbardziej mi sie podoba :)

Wszystkie dzieci piękne, Robercik taką ma "dorosłą" buzię, Amelka podobna bardzo do Oliwki :) Hubcio to już chłop na schwał :)

Plisza Olusie chyba tak mają bo mój nie waży nawet 6500 ;) ale on dba o linię bo będzie piłkarzem. Tatuś pokłada z nim ogromne nadzieje :laugh: :laugh:

No więc my siedzimy w domu już drugi tydzień, kupujemy spacerówkę, tylko muszę jeszcze z Olkiem jakoś wyrwać się do sklepu na crash testy :) Pokazywałam wam już Jane Muuma, bierzemy pod uwagę jeszcze navingtona, ten drugi ydaje mi się praktyczniejszy i wygodniejszy dla dziecka, zobaczymy jak będzie jeździł. A potem to już tylko spacery i spacery....

Ja dalej się odchudzam, niestety bylismy na weekend u rodziców na grillu i trochę podjadłam, teraz mam wyrzuty sumienia że tyle pracy a ja tak po prostu sie nażarłam. Ale za to teraz już ćwiczę codziennie więc mam nadzieje że się wyrówna :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690754 przez chomiczka
Monia mój długo szukał tableta, bo on informatyk i musiał wszystko sprawdzić i wybrał Samsung Galaxy Note, z samsungów chyba najlepszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690772 przez Monia_T
Chomiczka dzięki :kiss:

Navington jest bardzo fajny, super do prowadzenia, głęboka budka, znajoma miała, bardzo mi się podobał :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690780 przez chomiczka
Monia dzięki, no właśnie ta głęboka buda mnie pociąga, bo tamten bardzo płytki jest. Wizualnie mi się bardzo podoba i dla dziecka super, tylko kwestia własnie prowadzenia, bo z przodu ma te małe kółeczka. Ale w mieście powinien dać radę :) W necie też dużo pozytywnych opinii, gwarancja na 3 lata to przecież cały okres użytkowania :) więc tylko brać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690832 przez Suzi
monia, ja mam Apple , iPad. Jest super tym bardziej jeśli ktoś w rodzinie ma np iPhona, to jest taka funkcja jakby wewnętrznego czatu, smsowanie totalnie za free, masz kontakt stały z tą osobą i grosza na to nie wydajesz. Mam takie "łącze" z moim M i sobie baaaardzo chwalę :lol:

chomiczka nie skomentowala mojego nowatorskiego programu do wstawiania zdjęć :silly: , może nie zauważyła? :lol: :side: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690842 przez chomiczka
Ah Suzi miałam skomentować ale zapomniałam :lol: oj kochana traktujesz mnie strasznie przedmiotowo :silly: technologia technologią ale człowiek też czasem się do czegoś przydaje :silly:
Apple iPad to oczywiście też dobry wybór, w końcu Apple stworzył pierwszy tableta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690880 przez Suzi
Broń Boźe Asiu :ohmy: nie miałam nigdy zamiaru traktować Cię przedmiotowo, po prostu chciałam zaznaczyć ze jesteś uczynna i NIEZAWODNA :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690882 przez Monia_T
Dzięki dziewczyny :)

Będę oglądać, myśleć, rozważać... ;)

Chomiczko mój ulubiony programie komputerowy, swoją drogą duży Chomik powinien byc dumny :silly: a rozważałaś wózek espiro? Ja mój w 100% polecam. Ma duże pompowane koła, świetną amortyzację, prowadzę go lekko jedną ręką nawet mając marudę na rękach. Ktokolwiek ze znajomych go prowadzi to zaszokowany, że tak lekko i zwrotnie. Iga ma w środku wygodnie bo rozkłada się na płasko, amortyzacja działa więc żadne dziury nie przeszkadzają we śnie, no i buda, która mnie zachwyca, bo jest bardzo głęboka, a nie jest w środku ciemno. Na górze i po bokach są okienka, jak dziecko siedzi to można ją prawie do barierki położyć, żeby np. w zimie przed wiatrem ochronić :)
Design nowoczesny, żadnych prostych rur jak z rusztowania pod blokiem :) Jeden malutki minus, że kosz na zakupy mógłby być większy :) Za to jest fajna kieszeń na budzie,baaardzo pojemna :)

No, zareklamowałam :woohoo: Ale jeśli szukasz wózka z polecenia, to ja mój z czystym sumieniem polecam :laugh:

Jeszcze jedno...oglądaj wózki w sklepach, bo w necie zupełnie inaczej wyglądają. Niektóre zdjęcia jakies takie pokraczne, a w rzeczywistości wózek zgrabny, lub na odwrót :)

Niuńka zasnęła, idę pod prysznic :side:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690893 przez chomiczka
Monia ja byłam pewna że masz xlandera, nie wiem dlaczego... Widzę że espiro można kupić tylko 3w1 a samej spacerówki nie, więc odpada bo w gondolę już nie opłaca mi się inwestowac. Zrezygnowałam też z pompowanych kół bo będę musiała wózek wnosić na 3 piętro do mieszkania albo na 1 do wózkarni. Tak czy siak lepiej żeby był lekki bo już teraz z gondolą samą ledwo idę ;)
Koniecznie przed zakupem przetestuje, może jeszcze jakiś inny mi wpadnie :)

Suzi dziękuję bardzo :P jak tam Twój niesforny Mikuś się miewa? :)

Mój miś wstał o 8 a o 9 już zasnął na macie i śpi... Matko co mu się dzieje, może chory czy coś?? W całym swoim życiu tyle nie spał co przez ostatnie dni :) mi tam się to baaardzo podoba :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690904 przez Monia_T
Chomiczka pogoda tak działa :) Niedawno upał, teraz deszcz to maluchy sennością reagują :)
Ty w ogóle w jakimś ekstremalnym miejscu jestes, jak upał to największy, jak ochłodzenie to najniżej...u nas dziś 18 stopni, ale niestety już zaczęło padać :huh:
No niestety wygodny wózek jest ciężki :P Ja mieszkam na IVp, ale nie wnoszę, tylko w samochodzie zostawiam :laugh: Mam spore auto więc nie ma problemu. A ostatnio wywalczyłam wózkownię, ku niezadowoleniu mieszkańców :silly: i tam będę go zostawiać. Tylko m musi jakieś zapięcie wykombinować, bo nie wiem kto ma klucze, a skoro musieli przeze mnie stare graty powywalać to po złości może mi wózek "wyjechać", więc wolę nie ryzykować.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690905 przez Marusha
patii im bardziej człowiek samodzielny tym szybciej odnajdzie się w nowej sytuacji :)

ola85 jeśli chodzi o chrzciny to ciężko...po wyjeździe z rodzinnego miast kontakty się pourywały a tutaj w bydzi ciężko już się z kimś zaprzyjaźnić w naszym wieku...każdy ma swoje życie, przeprowadzka tutaj niejako pozbawiła nas przyjaciół...smutne ;/ czasem czuje się jak wyrzutek tutaj w Bydgoszczy :(

Suzi maluch pokazał że i w kościele można czuć się wyluzowanym ;)

kasia123m Tosia wygląda jak motylek ;) ślicznie się uśmiecha ;)

Monia_T zazdroszczę że Igunia Ci tyle śpi, moja malutka mi się coś rozregulowała zasypia 21 obowiązkowa pobudka o 1ej później 4 i 6 :( od kilku dni chodzę jak neptyk jeszcze ta ponura pogoda za oknem nie pomaga

W dodatku jak się obudzi o 1ej karmię ją przewijam i odkładam do łóżeczka, z reguły się wybudza i weź ją tutaj uśpij... dzisiaj w nocy robiła takie akrobacje z boku na bok, gryzła szczebelki i w końcu leżała w poprzek z nogami między szczebelkami... po 40 min podeszłam do niej a ta banan na buzi.. wzięłam ją do łóżka bo już nie miałam siły czekać aż uśnie i co? 10 min i spała... cwaniara zaczyna wykorzystywać moją słabość ;)

Spotkanie jak najbardziej, podaj godzinę to ja się dopasuje.

Paulaaa Amelka śliczna ;)

Martyna witaj w klubie mi tez rata spadła ale aż o 4 chf ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alina2408 widać że spacerówka zaakceptowana

chomiczka moja Martysia też miała kolki do 3go miesiąca, wiem co przeżywałaś istny horror na szczęście u nas też się skonczyły bo chyba bym psychicznie się wykończyła, ps. mój m też informatyk i ma na punkcie sprzętu bzika chociaż jeszcze tableta w domu nie mam ;)


znowu pada mała drzemie a u mnie poziom energii bliski zeru

ps. była z Was któraś w kinie z maleństwem na projekcji dla matek? :)

Monia T ja też się wczoraj dowiedziałam że mamy jeszcze dwa tyg dłużej macierzyński ;) super ja teraz czekam na rozmowę w sprawie nowej pracy zobaczymy co z tego wyjdzie....

poniżej wstawiam filmik jak moja mała sobie tańczy ;) wybaczcie mój wygląd ale wiecie jak to jest po przebudzeniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690927 przez Suzi
chomiczkoAsiu, Mikuś jakby lepiej ostatnimi czasy, chociaż zająć go czymś nie jest jeszcze łatwym zadaniem, no ale on dopiero dziś kończy 2 miesiące ten mój "luciaczek" kwietniowy :lol: :blink:

Nawet na spacerki chadzaliśmy ostatnio, moze nie jakieś długie, ale to juz coś :laugh: i nawet jak nie spał to leżał grzecznie, no ale ja byłam spięta bo czekałem kiedy to "dobre" się skończy, zamiast czerpać przyjemność ze spaceru

W nocy śpi ładnie, ale w dzień to juz się trzeba z nim nagimnastykować :silly:
No ale juz lipiec tuż tuź, wyjedziemy z tatusiem na 2 miechy to na 4 ręce będzie duuużo łatwiej :side:

Poza tym jego wiek tez zrobi swoje, jak go wreszcie świat pozacycusiowy bardziej zainteresuje. Juz teraz zauważam zainteresowanie listkami na drzewach lub czasem zabawką a z czasem to zainteresowanie bedzie rosło i bedzie nam łatwiej :woohoo:

Pocieszam się, ze juz noworodkiem nie będzie :silly: a ze starszym to juz inna historia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690938 przez chomiczka
Monia faktycznie jestem w takim miejscu że jak jest gorąco to u nas najgoręcej, a jak zimno to najzimniej. Do tego leje i piździ jak na dworcu :laugh: w sumie wole 10 stopni niż 35 :D u nas wózkownia cała zawalona i też trochę się boję o wyjazd wózka. W sumie nasze osiedle jest strzeżone, jest ochroniarz i kamery. Rowery i wózki stoją na klatce a nawet na zewnątrz nie przypięte i nikomu nigdy nie zginęło. A z drugiej strony w zeszłym roku sąsiadowi ktoś wszedł do mieszkania i wyniósł tv, ale głupek zostawił drzwi otwarte na chwilę i wyszedł do sąsiada na dosłownie 3 minuty i wystarczyło. Jestem pewna że to jakiś sąsiad bo na kamerach by był koleś niosący tv i na pewno ochroniarz by też zareagował.

Wasze wszystkie dzieciaczki pochrzczone a mój jeszcze nie :ohmy: jak mam iść do kancelarii to mi się odechciewa. Znowu testy a czemu nie ma ślubu, a kiedy ślub... Dlaczego ja komuś mam się tłumaczyć, przecież to moja sprawa... No ale w końcu muszę się wybrać i załatwić wszystko.

Marusha mój do 3 miesiąca to był mały koszmarek. Ryk bez przerwy, w dzień nie spał prawie wcale, zasypiał o 1 w nocy po całodziennym darciu... eh wolę o tym zapomnieć bo to był koszmar. Za to teraz już jest kochany ;) mój też lubi takie gadżety, no ale taki zawód w końcu, chociaż on to bardziej programista, a nawet inżynier oprogramowania :lol: :lol: prawie obraża się jak się na niego mówi informatyk, bo według niego informatyk to naprawia drukarki a on jest programistą :side: :side: hehe faceci :S
Może spróbuj jej nie przewijać w nocy? Nie wybudzi się tak. Ja kiedyś przewijałam w nocy za każdym razem jak się budził i to go wybijało ze snu. Teraz zakłądam wieczorem pampersa i przewijam rano, czasami ma całkiem sucho a nawet jak ma podsikane to w pampersie i tak ma sucho.

Madlen kochana odpocznij trochę od tych fitnesów i siłowni i odezwij się :)

Suzi to dobre wieści, mój też po skończeniu 2 miesiąca już bardziej się interesował życiem. Z każdym dniem będzie coraz lepiej, a lipiec już za rogiem :blink: Myślę że najgorsze już za Tobą. Niedługo sobie przypomnisz że macierzyństwo wiąże się też z przyjemnościami ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690945 przez kasia123m
Dziewczyny jak sie nzywala ta masc na zeby.Tosia od rana mrudzi placze albo spi.rano zwymiotowala duzo.wczorj nieodbila po kszce bo zasnlela.moze przez to.ale odrana ryk i mrudzenie.nic nie moge zrobic...gadam spiewam nic.goraczki nie ma.pomuyslow mi brakuje.jest gorzej niz wczoraj.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690948 przez chomiczka
Kasiu ja kupiłam tą którą Alina polecała Dentinox.

Marusha a może Twojej ząbki idą skoro gryzła szczebelki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl