BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689676 przez Martyna
Dzień dobry :)

u nas nocka całkiem ok. Teraz Synek śpi a mama leniuchuje.

Suzi super, że Mikuś był grzeczny :) ale mieliście ubaw :laugh:
u nas niestety tylko chrzty zbiorowe raz w miesiącu ale ksiądz fajny i konkretny, nie męczył dzieciaczków i po 40 minutach było już po mszy

Marlena dziękujemy :) rośnie rośnie :) ma juz pewnie ponad 70 cm i 7kg :)
a strój boski, rzeczywiście :) zapowiadali ładna pogodę więc nie chciałam go męczyć w garniturze czy swetrze, a wyglądał uroczo :lol:

Firma rodzinna, zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, przeglądami technicznymi budynków, a M teraz dodał sprzedaż i montaż różnego rodzaju przesłon okiennych oraz dodatkowo okna i drzwi. Dzisiaj własnie wchodzą do lokalu i w ciągu tygodnia - dwóch otwierają salon.

super nocka!!!

Marusha dziękujemy :) rozumiem problem z chrzestnym, obyście znaleźli kogoś godnego tego zaszczytu :)

poproszę przepis na ciasto z truskawkami ;)

Pati dziękujemy :) na pewno będzie super i dasz sobie radę!!! zdolna babka z Ciebie i obrotna!!!
może pogoda, a może zmęczenie Ci wychodzi

Ola dziękujemy :) Robcio rośnie aż nie mogę uwierzyć w to, że już taki duży :laugh:
Chyba nie wstawiałam swojego zdjęcia, a co do włosów to Mały też je uwielbia i zawsze mi kilka wyrwie :) niedługo też łysa będę

Jadzia dziękujemy :)
Oby dzisiaj była u Ciebie ładna pogoda, u nas dzisiaj szaro i ponuro, rano była mocna burza i się ochłodziło

Mam nadzieję, że pojechaliście. To Twój Tata!! Dużo zdrowia!!!!!

Kasia dziękujemy :)
super, że chrzciny się udały, ładnie wyglądaliście :) Kacper przystojniak, a Tosia z tym swoim uśmiechem rozbraja :lol:

my tort mieliśmy super, zamówiliśmy normalny tyle tylko, że z napisem i nawet kawałek nie został :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia dziękujemy :) super, że udało się załatwić papierkologię z urlopami. Ja też idę na rodzicielski ale jednocześnie będę pracowała na pół etatu. Przynajmniej mam taką nadzieję.

My też mamy niższą ratę kredytu - o prawie 3 CHF ;)

Paula dziękujemy :) Amelka śliczna :kiss: :kiss: jaka pogodna :) dobrze, że już po skoku :) a jakiego żelu używacie?

Miłego dnia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689704 przez Monia_T
Dzień Dobry

U nas całą noc leje, a od rana jeszcze bardziej :) Ale za to jakie cuuudne powietrze :laugh: Igunia ładnie spała w nocy, teraz też śpi. Okienko otwarte, ona przykryta mięciutkim kocykiem, bosko :laugh:

Paulaa śliczy bobasek Amelcia :laugh: :laugh: :laugh: Ona tak słodka jest :kiss:

Martyna ha ha ha całe 3 CHF, no szaleństwo :silly: To co zrobicie z taką gotówką :blink:
My mamy kredyt w złotówkach, brałam półtora roku temu i od tego momentu o 1/3 rata się zmniejszyła :lol: Także nie jest źle :)
Tort bardzo ładny, prosty, gustowny i pewnie pyyyszny :laugh:
Ty też na chrzcinach super wyglądałaś mamuśka :woohoo:

Marusha u nas z chrzestnym odwrotny problem...bo chrzestnego mamy, wiadomo było, że zostanie nim mój brat. Ale chrzestna..hmmm. Kuzynki mam takie, że nie mam ochoty się z nimi widywać. Moja najbliższa przyjaciółka rok temu wyjechała na stałe zagranicę. Chyba poprosimy koleżankę, która często mnie odwiedza i uwielbia Igunię :)

Zostajemy w domu, ale po tych ostatnich upałach przyda się trochę chłodu. Ja przynajmniej posprzątam, bo jak jest ciepło to rzadko w domu jesteśmy, a ten bałagan "sam się robi jak nas nie ma ;) "

Alina, Madlen no już nie bądźcie takie...co tam u Was? :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689718 przez Suzi
Hej :)
Martyna, ja myślałam ze chrzciliście teraz, w ostatnią niedziele, a okazuje sie ze tydzień temu to bylo :blink: Robcio śliczny, jakie ma piękne oczka, jak węgielki :kiss:

Marlena, a jaką herbatkę Fifi pije?

pati, teraz w wakacje dużo promocji na loty bywa, ale trzeba umiejętnie polować, niestety

JadziaAsia no dobrze mówiłam, ze Hubiemu na 1 urodziny trzeba będzie golarkę i Harleya kupić :woohoo:

Paulaa, Amcia jak z obrazka, a co ona teraz je, ze mówisz ze sie z jedzeniem unormowało?

Dominia, zaimponowalaś mi ta ilością mleka którą ściągasz dla Igula :ohmy: ile czasu zbierasz 400ml??! I tak na 3 dni?! Kurcze, dobrze mowilam, ze jestes rogiem obfitości mlecznej :lol: No bo przecież oprocz ściągania jeszcze go i tak karmisz? ,a ile on zjada jednorazowo na porcje?

Zaduch ciągle w domu mam, pewnie sie słabo wietrzy przez moskitiery, ale dziś to przynajmniej żartu na dworze nie ma, trzebaby porządny przeciąg zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689853 przez dominia
Dzień dobry :)

U mnie ostatnio brak weny do pisania .. nie wiem jakoś nawet nie wiem od czego zacząć :(

Martyna piękny Robcio :) torcik napewno był pycha :)

Kasia Kacperek przystojniacha a Tosia jaka ślicznotka, dobrze, że wszystko się udało :)

Paula Amelka jaka pannica :)

Suzi ja jak jadę w piątek do szkoły to zaczynam ściągać już w czwartek, jak koło 150ml ściągnę i na drugi dzień też żeby było ..
W ten weekend nie było mnie 3 dni po ok. 12h więc ściągałam w szkolę 240 tylko raz i w butli brałam to do domu :) dzięki temu Igul miał tyle mleczka ile trzeba :) jak je butelke to 80ml pije sobie :)
Jak tam Miki ??? dalej taki Cycuś ? :)
Niedługo jedziecie nad morze tak ?? pisałaś w jakie miejsce ? bo jakoś nie zakodowałam ;)

Jadzia Hubuś cudnie się podciąga !! :kiss: siłacz mały :)
a tym babskiem się nie przejmuj .. jeździj do Taty a ją olej po całości :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689897 przez ola85
Witajcie,
Ja właśnie pierwszy raz dzisiaj usiadłam na tyłku... Mojej malutkiej się trochę po przestawiało. Zasypia mi przed 12 i budzi sie przed 6 i do tego jeszcze po środku karmienie. Widać i dla mnie znalazł się jakiś skok :silly:
Kasiu - ślicznie wyglądaliście :) Tosia jak aniołeczek :) Kacperek - przystojniak :) :)
Jadziu - masz rację, olej babę :silly:
Justyna - napisz co u Was
Paulaaa - Amelka cudna i jeszcze jak pięknie uśmiechnięta :) Mi trudno załapać uśmiech mojej małej, bo jak się śmieje to strasznie się rusza i zdjęcia nie wychodzą :blink:
Martyna - śliczny truskawkowy torcik :)
Dominia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690040 przez drzyzgunia
Hej dziewczyny :)
Cały czas was podglądam ale jakoś weny brak do pisania :( dowiedziała się, że na pewno nie przedłużą mi umowy i resztę macierzyńskiego i rodzicielskiego muszę załatwiać z zuse ehhh a dodzwonić się do nich graniczy z cudem...chciała bym to załatwić jak najszybciej bo w przyszły weekend chce jechać z małym nad morze do mamy na dwa tygodnie może dłużej ;) do tego u Pauliny zakończył się skok a u nas się zaczął mały musi mieć mnie obok wystarczy ze zniknę mu z oczu i wyje więc ciężko mi z nim ostatnio :( a do tego ostatnio strasznie sie kłócę z S czasami mama wrażenie że nie dorósł do roli ojca przez własną głupotę traci najpiękniejsze chwile z Bartkiem...nic nie dają tłumaczenia jest dobrze przez dzień dwa a ja już po prostu nie daje rady psychicznie ehhh nie będę was tu dołować nie dość że wpadam jak po ogień to jeszcze zrzędzę :):):):):)

Kasiu Tosia wyglądała jak księżniczka po prostuuu uroczaaa :kiss: :kiss: :kiss:
Jadziu Hubercik też uroczy i ile juz potrafi...a armenką się nie przejmu w d*pie z nią :P
Pati fajnie że z M się uz dogadujecie jednak maluszek potrzebuje ojca :0 coś o tym wiem :P szkoda tylko , że mojemu nie mogę tego wytłumaczyć ehhh...fanie ze lecisz zazdroszczę troche :)

Przepraszam , ze nie odpisze wam wszystkim ale szczerze już nie pamiętam co miałam komu napisać obiecuje popraweee w pisaniu postów :):):):):)

P.S wszystkie nasze dzieci forumowe takie urocze i cudowneeee do zjedzenia i akie już mądre spóźnione życzenia dla naszych małych Jubilatów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690126 przez Satine0
Cześć wam:)

U nas dziś leje od rana ;-) Ale w sumie to dobrze...bo już za dużo było tych upałów :dry:

Mała ma się dobrze ;-) Ostatnio pierwszy raz zajadała się swoją stópką :) W czwartek lecimy na te szczepienie i juz spokój :)

Śliczne dzieciaczki macie :kiss: :kiss:

Drzyzgunia Gdzie nad morze lecicie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690305 przez Pliszka
hej dziewczynki

Martyna, Kasia, piękne zdjęcia z chrztu!!!!
I wszystkie pozostałe zdjęcia- bomba :)
My wczoraj wpadliśmy na wizytę kontrolną do pediatry, Oluś drobinka waży 6700g, ale to chyba dlatego, że jest taki ruchliwy :laugh: bo je ładnie :) Przebiera rączkami i nóżkami cały czas, najchętniej by sobie chyba pobiegał :laugh: Poza tym wszystko ok :) Pani doktor namawia nas na te szczepienia, może w przyszłym tygodniu się zaszczepimy.
U nas po staremu, dużo spacerujemy, często wpadają jacyś znajomi, czasem my gdzieś wychodzimy, bo Oluś jest bardzo popularny i wszyscy go uwielbiają i zapraszają i stwierdzają, ze jakby im ktoś zagwarantował, że im się takie fajne dziecko urodzi to by się od razu zdecydowali :laugh:
oprócz naszego psiaka i kota mamy teraz chwilowo suczkę moich rodziców, którzy są na urlopie, więc niezły zwierzyniec i ogólnie wesoło :laugh: Kot oczywiście niezmiennie sprawuje niepodzielne rządy ;)

Nie wiem czy widziałyście, że teraz w smyku wielkie wyprzedaże :) Olek dostał od chrzestnego bon na 200zł na dzień dziecka i za tą kwotę kupiłam dwie duże torby ubranek :laugh: Takie ceny to rozumiem :)

Dominia, a Twój M próbował szukac czegoś innego,może pora odejść skoro go tyle ta praca kosztuje? A co do kasy, to zgadzam się z Olą. Znam podłych ludzi bez grosza przy duszy i bogatych o wielkich sercach, więc róznie bywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690317 przez princess
Jadziu buziaczki dla Hubka z okazji 5 miesiaca :) Pięknie się podciąga :)

U nas pomału do przodu, nadal sami, M wraca w piątek lub sobotę. Mama wpada do mnie prawie codziennie wieczorem, to cos ugotuje, zrobi zakupy, smieci wyniesie albo malego kapiemy. Wiec i tak czasu wolnego nie mam heh. Na fb wejsc na chwile to co innego a na forum wypadaloby poczytac Was, odpisac. Jeszcze pare dni i w koncu bedzie wiecej czasu. Ostatnio jeszcze bylam chora, mialam goraczke, katar, kaszel, balam sie, ze Adas sie zarazi i sami chorzy obydwoje sie juz calkiem zalamiemy. Ale na szczescie ma tylko lekki katarek, mam nadzieje, ze nic wiecej sie nie rozwinie. Przez tych kilka dni upalow nie wychodzilismy z domu, jedynie wietrzylismy sie na balkonie. Adas robi duze postepy, podnosi sie do siadania z pleckow. Na boki sie nie obraca-dzieki szelkom. Ale jak mu je zdejmuje to cwiczymy obracanie. Mowi coraz wiecej głosek, pare razy przypadkowo powiedział "mama" heh ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690357 przez jadziatopol
Princess dziekujemy za pamiec :kiss: :kiss: :kiss: dobrze,ze Adas sie nie zarazil od ciebie :) a kiedy szelki sciagacie ? jej...jak juz bedzie uwolniony z tym szelek to zobaczysz jakie postepy zrobi :cheer: moze jak bedziesz miala wiecej czasu to to bedziesz czesciej zagladac :) bo cos ostatnio ciszej tu ;) a szkoda :(
Zamiesc jakas fotke Adasia jak znajdziesz chwilke :) "mama" powiedzial? :lol: ale extra :lol: !!! :kiss: dla niego :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690360 przez michasia
Kasiu Tosi uśmiech rozbrajający. A co do tortu, to ładny, ja zamówiłam czekoladowy-nie skojarzyłam, że na chrzest to biały powinien być i mieliśmy ciemnobrązowy, a na nim napis chrzest Anni i Jadwigi, jakbym 2 córki miała...ale udało się "i" usunąć:)

Jadzia nie do wiary:) Ale siłacz z Huberta. A jeszcze później też mu się tak udało? Jak u taty?

Martyna ładna jesteś:) super zdjęcia.

Suzi no to Mikuś się ładnie przedstawił:) Ksiądz też się śmiał?

Na turnieju było fajnie. Dość kameralnie-ok.50osób:) Ania robiła furorę. Była bardzo grzeczna. Jak dojechaliśmy w pt, nakarmiłam ją o 21.00 a później obudziła się o 7.30!!! Spała w foteliku przykrytym moskitierą, bo komary żarły jak najęte. A tak przynajmniej mogliśmy z nią przy ognisku do późna posiedzieć.
Dziś mieliśmy jechać do Gdańska, ale przez ranny deszcz nam się odechciało i jedziemy jutro. pogodę i tak kijową zapowiadają...jak zawsze gdy jesteśmy w Gdańsku.Ale wolimy teraz jechać, niż kolejny raz przekładać.

O jacie, Hui ma już 5 miesięcy, wow!

zdjęcia wstawię później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690395 przez jadziatopol
Michasia ale super! Ani widocznie podobaja sie takie wypady i turnieje :lol: spala tak dluuugo? dlaczego Hui :blink: nie chce3 tak pospac...budzi sie jak noworodek na jedzeneie co 3 godziny...moze mu nie wystarcza moje mleko ? ;) czekam na zdjecia! uwielbiam ogladac twoje fotki bo sa jak z innego swiata :) a jezeli chodzi o Hubka i jego podnoszenie to robi juz tak caly czas :) podnosi sie i skacze do przodu :cheer:
Martyna dzieki :) :kiss: torcik super :) piekne zdjecia z chrztu :) slicznie wygladasz :) (ale to juz chyba pisalam :lol: )Robercik extra przystojniak rosnie! :kiss:
Dominia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Paulaa ale Amelka slodziutka :kiss:
Justyna witaj kochana....ale dlugo cie nie bylo! gdzie fotki???co u ciebie?
Suzi hehehhe.....chyba mialas racje :blink:


dzieki dziewczyny :) bylam u taty...armenki nie bylo wiec sie ucieszylam. Tata ugotowal dla nas specjalnie obiad...z 4 dan :cheer: i do tego ciastka z najlepszej cukierni na swiecie! moje ulubione :P Shuberta (niemiecka firma). Jedno ciastko kosztuje 3 $ (dla przykladu ..wczoraj kupilam buciki Hubkowi za 5$...na dole zamieszcze fotke)...ale warto tyle dac. Ciastka sa niesamowite i kazde ciasteczko ma z czekolady wykonany znak firmowy z napisem nazwy firmy... :P posiedzielismy do 17-tej ...armenki brak i cale szczescie :lol: bylo fajnie :) Hubcio caly czas sie usmiechal do dziadka...dziadek sie zakochal w Hubku :cheer:

:cheer: Rzeczywiscie dzisiaj Hubus konczy 5 miesiecy! Princess mi przypomniala :lol: :kiss:


A gdzie Madlen sie podziewa?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a to te butki za 5$ :cheer: sa z prawdziwej skorki :) takie przeceny tu sa ,ze nic tylko rodzic dzieci :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690404 przez ola85
dzisiaj u mnie ciężko z czasem, więc tylko buziaki dla Hubusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: resztę jutro doczytam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690408 przez jadziatopol
Ola dziekujemy :kiss: :kiss: :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690444 przez Monia_T
Hubi mój słodziaku, 1000 buziaków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: z okazji 5 miesięcy :laugh:
Buciki rewelacja :laugh:

Michasia chciałam iść zobaczyć ten turniej, ale byliśmy na urodzinkach...

Dominia straszne to co napisałaś...niewyobrażalna tragedia. Bardzo współczuję rodzinie.

Drzyzgunia bidulko, to nie tylko Bartuś ale i S skok przechodzi :silly: Wpadaj, zrzędź i opowiadaj. Od tego jesteśmy :)

Princess Igunia też ostatnio często "mamma" gada :laugh: Oj fajnie jakby to już było to co ja chcę :silly:

Taka śpiąca pogoda dzis była, Iga spała 3 razy po półtorej godziny...a teraz zasnąć nie może.
Idę przytulić marudę

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl