BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #690950 przez buziaczek18
Może teraz się uda Zuzię wstawić,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690960 przez Suzi
chomiczko Asiu, wysłałam Ci fotki, jeśli byś mogła w wolnej chwili.... :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690965 przez Monia_T
Buziaczek ja zdjęc nie widzę. Fajnie, że jesteś :)

Marusha u nas w nocy też są pobudki do cyca, ale trwa to nie dłużej niż 5-10 minut i Iga zaraz zasypia dalej. Od dawna nie przewijam w nocy, bo kupek nie robi a i siusia wtedy mało, także dopiero rano zmiana pampka.
Co do godziny dam Ci znać, bo moja Kinia występuje ze śpiewem na wszystkich akademiach i nie wiem o której skończy. Wyślę Ci ten mój nr tel na priv :laugh:
Super filmik :) Dziewczyno, jak Ty tak rano po przebudzeniu wyglądasz, to całe szczęście, że ja swoich zdjęć o tej porze nie dawałam :silly:
Iga też "tańcuje". A już hitem jest teledysk Beyonce Sweet dream...az cała chodzi, ręce, nóżki, dupka :woohoo:

Kasia ja przy Kini stosowałam sachol.

Chomiczka moja Igunia też jeszcze nie jest ochrzczona. I jak chrzciliśmy Kingę to nie byliśmy małżeństwem...pamiętam rozmowę z proboszczem :angry: finał taki, że odebrał nam kartki do spowiedzi, bo powiedział, że rozgrzeszenia nie dostaniemy, ale Kingę ochrzcił. Między innymi po tamtej rozmowie zdecydowałam, że nie chcę ślubu kościelnego, bo on jest dla księdza...i mamy cywilny.
Ale pocieszę Cię :) Nasz nowy papież wydał ostatnio oświadczenie, że księża nie maja prawa pytać o stan cywilny rodziców czy chrzestnych i pouczac nikogo z tego powodu...ich obowiązkiem jest ochrzcić dziecko i tyle. Jak teraz pójdę zamówić chrzest dla Igi i mi ksiądz ze slubem kościelnym wyskoczy to na to sie powołam :)

O kuuupa poszła, zaraz wracam ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690972 przez chomiczka
Mikuś jaki odmieniony :ohmy: po spojrzeniu widać że mądrzejszy chłopak :P włoski jakby wyjasnione i jakie oczęta niebieściuchne :) piękny :) :)


Mikuś i Miki (Myszka zresztą) :laugh:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690982 przez Suzi
Dzięki Asia,, choć to pierwsze trochę utrudniłaś do oglądania :silly:
Dla nietoperzy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690990 przez chomiczka
Suzi u mnie normalnie wygląda, rozmiary mają takie same

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690998 przez kasia123m
Suzi jaki Mikus podobny do Ciebie na tym 2zdjciu.sliczny.a jaki juz duzy.

Uspilam wrzszczke.narazie na rekach.po 12 musze po kcpra isc.a u nas na naukch ksiadz powiedzial ze rodziceee nie musza isc dio spowidzi ale chrzestni tak.dziwnee nie?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691000 przez Monia_T
Mikuś ślicznota :laugh: Zapominam, że on tyle młodszy od naszych ;)

Fotki wszystkie dobrze widać...przynajmniej u mnie tej samej wielkości

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691005 przez Suzi
U mnie pierwsza jest do góry nogami widoczna, no ale moze tylko u mnie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691006 przez Marusha
MoniaT A bierzesz małą na odbicie? Bo jak powiedziałam koleżance że trzymam małą do czasu aż odbije w nocy to się dziwiła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691013 przez princess
Jadzia, Kasia jeszcze nie wiadomo, kiedy będziemy mogli na dobre zrzucić szelki :( 15 lipca mamy kontrolę u ortopedy więc może wtedy się czegoś dowiemy. Choć na noc to może jeszcze długo długo jescze trzeba będzie.

Jadziu napisz mi na priv swojego maila to wyślę Ci poradnik pt. "Każde dziecko może nauczyć się spać" :)

Chomiczka na jakiej diecie jesteś?

U nas noc - porażka. Adaś usnął ok 22-giej, ja się położyłam ok północy. i o 1:30 pobudka. Dałam mu smoczek, na chwilę się uspokoił. Ciągle się wiercił, wzdychał, pojękiwał, w końcu trochę zaczął płakać. Może uznacie mnie za wyrodną matkę ale wsadziłam korki w uszy i poszłam spać. Budzę się o 5 a moje dziecko śpi. Ale chyba wyczuł, że wstałam, więc zaczął się domagać butli. Zjadł i poszedł dalej spać ale co jakiś czas jęczał. Pospał do 8. Chciałabym dziś przeczytać do końca ten poradnik o spaniu.

Fotka sprzed tygodnia, Adaś się podnosi. Teraz podnosi się wyżej i obala na bok ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691017 przez Marusha
princess co to za poradnik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691018 przez Marlena1888
hej mamusie!
pogoda deszczowa, zimno.. ehhh
Filipek teraz śpi super, zasypia ok 21, spi do 4-5 jedzonko i dalej do 7-8 :lol:
Suzi ale Mikołajek już urósł :lol: śliczny chłopaczek :silly: :woohoo: i jak główkę ładnie trzyma.

Asia topol spóżnione ale szczere życzenia dla Hubercika :lol: 5 miesięcy już skończył :lol: :lol: ale minęło :lol: :lol: :kiss: :kiss: e to widzę że tato się ucieszył że przyjechaliscie i udało się spotkanie :side: buciki super!

Marusha ale świetnie tańcuje haha :lol: a rodzice razem z nią :woohoo: ja zmieniam pieluchę tylko jak jest mega napuchnięta (czytaj: ciężka :silly: )ale ostatnio 4-5 rano muszę zmienić i robimy to w łóżeczku na śpiocha ;) szybka akcja i nie smaruje pupci kremem ani nie wycieram.

Chomiczka mój Susełek też ma takie spanie przez tą pogodę ;) :lol: bo inaczej to marudzi trochę :silly:

Ostatnio zaczął się przewracać z brzuszka na plecki :woohoo: i paluszki u stopek łapie w raczki :woohoo: a jakie gadulenie ma :woohoo: gru, wru, go, ge, łeeeg, meee :woohoo: coraz więcej:)

Monia ja się przyłaczam do reklamy espiro :blink: :lol: super wózek :woohoo: wszystko tak jak piszesz, wygodny, dużo miejsca w środku, amortyzacja, jednak pompowane kóła są super...

Alina Nataszka śliczna:) ale ma spanko w spacerówce:)

a ja wczoraj byłam na zakupach :) ale fajnieee.. kupiłam sobie bluzeczkę i kilka kosmetyków :woohoo:
Fifi już śpi od pół godzinki :woohoo:
miłego dnia :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691019 przez princess
Wietrzymy się na balkonie - zamiast spacerów podczas ostatnich upałów :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691020 przez princess
Chwila spokoju :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl