BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #688783 przez Suzi
marlenko, mało fotek i kiepskawe jakościowo, bo ciemnawo w kościele było. Tylko babcia z dziadkiem kilka strzelili a jako ze nieprofesjonalninto fotogarafowie, to efekt do przewidzenia :silly:

Więc nie bardzo jest się czym chwalić z samego chrztu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #688792 przez Marusha
hej Mamuśki :)

ja wczoraj z Martynką piekłam dla Taty ciasto z truskawkami ;) mała ucierała masę ;) była brdzoooo pomocna ;)

dzisiaj mi zrobiła pobudki o 1ej o 5ej i o 7ej... pewnie przez tą duchotę...spała dzisiaj tylko w samym bodziaku na krótko, nawet jej nie przykrywałam.
teraz znowu drzemie a ja po śniadaniu jestem jakaś padnięta..nic mi się nie chce, dobrze że mam obiad z wczoraj przynajmniej nie muszę stać przy garach ;-)

Martyna Robercik taki duży ;)śliczny ;) zresztą nie ma brzydkich dzieci ;)

my mamy problem z chrzcinami bo nie mamy chrzestnego u nas w rodzinie same baby a chłopi niebierzmowani.. babcie ciągle pytają kiedy? już mi się nawet nie chce tłumaczyć.... echh

Monia_t kiedy zapoznajemy dziewczynki? ;)

Dzieciaczki ślicznie piszczą i śmieją się ;) pomimo że człowiek zmęczony jak usłyszy śmiech takie brzdąca to wszystko wynagradza ;)

dominia jak Ty nic nie jesz to jak masz mieć regularną laktacje? Babo jedz i pilnuj się ;)

jadzia... Hubuś super siłacz ;)

patii nie ma co się oglądać na innych.. Twoje życie zależne jest tylko od Ciebie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #688880 przez xpatiiix3
Jadzia nie chce mi się wyświetlić filmik :(

Dominia kurde podziwiam super mamuska z Ciebie ja do 3 miesięcy walczyłam a teraz jak mnie nie ma to mm bo nie bardzo mam nawet kiedy ściągnąć ale jak słoiczki poszły w ruch to i teraz jak mnie nie było ostatnio to go warzywkami nakarmili :D ewentualnie kaszka :)

Martyna Ale Robcio przystojniacha <3 no i mamusia też ślicznie wygładza :D

Marusha no dokładnie :)

Ahh juz się nie mogę doczekac aż ojca zobaczę, mówi ze juz takie porządki w mieszkaniu robią hehe na razie sprzątają no i dywan kupili :P hehe bo żeby miał czysto jak bd raczkowal trochę się uśmiałam :D no ale dobra :P niech im będzie wrócę to mały juz pol roku bd miał :D fotek narobie to potem będziecie miały oglądania :P hehe no i wiecie co najlepsze jeszcze sama musze z lotniska jechać ale hehe dam sobie rade :P najgorsze ze w Brukseli większość po francusku mało kiedy dogadać się moglam po angielsku to na migi xd

masakra ja od paru dni jakas taka zmęczona chodzę :P hehe i nie wiadomo ile spie to dalej spiaca... Pogoda...? Ehh..

Miłego dnia.!:)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #688969 przez ola85
Martyna - śliczne zdjęcia z chrztu. Robert to już duży chłopak :) Wy wyglądacie super. Nawet powiem Ci że nie mogłam sobie przypomnieć czy wrzucałaś kiedyś już swoje zdjęcie. Tu wyglądasz bardzo ładnie :) Zazdroszczę długich włosów, moja córa jak tylko się nad nią nachylę to łaps mnie za włosy i ciągnie... niedługo będę łysa :silly:
Suzi - haha to nasze dzieciaczki się zgrały, bo też byłam wczoraj z małą w kościele i jak zaczęła marudzić to wzięłam ją na ręce, a Ona zdrowo beknęła :laugh: Dobrze że wszystko się udało :)
Marusha - a może jakiś Wasz dobry kolega by się nadał?
Pati - zobaczysz, poradzisz sobie. Nie wierzę żebyś nie spotkała kogoś kto po angielsku mówi :blink: Ja z francuskiego też jestem słaba. Miałam kiedyś w liceum i były takie dialogi do nauczenie na pamięć (wiecie takie typu: zrobić zakupy, kupić bilet, coś naprawić itp.) i teraz po "latach :blink: " to się śmieje że po francusku to potrafię kupić jedynie bilet na pociąg do Saint-Malo :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689033 przez xpatiiix3
Ojj o to się nie martwię zawsze kogoś się znajdzie :) tylko będę mieszkać ojcem na dzielnicy gdzie pelno marokancow a ja takie mam szczęście, ze zawsze mnie zaczepiali tam :P hehe jakoś to będzie pierwszy raz na lotnisku bd od hmmm chyba miałam 7-8 lat albo i lepiej :P ale myślę ze sobie poradzę :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689137 przez jadziatopol
hej dziewczyny :)
mam nadzieje,ze u was pogoda bo u nas szaro,buro i mokro ;)
Suzi ale sie usmialam z tej ceremonii...a raczej z Mikusia :lol: no to ubaw wszyscy mieli niezly :lol: to tak po amerykansku :lol: :cheer:
Xpatii to kiedy lecisz? na jak dlugo? Jak dlugo sie nie widzialas z tata? Tata tam ma swoja rodzine? co do lotu i drogi do domu to dasz sobie rade...ty zdolna laska jestes :lol: dlaczego ci sie filmik nie wyswietla?
Martyna Robercik sliczny :kiss: ty laska kobieto jestes!!! :) :cheer:
Dominia widze ,ze wierna pozostajesz cycku (cyckowi) ;) ja tez tylko cycek :lol:
Marusha mniam :P ale bym zjadla ciasto z truskawkami :P

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #689151 przez kasia123m
nadrobię Was dziewczynki wieczorem..teraz wkleje tylko kilka fotek bo pewnie potem będę na tel...chrzciny się udaly..Tosia grzeczna..

ale mieli a ona się już budzi kurde..

tort mi się nie podobal i wogole go przeplacilam..ale z polecenia sąsiadki był..w smaku ok ale żadna rewelacja..oo obudzila się ksiezniczka będę pozniej



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #689179 przez kasia123m
Martyna jaki Robercik przystojniacha :laugh:
A Mama jaka laska...super.zmykam do marudy...i tak musze potem kompa wlcyc bo widze jakies filmy sa a ja na tel ni mam do nich dostepu
:dry:

jak się Hubi dźwiga niemoge:)))

a Marcelek niezla piszczalka:P))



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #689218 przez jadziatopol
Kasia sliczne masz dzieci :) a Tosia powala tym usmiechem! :kiss: uwielbiam jej usmiech :) taka smieszka z niej :lol: :kiss: wyglada jak Calineczka :kiss:
Ola milo ze nie masz fb :lol:
Monia gdzie sie kochana podziewasz??? :) jak Igunia?


Dzisiaj sa imieniny mojego taty i jade do niego pierwszy raz od czasu tej awantury co nam zrobila armenka. Nie wiem co to bedzie....ale z drugiej strony to moj tata i mam prawo pojechac do niego ;) to ona niech sie glupio czuje ...ja nie bede unikac spotkan z moim tata....to w zasadzie jego mieszkanie a nie jej ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689406 przez Monia_T
Cześć

Jestem, jestem :laugh: Ale od kilku dni ciągle w biegu :)
Śliczne dzieciaczki :) Marusha Martynka urocza, bardzo ładna dziewczynka :) Kasia Tosia cudna w tej sukieneczce, mi się tort bardzo podoba, Asia Hubiii mój kochany! Jaki silny chłopiec, za tatusiem :blink: Martyna Robcio boooski, coraz ładniejszy słodziak mały :laugh: Pati jaki piszczek fajniutki :)
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :)

U nas ciągle coś...dziś wyszłam z Igulą z domu przed 10-tą a wróciłyśmy o 18-tej. Miałam kilka spraw do załatwienia, trochę posiedziałam w biurze, ostatecznie mam załatwiony dłuższy macierzyński i rodzicielski :) Dopiero dziś zajarzyłam, że o 2 tygodnie dłużej dostanę te 100% :laugh: A później już 60% ale jakoś to będzie. Tak pięknie mi ostatnio nasz rząd obniża ratę za mieszkanie, oby tak dalej :woohoo:

Kinia ostatnie dni do szkoły...w sumie bez sensu, oceny dawno wystawione, ciągłe zastępstwa bo nauczycieli już nie ma...
Przy okazji, gratulacje dla naszych najmłodszych, jeszcze uczących się mamusiek Dominia, Pati jestem pełna podziwu dla Waszych osiągnięć :)

Aśka olej Armenkę :P Po prostu jedź do :P taty i baw się dobrze :woohoo: A Armenkę traktuj jak powietrze :silly:

Igunia od kilku dni wstaje o 5-6...no w sumie nic dziwnego ba zasypia między 19.30 a 20...ale ja koło północy się kładę :dry: No i budzi mnie rano melodyjką z karuzeli bo nauczyła się już świadomie włączać, także Mozart, Beethoven, Bach...do wyboru do koloru :)
Upały mają na razie zelżeć i dobrze, odpoczniemy trochę :)

Marusha może piątek na Wyspie Młyńskiej? Ja bym Kinię wzięła po zakończeniu roku na lody i mogłybyśmy nasze malutkie poznać :woohoo:

Uciekam, zajrzę później...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689480 przez Marlena1888
Kasia jak ślicznie wyglądaliście! Kacperek elegancik! a Tosia brak słów:) księżniczka mała :D tort fajny, cieszę się że wszystko się udało :D

a my dzisiaj świętowaliśmy trochę :) popadało trochę ale ok 16 przejaśniało się i parówa na polku.. Fifi teraz bez herbatki no way. Jutro kupimy wiatrak do sypialni bo w te upały ma ciężkie spanko.. idę pod prysznic.
dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #689483 przez justyna84
Oto i my po dlugiej nieobecnosci;)) szkoda nie wskoczylo na telefonie to ja juz z tym nic nie zrobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689507 przez xpatiiix3
Jadzia planowałam 11 no ale zależy jak bilety no zaraz ciotka mi wykupi :) planuje na 3 tyg może miesiąc hmm ojca nie widziałam juz z 8 miesięcy ponad.. On tam mieszka sam z hmm kolega \przyjacielem i oddzielny pokój będziemy mieli babcia i wujek jeszcze mieszkają ale w innym miejscu :) a na telefonie nie chciał odpalić nie ładowało :(

Kasia Tosia śliczna juz na fb pisałam, na prawdę przepięknie wyglądała w tej sukienusi :)

Jadzia pewnie ze odwiedź tatę nie patrz na ta wiedźmę :)

Monia no Igunia jaka madra dziewczynka :) hehe no to i fajne koncerty masz z rana :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689559 przez xpatiiix3
no i dupa promocja się skończyła wrr... :( hmm no to się zobaczy poczekam jeszcze chyba z kupieniem aż znowu jakas promocja będzie...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #689635 przez Paulaaa
Cześć Wam :)

Mało mnie ostatnio na forum, ale jakoś w ogóle nie mam weny.

Marusha Twoja córcia jest śliczna. :)

Kasia, Tosia jaka księżniczka. :) Kacper przystojniak :blink:

Asia :cheer: Jak się cudnie Hubek podniósł :lol: CZAD!! :lol:

Martyna, Robercik słodziak. :kiss: Rośnie jak na drożdżach.

Pati jaką masz piszczałę w domu. :woohoo: Moja też się drze jak opętana.

Moja Amelia już po skoku. Znowu jest aniołkiem :woohoo: Pięknie przesypia nocki. Z jedzonkiem się uregulowała. :) Ząbki chyba trochę odpuściły, ale dalej smarujemy żelem.

Wreszcie się ochłodziło. Dziś akurat pada deszcz. Trochę lipa, bo muszę iść do apteki, ale to najwyżej jak A. wróci. :)

Miłego dnia!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl