BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #704441 przez sylwia1986
Pati szczęśliwej podróży :kiss:

Asiu zdrówka :kiss:

Princess kolejny pływak :kiss:

A mojemu synowi coś się dziś odwidziało i od 2 do 5 był non stop przy cycku :ohmy: :dry:
Przepraszam że tak krótko, ale idę się pakować bo na tydzień jedziemy do rodziców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704461 przez xpatiiix3
Póki w Polsce będę to będę pisać potem do której dam cynka eskiem ze juz dotarliśmy i jak droga :P

Dominia zastanawiam się czy nie wziąć małej spacerówki po bracie albo wcale i kupić tam może wózek hmm hehe tylko właśnie jak małemu spać się będzie chciało to na rękach nie wygodnie i ciągle w nosidle no i mi tak nie wygodnie będzie i ciągle się zastanawiam jak to zrobić.. :P

Sylwia i nawzajem miłego wyjazdu, odpoczniecie troszkę :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #704476 przez [email protected]
Dzień dobry :) Gabryś cudował w nocy,podrapał się do krwi w uszku,poszedłby już spać a ja z nim bo padam na twarz ;)

Pliszka bleee nie dobre :P

Princess widać że mu pasuję,ucałuj bułecke :kiss:

Pati szczęśliwej podróży,pilnujcie się :)

Moja bułecka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704482 przez kasia123m
Pati szczesliweej podrozy :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704599 przez kasia123m
O jak Gabrys urosl...sliczny chlopczyk :laugh: :laugh:

Zrobilam na parze brokula ziemiaczki i merchewki...i tez plula..musialam dolac wody zeby sie zdsze zrobilo to zjadla ale w pewnej chwili myslqlam ze zwymiotuje.co za niejdek mi sie trafil;) tylko mrchewke z ryzem i jarzynowa hbedzie jadla.ja nie wiem czy to o konstystencje nie chodzi bo gestnym szpinakiem tez prwie wymiotowl i poszedl do kosza.jak dolalam troche wody do tego mojego to zjadla.sprzatam i jak M przyjedzie to ide z kcprem na basen.zimno dzis i brzydko.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704624 przez ola85
Witajcie,
To tak w ramach zaległości :blink:
Chomiczka - ślicznie sobie Oluś wygląda :)
Pliszka - Cudny Oluś - kibic :) Oj, brokuły nie posmakowały, może w przyszłości się przekona :) Miłego wypoczynku :)
Nika - fajny, uśmiechnięty Kacperek :)
Satine - Maryś jak zawsze piękna :)
Aganobla - na mnie wszystkie ubrania jak na wieszaku wiszą :dry: Ale Gabryś na zdjęciu zadowolony :) Ale się chyba troszeczkę zaokrąglił? Bo jak go pamiętam to był taki długi i szczuplutki :blink: W końcu chłopak lubi sobie pocycać
Jadzia - biedactwo, oby szybko przeszło
Princess - pięknie Adaś pływa :)
Pati - trzymamy mocno kciuki za udaną podróż :) :)
Sylwia - moja też wczoraj cycała chyba 11 razy, a dziś już zapowiada się bardziej normalnie... Może to jakiś kryzys laktacyjny? Ja tak czasem mam i po 2-3 dniach wszystko do normy wraca. Miłego pobytu u rodziców. My jutro jedziemy na imieniny do siostry M to na ten basen się też nie wybierzemy. Może następnym razem uda się razem :blink:
Kasiu - wytrwałości, Tosia na pewno z czasem polubi inne smaki :)

U nas tak jak i u Kasi zimno i deszczowo. Wczoraj Liduś była trochę marudna, dziś na razie ok :) My planujemy "urlop" 15-18 sierpnia i właśnie tak się zastanawiam gdzie jechać, żeby nie było za daleko i żeby sobie fajnie pospacerować.
Do tego zaczęłam poszukiwania czegoś na to wesele w sierpniu, niby sukienkę mam, ale jest złota więc z dodatkami ciężko. Niby jeszcze dużo czasu ale przy dziecku to tak leci...
Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704659 przez dominia
Dzisiaj jest nawet nieźle ale zimno okropnie :( pada od wczorajszego wieczora ;) co za pogoda to ja nie wiem :pinch:

Malec wisi na cycu co chwile .. ja nie wiem może już mi się woda robi ?? wczoraj jak przyjechałam z uczelni to odciągałam z prędkością światła bo myślałam, że mi cycki rozwali :cheer: i jakieś takie to mleko było przeźroczyste :(

Kasia u mnie je tylko marchewkę z ziemniakami albo z ryżem .. tak to pluje, po szpinaku myślałam, że rzygnie tak Go ciągło, ostatnio dostał bananka i wsunął tylko się mu uszy trzęsły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704677 przez xpatiiix3
Jedziemy, jedziemy i końca nie widać a potem jeszcze na lotnisku trochę czasu :P jak na razie lulamy :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704713 przez xpatiiix3
Juz jesteśmy na lotnisku od jakiegoś czasu siedzę trochę jem bo tylko śniadanie jadłam i planuje młodego przewinąć a jaki on szczęśliwy śmieje się ludzi zaczepia hehe :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704716 przez Martyna
cześc dziewczyny

Pati z Marcelkiem juz na lotnisku :) Marcelek całą drogę usmiechał się lub spał :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704724 przez Monia_T

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas dziś zamieszanie, totalne przemeblowanie w pokoju Kini robimy, odezwę się później.

Pati szczęśliwej podróży :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #704730 przez anet-a-1401
hej mamusie

PATI spokojnej drogi:)
jadzia mój m tez ma straszne bóle pleców nie wiadomo od czego
Kasia sto lat spóźnione ale szczere.. ja dzien jak co dzin chodze o 23 spac lub pozniej nawet tylko ze ja daje malej mleczko na spiocha o 23 bo nie je zawsze od 20
pliszka samych słonecznych dni ci życzymy:)
princess to widze ze nie jestem sama która z dzieciaczkiem byłam na basenie Natalka świetnie sie bawiła i widze ze Adaś tez:D
Martyna trzymam kciuk zeby bylo wszystko ok z bratanicą:*

my jadłyśmy do tej pory jabłuszka marchewkę kaszkę ryżową Jabuszkowa próbowała zupkę jarzynowa i bananowa kaszkę mleczno ryżowa. u nas zimnmo i caly dzien pada do tego mala straszna marudera dzisiaj.
Natalko zakochała się w swojej siostrze bliźniaczce:D
a to zdjecia od fotografa z chrztu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704749 przez Martyna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pati i Marcelek już w samolocie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704772 przez jadziatopol
Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Patii szczesliwej podrozy! :)

Przepraszam ale nie odpowiem na posty .naskrobalyscie dziewczyny sporo I super bo mialam co czytac :lol:
Hubert dzisiaj pierwszy raz sam usiadl .Raczkowal I dal pupke na bok (kilka dni to juz cwiczyl) I usiadl prosciutko a jaki zadowolony byl :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704798 przez Alina2408
dominia a w wozku nie dala rady???

princess tez mam ochote zabrac mala na basen mieslicie instruktoera?

pati powodzenia i udanego pobytu w zagranicach :P

martynka a co sie stalo???




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl