BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #715357 przez [email protected]
Hej :) 33 kreski w cieniu :( Gabryś budził się co godz z tego gorąca,nawet pił herbatkę

Mrufka śliczna Adula i te je włoski :) pięknie wyglądacie :) daj znać jak odbierzesz wynik,trzymam kciuki :)

Satine Maryś w pieluszce i w kapeluszu super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715373 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

My siedzimy na balkoniku, bo jest drewniany i słonko tu nie dochodzi, Bartek wierzga na golasa od czasu do czasu chłodząc się w misce z wodą :lol:

Chomiczka Oluś przeszczęśliwy w baseniku :side:

Mrufka fajnie, że już tak wszystko zajadacie, Adula śliczka :kiss:

Satine Marysia ma cudowne te nakrycia głowy :lol: udanego wypoczynku u mamy :)

Ola jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie :) mam nadzieje że uda się jeszcze takie spotkanie powtórzyć :) buziaki dla Lidusi :kiss:

MArtyna trzymam kciuki za małą Milę w dalszym ciągu, oby wszystko było dobrze. Byłabym wdzięczna za info w sprawie urlopu.

Miłego popołudnia i skrawka cienia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715411 przez dominia
36 kresek w cieniu :ohmy: smażę się nawet w domu co jest o wiele chłodniej niż na zewnątrz :cheer:

Wszystkie nasze dzidziory cudowne !!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Martynka :kiss: :kiss:

Satine co Mary ma pod oczkiem ?

Monia opowiadaj jak wczasy :lol:

Potówka mnie dopadła ;) okropnie tego nie cierpie :( najgorzej jest na kolanach nie mogę się opalać bo mnie tak swędzi, że aż parzy :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #715414 przez Monia_T
Przeczytałam... :laugh:

Przepraszam, że nie odniosę sie do wszystkich wypowiedzi, ciężko Was nadrobić jak się przez chwilkę nie jest na bieżąco :blink:

Najpierw pare komplementów, Lidusia słodziak :) Natka z rodzinką rewelacja, Alina jeszcze ciemniejsza wiewióra? :laugh: Hubciu...na Ciebie to już brak skali :kiss: Oluś w basenie cudeńko :laugh: Miki i Suzi nad morzem, świetnie wyglądacie :) Adusia i te włoski, słodka jak mama :) Adasia plażowicza Madlenowego widziałam na fb, słodziak mamusi :laugh: Ewa jak aniołek, aż trudno uwierzyć, że tak dobrze się kamufluje :blink: Marysia fajniutka :) Nowy wózek?
Przepraszam jeśli kogoś pominęłam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas skok sie skończył tuż przed wyjazdem :woohoo: Dzięki temu urlop udał się RE-WE-LA-CYJ-NIE :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Igusia opanowała raczkowanie do przodu, coraz lepiej jej wychodzi a poza tym zaczęła gadać :laugh: Ale jej się gama słówek poszerzyła :) Trudno to powtórzyć, ale chwilami całe zdania po swojemu wyrzuca :laugh:
Coraz pewnie siedzi :)
Zaczęła w końcu :ohmy: z przyjemnością jeść. Oczywiście nie wszystko jej smakuje, ale zdecydowaną większość przyjmuje z otwarta buźką i głośnym aaaa :woohoo: Tylko z piciem kłopot, tu nadal cycuś rządzi.
No i śpi super :laugh: Wstaje po 7 rano co przy pobudkach o 5 jest olbrzymim postępem :)

Nad morzem spędzaliśmy całe dnie na powietrzu i Iga dzielnie znosiła nasze siedzenie na plaży, wycieczki i zwiedzanie. Złote dziecko :woohoo: Chyba musimy się nad morze przeprowadzić :silly:
Pogoda bajeczna :woohoo: Codziennie ok 3 godzin siedzieliśmy na palży, a potem Gdańsk, Gdynia, Sopot...:)
My spiekliśmy się jak raki, małą kremowałam, trzymałam w namiocie a i tak się opaliła na lekki złoty brąz. Chyba ma karnację jak siostra, Kinia to od razu na Mulatkę, jak tata. Tylko ja....córka młynarza :silly:
Wyjeżdżając miałam dylemat jak będę kąpac Igę, wymysliłam basenik z miękkim dnem i to był strzał w 10 :) Iga zachwycona :laugh:

Wszystko było super, poza powrotem...malutka tak strasznie płakała...podróż, która zazwyczaj zajmuje nam 1,5-2 godzin trwała 3,5 godziny przez ciągłe przystanki. Albo tak źle znosiła ten koszmarny upał, mnie też głowa bardzo bolała albo odziedziczyła po mnie chorobę lokomocyjną...

Kwatera super, śliczna całkowicie wyposażona kawalerka w domu jednorodzinnym, fajny ogród, trampolina, no i cena niska :woohoo:

Zaliczyliśmy tez zakupy w Ikei, wyszłam lżejsza o kilka stów, ale bogatsza o nowe garnki, ręczniki, naczynia, pierdoły...

Ogólnie baaaardzo udane kilka dni. Przedłużylibyśmy pobyt gdyby nie praca mojego męża, niestety wczoraj kończył mu się urlop :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No prawie cała strona moja :P

Później się troszkę odniosę do Waszych postów :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #715451 przez [email protected]
Monia piękne wakacje,super że tak się udało z pogoda :) Igusia na zdjęciach gdzie siedzi wygląda jakby miała roczek,fajny basenik,coś mi się wydaje że oczka księżniczki złamią nie jedno serce :blink: czy Igusia piję coś oprócz cycusia? u nas ciężko z tym piciem,chociaż dzisiaj w nocy troszkę się napił

Leżymy i oglądamy tvn24,usnął 3 raz dzisiaj,nie chciał zupy za to jabłuszka z jagódkami smakowały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715458 przez Marlena1888
Monia jaka cudna rodzinka! a dziewczynki na plaży bombowo, jakie zadowolone :laugh: :kiss:

Mrufka Adusia jest poprostu przeagentka z tymi włoskami :laugh: słodka:)

Kasia moja siora miała usuwanie poprzez wycinanie pieprza na twarzy przy oku tak na skroni. i ani znaku;)

a my wypoczywamy, taki upał, szok. dzisiaj też idziemy nad wodę, tylko że bliżej. niedaleko nas jest zalew. :lol: :lol: :lol: prawie całą noc chodził nam wiatrak w pokoju :blink: zbawienie :silly: :woohoo: dzięki temu Fifi nawet ładnie spał do 7.30 z dwoma pobudkami na picie;) hehe :blink: zauważyłam że Filipkowi właczyło się kaprysienie przy jedzeniu, wczoraj jak mu dawałam ryz z indykiem i warzywami to tak pluł :blush: :lol: :lol: no byłam zszokowana haha wcześniej jakoś jadł wszystko skubaniec. i wogóle mało je, a pije dużo..,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715515 przez ola85
Witajcie,
U nas upałów cd...
Jak w weekend byliśmy u moich rodziców, to Liduś non stop pluskała się w wannie. Trzeba by o baseniku pomyśleć...
Wczoraj wieczorem odwiedził nas Bartuś z rodzicami :) Żałuję że nie zrobiliśmy zdjęcia... Bartuś jest cudownym, wesołym chłopcem :)

Lidzia dzisiaj turlała się po naszym łóżku, tak jej się to obracanie spodobało :) Na te nasze dzieciaczki trzeba teraz okropnie uważać. Teraz w południe miała trochę gorsze, ale co się dziwić w taką pogodę, teraz zasnęła, a mama ma chwilkę na forum.

Do tego Liduś wreszcie zasmakowała jabłuszka, ale świeżego, bo słoiczki jej jakoś nie podchodzą.

Teraz nadrabiam - wybaczcie od końca...
Marlena - Liduś też mniej je w te upały i też lepiej tzn. dłużej sypia. Dzisiaj już drugi dzień po rząd wstała parę minut po 7 :)
Aganobla - ja daję wodę łyżeczką, bo z butelką u nas ciężko..., a sam cycuś to może być mało w taką pogodę...
Monia - świetne zdjęcia :) Obie dziewczynki super :laugh: Widać że urlop udany :)
Dominia - Moja Liduś ma lekką potówkę na buzi, ale co zrobić w taki gorąc
Sylwia - mam nadzieję że ilość kotów Was nie przytłoczyła :silly: A tak na poważnie to kiedy będziecie mieli dość miasta, to zapraszamy pod orzech :)
Satine - cudowna Marysia, bardzo ładnie jej w różowym :blink:
Mrufka - Ada jak zwykle z bujną czupryną :laugh: śliczna córeczka :kiss:
Marytna - ja pytałam o te książeczki, dzięki.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pliszka - to spacerujcie i korzystajcie z pogody :)
Dominia - dobrze że po szczepieniu ok :)
Chomiczka - Oluś pełny relaks :) Śliczny :)

Więcej nie zdążę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715524 przez Satine0
Dominia Nie wiem dokładnie co to. Czytałam o tym to niby to znamię poporodowe, które może pojawić się kilka tyg po narodzinach. I mała ma to od 2 miesięcy jakoś. Niby znika później. Zapytam lekarki teraz... to taka malinka jakby :P Wypułke troszkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715542 przez Alina2408
mrufka obie jestescie sliczniutkie :) a to widze ze szalejecie z jedzeniem :)

satine jak juz pisalam to lolitka wymiata jest rewelacyjna...

monia milutko ze do nas wrocilas... co do wlosow to polozylam po dwoch miesiacach farbe no i wyszly lekko ciemniejsze... monia a moze iga nie chciala wracac wyraznie jej sie podobalo...monia zachowaj namiar moze sie przyda... :) jakie twoja ksiezniczka ma juz wloski... cudownie....zdkecia rewelacja :):)

aga my za to ciezko dzis usypiamy ale sen jest dluzszy...

ola my tez mamy slabe popoludnie no ale tatus zawsze rozsmieszy...

satine a to nie naczyniak czy jakos tak? rzeczywiscie dzieci takie cos maja i to znika po jakims czasie tylko staraj sie tego nie opalac...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715703 przez bananamana
Czesc dziewczyny wybaczcie ze tak rzadko sie ostatnio odzywam ale wykancza mnie poprostu zabkowanie kupilysmy juz czopki polecam viburkol niestety sa juz na recepte i mloda troche lepiej przesypia po nich noce, jestem aktualnie u mamy bo juz powoli brakowalo mi sil i dodatkowo te upały zajrze czasem na facebooka bo tu kompletnie nie mam czasu wchodzic co chce wlaczyc to mala zaczyna marudzic ale na szczescie juz widac idace zabki a jeden przebil juz dziaselko teraz czekamy az wyjda mam nadzieje lada dzien.

Piekne te wasze malenstwa rosna wszystkie w zastraszajacym tempie az milo popatrzec na te slodkie buzki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #715726 przez kasia123m
Adusia przesliczna..te wloski super...a jaka silna:))
Tosia mi zerwala ta brodawke/pieprzyka.i dlatego chce to usunąć/jakby się miało cos z tego zrobić..

Monia slioczne zdjęcia z nad morza...super pamiatka:)wwszystkie trzy dziewczyny superL)

Marysia ekstra w nakryciach glowy.

my jutro rano do lekarki ale nie szczepimy.niech ja tylko obejrzy bo bylusmy w maju..

dobrze ze jutro chłodniej bo Tosia tez marudna ze hej..w domu to ciężko z nia wytrzymać..
a to fotka z soboty..

a to w drodze do ochotnicy 1,5 tyg temu



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #715752 przez jadziatopol
Skasowaalo mi sie wszystko :angry: cholera jasna :angry:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715830 przez Pliszka
Hej, ale burza przeszła nad Gdanskiem w nocy!
Dusia, Igunia i Tosia - PRZEŚLICZNE! :)
Ciekawe co u Vini i jej słodkiej Zuzi?
Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715882 przez kasia123m
Zaszczepilam Tosie.obym tylko tego niezalowala...wrcalam sie spod osrodka.lekarka mi mowila ze jak nie dzis to zebym choc za tydz przyszla.jeszcze przed wyjazdem.chyma padne z nerwow przez najblizsze 3 dni.ech.paani decyzja.jak pani chce...wrr..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715892 przez dominia
Kasia nie martw się :kiss: będzie dobrze ! akurat trochę się ochłodziło to Tosieńka superowa laska nie będzie się męczyć :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl