BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #717017 przez Alina2408
chomiczka nie grzesz chcialabym znow wchodzic w 40 :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717031 przez Monia_T
Chomiczka nie myślałam, że kiedys to powiem, ale marzę o rozmiarze 40 :P
Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z dywanu. Ja jestem :) Cały czas mięciutki, bardzo łatwo się odkurza a i plamy z niego ładnie schodzą...bo się Kini farbka wylała :silly: także przetestowane. Igunia na nim leży i bardzo lubi głaskać, zauważyłam, że specjalnie schodzi z koca żeby rączką po dywanie jeździć :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717032 przez dominia
Jadzia jak plecy ?? dalej tak bolą ? od czego to masz ? szkoda, że nie jesteś w Pl bo bym Ci dała namiary na spoko lekarza, który by Cię 'nastawił' bo to pewnie masz od kręgosłupa. Moja ciotka ostatnio była u niego z bólem głowy to nastawiał jej coś w stopie i właśnie w kręgosłupie :)

Madlen zamiast odpoczywać gdy dziecko śpi zapierdalam przy książkach ;) nawet zdarzyło mi się zarwać nocki .. było ciężko ale jestem z siebie ogromnie dumna :)
Kobieto wyglądasz CUDOWNIE !!!! figurka piękna a Synek ojej cała Mama :lol: :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale mnie boli czacha :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717040 przez chomiczka
Madlen w takim razie albo ja coś pomyliłam albo te rozmiary były pomylone. To jest NIEMOŻLIWE, żebyśmy nosiły ten sam rozmiar, a to dlatego że moja dupa ma ogromne rozmiary a moje nogi wyglądają jak schaby, nie ma takiej opcji żebyśmy miał ten sam rozmiar.
Wstydzę się przyznac ile waże ale uwierz mi jestem o jakieś 10 kg minimum większa od Ciebie.
Tyle że jestem mała bo mam tylko 165cm.

Monia dziewczyny przetestowały to można brać w ciemno ;) jeszcze jak Iguni sie podoba to już całkiem nie ma się nad czym zastanawiać. Monia nie rób jaj, nie masz większego rozmiaru jak 40. Masz szczuplutkie nogi i ramiona w przeciwieństwie do mnie.

Kurcze dobiłyście mnie, w takim razie musiałam pomylić te rozmiary :ohmy: :ohmy:

Karmiłam Olka plastikową łyżeczką i dziś poszłam za waszymi radami i wyciągnęłam silikonową chochlę. O wile lepiej się karmi i Olek zjadł 1/3 tego dużego słoiczka obiadku. Lekko nie było ale jednak zjadł, a przez ostatnie 2 tygodnie ani kęsa niczego ze słoiczka. Tylko nie wiem czy to zasługa łyżki czy obiadku bo odkryłam wyjątkowo smaczny, indyk z warzywami z bobovity. Próbowaliśmy już mnóstwo i mi żaden nie smakował a ten naprawdę dobry.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717060 przez Alina2408
no i po tych waszycxh rozmiarowych gadulcach weszlam na wage i okazalo sie ze mam mniej o dwa kilo hihi chociaz cos milego...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717069 przez ola85
Witajcie wieczorną porą :blink:
Ja raczej rzadko o tej porze na forum, ale Lidzia właśnie zasnęła
Martyna - napisz jak tam u Was, my cały czas trzymamy kciuki
Jadziu - fajne takie spotkania z dzieciaczkami :)
Monia - bardzo ładnie waży i mierzy Igunia :)
Madlen - widzę że Adaś rozmiarowo do Lidusi podobny :) I dobrze :) Niech dzieciaczki zdrowo rosną :) Wyglądasz na prawdę suuper :)
Alina - Nataszka ma jak widać już swoje ulubione smaki :)
Sylwia - a ja dzisiaj w rossmanie byłam... ale ze mnie gapa....
To chyba bez fb zostałyśmy już tylko ja i Asia zwana Jadzią :blink:
Dominia - biedna dziewczynka :( Oby się udało znaleźć dobrego lekarza, który Wam coś mądrego doradzi

Ja niestety z marudzeniem że jestem za chuda jestem w zdecydowanej mniejszości, to tematu nie kontynuuję :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717075 przez jadziatopol
Madlen kurw.....ale ty masz kobieto figure!!!!!! wygladasz jak lasencja !!! :cheer: :cheer: :cheer: niesamowite jakie efekty osiagnelas ...ciezka praca :cheer: GRATULUJE! :cheer: :ohmy: :) Adas przecudny :)
Chomiczka dobrze zrobilas. Ja tez bym sie wkurwila i wyszla. Z blondem nie ma zartow i jak na taka fryzjerke trafilas to lepiej nie ryzykowac. Ciekawa jestem jak bedziesz wygladac w blond :cheer: juz sie nie moge doczekac zeby cie zobaczyc! :)
Monia Igulka po mamusi bedzie miala figurke :) wysoka bedzie :) wymiary ma modelki :cheer: :lol:
Dominia juz lepiej....dzieki :kiss: najgorzej rano jak wstaje....jak paralityk. No ale moze to juz ten wiek kiedy rano wszystko boli ;) szkoda ze nie jestem w Polsce ;) wogole to boje sie jakby mi sie tutaj cos stalo to nawet nie mam ubezpieczenia i nie moge pojsc do lekarza...no ale dzisiejszy dzien byl udany bo moze mi sie uda uzyskac ubezpieczenie :lol:
Ola ty laseczka jestes :lol: i sladow ciazy nie widac :)


dziewczyny ja tez marze o rozmiarze 40 ...ech.....no ale pomarzyc sobie moge jeszcze dluuugo bo za bardzo mi sie zrec chce ;) :lol: wczoraj pozarlam darmowe frytki z mc donalda i przegryzlam misiami Haribo. Juz calkiem mi odwalilo ;)niedlugo moje dupsko osiagnie murzynskie rozmiary :cheer: teraz nosze rozmiar 44/42 gora a dol 42/40. :cheer: Krolowa pasztetow niedlugo zostane :angry: :blink:
Bylismy na "baby bouncing"...ale bylo super :lol: Hubus sie wybawil...spiewalismy ,tanczylismy ...a dzieciakow bylo chyba okol 30!!! :cheer: goraco tam jak cholera ale fajnie :lol: Jutro tez idziemy :cheer: :)
Kolezanka zabrala mnie tez do urzedu ...bo miesci sie obok biblioteki i zlozylam wniosek o darmowe jedzenie. Dostaniemy wszystkie sloiczki, mleko mm, sery, jajka, mleko dla nas i pieczywo :lol: i to takie ilosci ze tego nie przejemy :lol: ciesze sie z tego. I do tego zlozylam wniosek o darmowe ubezpieczenie dla Bartka i siebie. Powiedzialam,ze jestem tu nieleg . i ze nie mam ubezpieczenia. Bardzo mile babeczki daly mi wnioski i 9 sierpnia jestem umowiona na rozmowe. Chyba zostanie nam przydzielone ubezpieczenie od stanu CA :lol: Hubcio ma ale on jest obywatelem to mu sie nalezy ...myslalam,ze nam sie nie nalezy a jednak udalo sie. Jak to warto poznac kogos. To wszystko dzieki Zosi kotra poznalam :lol:
Tyle sie dzieje na tym fb u was ze musze tam zagladnac :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #717088 przez chomiczka
Jadzia już Ci kiedyś pisałam żebyś założyła fikcyjne konto na fb tylko do celów rozmów z nami ;) Ja wolę forum ale muszę przyznać że najczęściej pisze na fb bo tam to szybciej idzie, jak chce się o coś zapytać to wystarczy zdanie napisać a tu na forum trzeba się odnieść do wszystkiego a na to trzeba czasu niestety którego jak na lekarstwo ;)
Hahah królowa pasztetów, a ja jestem królową kaszanek chyba :silly:

Dominia kolejny dzieciaczek chory. Ja nie mogę takich rzeczy czytać bo potem spac nie mogę i myślę i myślę, a potem dziwota że bańka pęka.
Na pewno wszystko będzie dobrze z maleńką, dzieci nie powinny chorować !!

Wreszcie ten dzień się kończy, taką dziś czułam niemoc że szok normalnie :dry: nic nie posprzatałam, nic nie zrobiłam, nic mi się nie chciało. Jak na złość oczywiści moje dziecko wyczuło że matka słaba i dawał czadu cały dzień, ani 5 minut nie przespał. Całe szczęście już kima. Mam nadzieje że jutro da zyć :S :S

dzyzgunia
CO U CIEBIE?? Co się dzieje??? wszystko w porządku? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717097 przez jadziatopol
Dominia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717120 przez dominia
Asia jedna i Asia druga ja nie mysle nawet, ze bedzie inaczej niz dobrze ! Kocham Ją nad życie i jest piękną zdrową dziewczynka :)
Najlepsze jest to jak mowi, ze mnie nie lubi i ze jestem brzydka :P a Igorka kocha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717123 przez gabilee
hej dziewczyny :)
jak mnie tu dlugo nie bylo ;/
nie dam rady nadrobic lektury :) bo sie idziecie oszalamiajacym tempem :)

u nas wszystko super , Leon rośnie w mgnieniu oka
teraz sie budujemy wiec roboty co nie miara , plus sprawy firmowe i w efekcie brak chceci juz na internet
mam nadzieje ze u was wszystko dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717126 przez Madlen
Dominia dziękuję.
Ja po dniu z dzieckiem nie miałabym weny do nauki, więc jesteś chyba na prochach ;)
Straszne to co przeżywa ta kobieta, Twoja ciotka. Najgorsze co się może zdarzyć to choroba dziecka... :(


Adi po szczepieniu szybko zasnął omijając nocne jedzenie..

Chomiczka rozmiar wróci przy zdrowej diecie i ćwiczeniach.
Nie ma co się porównywać każda ma inny typ figury- klepsydra, gruszka, jabłko.
Ja jestem grucho-jabłko ;)


Alina db wiadomość :)


Ola dzięki. A Lidusia ile sobie waży?:)


Jadzia :kiss:

To Zosia spadła Ci z nieba :)

Ja też uwielbiam Haribo :)

Ale fajny miałaś dzionek, oby takich więc3j. Super, że tyle darmówek :) I szansa na ubezpieczenie..

Gabilee wieki całe.. Gdzie się budujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717128 przez princess
Gabilee no witaj kochana, fajnie, że się odezwałaś :) jak tam Leoś? budowy pewnie masz już dość? Wyjeżdżaliście gdzieś na wakacje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #717131 przez gabilee
i Leonek aktualnie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #717135 przez gabilee
madlen budujemy dobudowke do domu Marcina z osobnym wejscie i remont calego mieszkania , drzwi, okna elewacja :)

princess nie mam dosyc wlasnie skonczylam projektowac kuchnie , moge wam pokazac
bylismy w Berlinie , Frankrucie nad Odrą , teraz jedziemy do Zakopca i z tamtą do Wiednia i na Słowację :) a wlasnie odczytalam o tesciu opowiesc uwazam , ze kazdy sam wychowuje swoje dziecko i jak postawiłaś na wegetarianizm to twoja decyzja uwazam , ze sluszna , bo znasz sie na tym , aby mineraly zawarte w miesie dostraczyc przez warzywa i inne produkty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl