BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #716140 przez Alina2408
dominia to wyglada na to ze zasmakowalo mu normalne ludzkie jedzenie heheh




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716143 przez Monia_T
chomiczka jak włosy? Pokażesz się?
Dzięki :kiss:

Dominia to zupełnie naturalne :) Moja Kinia też jak spróbowała domowego jedzenia (gotowałam dla niej delikatnie, bez soli i przypraw) to już słoiczków nie ruszyła. Ale takie dorosłe jedzenie dostała po roczku :laugh: Uważam, że mały brzuszek musi dojrzeć do soli i dorosłych dań.

Igę jeszcze troszkę przetrzymam na słoiczkach i zaczniemy gotowanie.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716152 przez Marlena1888
hej:)


Monia a ja się burzy boję ;)

dziś ochłodzenie i wietrznie.. byliśmy tylko chwilkę na polku zaczerpnąć świeżego powietrza i hajda do domku ;) Fifi dziś do teraz czyli 16g ,wypił 200ml, tak mu się piciu chce.. ale tylko swojej ulubionej herbatki z hippa :silly: :silly: jadłam dziś zapiekankę ziemniaczaną z mięsem mielonym, jak ja jadłam to buźkę otwierał tak miał smaka na nią że hej, rączki wyciągał, wąchał, szoking :lol: ale za tłuste dla niego hehe :)i musiał obejść się smakiem :blink: dziś je jarzynki z królikiem a je uwielbia :woohoo: :woohoo:

włąśnie się z nim bawiłam na brzuszku i zasnął sobie hihi śpi jak stary :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716153 przez chomiczka
Monia dopiero jutro idę do fryzjera na 17.30, więc jak będzie w miarę ok to się pokażę ;)

Dominia mój od 2 tygodni nie ruszył ani grama żadnego słoiczka. Nawet ugotowałam mu ziemniaczka z marcheweczką z ogródka (wyszło pyszne), ale też nie ruszył, sama zjadłam. Nawet słodkiego nie chce zjeść z łyżeczki. Nie wiem czy mu nei smakuje czy to ta łyżeczka stanowi problem dla niego :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716171 przez dominia
Igor wcale za tymi słoikami nie przepadał ;) jadł na siłę .. i to 3-4 łyżeczki i ciągło Go na wymioty po czym był płacz :dry: czekam teraz na indyki aż M pojedzie zrobić z jakimś porządek do babci i zrobię mu obiadek :) króliczek też u szwagra rośnie więc będzie jedzonko :) sama bym tego nie zjadła ale wiem, że dla Igunia najzdrowsze to to co urośnie mi na grządce albo w kurniku :laugh: soli nie dodaję do Jego jedzonka :)

Chomiczka mój też za tymi owocami ze słoiczków nie jest za bardzo .. pojadę do babci to przywiozę jabłko, ugotuję i dam mu takie, zobaczymy czy mu posmakuje :)
Malin chyba jeszcze nie wolno :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716176 przez Monia_T
Dominia malinki można po 5 miesiącu :)
Fajnie masz z tym mięskiem i warzywami, zazdroszczę :silly:

Iga zaczęła jeść ze smakiem jak byliśmy nad morzem, chyba to zasługa końca skoku :) Nie wszystko jej smakuje i rozumiem ją bo nie wszystko jest dobre ;) Ale miło patrzec jak widząc słoiczek otwiera buźkę i mówi AAAAA :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716191 przez dominia
Monia wpadaj do Nas :) zapasik jedzonka dla Iguni napewno się znajdzie :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716323 przez Alina2408
chomiczka a jaka masz ta lyzeczke bo u nas pierwsza miala sylikonowa koncowke i mala ja uwielbia bo moze a gryzc jak gryzaka :)

dominia tak jak mowi monia mozna tylko pamietaj zeby przez sitko bo pestki...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716364 przez jadziatopol
hej dziewczyny:)
mialam takiego pieknego dlugiego posta i szlag trafil wszystko. Pisalam wczoraj z telefonu i zazwyczaj kopiuje i potem wklejam ale w telefonie nie wiedzialam jak skopiowac :angry:
napisze wiec w skrocie...mam nadzieje,ze sie nie obrazicie ale znowu mam problem z plecami i siedziec nie moge bo bol okropny...do tego wszystkiego kuzyn moj przylatuje w niedziele i porzadki w domu i male przemeblowanie ;) Hubus dzisiaj spal od 21.30 do 8 rano ciagiem :lol:
Mrufka slicznie wygladasz :) Ada ma zabojcza fryzke jak zwykle ! :lol: sliczna dziewczynka :kiss:
Monia super ze juz wrocilas bo mi ciebie brakowalo okropnie :kiss: sliczne fotki i ciesze sie ze wam sie pogoda udala :) Igulka przepiekna i jaki ma super stroj plazowy :lol: tez taki zawsze chcialam miec :cheer: a Kinga i R jacy opaloneni :cheer: Igulka juz gaduli ??? Hubert niestety nie...dalej jest aaaa,heeeeeeeeee, eeeeeeeee i do tego wszystkiego obrazil sie na sloiczki i wogole nie chce juz jesc. Juz nawet nie pomaga ze jestem krowa,swinia,koniem , koza etc :angry: nie wiem juz co mam robic. Nic tylko cycus......mamincycus rosnie ;) :cheer: ;)
Kasia Tosia to powinna w reklamie pracowac z takim usmiechem :lol: jest extra zawodowa , odlotowa! :lol:
Satine Marysia ma czadowe nakrycie glowy! pieknie wyglada :kiss:
Dominia mam ten sam problem z Hubciem..nie chce jesc ;)


nie wiem czy nie zapomnialam o kims..jezeli tak to wybaczcie mi prosze bo nie jestem w stanie pisac za dlugo ;) czytam was codziennie i caly czas...ale z napisaniem to mam problem.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716448 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Asiu przepraszam, uśmiałam się z tego że napisałaś że Hubuś nie gaduli, tylko eeeee, tak mu już zostanie długo BO TO JEST FACET :lol: :lol: :lol: nawet teraz jak przemawiam do osobników tejże płci idzie usłyszeć to samo :P zdrówka :kiss:

Mój syn upodobał sobie spanie na brzuchu, on spał super, gorzej ze mną, bo co chwile zaglądałam czy nie wtulił się w materac, ochraniacz.
Idę dziś do urzędu, jak ja tego nie luubię :dry: miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716450 przez Alina2408
sylwia dokladnie wyjelas mi to z ust ale jest na to sposob faceci mowia duzo o swoich zabawkach wiec i hubek moze pogada o zabawkach :P:P tez nie lubie urzedow koszmar chociaz sama w budzetowce pracuje...a wiesz natka tez spala dzis w nocy na brzuszku tak sama sie obrucila tez sie martwilam ale jakos dalysmy rade w dzien tez spapa dlugo i to na brzuszku...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716454 przez sylwia1986
Alinka ja go wieczorem ułożyłam na pleckach - płacz, na boczku ooo już lepiej, wydawało się że już śpi, wracam z kuchni a on hyc na brzuszek, to go przełożyłam na boczek - protest song i znów brzuszek, to stwierdziłam że walczyć nie będę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #716462 przez Monia_T
Dzień Dobry

U nas fajna nocka, w ogóle takie są od jakiegoś czasu :laugh: Tfu tfu, oby nie zapeszyć :blink:

Sylwia, Alina Igula też lubi na brzuszku. I na początku to dla mnie był ogromny stres, próbowałam odwracać, ale wtedy sie budziła i złość. Teraz jak się przekręci, pozwalam jej spać, oczywiście na samym materacu, żadnych poduszek. Trochę mnie martwi bo jak wędruje po łóżeczku to przybliża główkę do ochraniacza...ale po prostu kontroluję jak śpi :)

Asia Hubi nie gada bo nie będzie się rozdrabniał na jakieś ghe, we, ma...skończy roczek i od razu zdaniami zacznie gadać :laugh:
Oj biedna Ty z tymi plecami....mam nadzieję, że przejdzie przed przyjazdem kuzyna :)

Dominia :kiss:

My też mamy łyżeczką z silikonową końcówką, Iga lubi z niej jeść, ale nie gardzi też plastikowymi z rossmanna :silly: A wczoraj przyszła łyżeczka z hippa :)

U nas poprawia się pogoda, mam zamiar na spacerze podjechać wózkiem do przychodni na ważenie i mierzenie.

Miłego dnia życzę :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716471 przez Alina2408
sylwia natunia tez jak ja klade jest na pleckach a pozniej chwile stekania i juz na brzuszku czasem sie zlosci jak nie moze sie odwrocic...

monia moja nie raz juz zaliczyla glowka lozeczko no ale co zrobic... dzieki bogu nie mocno...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716510 przez kasia123m
Dzien dobry.i znow mamy pogode.
Tosia chyba ok.do pt wieczor czekam.mam nadzieje ze nic sie nie wydarzy choc jak czytam ze do 4 tyg moze wystapic NOP to mam dosc.czytalam ze njgirszy jest ksztusiec i on daje powiklania 48 godzin po szczepeiniu.Tosia obudzila sie ok 4. Ja z nia.dotknelam jej i wydawla mi sie gorca.zmierzylam termometrem n podczerwien ok.stwierdzilam ze moze zly.jkbym jej dala cumel to by poszla spac.ale dostalam takich nerwow ze zmierzylam normlnym pod pacha ok.ale pomysllam ze zle trzymala wiec juz rozbwiona na mxa wzielam na lozko i zmierzylm w pupie.na szczescie tez ok.zrobilismy jej mleko i poszla spac.i matka histeryczka tez;)
Mam taki gorac w kuchni .musimy tu zaluzje kupic..
Caly czas mi Wojtus w glowie siedzi.ja bym go juz wogole nieszczepil.ja z podejrzeniem pdczki 6 lt szczepiona nie bylam dopoki niestwierdzono ze zdrowa jestem.
Milego dnia dla wszystkich...powstwilybyscie jakies fotki..poogldalabym sobie...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl