BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #715895 przez Monia_T
Hej

U nas też dziś MEEEEGA burza :laugh: Ja takie uwielbiam, ale Kinia przyleciała do nas do łóżka przerażona. Nie dość, że burza, to jeszcze wichura jakby jakaś trąba powietrzna....wszystko latało. Wyszliśmy z m na balkon zebrać to co luzem było i chwile staliśmy patrząc na te dziwy.

Ja byłam rano z Igunią w szpitalu, bo miałyśmy mieć kontrolne USG główki, ale okazało się, że ciemiączko już się całkiem zrosło :laugh: Lekarz powiedział tylko, że wszystko ok i nie ma żadnych powodów do zmartwień.
Badanie nie trwało 5 minut, a spędziłyśmy tam prawie pół godziny bo piguły podchodziły do Igi mówiąc jaka śliczna :woohoo: A ona zadowolona uśmiechy rozdawała to jeszcze większy zachwyt wzbudzała :woohoo: Dumna byłam jak nie wiem co, prawie co pękłam :silly: A tak serio, to nie umiem odnaleźć się w takich sytuacjach... :)

Rano się wkurzyłam na mój samochód, znowu nie mogłam cholery odpalić, a jak juz ruszyłam to wyłączał się przy każdym naciśnięciu sprzęgła :angry: Na szczęście już, a właściwie dopiero w poniedziałek idzie do mechanika i w ramach naprawy gwarancyjnej będzie to robił.

Iguni wyszły na buźce trzy kropeczki, na nosie, policzku i czółku...cos jakby guleczki, pryszczyki tylko bez takiego jasnego punktu, jednolite lekko czerwone...nie wiem czy to od słoneczka? Miało tak któreś z dzieciaczków?

Pliszka chyba Ci pogodę zabraliśmy wyjeżdżając z Trójmiasta :silly:

Kasia Tosia jaka uśmiechnięta :woohoo: Słodziak mały :)
Jak patrzę na tą odrobinę miejsca między fotelikami to zastanawiam się, jak Ty się tam mieściłaś???
Kasia spokojnie, będzie dobrze. Obserwuj Tosię, ale jestem pewna, że wszystko będzie ok :)
A kiedy na urlop wyjeżdżacie?

My szczepień na razie mieć nie będziemy :silly: ale jutro lub pojutrze jak będzie ładna pogoda to podejdziemy na spacerku do przychodzi się zważyć i zmierzyć :)

Banana współczuję tych ząbków....oby szybko się przebiły :) Biedna Dagusia.

Mrufka to Adusia już wcina jak "stara" :silly: A z brzuszkiem wszystko ok?

Ola Iga tez uwielbia turlanie. Muszę bardzo uważać, bo szybko się przemieszcza w ten sposób. Dziś leżała koło mnie na łóżku, wzięłam telefon, żeby napisać smsa, a ona brzuszek-plecki, brzuszek-plecki i już przy krawędzi w nogach łóżka :)
Iga butelki absolutnie nie toleruje, cycek rządzi. Ale w Ikei kupiłam jej najzwyklejszy kubeczek chyba za 4zł i wczoraj wypiła z niego prawie 50ml soczku :) Co za radość :woohoo:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komplementy :kiss: :kiss: :kiss:

No a teraz "dobra kawa to podstawa" :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715902 przez dominia
Monia może to komar ??
Fakt dziewczynki masz przecudowne :) jak ktoś Ci sadzi komplementy to dziękuj i chodź dumna jak paw :lol:
Dzisiaj M pojechał na ryby i Ig z rana spał ze mną, budzę się a On prawie na krawędzi łóżka :ohmy: od razu serce zaczęło walić jak młot :ohmy: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715903 przez kasia123m
Monia ja tam siedziałam jak ona zamiast fotelika miała nosidlo...teraz raczej bym tam nie weszla.hehe :P ;)
mogę isc dziś z tosia na spacer bo niezapytalam?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715905 przez Monia_T
Kasia nie wiem jak u Was z pogodą...ale ja bym spacer pduściła

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715910 przez anet-a-1401
ja po szczepieniu zawsze chodzę jak nie pada i temperatury nie ma a ze mała bez objaw przechodzi szczepienia to luzik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715917 przez kasia123m
dzwnilam do osrodka..pielegniarka mowila ze mam traktować jak zdrowe i isc...u nas cieplo 22stopnie tyle ze wieje...zobaczę jeszcze



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715962 przez Monia_T
U nas piździawa, wieje i pada.... :P Muszę iść na pocztę, także opatulę Dziubę i idziemy. Po szczepieniu w taką pogodę bym nie szła, ale jak słoneczko to czemu nie :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715970 przez ola85
Witajcie,
U nas nocka udana, choć z mały kryzysem o 4 rano. Było tak duszno że przy oknie otwartym na oścież nie dało się spać...
Teraz wyraźnie się ochłodziło i trochę pada

Banana - oby ząbki już prędko wyszły
Kasiu - śliczne dzieciaki :) oby wszystko było ok :)
Monia - Lidzia nie jest taka zwinna jak Igusia i to obracanie idzie jej wolniej :blink: Ale tak jak napisałaś plecki - brzuszek - plecki i już na krawędzi łóżka :blink:
Jadziu - pamiętam jak kiedyś napisałaś że Hubuś już nie piszczy tylko "śpiewa" :) Wczoraj sobie to przypomniałam bo Lidzię na śpiewanie wzięło :laugh:

No nic biorę się z obiad i mam nadzieję że jeszcze uda mi się do Was zajrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #715987 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
Babel kokosi się u siebie w łóżeczku, także może troszkę popiszę.

Monia fotki z wakacji pierwsza klasa :) dziewczyny mają racje, chodź dumna jak paw, masz cudowne córeczki :)

Banana oby to jak najszybciej się skończyło, i czekamy na foteczke ząbków :)

Kasiu Ty również masz przekochane dzieciaczki :lol: teraz w ten weekend wyruszacie nad morze? A co do szczepienia i spaceru, jeśli nie ma gorączki lub innych niepokojących objawów, a pogoda nie najgorsza to bym szła na spacer.

Olu też o zdjęciach pomyślałam później, fajna pamiątka i na forum można by dać jako udokumentowanie kolejnego spotkania forumowych mam :lol: u nas o 1 był kryzys, M mokry, wentylator chodził, okno balkonowe otwarte.. W pokoju mieliśmy 30 stopni a na zewnątrz było 27 :S widać gdzieś było błyski w oddali, ale burzy nie było, za to Bartek ładnie przespał obudził się o tej pierwszej na cyca, 5 minut i spał do 5.30 :woohoo:

A dziś muszę się pochwalić jakie śniadanko zrobiłam Bartkowi :lol: kleik ryżowy +mm+zblendowany banan, zjadł całą miseczkę, spróbowałam i mi też smakowało :lol:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #715997 przez kasia123m
Dziekujemy za komplementy.nie ide naa to pole.wieje jak diabli,czrne chmury przyszly.niby cieplo ale boje sie ze ich przewieje.
A nad morze wyruszamy 10 sierpnia wieczorem.cala noc bedziemy jechac.niecale 800km ale po polskich drogach troche jest.moge jechc autostradami niemieckimi.jakies 100km dalej ale w sumie czas wychodzi dluzszy badz taki sam.ale daamy rade.byleby mloda spla w nocy.teraz po szczepieniu spi ponaad godz...to nietypowe dla niej.noi niejadla tyle godz bo od 7,30 rano...poczekam jeszcze chwile..moze sie obudzi.o pada...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715998 przez Alina2408
banana trzymamy kciuki oby bylo coraz lepiej i gratulujemy zabka :)

kasiu tosienka przeslicznie sie usmiecha....

pliszka vini pojawia sie na fejsie i wstawia fotki swoich rozrabiakow wygladaja cudnie :)

kasia spokojnie bedzie wszystko dobrze...

monia zroslo sie wam??? nam jjeszczenie zostal taki kwadracik wielkosci kostki do gry...monia a moze komar???

dominia no to ja bylam lepsza stoje za lozeczkiem cos odkladam z malej zabawek wracam do lozka ktore jest zaraz obok patrze a moj babel glowa w dol i krzyczy :P szukala biedna bezy bo wczesniej tam siedziala i sie do niej zasmiewala... i brakowalo momentu zeby ten kluch spadl glowka w dol a stalam praktycznie obok...

ja wyszlam do sklepu i cholera wiatr to wiatr ale zaczela sie mrzawka i jak zawiewalo to malej po buzi ale smieszne minki robila... a teraz padla w ogole dzisiaj smiesznie bo zasnela w polowie sloiczka z owocami biedactwo... zrobila jak krecic ojoj i padla ale sie smialam... a teraz klapla na moim lozku poszlam myc naczynia i wracam oczka otwarte usmiech odwrocila sie na brzuchol i spi dalej :)

sylwia przerzucasz sie na mm??? dla siebie :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #716021 przez sylwia1986
Alina nie przerzucam się na mm, mam paczkę bebiko w razie W i dosypałam do kleiku ryżowego, bo taki "płony" mi się wydawał, a z mlekiem i bananem pycha, sama nie odmówiłabym takiego jedzonka :) ale wolę mleczko z butelki :silly: nas też zastał deszcz jak szliśmy do sklepu, teraz siąpi. Najgorsze że M wozi w samochodzie folię przeciwdeszczową na wózek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #716028 przez Alina2408
sylwia smialam sie ze ty sie przerzucasz hehe a nie malego :) u nas folia lezy pieknie w szafie z reszta dodatkow do wozka...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716034 przez chomiczka
Mrufka piękna Dusieńska, ten irokez najlepszy :laugh:

Monia bardzo się cieszę że urlop mimo że krótki tak wam się udał :) Pięknie wyglądacie na zdjeciach. Igunia ma cudowne te oczka, i takie głębokie spojrzenie, jest wspaniała :) no i wygląda jak miniaturka Kini :)

Kasia Twoja Tosia to jest super babka. Jak sobie siedzi elegancko w wózeczku, no i ten uśmiech ;) mała pocieszka.
Mi lekarka powiedziała żeby normalnie po szczepieniu z małym wychodzić.

Jadzia pisz kochana od nowa :silly: a na drugi raz zanim dodasz to skopiuj na wszelki wypadek to nawet jak Ci zeżre posta to wkleisz od nowa ;)

Ja dziś umówiłam się na jutro do frzyjera na farbowanie. Już nie mogę patrzeć na siebie to chociaż trochę może humor mi się poprawi. Tylko nie wiem czy rozjaśnić troszkę czy pojechać po całości i zrobić blond. Tylko mam brązowe brwi i nie wiem czy nie będę przez to śmiesznie wyglądać. Korci mnie żeby zaszaleć.

Pliszka
nie udały mi się zakupy bo nic nie kupiłam. Bardzo mało czasu miałam na zakupy bo Olek miał trudny dzień i musiałam się spieszyc. W sklepach jakoś nic mi się nie podobało. A z rozmiarem nie najgorzej, bo weszłam w 42 a nawet 40, myślałam że będzie gdzieś 44-46 więc dramatu nie ma, aczkolwiek szału też.
Wybiorę sie pod koniec tygodnia na spokojnie i coś kupię mam nadzieję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716129 przez dominia
Moje dziecko odrzuciło TOTALNIE słoiczki .. aż Go ciągnie na wymioty ..
Za to jak Ojciec mu daje ze swojego talerza ziemniaka z kalafiorem to aż się trzęsie żeby dostać jeszcze :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl