BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729570 przez buziaczek18
Ja tylko na chwilkę,może tym razem wstawię zdjęcia Zuzi,wszystkie zdjęcia śliczne,takie dzieciaczki do schrupania napatrzeć się nie mogę a Jgunia z psem super ,,,,
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729573 przez michasia
Monia Iga super:)

Buziaczek Zuzia jak ładnie siedzi:) śliczna.
A jak u Was? M znalazł pracę?

Paulaa a clotlimazolum jest chyba na grzybicę, nie? może powietrz jej trochę tyłek. U nas na każde zaczerwienienia działa krem s.o.s. nivea. Najczęściej na szyi ma takie czerwone odparzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729583 przez dominia
Princess Ig dostaje Bebilon. Nigdy nic mu się po nim nie działo to stwierdziłam, że przy nim zostaniemy :)

Igor robi dzisiaj rzadkie kupki ze śluzem :( nie wiem czy to od zębów czy zatrucie ? nic się mu nie dzieje .. jest uśmiechnięty i jak robi kupkę to bez większego wysiłku i bez płaczu .. ale martwię się :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729592 przez Paulaaa
Dominia może coś zjadł? Obserwuj go. :)

Korzystając z drzemki Amisi wykąpałam psa. Matko, trzy tyg. go nie myłam a woda aż szara. :angry: Jeszcze uszy do czyszczenia i będzie git :silly:

Hmmm za godzinę stary kończy pracę a obiadu jak nie było tak nie ma :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729648 przez [email protected]
Hej :) obiadek gotowy,Gabryń śpi a ja nadrobiłam kilka stron ale nie wiem już co miałam napisać ;)

Monia dopiero doczytałam co się działo z Kinią :( tak było też ze mną,rodzice wyjechali do Berlina,niestety nie mogli mnie zabrać(1980 rok) a mama nie wiedziała że tak źle zniosę rozłąkę i zostawili mnie z babcią,miałam 2lata,nawet sąsiedzi widzieli bardzo smutne dziecko,do końca podstawówki śnił mi się odlatujący samolot i że mama mnie zostawia,zawsze płakałam przez sen,czasem krzyczałam żeby mnie nie zostawiała :( nigdy tego nie zapomnę :( Gabryś wszędzie ze mną :) film super,Igunia spryciula,ona chcę wstawać :cheer:

Buziaczek jak ładnie siedzi Zuzia,ucałuj bułecke :kiss:

Pliszka super zdjęcia,Oluś słodki :kiss:

Ola pewnie się powtarzam ale nie mogę się napatrzeć na małą i jej goloneczki,tylko całować :kiss:

Chomiczka to Oluś powinien grać w reklamie syropu dla dzieci tego króliczka :) :kiss: poważnie :)

Katarinka Twoja Ania śliczna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729713 przez Marlena1888
dziewczynki czytam Was cały czas ale nie mam czasu odpisywać...
jestem sama z Filipkiem, m dalej w delegacji.. przy dobrych wiatrach wróci jutro ale to jest pod znakiem zapytania. teściowa mi przychodzi trochę pomagać to wtedy ogarniam mieszkanko i tak w kółko. ostatnio jest takki wszędobylski zaczyna raczkowanie.. :lol: potem wstawię może jakieś foto.
byliśmy dziś na szczepieniu, Fifi ma 70 cm i waży 9,5kg. doktorka pochwaliła mówi że silny, wesoły i że fajnie się rozwija. ale mówiła że dla spokoju zrobimy morfologię czy wszystko w środku oki i po szczepieniu poszliśmy jeszcze do zabiegowego :blink: mówiła że dużo dzieci które ważą więcej trochę może mieć anemie.. takie cóś. następne szczepienie 18 lutego :lol: :lol:

Monia Igunia cudna!!! jak pięknie raczkuje i siada!!! :kiss: :kiss: a te zdjęcia z psinkiem słodkie:) a z ciast to mam przepis na prince polo, jest super z pokruszonymi wafelkami princessa, jak coś to pisz;)

pliszka śliczne zdjęcia :)a Oluś jak model :)

patii super że Marcelek sam już siada!! :)

michasia kseruje przepis na ciasto ;) może go zrobię :) hihi choć kupiłam sobie książkę ewy chodakowskiej i codziennie trenuję i ograniczam słodyczę :lol:

chomiczka fajny dywan, bardzo radosny i pozytywny :) podoba mi się :)

ola Lidusia śliczna :)

już muszę uciekać bo Misialek się obudził :blink: :blink: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729758 przez Satine0
Paulaa Na odparzenia super się sprawdza Tormentiol :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729767 przez ola85
No to nadrabiam :blink:
Pliszka - mi się przed ciążą wydawało że może będzie mi brakować mojego "normalnego życia", a teraz Lidzia jest moim życiem. Jak mówi M. "naszą gwiazdką z nieba :)"
Bardzo ładne zdjęcia - takie stylowe :)
Monia - u nas też nocka kiepska. Igunia ślicznie raczkuje
Princess - ja mam ciemny blond, z tym że ja urodziłam się łysa :silly: miałam tylko taki jaśniutki puszek, M teraz już chyba jest szatynem, a jak był mały to miał jaśniutki blond. U nich wszyscy rodzili się na blond i ciemnieli :silly: Lidzia urodziła się z ciemnymi włoskami i na razie wyjaśniała :)
Wiesz ja nigdy nie lubiłam dzieci, a za swoim szaleję :laugh:
Moją traumą z przedszkola było leżakowanie. Nie cierpiałam tego!!! Wszystkie dzieci spały oprócz mnie! No to teraz mam za swoje :P
A próbowałaś takich swojskich pomidorów? są pyszne, słodziutkie. Mój M w ogóle nie jada takich sklepowych, ale jak przychodzi sezon to jedziemy do takiego znajomego i te od niego są pyszne
Po weselu wrzucę zdjęcie kiecki :)
Dominia - z tym mierzeniem dzieci to każdy inaczej :blink: A dawałaś Igorkowi coś nowego? Jak nie ma zaparć, biegunki czy temperatury to bym się nie martwiła
Buziaczek - śliczna Zuzia :kiss:
Paulaaa - Michasia ma rację klotrimazol jest na grzybicę, nie smaruj jej tym
Aganobla - goloneczki wycałowane :) Wiesz jak napisałaś o tym wyjeździe do Berlina to strasznie mi się Ciebie żal zrobiło
Marlena - to ślicznie sobie mierzy i waży Filip, wrzuć jakieś zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729778 przez jadziatopol
Ola Lidusia sliczna :kiss:
Monia Igulka super juz raczkuje :kiss: zdjecia super! szczegolnie podoba mi sie to na ktorym Igunia prawie caluje Mailo w nosek :lol:
Buziaczek ale Zuzia sie zmienila :cheer: jak sie rzadko widzi maluszka to wtedy widac roznice. Sliczna Zuzia. Buziaki w pucusie :kiss: co u ciebie? jak z praca?
Dominia przepraszam :blush: widzisz jak sie pale ze wstydu? ;) wiem ,ze rzadko bywam ale niestety teraz zaczeli wymieniac nam pkna i halas jest taki ze wytrzymac sie nie da i musze do godziny 5 byc poza domem....a Hubusia z oka spuscic nie moge...leci tam gdzie mu nie wolno..kable,kontakty ;) no ale moze dzieki temu schudne troche :lol: postaram sie znalezc troche czasu jak Bartek bedzie to bede pisac . Poprawie sie, obiecuje :blink: :blush: :kiss: gdzie ta foteczka Igorka? tak dawno go nie widzialam ;)
Pliszka Olus super! a zdjecia rzeczywiscie ladne :) lubie czytac twoje posty ...sa takie pozytywne :)
Chomiczka Olek czaruje tymi oczami i usteczkami :kiss: az sie chce mu dac buziaka! przystojniak bedzie :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729790 przez dominia
Asia ojj mam nadzieję, że się poprawisz bo mało Cię i czuć ten brak :side:

proszę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729795 przez michasia
Ola ja też nie lubiłam leżakować. Zawsze bawiłam się spinkami z włosów zamiast spać, a później pani zaczęła mi te spinki zabierać. W ogóle to jak dzieci spały, to pani im dawała po cukierku, a jak ja raz zasnęłam, to pani powiedziała, że nie zawsze muszą być cukierki!!!
A druga rzecz to papier toaletowy, bo jak się szło do WC to dostawało się kawałek, a czasem przydałoby się więcej...
Na szczęście żadnej takiej prawdziwej traumy nie przeżyłam.

Dominia pięknie Igi śpi.Dobrze widzę, że masz taką rozkładana sofę, z poduszkami? Śpicie na niej? Czy to inny mebel? my właśnie szukamy niedrogiego spania dla nas i dziś byliśmy w BRW i babka odradziła rozkładana sofę, bo są z pianki i się odkształcają...

Byliśmy z P nad jeziorem, woda zimna, 3 osoby kąpiące się, 3 na plaży:)Ale fajnie się z mężem popluskać. Ciekawe ile kcal się tak spala.
A wiecie co? dziś byłam z P w cukierni (skoro nie kupiliśmy łóżka, to choć ciacho:) )i obcy facet postawił nam ciacho:)Sympatycznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729799 przez jadziatopol
Michasia hahhaha...ale sie usmialam z tego papieru toaletowego :lol: rzeczywiscie takie wspomnienia tez mam :blink:
Dominia jej! ale Igor urosl :cheer: wycaluj go od ciotki :kiss: i opowiedz kiedys jak przezywalam jego poczatki na tym swiecie :lol:
Ja bylam wczoraj u fryzjera...fryzjerki. Melissa sie nazywa i wcale nie dziala uspokajajaco :blink: pozytywnie zakrecona serferka...w moim wieku troszke okragla ale jeszcze apetycznie, wytatuowana i z super fryzurka. Zaprosila mnie do pubu ze znajomymi. Nie mogla uwierzyc ze mieszkam w Pacyfice od grudnia i jeszcze nigdzie nie wyszlam i nikogo nie poznalam. Powiedziala,ze pozna mnie z fajnymi ludzmi...serferami... :lol: Radek najbardziej sie obawia serferow bo mysli ze mam bzika na ich punkcie :P no to teraz bedzie mial o czym myslec :silly: ciesze sie z tego spotkania. Wlosy tez sa ok....moj naturalny ciemny blondzik i podciete do ramion. Troche za grzecznie wygladam...wolalabym grzesznie :blink: no ale troche pobede w takim towarzystwie i pewnie odwaze sie na cos wiecej :cheer: :blink: fotke zamieszcze zaraz

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729807 przez jadziatopol
to Hubus na zajeciach "baby bouncing" w bibliotece z pania Sue . STrasznie fajna babeczka...ma spore gabaryty ale jest tak kochana ze dzieciaki za nia przepadaja. Hubus niestety patrzy na mnie z wyrzutem dlaczego go oddalam obcej osobie.


a to moja fryzurka...spokojna jak po Melissie :blink:

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729828 przez dominia
Michasia to jest narożnik w salonie, ja w sypialni mam normalne łoże małżeńskie tylko 140 cm, takie jak standardowa wersalka .. i materac z kokosem dwustronny :cheer: uwielbiam spać na nim i przede wszystkim nie muszę ścielić, wystarczy, że zarzucę narzutę B)

Jadzia super wyglądasz :kiss: ładnie Cię ścięła :) spokojnie odrosną albo może wrócisz do Babeczki niedługo i zrobisz coś szalonego :lol:
Hubulek minka .. ojeeeeeeej mój malutki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729830 przez Pliszka
Kurcze pieczone, Oluś dostał na tej ukłutej podczas szczepienia nóżce jakąś wysypkę :( A taki jest dziś cały dzień radosny, że już mi ulzyło, a tu go rozbieram do kapieli i na nóżce pięć krostek i szósta na pośladku :( Zadzwoniłam do pediatry, jeśli nie ma temperatury (nie ma na szczęście) mam go obserwować, krostki posmarować fenistilem i jeśli cos mnie zaniepokoi albo wysypka utrzyma się dłuzej niz1-2 dni, to mamy sie zgłosić do lekarza. Trochę się martwię, na szczęście dziecko uśmiechniete i dziś jeszcze bardziej ruchliwe i rozgadane niz zwykle, chwilki nie poleży na pleckach tylko hop na brzuszek, kręci się wokół własnej osi, dupka walczy z grawitacją, chyba niedługo ruszy z miejsca :) Trzymajcie kciuki za spokojną nockę i oby te krostki zniknęły.

Olek dziękuje ciociom za komplementy i buziaki :)

Jadzia, wyglądasz super! Taki blond to moje wielkie marzenie :)

Dominia - super zdjecia! :) Ja na żadnym zdjęciu nie widzę wiedźmy tylko zakochaną po uszy mamę :blink:

Princess, kurcze, kiedy ten Twój m zrozumie jaki skarb ma w domu i to doceni... :dry:

marlena, kawał chłopka z Filipka :) Mam nadzieję, ze wyniki badań będą idealne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl