BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #728262 przez Pliszka
Katarinka, biedna Ania :( Nie wiem co doradzić, mam nadzieję, ze w Waszych ramionach lada chwilka uśnie i jutro obudzi się z uśmiechem. Oluś też był chwilkę dziś marudny, ale już ok.

Weszłam sobie na fan page Chodakowskiej na facebooku i jestem pod wrażeniem. Jakoś nigdy się nie interesowałam jej osobą. Ale jest pozytywnie zakrecona :) Może jednak powalczę. Zdjecia, które tam dziewczyny umieszczają z serii "przed i po" robią ogromne wrażenie :ohmy: Wow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #728266 przez Monia_T
Katarinka my przeszłyśmy coś takiego...jakby ją całe ciałko bolało, płacz ponad 3 godziny. Podaj czopek z paracetamolu i czekaj...mam nadzieję, że szybko Ani przejdzie...
Jaką szczepionkę miałyście?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728283 przez Dave
Moje Kochane,

Chcę Was zaprosić do naszego szalonego konkursu, w którym mamy do rozdania aż 70 nagród :ohmy: :ohmy:
Każda z Was znajdzie coś dla siebie i swoich maluchów - sprawdźcie same :)

Zapraszam, zapraszam, zapraszam :lol: :lol:

Szczegóły tutaj: wrolimamy.pl/konkurs-dwa-kolka-na-drugie-urodziny/

Powodzenia :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728308 przez katarinka1
Monia szczepimy tylko 5 w 1. Dziś dostała Infanrix IPV + HIB oraz WZW B. Biedactwo moje właśnie usnęła - 2 godziny płaczu :( To straszne dla matki, Monia jak dobrze Cię teraz rozumiem. Paracetamolu póki co nie dałam. Oby noc przebiegła spokojnie, ale już się boję...


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728313 przez xpatiiix3
Aganobla ale Gabrys ślicznie śpi :)

Michasia pliszka podziw mi się ćwiczyć nie chce a i tak ładnie schudłam :)

Princess biedny Adaś oby szybko się wada skorygowala i krótko trwała ta rehabilitacja ;** buziaki.

Monia no no ale okazje znaleźliście :)

Katarinka po szczepieniu tak jak Monia mówi my to samo robimy :) biedna Anula..

My byliśmy dzisiaj razem ponad 4 h na spacerze :) a teraz łobuziak śpi :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728314 przez Monia_T
Katarinka trzymam kciuki za Ciebie i malutką. Jak śpi spokojnie to dobry objaw...jak się obudzi to obserwuj czy nie jest "za" spokojna...u nas te najgorsze objawy poszczepienne zaczęły się właśnie od Infanrix IPV + HIB oraz WZW B. Ale wiem, że u Was wszystko będzie już dobrze, nie może być inaczej :) Jak będzie płakała, nie bój się dać czopka w nocy. Przyniesie jej ulgę, na pewno nie zaszkodzi. Uściskaj małą Anię...niestety poznałyśmy z Igunią objawy poszczepienne od najgorszej strony i bardzo żal mi wszystkich maluszków, które przez to przechodzą.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728322 przez katarinka1
Monia Dzięki za wsparcie, nawet nie chcę myśleć, że mogłoby być coś nie tak. Oby do jutra...

Princess, Adaś kochany taki malutki, a jak go już życie doświadcza. Dzielny chłopiec, poradzi sobie i TY TEŻ. Wszystko będzie dobrze. A najważniejsze, że ma taką wspaniałą mamę :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728376 przez aga27
princes- wspolczuje tych cwiczen, a powiedz mi co ci powiedzial lekarz na te slabe raczki na brzuchu? bo u nas podobny problem...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728385 przez michasia
Katarinka oby Ania już spokojnie spała i by wszysko było ok. A teraz szczepiłaś pierwszy raz? bo WZW jest przecież w szpitalu, później jako pierwsze szczepienie i później są 2 razy samo 5 w 1, a po min. 6 tyg samo wzw, a później po roczku.

Monia u weta jeszcze nie tak najgorzej-70zł. z ta karmą zobaczymy w sobotę.
A nie ma szansy by Mailo został u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728386 przez Martyna
Dziękujemy Wszystkim!!!!!

Robcio był dzisiaj bardzo grzeczny :) mam nadzieję, że jutro też tak będzie!!!

Byliśmy dziś w przychodni i ważymy już 7960 g i mamy 71 cm :)

Trzymajcie za nas kciuki. Po 8 wychodzę z domu i mam nadzieję, że przed 14 będę już leżała z Małym na macie ;)

Princess bardzo mi przykro :( ale wierzę, że Adaś będzie dzielnie ćwiczył i na koniec września wszystko będzie już w jak najlepszym porządku :kiss: :kiss: :kiss:

Ola dziś już lepiej. Wiem wiem ale serce boli jak płacze

Dziękuję :kiss: za przypomnienie tej najpiękniejszej chwili!!!

Lidzia jest śliczna :kiss: :kiss: i jak pięknie siedzi :)

Pliszka ładnie Oluś rośnie :kiss: my tez nosimy na 74 i są akurat.
Ciocia bardzo się stara, to najprawdopodobniej moja przyszła bratowa, dziewczyna chrzestnego Roberta :)

Cieszę się, że Ciebie tez można zdenerwować ;)

My też mamy balona :) od dziadków

Michasia podziwiam!! ja to leń śmierdzący jestem

Paula a masz już jakąś kieckę upatrzoną? w jakim kolorze chciałabyś wystąpić?

Monia dobrze, że się udało :) czyli miejsca zawsze są

Dzięki za cynk o promocjach w tesco. Pochwal się fotelikiem

Aganobla fajne te Twoje chłopaki ;) no właśnie pokaż się nam :)

Katarinka na Ania śliczna :kiss: :kiss: na pewno wszystko będzie dobrze. Obudzi się rano uśmiechnięta i pogodna!!

Dobrej nocy !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728419 przez princess
Pati dobrze, że mi przypomniałaś, też muszę odwiedzić pobliskie lumpki :)

Michasia dzięki za link.

Pliszka dobra Twoja babcia jest :D Moja teściowa ostatnio spytała, jakiego koloru Adaś ma włoski, bo ja mam czarne, Darek ciemny blond więc Adaś może mieć RYŻE! Po pierwsze nie mam czarnych włosów, tylko brązowe, nakładam na nie czarną farbę ;) Po drugie, nawet jakby miał rude włosy to co? Wielu rudych mężczyzn jest przystojnych :)
Też ostatnio trafiłam na fanpage Chodakowskiej, jak zobaczyłam te metamorfozy poczułam wielką mobilizację do ćwiczeń :) I postanowiłam, że w te dni, w które nie idę na aerobik, ćwiczę w domu z Ewą :)

Monia to z Igi już spory klocuszek ;)

Chomiczko wiesz ostatnio to ja pierwsza zaczynałam rozmowy, prosiłam i tylko odbijałam się od ściany. Po prostu mam już dość. Bo jak on czegoś chce to ja mam lecieć? Był pozytywny efekt mojego niepójścia na spacer, M mnie przeprosił wczoraj wieczorem. Dziś się nie widzieliśmy, dopiero jutro po południu i zobaczymy, czy damy radę bez kłótni.

Katarinka super sesja, mała będzie miała piękną pamiątkę :) Podaj jej czoper bo najwyraźniej coś ją boli, może miejsce wkłucia? Jak masz Altacet to posmaruj miejsce wkłucia albo zrób okład z roztworu wody z sodą. Dzięki za słowa otuchy :kiss:

Aganobla super masz chłopaków :)

Aga słabych rączek na szczęście nie stwierdziła. Razem z mężem ostatni ćwiczyliśmy intensywnie Adaśka i rączki szybko się wzmocniły. Jak chcesz to podeślę Ci stronkę z ćwiczeniami.

Martynka powodzenia jutro :) Odezwij się po pracy.

Adaś niespokojnie śpi :( Najpierw parę minut po zaśnięciu wpadł w płacz, który zamienił się w krzyk. Dopiero jak wzięłam go na ręce, mocno do siebie przytuliłam i mówiłam do niego spokojnie i ciepło to się uspokoił. Mleczka zjadł tylko 100 ml. Ciągle się wierci, stęka przez sen. Może to przez te dzisiejsze eskapady, a może udzielił się mu mój smutek? Położyłam go w swoim łóżku, dziś śpimy razem. Szkoda mi go :( Na prawdę jest biedny. Już u mnie w brzuszku nie miał lekko, bo ciągle miałam skurcze, krwiaki. Po narodzinach te bioderka, kręcz. Nie mógł się rozwijać jak reszta dzieci. Chciałabym mu pomóc i zabrać od niego wszystkie problemy, ale jedyne, co mogę, to mocno utulić do serca, pocałować i powiedzieć, że kocham go najmocniej na świecie. Przepraszam, musiałam się troszkę rozkleić. To prawdziwe szczęście mieć całkiem zdrowe dziecko. Adaś, mimo tych przykrości jest bardzo pogodnym, wesołym i gadatliwym dzieckiem. Mam nadzieję, że nie będzie pamiętał tego wszystkiego i w przyszłości będzie mu się lepiej wiodło. Wiem, że są gorsze choroby, ale każda diagnoza jest dla większości mam bolesnym ciosem. Dopadła mnie melancholia. Śpijcie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728461 przez Pliszka
Dzień dobry Dziewczynki :)

Spałam dziś z Olkiem żeby mieć go na oku po szczepieniu, ale na szczęście noc minęła bardzo spokojnie.

Katarinka - jak Ania? Mam nadzieję, ze dobrze. :kiss:

Princess - jestem pewna, że wynagradzasz Adasiowi wszystkie cierpienia. Dobrze, że trzymacie rękę na pulsie i konsultujecie wszystkie wątpliwości. Oby ćwiczenia szybko pomogły!!!!!
Ja też nie wiem skad uprzedzenie do rudych, mi się ten kolor włosów szalenie podoba, ale mój tata też ma na tym punkcie hopla, jak sie rodziliśmy z bratem i dzwonił do szpitala to pierwsze o co pytał to jaki kolor włosów :laugh: :blink: Adaś jest uroczym blondynkiem, ciekawe czy mu zostaną takie jaśniutkie włoski czy ściemnieją. Olek na razie łysy :blink:

Martyna, trzymam kciuki za Robcia, za ciocię i za Ciebie! :kiss: Szkoda, ze dziś taka smutna pogoda, na pewno nie poprawia nastroju :dry: Z drugiej strony przynajmniej Ci nie będzie smutno, że mogłabyś być na spacerku z synkiem, a siedzisz w biurze. Na pewno będzie fajnie, pewnie wszyscy się za Tobą stesknili, będzie super atmosfera i nawet nie zauważysz kiedy wybije 13 :)

Monia, musicie się pozbyc psiaka? :( Musiałam czegoś nie doczytać. Dlaczego?

Miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #728465 przez Monia_T
Dzień Dobry

Dziś pierwszy raz od kilku miesięcy ubrałam na noc Iguni pajaca, bo było chłodno a my śpimy przy otwartym oknie...ale się wkurzała, że nie ma bosych stópek...Rusek mój mały :silly:

Michasia mimo wszystko na razie Mailo zostaje z nami. Za bardzo go lubie, żeby pozbyć się byle gdzie, szkoda mi go, jest naprawdę kochany. Ale jakbym znalazła dobry dom dla niego...

Katarinka jak Ania?

Princess nie myśl w ten sposób, bo się tylko załamiesz. Adaś ma problemy ze zdrowiem, ale Ty robisz wszystko, żeby mu pomóc. W przyszłości dzięki temu nie będzie cierpiał.
Ja nie wiem od jakiego wieku maluchy pamiętają...ale bardzo się zdziwiłam u psycholog, do której Kinia trafiła ze stresem pourazowym jako kilkulatka. Po kilku sesjach sam na sam z Kingą lekarka zapytała mnie co wydarzyło się w zyciu Kini w czasie pomiędzy rok i osiem miesięcy a dwa latka i dwa miesiące. Jakie traumatyczne wydarzenie...najpierw zgłupiałam, o co babie chodzi. Ale później przypomniałam sobie...kilka dni po drugich urodzinach pojechaliśmy z mężem nad morze na weekend. Pierwszy raz sami, bez dziecka, Kinia została pierwszy raz w nocy bez nas, ale w naszym mieszkaniu z babcią i dziadkiem. Pierwszego dnia popołudniu dostała gorączki, moja mama dzwoniła do mnie, myślałyśmy, że jakaś grypa...na drugi dzień rano miała prawie 40 stopni, była słaba, poszły do lekarza a ta zaraz zbadała, powiedziała, że mała zdrowa jak rybka a to z tęsknoty za mną. Natychmiast wracałam znad morza, jak wleciałam, to Kinia zemdlała. Oj długo już jej nie zostawiłam...
I podobno, mimo, że tego nie pamięta to gdzieś siedzi w podświadomości. I jak te jebane przedszkolanki ją zamknęły w tej łazience i o niej zapomniały to razem wywołało tak wielki stres...masakra co wtedy przeszliśmy, jakby mi ktoś dziecko podmienił. Miesiące terapii i walka o powrót wesołego dziecka..
A później wypadek i wszystko wróciło ze zdwojoną mocą...ale nie o tym chciałam pisać.
Adaś pewnie nie będzie pamiętał bólu, ale emocje jakoś się w główce zapisują. Staraj się traktować to jako zabawę, bądź pozytywna wtedy dla niego też to takie będzie :)

Martyna trzymam kciuki za Ciebie i Robercika :laugh: Oby się okazało, że świetnie się z ciocią bawił :laugh:

A fotelik mamy taki :laugh:

Pliszka...ehhh z tym naszym psem. Kinia ma uczulenie na jakąś bakterię, która jest zupełnie naturalna na psie i dla 99,999% ludzi również. Nie wiem co zrobić...jak pisałam, rozważamy to ale jak nie znajdę sprawdzonego domu, to mimo wszystko zostanie. No chyba, że się pogorszy, bo to uczulenie objawia się bolesnymi pękającymi ranami na stopach...żal bo jest kochany, usłuchany, kocha wszystkich ludzi i zwierzęta, wet się śmiał, że to pies bez genu agresji. Ma 4,5 roku a mamy go odkąd skończył 5 tygodni.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #728473 przez jadziatopol
hej dziewczyny:)
szalejecie z tymi postami :cheer:
ja znowu nie moge znalezc czasu bo zaczeli nam wstawiac nowe okna i od 8 rano tluka sie niemilosiernie...dzisiaj musialam szybko spakowac Hubka i do sqamochodu na caly dzien bo nie dalo sie wytrzymac w domu! ;)
Katarinka mam nadzieje ze Ania spokojnie przespala nocke i ze wszystko bedzie dobrze po szczepieniu. Az gesiej skorki dostaje jak ktorys maluszek ma jakies dziwne objawy poszczepienne ;)
Princess metoda Vojty to bardzo bolesna metoda dla maluszkow. To dobrze ze Adas tak dzielnie znosi ta rehabilitacje ;) dzielny facet z niego :cheer: :kiss: biduleczek. Ale z pewnoscia zapomni o tych bolesnych poczatkach :) az mi sie serce kroi jak czytam co taki malutki czlowieczek musi przechodzic.
Wiolus Szwecja piekna...nigdy nie bylam ale na pewno tam pojade kiedys :) ale sie usmialam z tej kobiety z przeszloscia. Pomyslalam tak jak Monia :lol: ale nawet gdybys wyszla z ZK to tez bysmy cie przygarnely :lol: byloby ciekawie :blink:
Dominia jak Igorek? dawno go nie widzialam. Zamiescilabys jakies zdjecie :)
Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





Wszystkim maluszkom ktore skonczyly 6 miesiecy zycze szczescia i zdrowka :kiss: :kiss: :kiss:


Jutro ide pierwszy raz do fryzjera. Trzymajcie kciuki zebym lysa nie wyszla ;) zamiast chinczyka wybralam renomowany salon. ZObaczymy co z tego wyjdzie ;) jak nie bede straszyc to cykne fotke :lol:
co u naszej kwietnioweczki Suzi? Where are you kochana??? :blink: brakuje mi twojego poczucia humoru :lol: :blink: a Mikus to pewnie juz duzy facet :cheer:
Lece spac bo jutro od rana znowu wyprawa...a Wam zycze milego ,spokojnego dnia :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728486 przez katarinka1
Cześć Kochane. Dziękujemy z Anulką za zainteresowanie i troskę. Nocka minęła tak sobie. Nie płakała co prawda, ale też nie spała spokojnie. Pojękiwała przez sen, marudziła sobie i bardzo się wierciła. Raz nad ranem przebudziła się i już prawie ryk, ale ja szybciutko wzięłam do siebie i dałam cycusia. Także się uspokoiła i spałyśmy razem do 7-ej. Z samego rana była spokojna, ale nie wesoła jak zwykle. Całe szczęście pomalutku już wraca moja Anulka, zjadła śniadanko i się nawet próbuje uśmiechać.

Michasia pytałaś, czy pierwszy raz byłyśmy. Nie, trzeci. Specjalnie opóźniałam te szczepienia i wczoraj byłyśmy na tym przewidzianym na 18 tydzień. Ale te babki dopatrzyły się, że w 7 m-cu jest WZW B i przekonały mnie, żeby dać jej od razu to też. Ja głupia się zgodziłam, bo niby mniej stresu bo nie będziemy musiały zaraz znów przychodzić. I gadały również, że wcześniej też dostała infanrix i wzw b i było ok i tak można. A jednak na moje dziecko to było za dużo. Teraz mam wyrzuty, że przyzwoliłam na to. One w sumie tak to rozegrały, że w momencie szczepienia przygotowały wzw b i na prędko to zaaplikowano Niuni.

No nic, teraz tylko mam nadzieję, że będzie już lepiej. Jak ta moja bidulka wczoraj zawodziła, serce mi pękało :(


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl