BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #728529 przez dominia
Dzień dobry :)

u Nas nocka średnia ....... chciałabym chociaż jedną gdzie wstałabym tylko raz do Igunia :(

Monia super ten fotelik ! mówiłam M o Nim i powiedział, że dzisiaj jedziemy popatrzyć na niego :laugh:

Jadzia niedługo wstawię ale jakoś ostatnio brak weny i Ig ma jakoś mniej zdjęć robionych, ostatnio mu strzeliłam z koleżanką Jagódką na kocyku :)
Hubuś piękny jak zawsze !!! :kiss:
Czekamy na zdjęcia fryzurki !! :kiss:

Katarinka mi teraz chcą wcisnąć na raz wzw b i pneumo .. chyba się nad tym zastanowię czy nie zrobić ich oddzielnie :S oby Ani już nic nie było po tym dziadostwie :kiss:

Princess Adaś przecież jest zdrowy ! a to są tylko ćwiczenia żeby Mu było lepiej, zobacz jak dużo już przeszliście, nosił szelki i bioderka już są super, tak samo będzie z mięśniami ! ja wiem, że niedługo pochwalisz się Nam jak Synuś pięknie siedzi i próbuje się przemieszczać :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #728570 przez Monia_T
Hubi slodziaku, jak Ty rośniesz!!! Czekam na fotke po fryzjerze :-)

Katarinka cieszę się, że z Ania już dobrze.

Dominia ja jestem bardzo zadowolona z zakupu :-) Wsadzalismy Ige, sprawdzałam jak działa uchylanie, czy łatwo się reguluje pasy itd. Poza tym wygląda solidnie, ma sporo wzmocnień. Pewnie w necie można go dostać za ok 300 z przesyłka, ale i tak ja dalam połowę tego :-)

Iga zasnela, ja po prysznicu, wysusze klaki i jak mala wstanie idzimy zalatwic parę spraw.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728624 przez aga27
princess to jak mozesz to podeslij mi te swoja stronke, mam tez juz np taka
www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/pocwi..._miesiaca_zycia.html

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728634 przez Paulaaa
Cześć.

Wróciłam od dentysty. Na dworze szaro, buro i ponuro + leje deszcz. :huh:

U nas nocka ok. Młoda padła o 21 jadła o 1 i 4 wstała o 7.45. :)

Princess bardzo mi przykro, że ćwiczenia Was nie ominą. Jednak pamiętaj, że to co teraz robisz dla Adasia w przyszłości zaprocentuje. Moja Oliwia również byłą ćwiczona Vojtą. Ćwiczenia przyjemne nie są, ale są na prawdę skuteczne. Myślę, że po miesiącu będzie taka poprawa, że nie będziesz musiała dalej ćwiczyć z Adasiem. :)
Jestem pewna, że poradzicie sobie świetnie. Tylko nie traktuj ćwiczeń jak karę, bo Adam to wyczuje. Uśmiechaj się, gadaj. Będzie ok, zobaczysz. Trzymam za Was kciuki baaaaardzo mocno!

Katarinka, Pliszka cieszę się, że nocki były u Was ok.

Jadzia, Hubercik jak zawsze cudny :kiss: Czekamy na foto nowego ofryzowania. :silly: Co do Suzi, odzywała się wczoraj na Kwietniówkach 2013 i 2014. Do nas jednak nie zajrzała.

Monia ale upolowałaś okazję z tym fotelikiem :lol: Super!
Szkoda, że musicie oddać psiaka. Na zdjęciach wygląda ślicznie i z Twoich opowieści wynika, ze jest grzecznym psiakiem. My mamy Yorka dwóletniego. To jest dopiero ancymon ;)

Aga, Gabryś śliczny :kiss:


Gotuję zupę pomidorową. Tak dawno jej nie robiłam, że mam ochotę. :silly:
Czy któraś z Was podawała już dziecku zupę swojej roboty ale taką ''dorosłą'' ;) ?

Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728639 przez katarinka1
Paula ja raz podałam właśnie pomidorową, ale trochę oszukaną, tzn. bez śmietany i pieprzu. Ugotowałam na swoich pomidorach i włoszczyźnie (z ogródka rodziców). Oczywiście nie dałam makaronu, a dodałam troszkę kaszki mannej, kawałeczek indyka, zblendowałam. Mała wcinała, aż jej się uszy trzęsły :laugh:

Dziewczyny, a co z jajkiem, tzn. zółtkiem? Któraś już podała? Kiedy zacząć i w jakiej to formie podać???

Moja Maleńka śpi, coś nieswoja jest Niunia...


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728655 przez Paulaaa
Katarinka pediatra mi mówiła, że żółtko po skończonym 7 miesiącu się wprowadza. Na początek pół żółtka dodajesz np. do zupki.
Z tego co pamiętam, chyba Princess podała żółtko Adasiowi i nic mu nie było. :)

A ja dam dziś małej mojej zupki do spróbowania. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #728724 przez xpatiiix3
Katarinka mój jadł kluski lane na mleku krowim i wcial nic nie było żadnych problemów z brzuszkiem ani nic :) z całym jajkiem były :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728856 przez Monia_T
Dziewczyny, potrzebuję przepis na jakies dobre ciasto, które będę mogła zrobić na chrzciny, poratujcie...robię czekoladowe, karmelowe z kremem i coś jeszcze by się przydało, a nawet dwa :silly:
Będę wdzięczna za jakieś sprawdzone przepisy :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728870 przez xpatiiix3
marchewkowe.? :P przepyszne jest :D mogę wysłać przepis jak chcesz :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728880 przez Monia_T
Pisz...za wszystkie będę wdzięczna :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728881 przez Insomnia
Proste, szybkie, gwarantujące rozkosz dla podniebienia :silly:
www.kwestiasmaku.com/desery/ciasta/pani_walewska/przepis.html

Pozdrawiam :)

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728888 przez chomiczka
Monia nie jadłam lepszego ciasta niz to:


miodowe ciacho + karmel z orzechami na wierzchu i śmietankowa masa w środku...
W necie mnóstwo przepisów jest, ja robię według przepisu mamy i jest rewelacyjny. Jak będziesz zainteresowana to przepis Ci napisszę.
też bedziemy je robić na chrzest
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #728980 przez michasia
Monia ja bym zrobiła jakiś sernik (bo lubię , ostatnio robiłam dla dziadka pierwszy raz z nowego przepisu i wyszedł bardzo dobry), taki jak z rosą,
I ogólnie bym jakieś z galaretką i owocami zrobiła. biszkopt plus kremówka na to owoce i zalać galaretką, robi się błyskawicznie, a takie letnie.
z takich słodkich to 3 bit, albo kostka alpejska, lekko kwaśne to dobra cytrynka.
a jeszcze mam taki fajny przepis na ciasto z jabłkami krojonymi w kostkę i orzechami i piecze się taka całą masę, z cynamonem, sodą. Szybkie dość, zawsze wychodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #728997 przez ola85
Witajcie
Paulaaa - Lidzia dziękuje :) Wow to Amelka pojadła, Lidzia zwykle zjada pół słoiczka 125g :blink:
Mnie też chyba czeka wizyta u dentysty, dawno nie byłam, brrrrrr
Pliszka - śliczny Oluś z babcią :)
Aganobla - cieszę się że u Was nocki ok. Fajne te Twoje chłopaki :)
Pliszka - a wiesz że ja też myślałam żeby z ciekawości spróbować tego skalpela, ale czasu brak... mnie na wadze nie zależy, bardziej ciekawość
Princess - biedny Adaś, trzymam kciuki za Was
Monia - gratuluję zakupu :) i fotelik fajny i cena :blink:
Katarinka - biedna Ania :( ,
Martyna - pięknie chłopak rośnie :) Próbowałam odnaleźć coś o tym jak rodziłaś, ale wyszło by tyle stron... Kochana Ty to rodziłaś i rodziłaś :silly: Lidzia dziękuję :) Daj znać jak przyjęli Cię w pracy
Princess - Adaś jest wspaniałym chłopcem i tego co złe nie będzie pamiętał, a Ty jesteś najwspanialszą mamusią :)
Jadzia - to czekamy na fotkę po fryzjerze :) Hubuś śliczny
Katarina - dobrze że u Was lepiej, oby teraz już wszystko było ok

Co do ciast to nie pomogę bo nie robię :blink:

Ja wieczorem, postanowiłam ubrać małą do spania w pajaca, bo u nas chłodniej, no i wzięłam takiego "Smykowego" rozmiar 86. Myślałam że będzie za duży, a on był idealny, tylko rękawki troszkę podwinęłam. Zmieniam zdanie: te rozmiary to jednak są strasznie pomieszane.

Dzisiaj porobiłam trochę zdjęć małej. Zrobiłam takich kilka serii automatycznych i fajnie wyszło :)

W sobotę mamy to wesele i jeszcze czeka mnie wyjazd na zakupy, a uwierzcie nie chce mi się przeokropnie... I powiem Wam że dałam ciała, bo miałam wziąć kilka rzeczy z domu od rodziców i zapomniałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #729007 przez Pliszka
Monia, takie bardzo na szybko, które uwielbiam robi się bardzo prosto. Ciasto francuskie gotowe z lodówki - wykładam nim foremkę i piekę , w międzyczasie robię masę karpatkową z torebki, jak wystygnie to smaruję nią upieczone ciasto a na wierzch dużo malin i borówek amerykańskich, jest boskie, nie za słodkie, wszystkim smakuje, zawsze wychodzi i robi się bardzo szybko :)

Olkowi jednak zaaplikowałam panadol. Taki był płacz po poobieniej drzemce, że nie poznawałam dziecka :( Po panadolu usnął zapłakany przytulony do mnie, po godzinie obudził się uśmiechnięty. Nie wiem czy go ta nóżka ukłuta bolała czy co :( Był ciepły, ale nie gorący. Mam nadzieję, ze teraz już będzie ok.

I się jeszcze pochwalę, że Oluś bardzo polubił moje zupki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl