BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #730762 przez Monia_T
Hej

Ja tak na szybko :-)
Marlena dzięki :-) :-) :-)
Michasia a byliście oglądać kanapy w tym nowym salonie w galerii Glinki? Fajny wybór maja i jakość lepsza niż BRW.

Uciekam do roboty, nadrobie Was po weekendzie :-)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #730769 przez xpatiiix3
Jadzia widocznie u mnie coś szaleje :P

Masakra mały od rana prawie 39 stopni ma... Ale nie widać za bardzo po nim jeszcze uśmiecha się bawi zbijam temperaturę na razie nie wiem czy zeby czy jakas infekcja albo chorobami się przypaletala...

Nie pamiętam czy mówiłam byliśmy w czwartek na ust bioderek lekarz mówił ze nie trzeba chodzić stawy dojrzale juz i nic z nimi się nie stanie :) jak lekarz przykładał ta głowice usg to mały tak sie śmiał ze babcia mówiła ze na korytarzu słyszała jak on sie śmiał siadał i cale te łóżko rozkopal do usg :P hehe lobuz :P

chciałam coś jeszcze napisać i zapomniałam ajj..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730802 przez Marlena1888
Michasia dokładnie tak :) wychodzi taki twardsza bogatsza beza ;) ale w smaku jest pyszny, polecam :)

Asia ja sexy ???!!!hahahaha :) ale się uśmiałam hihihi:)
a z tym aborygenem to dobreeeee:) jaki świat mały hahahha

patii nie przejmuj się może faktycznie organizm się normuje, obserwuj ;) do @ Ci tak śpieszno haha?

satine ale faktycznie do schrupania Twoja Maryś, a jeszcze w tej bluzie...!! miodzio!

aga ale cudna córcia!!! śliczne oczka :kiss:
co do kupek mój też robi takie groszki, to chyba normalnie w tym momencie. dobrze że robi regularnie to jest oki, dużo teraz takich zatwardzających pokarmów jedzą. np ostatnio dość często trę Fifiemu marchewkę z jabuszkiem i po tym meeega zbita kupa jest. hehe :silly: :woohoo:

a my po nocce oki, tylko ze o 5 sie obudził mój Filemonek i nie chciał spać... a ja taaaaaka zaspana i dałam mu 120ml mleczka i głaskałam, jakoś się udało dobrnąć do 6.40 :silly: :lol: dobre tyle:) a obudziło mnie taaaakie stękanie jakby tira ciągnął :) :woohoo: pudzian:)
dziś czekamy na m., już się stęskniłam! :silly:
wczoraj rozmawiałam z moim kuzynem i będzie raił mi pracę, tą co pisałam kiedyś... ale jestem podekscytowana :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730812 przez xpatiiix3
Marlena pisałam ze nie spieszy mi się tylko chodzi ze miałam jedna i dalej nic to trochę denerwuje mnie ale na razie wrzucam na luz może tak ma być i hormonki szaleją jeszcze :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730818 przez dominia
Witam :)

U Nas nocka lepsza niż wczoraj a dlatego, że .. przed 1 obudził się ten mój maluch na jedzenie :dry: stwierdziłam, że dam mu cumelka bo na mm za wcześnie a cyca nie chcę mu dawać i .. spał do przed 4 :ohmy: wtedy wstałam, zrobiłam jeść, zjadł 160 ml i spał dalej :) o 7 rano obudziliśmy się na dobre :) mam nadzieję, że uda mi się przestawić mu ten pierwszy posiłek na 3,4 rano :)

Patii jak karmisz regularnie to to jest normalne, że nie masz okresu :) przynajmniej ja tak myślę :S
U mnie już karmienia jest 2,3 na dobę więc czekam na okres ;)

Monia trzymam kciuki żeby chrzciny Iguni się udały !!!!!!!! czekam po niedzieli na fotki księżniczki, pięknej Mamy i oczywiście Kini !! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730858 przez ola85
Witajcie,
Ja wróciłam od fryzjera i pierwsze co to umyłam głowę :S
Fryzura może i była ładna, ale kompletnie mi nie pasowało. Wyglądałam jakbym była łysa z boku!
Teraz mam wałki na głowie i pójdę z rozpuszczonymi włosami, tak chyba będzie lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730861 przez sylwia1986
Teraz postaram się poodpisywać, póki mały śpi z dziadziem ;)

Dominia u nas nocki teraz wyglądają podobnie, coraz więcej pobudek :ohmy: albo to spowodowane tymi nieszczęsnymi ząbkami, albo nowym łóżeczkiem do spania, no nie wiem, może jak wrócimy do domu z tych wojaży do siebie to się unormuje. Oby :) Dobrze że dziś już nocka lepciejsza :lol:

Chomiczka, Marlena, Michasia oj kusicielki jedne :lol: ciasta wszystkie wyglądają apetycznie :silly: :woohoo: Asiu, wybacz uśmiałam się z Twojego ciasta, wiem co to za ból zważona bita śmietana :blink:

Paulaa masz przecież teraz tyle na głowie, dobrze że zostałaś w porę uświadomiona z tą zerówką, Oliwcia pięknie da sobie radę :side:

KAtrinka zuch dziewczynka, startujesz w nowej edycji perfekcyjnej pani domu ? :silly:

Martyna oby tak dalej w pracy, Filipek był grzeczny, a Ty spokojna, w końcu to dla wszystkich nowa sytuacja ;)

Monia szok z tymi przedszkolankami i łazienką :ohmy: :huh: biedna Kinia, doskonale wiem co to znaczy trauma z dzieciństwa, ja do szaleństwa boje się piwnic :dry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Może brat się jeszcze zrekompensuje jako chrzestny :S
Oby wszystko się udało, menu na chrzciny masz oszałamiające :ohmy: :lol:

Aga u nas kupy są troszkę gęstsze od zupki jaką podajemy i w tymże też kolorze, także co wchodzi to wychodzi ;)
Ewusia cukiereczek :lol: :kiss: ma ciemne oczka jak Bartuś.

Buziaki dla półrocznej Tosi

Satine jaka różowa Misia :kiss: :kiss: :kiss:

Pati ja jeszcze od porodu ani raz nie miałam @ :side:

Tak jak wczoraj pisałam, Bartek zaczął się przemieszczać, podnosi się na rączkach i nożkach, chwieje się raz do przodu raz do tyłu i jak się rozhuśta robi takie hop do przodu jak żabka i z tego właśnie powodu zaliczyliśmy pierwszego guza na czole :S leżał na podłodze i w dwie sekundy już był przy szafce o którą przyorał głową...
Siedzieć nie siedzi sam, tylko z pozycji półleżącej na bujaczku czy foteliku potrafi usiąść.
Mamy pierwszego ząbka :lol:
To chyba tyle,
Życzę miłego weekendu :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #730881 przez aga27
dziewczyny czy podajecie maluchom jakies jagurty jak tak to jakie? i czy mozna juz dawac biszkopty? ja z takich rzeczy to daje jedynie chrupki kukurydziane- ktore z reszta uwielbia :)

a jak podajecie malinki? bo ja jak przetarlam przez sitko to mi sie sok zrobil, a miąższ i pestki w kosz...teraz wiec poprostu blenduje maliny z jablkiem lub bananem

czy ktos napisze jeszcze cos o tych kupkach? bo poki co jestem wdzieczna za dotychczasowe odpowiedzi i w miare uspokojona

co powiecie na porownania menu dzieciakow??

u nas jemy 5-6 posilkow na dobe

5 rano 150 mleka mm
8 kaszka 110ml
11 deserek sloiczkowy, lub owoce swieze zblendowane badz utarte plus kilka chrupek kukurydzianych
13 zupa gotowane przeze mnie z miesem lub ryba, dodawany gluten w postaci kaszki manny, i wprowadzilam juz zoltko w tej zupce
16 mleko 150
19 mleko 150
w miedzy czasie woda rozcienczona z odrobinka domowego soku

ale jak mowie czesto jedno mleko z wieczora wypada i mamy wtedy 5 posilkow

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730973 przez chomiczka
Michasia dzięki za info o śmietanie, kupiłam dziś 2 biedronkowe i walczę od nowa, jak się nie uda to już nigdy nie wezmę sie za ciasta bo się do tego nie nadaje :laugh:
Za to Ty jesteś specjalistką w tej dziedzinie :kiss: :kiss:

Monia wczoraj napisałam Ci przepis, nie wiem czy zauważyłaś.
Trzymam kciuki za udanych Chrzest, czekamy na zdjęcia i relację.

Idę walczyć, trzymajcie kciuki :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730979 przez xpatiiix3
No w sumie fakt zaczął znowu w nocy jeść chcą może znowu się rozlegurowalam... W dzień też często dostawiam go do piersi w takim razie pewnie jak w dzień mniej bd karmić dostane, bo do szkoły za tydzień :P

Aga mój cale maliny jadł albo widelcem pestki i tak wyjdą :P

A ja dzisiaj cala chatę wysprzatalam od rana latam sprzątam dopiero skończyłam :) małego garderobę cala przejrzałam bo dawno nie ogarnialam no i dwa duże worki na śmieci odlozylam części rzeczy nawet nie miał na sobie :P więcej ubrań ma ode mnie hehe :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731012 przez Satine0
Aga27 Moja maliny jadła całe ;p dawałam jej po kawałku a jogurty jadła z Bobovity :) od 6 miesiąca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731040 przez mrufka
Hej

Jestem po wcięciu tego cholerstwa teraz mam tylko dbać o siebie i robić cytologię co pół roku. Adula smykula chyba się za mną stęskniła bo cały czas muszę być w zasięgu jej wzroku, a jak jest na rekach u kogoś innego to wyciąga swoje rączki i krzyczy żebym ją wzięła. Zrobiła się strasznie ruchliwa jak raczkowała tak teraz w ogóle tego nie robi upodobała sobie wstawanie i turlanie.

Wszystkie dzieciaczki jak zwykle są do schrupania :kiss:

Monia, Alina, Isola udanych chrzcin :) Pochwalcie się koniecznie fotkami

Marlena świetne wyglądasz

Dominia super że Igorek daje pospać oby tak dalej. Przeszłaś już na mm?

Sylwia mały skoczek ci rośnie.

Aga moja je już prawie wszystko maliny, biszkopty, chrupki ma już za sobą. A co do kupek to są żółciutkie czasem takie marchewkowe w postaci plasteliny.

Pati u mnie cykl po porodzie był bardzo różny raz miedzy jedna a druga @ było ponad 45 dni.

Paula a z którego miesiąca jest Oli bo dzieci od stycznia do lipca mają obowiązkową zerówkę. Ślub czegoś nie doczytałam? Kiedy ten wielki dzień?

Chomiczka szkoda że dywan nie zdał jakości bo wygląda bardzo fajnie

Jadzia świetna fryzurka taki dłuższy bob nie?

Ola ja też mam weselę siostry na które zabieram dzieciaki i powiem ci że nie wiem jak ja dam radę z tymi moimi urwisami aż się boję. Udanej zabawy

Princes tak mi szkoda twojego Adaśka taki fajny chłopczyk a tyle musi przejść. Mam nadzieję że szybko przejdziecie przez te ćwiczenia. A z M wiem co przechodzisz bo miałam to samo z moim. Wszystko było ważniejsze, czuł się jak kawaler aż w końcu nie wytrzymałam powiedziałam mu co o tym wszystkim myślę przyniosłam papiery rozwodowe z sądu i mu powiedziałam że jak jest sam sobie niech je wypełni bo ja nie będę zapierdalać w domu, a on będzie się bawił. Wtedy się opamiętał, a teraz jest cudownym mężem i ojcem. Trzymam kciuki by i wam się powiodło.

Michasia dziękuję za pamięć :kiss:

Pliszka jak tam Oluś zeszła mu ta wysypka?

Sorki jeśli kogoś pominęłam ale nie dam rady więcej nadrobić.

A jeszcze moja kruszyna


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731064 przez xpatiiix3
Mrufka Adulka boska :) dobrze ze juz po wszystkim :)

Masakra u Nas od rana gorączka co trochę zbije to zaraz znowu podbija w gore w dodatku biegunka chyba te zeby jego tak wykańczają...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731184 przez Pliszka
Dzień dobry :)

My wczoraj w gronie znajomych świętowaliśmy trzydziestkę Miśka :laugh: Było super, ostatni goscie wyszli po 3, a Oluś obudził się po 7, więc piję właśnie drugą kawkę ;) Olek ładnie spał mimo hałasu, razem z nim w pokoiku spała w swojej gondolce trzytygodniowa córeczka znajomych :laugh:

Monia, Alinka, udanych niezapomnianych Chrzcin! :laugh:

Ewa, Satine - piękne córeczki! :)

Mrufka, Adula jest genialna :laugh: Dobrze, ze już po zabiegu! Zdrówka Kochana!!!
Olusiowi nie zniknęła wysypka, ale jest bledsza, więc staram się zachować spokój.

Wstał skacowany jubilat i mówi, że by zjadł jakieś porządne śniadanko :laugh: :blink: więc znikam na razie :blink: Miłej niedzieli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731185 przez Pliszka
pati, zapomniałabym, zdrówka dla Marcysia! Może to przez ząbki ta temperatura?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl