BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #731188 przez kasia123m
Dzien dobry... :laugh: wpadlam sie przywitac.od 4 godz jestesmy w domu.podroz ok choc Tosia sie wybudzala nad ranem bo ma mega katar..przewialo ja na plazy w piatek.pospalismy 3 godz wiec tak calkiem memo nie jestem..widze ze w krakowie sloneczko wiec na spacerek pojedziemy...musze biurko mlodemu kupic...reklamowli jakies w brw.fajnie jest ws znow czytac...wlasnie ndrabim...dziekujemy za zyczenia..:)

Mrufka dobrze ze masz to za soba...bedzie juz dobrze..

Pati ja bym juz dwno test zrobila...tamten okres plmienie a tego nie ma...

Dzieciaczki sliczne..wszystkiee bez wyjatku..

Zmykam na snuidankoo



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #731217 przez ola85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731246 przez xpatiiix3
Pliszka dziękujemy, dalej goraczkuje ale krwawa krecha juz na dziasle chyba lada chwila wyjdzie ząb no i dwójki na górze się chyba pchaja na dole jeszcze nie widać dwojek...

Kasia ale ja z Mackiem sporo czasu nie spalam a wcześniej się zabezpieczalismy wiec to raczej nie możliwe, z reszta nie mam jakichś objawów, w tej ciąży mdłości mialam na początku i bole głowy senność nic więcej a teraz niewyspana jestem bo mały w nocy wstaje nic więcej, wiec raczej ciąża niemożliwa, no i piersią karmie więcej może tak jak dziewczyny mówią temu okres się wstrzymał hmm

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731250 przez xpatiiix3
Ola ślicznie wygladacie :)

Kasia chyba ze to jak w tym programie ciąża z zaskoczenia :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731265 przez sylwia1986
Mrufka Adula śliczności kochane :kiss: :kiss: :kiss: dobrze że u Ciebie już ok ze zdrówkiem :side:

Pliszka życzenia dla M, mój też obchodzi 30 urodziny w tym roku tyle że w grudniu ;)

Ola cudnie wyglądaliście. Ty faktycznie masz figurę barbie :silly: :side: a ta różowa sukienka genialnie dobrana, eksponuje co potrzeba :silly: :blush:

Pati zdrówka dla Marcelka :kiss:

Kasiu zdrówka dla Tosieńki ;) to teraz będziesz już częściej zaglądać i czekamy na zdjęcia na nowym wątku ;)

My dziś wracamy do sibie, dziadkowie wyrywają nam Bartka z rąk, no cóż będą tęsknić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731270 przez xpatiiix3
No nie mogę juz zbijam i zbijam i do 37 i coś zbije a zaraz znowu 39.3 teraz... Masakra biedulek... Mi się wydaje ze to nie jeden ząb chyba tylko więcej u mnie w rodzinie był taki przypadek juz ze parę na raz zaczęło wychodzić i z wysoką gorączka w szpitalu póki nie opanowali mówili ze czaszka może nie wytrzymać tego... Ale nie widać tylko dwójki aktywne się robią dopiero i ta czwarta jedynka idzie juz małemu...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731388 przez Pliszka
Ola, piękne zdjęcie! Wyglądasz prześlicznie, nogi wcale nie za chude :blink: , jak na moje oko idealne :)

Sylwia, dziękuję :kiss:

pati, biedny Marcyś :(

Kasia, witaj z powrotem! :) Zdrówka dla Tosi!

Ale dziś fajny dzień, wpadli na chwilkę moi rodzice, a potem znajomi z synkiem, a potem się zmobilizowałam i pobiegałam :laugh:

Miłego wieczoru i dobrej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #731423 przez dominia
Patii ja bym poszła do lekarza może akurat to nie zęby a jak tak to przepisze coś mocniejszego na gorączkę :unsure: ja już zestrachana bym leciała do przychodni :)

Paulaaa Kochana wypiłam wczoraj Wasze zdrówko !!!! całego radlera limonkowego wtrąbiłam :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: a w tą sobotę co będzie napewno będę o Was myśleć :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731454 przez xpatiiix3
jutro ide z rana po skierowanie na wyniki i mocz zaniose bo ma cewkę podpuchnieta zaczerwieniona możliwe ze jakąś infekcja układu moczowego i od tego gorączka a zeby swoja droga dobijają.. Ehh biedulek właśnie zasnął... A potem z wynikami na wizytę zeby obejrzała Marcelka i siusiaka

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731600 przez Pliszka
hej :)

pati, mam nadzieję, że Marcyś czuje się lepiej.

Oluś ucina sobie drzemkę,a ja zaczęłam dzień od turbo-spalania :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731602 przez kasia123m
Pati jak Marcelek?mam nadzieje ze lepeij..

My jutro wizyta u lek rehabilitacji a tosia na brzuchu lezec nie chce..na boki jak sie obracala tak ledwo.rozleniwila siee na wakacjach.albo w nosidle albo caly dzien w wozku,troche siedzenia i na rekach.musze ja spowritem do lezenia przyzwyczajac..

Jade dzis na lumpka z sasiadka bo ma byc dostw zimowego towru..na wage..mam nadzieje ze jej kupie jakies bluzy,kurtke bo powyrastala...

Milego dnia wszystkim... :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731613 przez Marlena1888
hello!

ja właśnie pałaszuję musli z jogurtem i tak myślę że trzeba zerknąć do kumpelek :silly:

pliszka - turbospalanie z ranka wow! to z rana wycisk:)widzę że lubisz ćwiczenia:)

Mrufka to dobrze że już po zabiegu. życzę duuuużo zdrówka :kiss: :kiss: a Twoja baletnica boska!!!!! :) cukiereczek :kiss:

Kasia to życzę udanych łowów hehe

mój m o 4 rano wyjechał dalej do rabki na mosty.. przyjechał w sobotę na noc to wydudniliśmy pół porto i działo się :silly: :silly: :silly: :blush:
a wczoraj pogoda niestety nie pozwoliła na zrobienie sobie pikniku przy zalewie :S to wyszliśmy jedynie na podwórko i posiedzieliśmy z rodzinką :woohoo: Filipek zrobił się taki głośny! jak nie kaszle tak głośno jakby struny głosowe miały mu pęknąć :silly: to tak fajnie gaduli- mamamemełee łłajnań geguduge.. :lol: :lol: a w kąpieli to jestem cała mokra tak się chlapie :P :huh: :lol: szok :)m przyjeżdza tydz po tyg to mówi że3 widać takie zmiany :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731614 przez Marlena1888
patii dzielny Marcelek.. oby mu ta infekcja ustała.. i jeszcze ząbki w tak szybkim tempie.. masakra :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731623 przez xpatiiix3
dziękujemy, no nocka ciezka była bo co zamknął oczy to za 5 min weeee.. No ale daliśmy rade właśnie zaraz chyba wstanie juz dzisiaj juz awysokiej nie miał temp ok.38.3. Zaraz bd mocz łapać i polece do przychodni.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #731657 przez ola85
Witajcie,
Pomimo że w weekend nie napisałyście wiele, to ja i tak mam spore zaległości:
Marlena - ja też zauważyłam że mała ma już swoje "smaki" i jedne rzeczy jej bardziej podchodzą, inne mniej
Jadziu - my też bez ząbków :silly: Jak Hubusiowi podobało się ZOO? To widzisz, kolejny "swój" :silly:
Aga - moja na cycu, to kupki zupełnie inne; Śliczna Ewunia :)
Sylwia - kolejny forumowy ząbek, super :laugh: Bartuś raczkuje, extra :ohmy: :) No to na Twoim miejscy też bym się tych piwnic bała.
Satine - śliczna Marysia w ślicznej bluzie :kiss:
Mrufka - dobrze że już po, oby teraz było tylko lepiej. Adusia wesoła i przecudna :kiss: :kiss: :kiss:
Pati - biedny Marcelek :(bardzo Wam współczuję, zrób badania i oby wszystko było ok
Pliszka - świetnie że impreza się udała :)
Kasiu - dobrze że bezpiecznie dojechaliście do domku. Ja pamiętam jak mi Sylwia napisała że jesteś w szpitalu i rodzisz :) a tu już taką dużą córę masz :) :) :) Oby ten katar u Tosi szybko minął
Pati, Sylwia, Pliszka
- dziękujemy :) :kiss:

A u nas tak. Na weselu Lidusia czuła się świetnie a w kościele była bardzo grzeczna, tańczyliśmy z nią i było super. Najlepszą miała minę jak siedziała u mnie na kolanach i zobaczyła tyle rzeczy na stole, od razu taki błysk w oku :silly: Niestety z moimi rodzicami nie chciała być, jak tylko wyszliśmy to dostała histerii. Więc koło 20 zawieźliśmy ją do teściów i z powrotem na wesele. Trochę się ujeździliśmy (40km w jedną stronę), ale też nie była to odległość nie do pokonania. Jak zobaczyła "swój" domek to już wszystko było ok.

Najgorzej było się zebrać. Już się bałam że się spóźnimy i tak szybko, szybko i nawet zdjęć nie porobiliśmy, tylko te 2 przed domem i też mam minę jakbym mordować chciała :blink:, ale z czasem było już krucho :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl