BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #769220 przez anoda89
Nic nie mówił a ja nie pytałam bo myślałam że zaraz @ dostane bo brzuch pobolewał.Przepisał mi tylko luteine i powiedział żeby brać od 16 dc. Test robiłam jeden ( tydzień wcześniej też robiłam ale nic nie było widać ) ale jutro chyba jeszcze wybiorę się na bete bo z nerwów zawału dostanę. Zgłupieć możne :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769223 przez Monia_T
Anoda u mnie w 6t.c powiedział, że jest puste jajo...a teraz to puste jajo mi spać nie daje, także spokojnie będzie dobrze :-)

Ja łososia i kurczaka dziele na małe kawałki i w folii zamrazam, tyle co na porcję.

Banana to u nas identycznie, Robert ją przewinal, ubrał, zabawiał a potem ona marudzila i padła na 40 minut :-)

Chomiczka a to rzeczywiście aż tak obciazyloby budżet? Szkoda stypendium...
Iga też mały elektryk, kocha kable. Musieliśmy pochować :-) Brawo dla Olusia :-) ruszył z rozwojem :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769284 przez Madlen
Princess dziękuję, wzajemnie

Michasia Bydgoszcz za pół ceny za tydzień. Też się na to szykuję.

Katarinka a to mąż zaplusował. Super :) Pozazdrościć.

Anoda u mnie były 2mm Adasia w 5 t.c. U lekarza, który ma bdb usg
A 3 dni wcześnie inny lekarz nic nie widział.

Chomiczka studia, podziwiam za chęć, ja by już nie dała rady i by mi się nie chciało :dry:

Wczoraj był dzień otwarty w centrum rehabilitacji i sportu niedaleko mnie, towarzyszyły im pokazy, prezentacje różnych stoisk, gratisy. Atrakcje za darmochę.

Udaliśmy się z Adasiem na basen, chyba mu się podobało. Zanurzyliśmy go nawet 2 razy ;)

Stałam w kolejce do dietetyczki, długo to trwało, więc na 5 minut poszłam obok na darmowy zabieg na dłonie. Zajęłam sobie kolejkę do tej dietetyczki, bo dość długo trwały jej porady i były 3 osoby jeszcze przede mną.
Jak wróciłam zauważyłam, że przede mną w kolejce jest jakiś babsztyl, którego wcześniej nie było. Babki z mojej dotychczasowej kolejki stwierdziły, że wcześniej nie stała. Ale były nad wyraz spokojne i nie wywaliły jej..
To jej powiedziałam, że nie wejdzie na pewno przede mną i ma iść na koniec kolejki. Ona mi na to, że jestem niegrzeczna i mogłabym być jej córką. Ja na to, żeby sobie nie pochlebiała, nie mogłabym być córką baby co się wpycha w kolejkę :) .. I stoi babsko dalej przede mną. Mówię po chwili kobieto odejdź ona NIE!
No to się wk... i ją przestawiłam w odpowiednie miejsce (2 miejsca za mną bo za mną była jeszcze jedna pani) Ona że zawoła męża ja na to zapraszam.. A po chwili, że zadzwoni na policję. A ja do niej "słucham". Ale nie skumała. :silly:

Jakby mało było emocji dietetyczka wykryła mi b. wysoki poziom tkanki tłuszczowej :ohmy: Musze to z kimś skonsultować. Przecież ćwiczę, zdrowo się odżywiam, schudłam mnóstwo kg...
Ma mi wyniki wysłać na maila.
Jeśli któraś z Was miała takie badanie proszę o kontakt na priv. Nie chcę tu zanudzać.

W tym samym czasie była loteria. Wygrałam... karnet do studia tańca.. :lol: Chyba taniec mi pisany. Tęskniłam za tym. Ale..
Jak ja z moim grafikiem mogę chodzić na jakiekolwiek zajęcia.. M. udało się z prowadzącą imprezę wymienić to na karnet na siłownię. (jest właścicielką siłowni i można było też wygrać karnety)

Dzień wariatów.

Monia mi łeb też pęka, noc też rwana.

wczoraj

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


2 tyg. temu

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769289 przez Madlen

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769296 przez anoda89
Boje się jak cholera :( W zasadzie w pierwszej ciąży do lekarza poszłam 2 tygodnie po miesiączce to był 6 tydzień i Marcel miał 2mm i pięknie bijące serduszko. Nie mogę się na niczym skupić z tego wszystkiego.

Madlen jaki Adaś jest duuuży :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769317 przez bananamana
Daga znow padla na drzemke :)

Madlen Adi jest słodki jaki fajny kawaler :D a z Ciebie niezła laska ładne masz nogi :)

Chomiczka heheh to ci sie teraz zacznie niespuszczanie Olka z oczu to sie szykuj kolezanko nie ma totamto co ci ma byc lepiej niz nam :P poczekaj tylko az skuma szuflady :D
A na studia bym poszla odlozysz na rok tak jak ja i juz mi przeszla potrzeba konczenia mgr, zacisniecie pasa i jakos dacie rade zrob to poki masz ochote i zapal bo z tym pozniej ciezko...

Anoda kochana napewno wszystko jest dobrze przed @ nie mogl niczego dojzec na tym usg teraz jak pojdziesz bedzie juz bijace serduszko zobaczysz Marcelek napewno czuwa nad swoim rodzenstwem :*

Jadziu odezwij sie jak sie trzymasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769335 przez Pliszka
Ja tylko na chwilkę :) Madlen, super zdjęcia :) Mały Adaś wyrośnie na takiego przystojniaka jak tata :) A Ty wyglądasz super, piękne nogi, piękne włosy (ładny ten blond), rodzina jak z obrazka :)

Anoda, idź wcześniej do gina, bez sensu żebyś się martwiła, na pewno Cię uspokoi :)

Chomiczka, jak czujesz , że to jest ten moment to wracaj na uczelnię, ja, chyba bardziej niż kwestiami materialnymi (można zaoszczędzić na innych rzeczach, nauka to nie koszty, ale inwestycja), wahałabym się ze względu na malutkie dziecko, no bo wrócisz do pracy, z Olusiem będziesz spędzać mniej czasu, a przyjdzie weekend i od rana do wieczora też go nie będziesz widzieć, no i nauka wieczorami jak już uśnie, po całym dniu w pracy, wieczornej zabawie z dzieckiem, kąpieli, chwili na ogarnięcie mieszkania będziesz musiała wygospodarować czas na naukę. Dominia jest zmęczona łączeniem obowiązków studentki i mamy, a Ty będziesz miała dodatkowo pracę. No ale z drugiej strony idąc tym tropem to nigdy nie będzie dobrego momentu. Chcieć to móc.Pomyśl na spokojnie.

Dziewczynki, znalazłam jakiś czas temu na stronie Chodakowskiej apel o wysyłanie kartek urodzinowych (27.10) dla sześcioletniej bardzo chorej dziewczynki,która marzy o tym żeby dostać dużo dużo życzeń :) Może idąc na spacer zahaczycie o pocztę :)
Oto jej adres:
Oliwia Gandecka
ul. M.C. Skłodowskiej 11/26
65-001 Zielona Góra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769379 przez anoda89
Akurat byłam w dzień miesiączki u gina ( @ spóźnia się czasami 3-5 dni ) więc może za wcześnie żeby coś dojrzeć :dry: Podlecę jutro na bete i przełożę wizytę na piątek. Dzięki za rady :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769429 przez dominia
Anoda masz rację poleć na betkę i daj znać jaki wynik, ja myślę, że wszystko jest dobrze i trzymam za Was kciuki :kiss: coś czuję, że będzie mała kobietka :blink:

Madlen WoW !!!! wyglądasz zabójczo, Adaś 'mini' i 'maxi' też super :) Mini jaki już duży i Mamusiny :kiss:

Jadzia odezwij się co u Ciebie, martwię się !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769430 przez chomiczka
HAHAHAHAHAHAH Madlen a gdzie Ty niby masz tą tkankę tłuszczową?? W uszach czy tych pieknych długich i CHUDYCH nogach??? Dobrze Ci radzę zmień dietetyczkę. U mnie to chyba już jest 90% tłuszczu. Pięknie wyglądasz, nie wiem skąd znalazłaś siłę i samozaparcie żeby zrzucić tyle kg, niech Ci żadna dietetyczka teraz nie pier***li za przeproszeniem!!!!!!!

Anoda wszystko jest ok, powtórz test, zrób betę. To jest o wiele za wcześnie żeby się martwić że gin nic nie widział :kiss: :kiss: Jak byłaś w dzień miesiączki u gina to wychodzi na to że to mógł być max 2 tc, bo jajeczkowanie jest mniej więcej w połowie cyklu czyli jakieś 2 tygodnie przed @@ Także nie martw sie tym i daj fasolce zafasolkować :woohoo: :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769432 przez Satine0
MAdlen Super wyglądacie ! A Adaś słodziutki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769436 przez Martyna
Buziaki dla Lidzi i Ani

Anoda na pewno wszystko jest w najlepszym porządku :) trzymamy kciuki

Madlen jesteś piękna! A te nogi...
Adaś jaki juz duży :) przystojna Twoja obstawa mała i duża :)

Reszta jutro. Mieliśmy gości w weekend i super spędziliśmy czas ale padam ze zmęczenia

dobrej nocy i przespanej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769438 przez dominia
Patii dawno Cię tutaj nie było .. co u Was ???

Wszystkim wczorajszym i dzisiejszym małym jubilatom wysyłam buziaczki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769443 przez ola85
Buziaki dla Robercika i Ani na 8 miesięcy :kiss: :kiss:
Jutro spróbuje nadrobić :)
Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769450 przez Monia_T
Madlen pięknie wyglądasz :laugh: A Adaś przeuroczy :kiss: Rewelacyjne ubranko, jak aniołek ;)
Siostra chyba starsza do Ciebie?

Iguni wychodzą górne trójki, boleśnie :dry: Idę spać bo nie wiem jaka noc będzie.

Do jutra :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl