BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #769932 przez Monia_T
Sylwia psa trudno upilnować, zwłaszcza dzikusa...wypróbujcie tą panią, zobaczcie jak będzie się zachowywała wobec Bartka, no i jak mały zareaguje na nią.
Wiadomo, że inaczej będzie jak zostanie z nim sama, ale sa przydatne gadżety... :silly: :blink: :)
allegro.pl/budzik-szpiegowski-z-kamera-p...chu-i3626241070.html

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769947 przez ola85
Madlen - my mamy 9-18 kg, niby do ok. 4l, ale myślę że Lidzia wyrośnie w niego szybciej. Ja trochę przepłaciłam, bo kupowałam w sklepie, widziałam że w necie są trochę tańsze, ale też ta babka umiała fajnie doradzić, porównać modele itp.
Monia - rozumiem że Ci przykro, wiesz ja nie mam brata, ale tak ogólnie widzę że często od córek rodzice wymagają więcej. A na pocieszenie powiem Ci, że przyszła synowa wcale tym urlopem i tą pomocą Twojej mamy może nie być zachwycona...
Anoda - świetnie :)
Sylwia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monia - haha niezły sprzęt :blink:

A mi dzisiaj też zrobiło się przykro bo jak wychodziłam do pracy to Lidzia zaczęła marudzić i wołać "mame, mame", teściowa zaraz ją ponosiła, wzięła do okna i uśmiechały się do mnie i machały, to chyba wszystko ok, ale tak jakoś boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770152 przez sylwia1986
Aaaa i najważniejsze, buziaki dla wszystkich 8-miesięczniaków :kiss: :kiss: :kiss: nie mogę się nadziwować jak ten czas leci.

Ola, Monia macie racje, wypróbuje Panią sąsiadkę póki ja jeszcze nie pracuję, a w żłobku mam dać znać do końca miesiąca.

Boziu boli mnie ósemka, więc chyba chirurgiczne usuwanie mnie nie ominie.. Jeśli maluchy odczuwają podobnie ząbkowanie to ja pitole.. Ból promieniuje na ucho i gardło że aż trudno przełykać.

Miłego wieczorku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #770181 przez Madlen
Hej. Ja mam antybiotyk na gardło :dry: Byle nie zarazić dziecka.

Anoda fantastycznie :)

Sylwia daj szansę sąsiadce. Może pies się wyrwał. Dziecko nie jest takie szybkie jak pies ;)

Monia chyba racja z tym fotelikiem.
A z mamą.. Możesz jej delikatnie powiedzieć że Ty tak dobrze nie miałaś.. ? Chyba ją przyzwyczaiłaś do "dobrego"
A sprzęt super. Ciekawe jaka jakość..

Ola te machanie rączką pewnie jest bardzo wzruszające. W tym przypadku wolałabym mieć same nocki. Tylko musiałabym się później wysypiać kiedy on nie śpi więc bez sensu..

JADZIA napisz do nas!
Zawsze pisałaś jak było źle. Może już ciut lepiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770195 przez dominia
Anodka super ! Dbaj o Was :*
Jadzia odezwij sie !!!!
Monia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Sylwia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Usypiam Igula, co On juz nie.zrobil w lozeczku, wyciaga i bawi sie melusiem, wyciaga poduszke spod glowy i zabawa na calego, lezal juz do gory nogami czyli mial je na podusi .. Robil brawo i kosi, jak mel mu spadnie to tak ostatnio smiesznie gada haha :D i pluje :) lezal na brzuchu, o a teraz cale nogi wychodza w szczebelkach a ten syczy i cos papla normalnie masakra z nim, musze miec oczy nawet na plecach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #770336 przez Pliszka
Dzień dobry


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jadziu, Pati, odezwijcie sie dziewczynki. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770444 przez princess
Olu o jaką pomoc chodzi, bo już zapomniałam? ;)

Madlen to miała akcję ze starą buraczycą ;) Narzekają na nas - młodszych, że starszych nie szanujemy a niech na siebie spojrzą. Dietetyczce się chyba sprzęt popsuł :unsure:
Zdrówka Ci życzę.

Nasz fotelik 9-36 kg.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Anoda wynik świetny. Dla pewności możesz powtórzyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziękujemy za miłe słowa :) Adaś póki co rośnie, nie maleje na szczęście bo co rusz odkładam za małe ubranka. Może tak zdjęcie wyszło, może M i ja tacy duzi wyszliśmy, choć nie jesteśmy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #770524 przez michasia
Madlen racja, za tydzień bydgoszcz za pół ceny, jeden facet mi uświadomił...
A mają jakąś stronkę to centrum sportu? Jakiś nowy obiekt? Mają tam zajęcia na basenie z dziećmi?
Madlen super wyglądasz. A śmieszna ta zabawka. W nią się dziecko tak wsadza jak w fotelik? Adaś słodziak. Dużo zdrówka dla Ciebie.

Katarinka super mąż o Ciebie dba:)No i spóźnione życzenia na rocznicę.

Princess bo szlachetna paczka to zawsze na święta.

Chomiczka jak chcesz iść na te studia to najlepiej teraz, bo za rok będzie jeszcze więcej "przeciw". Ja nie poszłam na mgr od razu i teraz jakoś tak już...wychodzę z założenia, że może kiedyś.
Co do kasy, to niby 400zł w plecy, ale przecież przy stypendium to nie będzie tak odczuwalne.

Pliszka super mata. Rozmawiałaś z mamą, że to co powiedziała, tak Ci leży na sercu?

Drzyzgunia, czyli M wygrał walkę o przetrwanie? P jak choruje to tez masakra...37st, a on umiera!

Pliszka a biegunka się skończyła,tak?

Monia rozumiem rozżalenie, też nie raz odczuwam, że synek, to taki ukochany, cokolwiek by nie zrobił, czy powiedział, a córka to do pomocy. Nieraz było tak, że mamie sprawił przykrość i nic sobie z tego nie robił. A jak my z P coś zrobimy, to zaraz wielka awantura...

Anoda, to super:)

Sylwia Ty znasz pewnie bardziej sąsiadkę. Możesz też zostawić ją sobie na ewent. choroby, czy coś, a tak to do żłobka.nie potrafię nic doradzić. Dla mnie wypadek z psem nie przekreśla całkowicie kogoś!
Współczuję bólu *-ki, ja miałam dłutowaną, bo nie mogła do końca wyjść i co jakiś czas puchłam od niej i po którymś antybiotyku na nią, dostałam skierowanie do usunięcia. Później 1,5tyg chodziłam z wielkim siniakiem na poliku.
A Tobie ona już wyszła, czy jak?
Mnie w niedz bolało miejsce po niej,i jakby 7-ka obok, ale minęło. 3 tyg temu dentystka przy skalingu nic tam nie widziała, więc narazie nie idę.

właśnie zauważyłam na Ani paluszku wskazującym pęcherza. nie mam pojęcia skąd, bo chyba nie miała jak się oparzyć. może sobie obtarła? nie mam pojęcia skąd to.

Fotelik to chcę jak najdłużej ten 0-13 mieć, jest b.bezpieczny, bo z bazą, nie odczuwam potrzeby zmiany. A następnego nie będziemy kupować, bo po kuzynki córce jest i wujek już kilka razy mi o nim mówił. Muszę tylko zobaczyć jaki to.

Przyszło nam krzesełko, fajne itd, ale wizualnie nie jestem tak zauroczona jak się spodziewałam...Ale Ani się bardzo podoba. Muszę je dokładnie umyć, bo wczoraj miałam lenia i tylko z kocykiem w nim jadła.
a oto Ania:
po kaszce
z tatą przed spacerkiem w nosidełku
a tak się rano ładnie uśmiechałam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770685 przez ola85
Witajcie,
U nas dzisiaj pięknie :) My już po dwóch spacerkach, pierwszy był ponad godzinny i drugi trochę krótszy :blink: I choć moja córcia dzisiaj wstała trochę "lewą nogą" to humor jej pięknie wrócił, a teraz sobie zasnęła :) Nie ma to jak dziecko dobrze wyspacerowane :lol:

Pliszka - rozumiem Twój stosunek do niań, bo mój jest niestety podobny, bo mieszkając w mieście napatrzyłam się na podobne obrazki, ale w przypadku dziecka poniżej roku to jednak myślę że niania jest lepszym rozwiązaniem. Wiesz Ty mieszkasz w samej W-wie to na pewno jest inaczej, ale ja tu u nas widziałam fajne dziewczyny po studiach humanistycznych i bez pracy :( Ostatnio taki gość, którego nie lubię "chwalił się" że u niego w firmie sprzątaczki mają wyższe wykształcenie, także myślę że tu o dobrą nianię może być łatwiej, no ale też głowy nie dam, bo nie szukałam ;) W każdym razie dylematu Sylwii nie zazdroszczę...
Princess - dzięki za pomysł z jogurtami Humany, u nas smakowały :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Michasia - ja też bardzo lubiłam fotelik "kołyskę", ale wyrosłyśmy :blink: Ania śliczna uśmiechnięta :kiss: A wiesz co sobie pomyślałam... Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie, gdzie Ania leży na pleckach, to w sumie moja Lidzia prawie nigdy nie leżała na pleckach, jakby ją paliło :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770728 przez Madlen
Princess nie umiem nie reagować na chamstwo. Wiek wtedy nie gra roli. Co innego gdyby była w ciąży czy źle się czuła, albo w ogóle by poprosiła.
Napisałam do dietetyczki właśnie, bo miała wczoraj mi przesłać te wyniki (bo wcześniej jej drukarka padła), ale nie wysłała.

Dzięki za życzenia zdrowia. Jestem leżąca dziś, antybiotyk nie zadziałał jeszcze.

Michasia dziękuję.
centrumparis.pl/
Ta zabawka od chrzestnej Adasia z Holandii. Służy do kąpieli, ale bawi się nią też na macie. Ale już nie wsadzam go do niego poza wanną, bo obala się z tym ;)
archiwumallegro.com.pl/vtech+krzese%C5%8...ywne-2041270492.html
Chyba w PARiS jest też nauka pływania. Na pewno są co jakiś czas zajęcia na basenie z maluchami w fordońskim basenie "Bajka"
Ja mam 37,2 i ból gardła i też umieram. Może Pawłowi też wystarczy 37 by się b. źle czuć.

Ania słodziutka, ale wydoroślała :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770789 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770799 przez dominia
Jadziuń
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770802 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #770814 przez michasia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770823 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Michasia jaka Ania juz duza. Tak sie zmienila ze nie poznalam! :cheer: sliczna malenka :kiss:

nadrobie w wolnym czasie posty i postaram sie cos dodac od siebie :) dziekuje wam wszystkim :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl