BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #769453 przez dominia
Monia to Igunia strasznie goni z tymi ząbkami ! Moj ma 2 i narazie tyle ;)
Oby nocka byla w miare spokojna ! :kiss:

Boli mnie lewe jajko .. I to jak :ohmy: juz mi tabletka przyszla na mysl ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769475 przez princess
Madlen Adaś wygląda na przedszkolaka :lol: Ależ on szybko rośnie :) Wyglądałaś bardzo ładnie.

Chomiczko też mi się marzą studia ale z funduszami na razie kiepsko no i M studiuje więc naraz nie damy rady, dopiero jak on skończy. Jaki kierunek masz na oku?

Anoda nie martw się, na tym etapie może jeszcze nie być widać maluszka na usg. Poczekaj do 6 tc i na pewno wszystko będzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769521 przez Monia_T
Ehh te zęby...pierwszy raz Iga dosłownie płakała z bólu :blush: Do tej pory zdarzało się, że marudziła a teraz to był prawdziwy płacz, złość aż cała się spinała. W nocy dostała syropek i wzięłam ją do łóżka. Ale nasze ma 2 metry, więc spokojnie pomieściliśmy się nie ograniczając nikogo :silly:
Mam nadzieję, że dziś już się przebiją...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769624 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Monia, biedna Igunia :( Buziaczki :kiss:

Nasza nowa ogrooomnaaa mata do zabawy :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769652 przez drzyzgunia
Witam, :)

Dwa tygodnie choroby mojego ślubnego w końcu dobiegły końca :) mam czas na wszystko mały buszuje po pokoju więc mam chwilę :)

U nas po malutko do przodu czekam na pieniążki z ZUS-u może w końcu dostane pieniądze czekam na nie od lipca chyba już pora :)
Mały już pięknie raczkuje wstaje przy melbach..noo i jak coś nie est po jego myśli to wrzeszczy nie może dosięgnąć zabawki wrzeszczy nie może wstać wrzeszczy nudzi mu się wrzeszczy jest zniecierpliwiony też wrzeszczy aż uszy więdną od tych dźwięków :) No i nawet na chwile nie zostanie sam od razu mnie szuka czasami nawet do wc nie mogę wyjśc bo krzyczy :(
Poruszałyście temat nie wyspania a mam z M układ, że jedną noc w tygodniu to on wstaje do małego ja przenoszę się do drugiego pokoju i przesypiam ją cała...dzięki temu ładuje baterie na cały tydzień :)

Monia całuski dla Iguni :) oby te białe perełki szybko się wybiły :)

Anoda na pewno wszystko jest ok informuj nas na bieżąco :)
Madlen wyglądasz super :) Nie wyglądasz abyś 8mc wcześniej urodziła bobasa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769654 przez ola85
Witajcie,
U nas dzisiaj piękna pogoda :), więc jak malutka się obudzi to idziemy spacerować, ale póki co spróbuję troszkę nadrobić. Będzie od końca :blink: :
Pliszka - Oluś ślicznie rośnie, mata faktycznie wystrzałowa, choć i tak Oluś pewnie zaraz uzna, że najciekawsze jest to co poza nią :blink: Piesek jako mistrz drugiego plany :lol:
Monia - oby ten ząbek już prędko wyszedł i dał Wam troszkę odetchnąć
Jadziu - dziewczyny dobrze piszą, odezwij się bo się martwimy :(
Anoda - dziewczyny już chyba wszystko doradziły, to ja mocno trzymam kciuki za betę i wizytę, zaglądaj do nas :)
Madlen - fajna i zgrabna babka z Ciebie :) Adaś przystojniacha :kiss:
Chomiczka - Pliszka dobrze pisze, jeśli uważasz że teraz jest Twój czas, to wracaj na studia, może finansowo też się jakoś ułoży
Katarinka - cieszę się że mąż Cię rozpieszcza :) , tak powinno być :) :) :)
Princess - faktycznie z tą Rosją to fajnie brzmi.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Kupiłam w sobotę jogurty Humana, dzisiaj spróbujemy :blink:

U nas weekend super. Byliśmy u moich rodziców i Lidzia świetnie się odnalazła, do tego wczoraj jak wróciliśmy to zahaczyliśmy jeszcze to rodzinę mojego M, to Lidzia miała mnóstwo atrakcji. Była w centrum uwagi i bardzo jej się to podobało. Padła wczoraj o 8, a ja nie mogłam spać do 12! żartowałam to M że Lidzia za mało mnie zmęczyła :silly:
Moja mama kupiła jej fajny komplecik, ale spodenki ciut krótkie :blink:
Do tego zauważyłam że moje dziecko wyraźnie woli ryby od mięsa.
A z takich innych spraw to dalej próbuje wstawać, no i oczywiście jak się bawimy na podłodze to najciekawiej jest tam, gdzie najłatwiej głowę rozbić :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769659 przez princess
Drzyzgunia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :)

Pliszka mata super, a Oluś jaki słodki, piesio go pilnuje :)

Adasiowi wyszły dolne dwójki :) Stan na dziś: 8 zębów, a pod dziąsełkami widać już białe kropeczki górnych trójek.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769684 przez ola85
jeszcze zapomniałam dodać, że Lidzia wczoraj pierwszy raz jechała w nowym foteliku :) Nie zrobiliśmy zdjęcia bo nie było czasu. Kupiliśmy Romer King Plus 2013 kolor Blue starlite. Jechało się super, fotelik extra, choć drogi :dry: za to ma wszystkie atesty.

Princess - śliczne zdjęcie :) Adaś zawsze na zdjęciach wydawał się duży, a tu taki drobniutki :) Cudny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769698 przez Madlen
Dziekuję Wam Kochane za mile słowa :) :kiss:

Pliszka blond będzie o wiele jaśniejszy, chciałam delikatnie refleksy to mam :dry:
Ścięłam z 13-15 cm. No ale to były sznurki nie włosy.

Chomiczka no też jestem w szoku z tą dietetyczką.. Ale db wiedzieć, co w nas siedzi. Muszę się sobie dokładniej przyjrzeć :)

Monia siostra starsza 7 lat. Już w Holandii niestety..

Pliszka piękne dziecko, piękny piesek i piękny kocyk :) I ubranko też extra.

Princess ładna, jesienna fotka. Adaś jaki rozmarzony..Ale fajnie wyglądasz w tym ubraniu-komplecie. Też planuję kupić takie spodnie.
Ale się uśmiałam z tym przedszkolakiem :)

Ola właśnie też chcemy w tym tygodniu kupić Romera King Plus :)
Kolor Crown Blue albo ten z gwiazdkami :)
Super, że się sprawdza.

Zastanawiam się czy 9-18 kg długo posłuży..
A Wy jakie macie 9-18? czy 9-36? Jeszcze chyba są do 25..


Spadam, wybieram się do lekarza, bo gardło mi nawala i stan podgorączkowy. Bieganko wyszło bokiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769712 przez Pliszka
My mamy póki co fotelik 0-13kg, więc chyba zmienimy dopiero przed wakacyjnymi wojażami :) WPisałam w googla nazwę, którą podała Ola i chyba będę szukała takiego :lol:

www.kvalitniautosedacky.cz/zbozi/produkt...-a-clona-zdarma.html

Dziękujemy za komplementy :laugh: Madlen, uwielbiam przebierać Olka za różne zwierzątka :laugh: To jest akurat strój kotka :laugh: Mamy dinusia, misia, reniferka na święta, pieska, króliczka, co jakiś czas robię na allegro przegląd co by tu jeszcze dodać do kolekcji :laugh: Fajny byłby hipopotamek :)

My wciąż bez żadnego zęba :blink:

Princess fajna rodzinka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769721 przez Madlen
Pliszka facet w sklepie bardzo chwalił ten fotelik, pokazał nam go dokładnie. W testach też wypada super. Ponoć ciężki ale to nie ma znaczenia. Podoba mi się, ze zamontowany jest baaardzo stabilny.

Db pomysł z tymi zwierzątkami :)

W foteliku 0-13 Adasiowi nogi wystają za bardzo i widać, że mu bardzo niewygodnie.

A propos koloru z tej serii fotelików jest jeszcze zebra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769731 przez Monia_T
Igula śpi :laugh:

Madlen my mamy fotelik do 18kg. Starczy do ok 3-4 latek. Wychodzę z założenia, że te z mniejszym przedziałem wagowym są lepiej dostosowane do dziecka. A poza tym nie lubie kupować na X lat...wolę za 3 lata wymienić na nowy niż wozić dziecko 12 lat w tym samym foteliku :blink:
Ja mam taka wagę, która pokazuje zawartość tłuszczu i wody w organizmie...na szczęście stoi zakopana w szafie :P

Princess Adaś rzeczywiście taki maleńki się wydaje :) My korzystamy z nosidełka, uważam to za genialny wynalazek ale raczej tata nosi :)

Pliszka fajny ten kocyk :) A psiak jak pilnuje :laugh:

Ola to fajny weekend mieliście :)

Drzyzgunia dobry układ :) Ja nie budzę m w nocy, bo i tak cycek wystarcza, za to jak mała się budzi o 5-6 to on ją przejmuje a ja mogę odpocząć :) Ale w takich chwilach jak wczoraj, kiedy Iga płakała z bólu to mimo, że choroba go rozkłada wstał i lulał...:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pogoda u nas szaro-bura, wygląda jakby miało padać.
Idę kawę zrobić...chociaż nie wiem czy to dobry pomysł. Mam ostatnio zachcianki apetytowe jak w ciąży...dziś zjadłam kabanosa, później czekoladę miętową, kanapkę z szynką i sosem czosnkowym a teraz pomelo :P Masakra :silly: :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769812 przez anoda89
Hej. Informuję że odebrałam wyniki bety i wyniki jest następujący 3191u/, nie znam się na tych normach ale chyba jakiś 5 tydzień wychodzi. Dobrze mówię?

Princess super wyglądacie :) Z Adasia duży chłopak :kiss:

Pliszka Olek słodki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769861 przez Pliszka
Anoda, to super :) Ale fajnie :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Monia, rozumiem rozżalenie :dry: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769900 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Jesteśmy już w domku, niestety nie dam rady odnieść się do wszystkich.
Wszystkie dzieciaczki i mamusie cudne :kiss: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Także Martynko, wiem co czujesz. :dry:

Banana my też już kosztujemy z jedzonka powoli wszystkiego tego co my jemy, wiadomo prócz smażonego itp. I jak my jemy obiad też się do nas rwie, choćby przed chwilą jadł swoje jedzonko.

Anoda wynik beta elegancki, dla świętego spokoju powtórz go za dwa dni, powinien się podwoić.

Monia kurcze niby równo się powinno traktować rodzeństwo, a takie coś boli..

Drzyzgunia, Katarinka gratki z okazji rocznicy.

Pliszka mojego telefonu nie opłacało się naprawić, choć ma dopiero rok, ale brat oddał mi swój. Mama mało dyplomatycznie Ci zaproponowała pomoc przy Olusiu :dry:

Fotelik zamierzam zmienić w okolicy grudzień/styczeń może będą jakieś fajne wyprzedaże kolekcji i chętnie skorzystam z Waszych rad i sugestii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl