BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 4 miesiąc temu #807462 przez Marlena1888
hej mamuski!
co tam u Was?
troszkę nie pisałam, czytam Was regularnie . Fifi jest taki energiczny i wszędobylski, że kiedy tylko widzi jak coś klikam na laptopie to dobiera się do niego i ciężko coś napisać. ;) :blink:
ostatnio się puszcza i potrafi stać chwilę bez podpórki, a nawet i tańczyć;) oraz papapa pięknie robi. ogólnie cały czas się śmieje:) :woohoo:

anoda doczytałam, że maleństwo ma się świetnie:) ale fajnie, gratulacje!!!! na pewno będzie przystojniaczek :woohoo: :lol: :kiss:

jutro jadę na szkolenie, a w niedzielę mam zajęcia..
miłego weekendu, bye

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807480 przez jadziatopol
Dominia nie olalam was kochana! :)
Po prostu mam mniej czasu...caly czas was podczytuje w wolnej chwili ale Hubert biega po calym mieszkaniu i oczy musze miec wszedzie.....otwiera wszystko i wlazi wszedzie na meble....kilka razy sobie przytrzasnal paluszki ;)
u nas dalej 2 zabki i nic sie nie pojawia...ale od 2 dni budzi sie o tej samej porze czyli okolo 12-tej w nocy z placzem jakby go obdzierali ze skory. Nic sie nie da zrobic.....i tak przez okolo godzine...potem zasypia i spi do rana. Kurde,....nie wiem co sie dzieje. Moze jakis zab idzie ale go jeszcze nie widac?
Mam tez prace dorywcza....jutro mam ubierac kamienice swiatecznie :cheer: troche tego jest i jak zobaczylam zdjecie z zeszlego roku to sie troche przerazilam...nie wiem czy mi wystarczy jeden dzien na to! szef R mi wymyslil taka robote....ciekawe co potem mi wymysli :blink: mam nadzieje,ze nie bede musiala robic za mikolaja :cheer: :silly:
Anoda cudnie ze malenstwo rosnie :kiss: tak baaaaaaaaaaardzo sie ciesze :kiss: i w dodatku chlopaczek!!!!! :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ja juz schudlam 18 kg. Moze wkrotce uda mi sie zamiescic fotke :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ola 100 lat !!!!!!!! :kiss:
Chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807810 przez michasia
Monia ja narazie z karmienia nie rezygnuję. Jak nowa rodzinka Maila? jak nastroje w domu, pewnie przygnębieni wszyscy, co?

Satine fajnie Marysia śpi i jaka piękna primabalerina:) Teściowa powinna zrozumieć, że skoro rok temu byliście u niej, to teraz kolej Twojej mamy. A jak druga wnuczka?

Sylwia to widzę, że kolejny z naszych M obchodzi 30-stkę w tym roku:)Bartek już stworzył swoją pierwszą "paczkę":)

Anoda super wieści. Myślicie już nad imieniem? Kiedy kolejna wizyta?Fajnie popatrzeć na takie zdjęcia:)

Pliszka bardzo ładna żyrafa.

Ola spóźnione życzenia, wszystkiego najlepszego:)

Patii a pochwal się co kupiłaś? Niefajnie z tymi wynikami, może leki nietrafione?Oby szybko się poprawiło.

Jadzia witaj po przerwie. Fajnie, że się odezwałaś. Hubert urósł chyba i taki szczuplejszy jest, inne proporcje chyba ma:) 18kg wow, też bym tak chciała.Nawet teraz połowa z tego byłaby fajna.
Ocean, góry...wow, a u nas szaro buro, jedynie kałuże i błoto można w tle pokazać.
Ładnie wyglądasz:)

U nas dobrze.
We wtorek Jurek (bratanek) miał robioną przetokę i ma wyprowadzony moczowód. Biedny po wybudzeniu z narkozy aż się trząsł z bólu. Teraz już są w domu, muszą mega dbać o higienę, zmiana pieluszki co 2h. I tak przez rok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807996 przez Pliszka
Hej :)

Michasia, biedny maluch :(

Jadzia, welcome back ;) Wycieczki zazdroszczę, ale macie tam pięknie! Hubek super, jak wydoroślał! :) A z kim zostaje jak pracujesz? I jak poszło ozdabianie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808019 przez Pliszka
Niby oczywiste, a jednak warto sobie od czasu przypomnieć jakie to ważne:
coaching.focus.pl/doskonalenie/moc-prostych-slow-339?strona=1

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808183 przez xpatiiix3
WITAM MAMUSIE.!

O ludzie non stop ból głowy czyżby jakaś migrena czy leki... hmm Non stop jakaś nieprzytomna jestem... ;/

Michasiu dla jednego brata tablet dla drugiego piórnik auta z wyposażeniem bo jak zobaczył to mu się zamarzył i tam jakieś figurki zestaw do zabawy gormiti czy jak to się tam zwie no i siostra gre taka różową gdzie duuużo gier coś w stylu psp, a trzeci brat nic za stary na prezenty to jakąś czekoladę mu kupie :P i reszcie też czekolady a i najmłodszemu temu co ma inną mamusie, którego jestem chrzestną to pampersy, bo jego mama prosiła mnie :)
Jeju biedny Jurek ;/ Mój brat ten ADHD też miał przetoki jak miał roczek zwężone moczowody wodonercze i kupa innych... jak ja pamiętam ile rurek mu z brzucha wystawało to mi się płakać chce... a teraz ma 10,5 lat no i leczy się w CZD w Wa-wie, no i tak do końca życia...

Jadziu ja od końca ciąży prawie 30kg :) ale no tarczyca i swoje zdziałała, no samo spadło w sumie :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808564 przez Pliszka
Pati kochana, świetne prezenty, masz złote serce, ale nie wiem czy nie powinnaś teraz zainwestować we własne zdrowie :( To chyba nie jest normalne, że się tak źle czujesz, wyniki bez zmian, poszukaj może jakiegoś dobrego specjalisty, moze warto nawet przyjechać do Wawy, poczytaj na znanymlekarzu może kto jest godny zaufania. Nieprawidłowe leczenie moze chyba bardziej zaszkodzić niż pomóc. Dbaj o siebie :kiss:

Michasia, przypomnisz swój przepis na pierniczki, plis? Z góry dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808632 przez ola85
Witajcie,
Widzę że u Was też z czasem ciężko...
Pati - zdrowia i tak jak radzi Pliszka poszukaj dobrego lekarza.
Marlena - mam nadzieje że weekendowe zajęcia udały się :)
Jadziu - świetnie że jesteś. Za życzenia dziękuję :) Hubuś strasznie fajny :) Ty wyglądasz ślicznie :) a słoneczka zazdroszczę :blink:
Michasia - dobrze że maluszek już w domu, oby wszystko przebiegało teraz jak trzeba
Pliszka - doszła sukienka z Twojej stronki. Teściowa zadowolona :) Dziękujemy :laugh:

Lidzia ma już drugiego zęba prawie przebitego, ale jak wiadomo prawie robi wielką różnicę :silly: Może jutro na urodziny M się uda, bo tak już go fajnie widać pod dziąsełkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808668 przez jadziatopol
Patii super wynik masz! gratuluje! ja tez od czasu porodu prawie 30kg...dokladnie to 27 kg :lol:
Pliszka Hubek zostal z Bartkiem w domku. Dekorowanie zajelo mi 9 godzin!dostalam wzor na zdjeciu i wg tego mialam robic. a to efekt



wczoraj bylismy na Wigilii w polskim kosciele. Przyszlo mnostwo ludzi ...okolo 150 osob. Nikt sie nie spodziewal takiej liczby. Bylo super! nawet chorek ktory zawodzil byl extra. Bardzo rodzinnie :lol:

Wigilia w podziemiach kosciola
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



po Wigilii poszlismy do znajomego i wypilismy troche winka :silly: poprosilismy go na ojca chrzestnego :lol:
tutaj ojciec chrzestny Hubka ,ktory poszedl do sklepu po buteleczke winka....a wrocil z calym kartonem :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808674 przez dominia
JADZIA NIE ZOSTAWIAJ NAS JUŻ NA TAK DŁUGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyglądacie superowo, Bartuś przystojniak <3 Hubuń idzie z Nim łeb w łeb :lol: :lol:
Ale się napracowałaś masakra ! ale efekt bomba :)
Hmm wydaje mi się, że Ty jednak na zmęczoną wyglądasz :(
:kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808677 przez jadziatopol
Dominia :kiss: nie zostawie :lol: a co do zmeczenia to masz racje....jestem meeega zmeczona i niewyspana...Hubert od 2 miesiecy budzi sie w nocy a ja jestem do tego oslabiona dieta i cwiczeniami i niestety efekt jest jaki jest ;) Wszystkiego najlepszego dla Igorka 10-miesieczniaka!!!!!!!! :kiss:
Monia juz podjeliscie decyzje ,ze oddajecie Mailo?


a to z dzisiaj Hubek w sukni hahahah czyli niezapietym spiochu w kroku i w czapce...tak chodzil po mieszkaniu caly ranek :lol:


nie nadrobie dzieqwczyny wszystkich postow bo nie dam rady. Zdjecia maluszkow wszystkie przegladnelam i wszystkie sa extra :kiss:

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808714 przez xpatiiix3
Pliszka dobry pomysł, ale to po nowym roku ewentualnie, nie wiem czy stać mnie na jeżdżenie do Warszawy do lekarza, chociaż zobaczy się może akurat chociaż ja chodzę do najlepszej lekarki w mieście jakaś tam profesorka tylko niemiła w czwartek mam wizyte w środę na wyniki i wtedy zobaczymy co dalej :)
ajj ja kocham swoje rodzeństwo tak jak dla małego nie szkoda mi na nich pieniędzy z resztą teraz w sumie nie brakuje mi i zakupy do domu robię i stać mnie sobie coś kupić czasem pójdę gdzie włosy pomaluje czy podetne i tam po pare złoty a zasiłków też nie powiem sporo mam, a że rachunków nie płacę to luzik jest :) chociaż i na opał dorzucam się sporo też, ale akurat na pieniążków brak nie narzekam.. :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808853 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Jadzia, wow, efekty pracy super :) W ogóle wszystkie zdjęcia ogląda się z ogromną przyjemnością :) Wyglądasz tak młodziutko!

Pati, ja bym w pierwszej kolejności inwestowała w zdrowie, pamiętaj, że dzieciaki bardziej niż drogich zabawek potrzebują zdrowej mamy i siostry, dzięki temu ze będziesz zdrowa, za wiele lat będziesz mogła im jeszcze bardziej pomóc niż teraz. Nie bagatelizuj tego :kiss:

U nas zaczął się czas śledzikowych i piernikowych spotkań ze znajomymi przy akompaniamencie kolęd :) Na zumbie tańczymy do "Jingle Bells" :laugh: Uwielbiam święta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809086 przez anoda89
Hej Moje Lutóweczki :)

Michasia pytałaś o imię a mam dwa typy ;) Tymek albo Wojtek :lol: Jak płeć się potwierdzi to się wybierze które będzie nosił nasz synek :)

Dzisiaj zrobiłam sobie buraczkową i ledwo pól miseczki wepchnęłam w siebie :dry: Chciałam trochę witaminek skubnąć bo krew trochę słabiej wyszła ale w normie i chyba muszę zacząć pić sok z natki i cytryną. Brzuch mnie boli całymi dniami, rano jest jaszcze jak Cię mogę a później chodzić nie mogę, nie wiem czy to blizna czy więzadła a może jedno i drugie na zmianę . Oszaleć można mówię wam a to dopiero początek dobrze że mąż na Święta chociaż okna umył i firanki poprał. Tak to czuję się dobrze jak apetyt wróci to będzie bajka :) :)

Jadzie dekoracja wyszła super jak w filmie :) Hubert jak już chłopaczek, podobni z Bartkiem są do siebie :) Ślicznie wyglądasz :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #809169 przez jadziatopol
Pliszka dzieki :kiss: ty to jestes pozytywna babka :lol: zumba przy swiatecznej piosence brzmi ciekawie :lol: :cheer:
Anodadzieki :kiss: jej kochana,tak sie ciesze jak piszesz o sobie i maluszku...jak ten czas leci szybko. Juz niedlugo bedziemy wszystkie przezywac twoj porod :kiss: :kiss: Tymek fajne imie :)

a ja poznalam fajna dziewczyne....kolezanka szefa Radka ktora 3 tygodnie temu przyjechala do Stanow i mieszka w mieszkaniu szefa podczas jego nieobecnosci. On z cala rodzina polecial do Pl na miesiac.Ona biedna nie zna nikogo i nie ma jak sie poruszac bo nie ma auta. Jest super fajna. Ma 35 lat i mamy mnostwo wspolnych tematow. Wczoraj zabralam ja na wycieczke i mialysmy takie szczescie ze pogoda byla przepiekna a fale byly tak duze,ze jeszcze takich tutaj nie widzialam. Wszyscy sie zatrzymywali i cykali zdjecia...myslalam,ze to jakies tsunami sie zbliza. Fantastycznie bylo. Jak ona mi zrzuci fotki to zamieszcze :)
dzisiaj jedziemy na zakupy .....musimy kupic kiecki bo idziemy na sylwestra :lol:


ale tu ciiiiisza :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl