BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810146 przez Satine0
Hej wam...

Czytam was ciągle ale jakoś brak weny. Ciągle coś heh...choinka u nas już stoi. Atmosfery świąt nie czuć...no bo jak to tak bez śnieg :( Na dodatek Marysieńka smarcze się od wczoraj, że ho ho !! Bidulka :( Jutro pójdę z nią do lekarza niech ją lepiej osłucha.

Jadzia Ile kg?! 18?! Jaaaa...jak Ci zazdroszczę :dry:

U mnie dalej waga rośnie. Tabletki póki co nic nie działają :( może za mała dawka? Mam iść w marcu na wizytę, ale chyba to przyśpieszę :dry:

Anoda Super, że maluszek się dobrze rozwija :) :kiss:

Marysia z Martyną :)


Matka z ojcem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810164 przez ola85
Aganobla - tylko wiesz jak to jest z ząbkami jeden wyjdzie, to pójdzie drugi :S Ja też trochę niedospana ;) Haha to Gabryś zaraz Lidzię dogoni z wagą :lol: A zaczął Ci chętniej jeść czy tak na piersi przybrał? Gratulujemy nocnikowania
Satine - wszyscy pięknie wyglądacie :)

Lista rzeczy które mam do zrobienia jest długa i nie kończąca się, jutro może wyskoczę o prezentach pomyśleć :blink: Muszę kupić Lidzi porządne butki, bo te które mamy do chodzenia wydają się mało wygodne. No i już nie wiem sama co więcej napisać, tyle miałam na myśli a wszystko mi uleciało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810171 przez Pliszka
Hej

Ola, a Lidzia już chodzi sama po dworku? Oluś chodzi przy meblach po domu, ale ponoć na bosaczka najzdrowiej, a n spacerkach jest zawsze w wózku póki co, więc my butki zimowe sobie darujemy, kupię mu jakieś na wiosnę :)
Powodzenia z prezentami, ja kupiłam wszystko przez internet, dziś kurier dowiózł mi ostatnią paczkę :)

Aganobla, ale sprytny Gabryś z tym nocniczkiem! Gratulacje! Nocek współczuję. Nie mogłaby Cie któraś babcia raz zastąpić w nocnym wstawaniu? Muszisz być bardzo zmęczona :(

Michasia, mi w ogóle nie przywierały, smażyłm na teflonowej, ponoc ciasto musi być bardzo gęste i takie zrobiłam, smażyły się genialnie :) I są bardzo dobre :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810183 przez Satine0
No i mam 10 miesiecy :D



Dziewczyny co kupić dziadkom na 50-tą rocznicę ślubu? RATUNKU :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810296 przez michasia
Satine może fotoksiążkę? albo z praktycznych zestaw ręczników z wyhaftowanym czymś tam na 50rocznicę, albo może 2 eleganckie filiżanki z napisem, a może byli gdzieś po ślubie i możnaby ich zabrać gdzieś na jeden dzień, albo jakiś koncert w operze, albo bilet do kina-jeśli lubią, pościel, niewiem co jeszcze.
Gratulacje dla Marysi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810338 przez xpatiiix3
Witajcie mamusie.! My to mamy zapierdziel przedświąteczny jutro choinkę ubieram ,zaczynamy powolutku już coś robić, no i sprzątanie heheh takie ostateczne generalne porządki :D No więc ja tylko na chwilkę wrzucić Wam mojego 10-miesięcznego bobusia :)

Marcelo świrek hehehe z moim bratem tym najstarszym hehe


No i gadka z pełną buzią :D Tu w chodaczku, wsadzamy czasem małego na pare minutek, żeby zjeść czy pójść do wc na moment :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810340 przez xpatiiix3
A i wizytę dzisiaj miałam no więc mam Gravesa-Basedova dostałam jakieś tabletki na T no i cukier kontrolować bo często powikłaniami jest cukrzyca, a że mam w rodzinie cukrzyków, to jestem w grupie zwiększonego ryzyka, hmm no i co jeszcze, jak po roku nie minie nic no to naświetlanie jodem..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810449 przez ola85
Witajcie,
Pliszka - w domu to my oczywiście w rajstopkach :silly: Ale wiesz jak będą święta, to pewnie pójdziemy do kościoła, obejrzymy szopkę, potem jeszcze te chrzciny, trudno by mi było ją w wózku utrzymać, tym bardziej że "za rączki" ładnie idzie. U nas ( w Zabrzu :blink: ) jest tak że jest kaplica dla mam z dzieciaczkami, także nie trzeba wchodzić na "główny" kościół i tam by sobie też mogła podreptać przy ławce, a bez butów to ciężko :silly:
Satine - wczoraj jeszcze chciałam dopisać buziaczki dla Marysi na 10 m-cy, ale nie zdążyłam, to będzie dzisiaj :kiss: :kiss: :kiss:
Pati - super Marcel :lol: Lidzia oglądała go z zapartym tchem :)

U nas ciężka noc, wstawałam co godzinę, na szczęście od 4 rano do 7 miałam przynajmniej 3h snu w ciągu. Wczoraj sporo zrobiłam i chyba też przez to zmęczenie głowa mi dziś pęka. Więc olałam wszystko, wstawiłam Lidusiową zupkę, zrobiłam sobie herbatkę i usiadłam przy kompie :) Lidzia dzisiaj kończy 10 m-cy :) , tym samym buziaki dla Roberta i Ani :kiss: :kiss: , swoją drogą Drogie Mamusie napiszcie co u Was :laugh:
Dzisiaj też pomierzyłam dokładnie Lidusię wyszło tak: wzrost ok. 77cm (na stojąco, bez żadnych zgięć :blink: ), waga ok. 10,5kg, obwód główki 47cm, także mieścimy się w 97 centylu :blink: jak tak dalej pójdzie to urośnie jak mamusia :) A jak tam Wasze dzieciaczki, mierzyłyście je już tak "normalnie"? Jak dam radę wrzucę fotkę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810520 przez Satine0
Ola A dziś buziak dla Lidusi :kiss:

My po lekarzu...na szczęście tylko przeziębienie. Katar, gorączka i czerwone gardło. Bierzemy Lipomal, wit C, Nurofen i Bactrim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810619 przez xpatiiix3
U Nas lekarka ostatnio mówiła, że przy bactrimie nie można brać wit.c bo źle jakoś na siebie wpływają... no i mieliśmy zakaz brania wit.c...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810627 przez xpatiiix3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810645 przez Martyna
Witajcie :)

wracam!!

Najpierw buziaki dla Lidzi i Ani i wszystkich Wspaniałych za skończenie 10 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ola dziękujemy :) odzywam się w końcu!! dzisiaj ostatni dzień w pracy i urlop do Nowego Roku.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wszystkie zdjęcia i Dzieciaczki cudowne!!!

Choruskom życzę zdrówka!!

Jadzia fajnie, że masz z kim pogadać. Efekt końcowy pracy niesamowity. Pięknie wyglądasz :) Hubcio jak zwykle boski.

Pati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Anoda bardzo ładne imiona :) nasz najlepszy kolega to Wojtuś ;)

Przepraszam, że Wszystkim nie odpiszę.

Satine Michasia podpowiedziała fajne pomysły dla Dziadków, może fotoksiążka -
polecam www.pixbook.pl/ robiłam kalendarz dla nas i moich rodziców. Szybka realizacja i bardzo dobra jakość.

Jak u Was sytuacja z przygotowania? Gdzie spędzacie Święta?
Ja czekam jeszcze na zdjęcia i zacznę pakowanie. We wtorek jak M wróci z pracy jedziemy do moich rodziców i będziemy tam do piątku lub soboty. W pierwszy dzień Świąt moje urodziny - ostatnie z 2 z przodu ;)

Miłego weekendu
We

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810658 przez niika
Pati mój też tak robi.. jak go przewijam najczęściej no i jak jest kąpany.. też niekiedy ma go całego czerwonego :/ to chyba normalne - widzi czy raczej czuje "coś innego" i jest ciekawy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810695 przez [email protected]
Hej :) Gabryś całą noc się budził :( nie spałam nawet 30 min,może dzisiaj będzie lepiej :unsure:

Pati Gabryś ciągnie się jak zmieniam mu pieluchę,myślę że to przejdzie,Marcyś super chłopak :) jak ładnie je chlebek,Gabryś próbuję ale ciężko z jednym ząbkiem :blink:

Ola jak nie dokuczają zęby to je,ostatnio tak w kratkę i nie wszystko smakuję,ja już daję wszystko tzn.je te same zupy co my a pierś rano,wieczorem i w nocy,w dzień czasami jak nie może długo zasnąć,jak miał 6 miesięcy to ważył 8200 i od tamtej pory nie ważyłam bułecki,dokładnie zważymy jak skończy rok

Buziaki dla wszystkich bombasów za skończenie 10 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810856 przez dominia
Patii
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl