- Posty: 1002
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie luty 2013 !
Mamusie luty 2013 !
- sylwia1986
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Dziś mam troszkę czasu, bo wczoraj były 30 urodziny M, postanowiłam zrobić tort, byłam też u fryzjera i po ciuszki dla Bartka
W ogóle jak Bartuś jest te kilka godzin w żłobku, zdążyłam umyć okna i zrobić wiele rzeczy których nie zrobiłabym z nim, ale tęsknie nieprzeciętnie i ciągle myślę jak mu tam jest..
Olu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Satine cudna sesja Mery
Monia oj ja też nie odstawiam póki co, nie chcę żeby Bartkowi kojarzyło się pójście do żłobka z zabraniem cycusia
Michasia trzymam kciuki za dalsze postępy
Paula faktycznie to wygląda tak jakby Oliwka była dla nauczycielki problemem
Anoda myślę że wszystko ok i to normalne, ale dobrze że masz dziś wizytę, będziesz spokojniejsza
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- [email protected]
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1015
- Otrzymane podziękowania: 0
Ola wszystkiego najlepszego
Satine piękne zdjęcia
Monia są takie dni że Gabryś za wiele nie je albo wcale i wtedy cycuś rządzi
Kasia piękne przywitanie
Sylwia Bartuś pewnie przez żłobek taki cycuń mamusi
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ola85
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 878
- Otrzymane podziękowania: 0
Satine - śliczne zdjęcia
Anoda - daj znać po wizycie
Sylwia - mój M świętuje 17 i też na ten dzień mam fryzjera
Aganobla - my też po ciężkiej nocy, i chyba też drugi ząbek idzie, nasze dzieciaczki jak się urodziły to ważyły dokładnie tyle samo i teraz też z ząbkami chyba idą łeb w łeb
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- dominia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 15.02.2013 Moje życie stało się piękniejsze <3
- Posty: 2731
- Otrzymane podziękowania: 0
u mnie zapierdziel od poniedziałku .. praktyki codziennie, do tego przeplatane lekarzami i pogrzebami
Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Sylwia jak Bartul w żłobku ???
Monia w ten sam dzień co napisałaś, że są przeceny w smyku byłam w nim popłudniu i gówno w nim było
Ola u Nas też żeby pieluchę przebrać to trzeba dobrze się nagimnastykować, Igor ani na 5 minut nie siądzie na tyłku a co dopiero żeby leżał
Paula
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Monia zdrówka
Satine ja stwierdziłam, że moje dziecko dawno ma robaki w tyłku więc dla mnie to nie nowość
Teściowa ze Świętami wywaliła .. ja Cię podziwiam, że jeszcze tam jeździsz !!!!!
Anodzia wal do Nas co tam po wizycie, brzuch hmm bolał, co chwilę coś bolało
Ola Spełnienia marzeń
Dalej chudniesz ??? ja stoję już w miejscu, chyba
Jutro idę z Iniem do lekarza z badaniami, później praktyka ...... już mi się nie chce na nie chodzić a nie wiem ile jeszcze będę musiała .. jeszcze mam tyle do zrobienia do szkoły, że mi chyba czasu zabraknie .. i święta niedługo, jakieś prezenty pod choinkę muszę przykminić .. czekam na kasę ze stypendium i będziemy myśleć
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- [email protected]
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1015
- Otrzymane podziękowania: 0
Anoda czekamy na relację z wizyty i zdjęcie bombelka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Paulaaa
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Amelia-19.02.2013 Oliwia-29.09.2008
- Posty: 527
- Otrzymane podziękowania: 1
Dzis jak odbierala Oli to mloda przytulila sie do Pani na do widzenia.
Za 30 min jade do szkoly na zabranie. Nie chce mi sie okropnie wychodzic na ta zimnice.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- anoda89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Słoneczko 08.10.2012 [*]
- Posty: 3440
- Otrzymane podziękowania: 72
Maluszek rozwija się prawidłowo jak na ten tydzień ciąży. Wszystko dokładnie po kilka razy Pani Doktor sprawdziła i powiedziała że podoba jej się ten człowiek Zrobiła statystykę jakie jest prawdopodobieństwo że urodzi się chore to wyszło 1 na kilka tysięcy. Dostaliśmy płytę z badania No i na 70% będzie
A tu moje Maleństwo
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pliszka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1071
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylwia1986
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1002
- Otrzymane podziękowania: 0
Bartek ułożony do spania, więc zrobię sztuczny tłum
Aga Bartek śpi tylko po 20-30 minut na werandzie w wózku, zakolegował się już z dwoma rówieśnikami i ganiają
Dominia no to jesteś zalatana, do kiedy masz praktyki? Kto w tym czasie jest z Iguniem? Powodzenia na uczelni
Paula to z tą wychowawczynią nie jest najgorzej
Anoda gratuluje
Dobrej nocy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pliszka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1071
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ola85
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 878
- Otrzymane podziękowania: 0
Anoda - cudny
Aganobla, Dominia - jak ja się dzisiaj zważyłam rano to miałam 53 kg
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Martyna
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 506
- Otrzymane podziękowania: 0
Anoda wspaniale! Śliczne silne Maleństwo
postaram się odezwac w weekend.
Dobrej nocy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pliszka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1071
- Otrzymane podziękowania: 0
Oluś dostanie od nas fotelik
www.strefakierowcy.pl/23377,romer-king-p...lska-gwarancja-.html
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ola85
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 878
- Otrzymane podziękowania: 0
Ale tu pusto, chyba nastrój świąteczny porwał nam już wszystkie forumowiczki
Pliszka - u nas na razie prezentów kupionych zero
Martyna - dziękuję
u nas znowu kiepska nocka, już widać taką białą kreseczkę pod dziąsłem, to liczę na ząbek do kilku dni. Śmiałam się bo wczoraj wśród życzeń urodzinowych sms: "Plus: Nowa faktura nr......" Ci to mają wyczucie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- xpatiiix3
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Marcel 19.02.13 Nela 03.10.14 i Livia 20.04.2016
- Posty: 1736
- Otrzymane podziękowania: 0
To może powiem najpierw o sobie, wyniki wcale się nie poprawiają, jedne są gorsze drugie stoją w miejscu, we czwartek wizyta i usg, także czekam...
Marcyś powtarza swoje tepu tepu jak fajnie to wygląda jak pijaczek mały
Ogólnie szkoła szkoła chociaż trochę odpoczęłam na zwolnieniu, ale jednak w domu też zapierdziel przed świętami, tak fajnie już czuję tą atmosferę
Anoda no no jaki przystojniak mały rośnie, super, że będzie synek i zdrowiutki, jak a się cieszę, normalnie przeżywam wszystko jakby o mnie chodziło, supeeer.! Buziaczki dla Was i dbaj tam o siebie i synka : ***
Ślemy buziaczki e-ciotkom i dzieciaczkom, uciekamy kąpać się
Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











