BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 4 miesiąc temu #803079 przez agat
Świetnie napisane!

(sorry, że tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale akurat weszłam poczytać co u Was :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803083 przez Pliszka
Ola, fajnie napisałaś, nie znoszę takiego "poczucia humoru" :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803189 przez michasia
Pliszka dzięki. P zrobiłam gryczaną-stwierdził, że by nawet nie zauważył różnicę (ale było czuć). Ja i mama miałyśmy kukurydziano-owsiano-jaglaną. Była jak dla mnie niedobra, a miałam taka ochotę...nie zjadłam całej porcji. to fajne warunki mają w tym żłobku, chyba dobra opieka:)O maśle klarowanym dużo słyszałam.Czas spróbować:)

Alina teraz czarne włoski widzę:) Nataszka super:) Bardzo tatusiowa. A Ty dalej karmisz, tak?

Sylwia jak Bartek? zdrówka życzę.

Chomiczka jak Olek dziś?

Ola Lidka piękna.Ładne ubranko.
Ola to Ty też jesz po prostu same gałązki i listki, tylko, że po prostu Ci bardzo smakują, tak :side: :laugh: :lol:
Super odpisałaś. Mam nadzieję, że sam autor recenzji przemyśli temat.

Satine oby teściowa się czegoś nauczyła i nie była taka nachalna przy Tosi. Gratulacje dla rodziców.

Pati to pięknie Marcyś ruszył.



Paula to nie ma szans, by Oliwii odroczyli szkołę?
Amelka super, to się zaczynają siostrzane kłótnie.

Katarinka i Monia zdrówka. Oby katar chciał skończyć się przed przysłowiowym tygodniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803353 przez Alina2408
jezu co za noc prawie nie spalam wietr pozniej cisza myslalam ze to koniec tej wichury a to sie dopiero zaczelo... hum jakby blok sie walil a pozniej sniezyca i wiatr taki ze topole przed blokiem kladlo... naszczescie nic sie nie zawalilo i nic sie nie stalo ale ja cala noc nie spalam mala tez slabo najbardziej stresuje mnie fakt ze ok 17 musze jechac po marka odebrac go bo zjezdza na weekend a tu te wiatry no ale powoli damy rade ksiazniczka w nowym foteliku wiec mam nadzije ze nie bedzie sie denerwowac... zeby nieco ukoic nerwy robie ciasto... z cocacola :P ja cocacolowy zlop to przepis idealny dla mnie :P zobaczymy czy wyjdzie i czy bedzie smaczne...

katarinka zrdowka kochana nie dawaj sie i tak dzis lepiej trzymac dupke w domku wiec zadna strata... to samo monia :)

pliszka zlobek zapowiada sie super powiem ci ze bylam ostatnio z mala w szkole i zalapalysmy sie tez na przerwe i mala byla zachwycona dziecmi nie przeszkadzal jej halas i swietnie smigala w stolowce jak poszlysmy do cioc :):) byla nimi zachwycona.. bo to szczerz kobietki nie takie jak to wysokojebstwo moje tzw kolezanki z pracy...

lidzia ale macie super stroj czpa i szaliczek jest rewelacyjne...

satine jak nocka? daliscie rade... ja patrze za okno i jestem przerazona... dalej wieje i jakby przybieralo znow na sile nikogo nie ma zadnej zywej duszy...

ola w taki ukladzie zloz rekklamacje na zamek i krzywa bramke w dupie miej to skoro sie popsula to do reklamacji...

pati gratki dla marcysia... natka nie rusza no moze troszke jak sie ja rzyma za raczki...

michasiu wloski mialy byc brazowe palona kawa a wyszla spalona :P:P no coz ale najwazniejsze ze sie w nich dobrze czuje a tak czy inaczej pewnie sie troszke spiora :) tak karmie oczywiscie... natka z cycusia nie zrezygnuje a i ja nie mam szans na funkcjonowanie bez wkladek laktacyjnych...

mikolajku wszystkiego naj naj naj w twoje imieninki od ciotki i natki i m :):)

a ja dzis od dziecka dostalam prezent stala przy oknie po tym jak uciekla przed zakladaniem skarpetek odwrocila sie z nienacka powiedziala mama i przytulila sie mocno i pocalowala :):) normalnie cudo bo zazwyczaj zlosliwiec mowi mama tylko jak placze...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #803369 przez Monia_T
Cześć Dziewczynki :)

Ja podczytuję, czasem na fb się udzielę, ale obiecuję poprawę ;)
Pracy sporo ostatnio i jakoś tak mi się doba skurczyła :silly:

Igula przeziębiona, póki co katar, niestety złapała od Kini, także kurujemy się w domku.

Ola :kiss: Tekst świetny...mogliby go druknąć, taki dialog w temacie by się przydał. Lidusia słodka :kiss: :laugh: Ucałuj laleczkę od nas :kiss: :kiss: :kiss:

Alina może do 17 pogoda się uspokoi? A daleko jedziecie? Natka śliczna, kochana :) Bardzo ładny kolorek, ale mojemu mężowi bardziej podobałaś się w blondzie :silly: Stwierdził, że wtedy najmłodziej :)

Katarinka to kurujemy się razem :) Zdrówka dla Anusi :kiss:

Michasia fajnie wyglądaliście na tej promocji banku :) Gdybym wiedziała wcześniej to przyjechałybyśmy z Igulą :)

Pati gratulacje dla Marcelka :)

Dominia a gdybyś zaciążyła...;) Ciuszki i przybory masz po Iguniu, nie wypadłaś z rytmu, chyba nie byłoby tak źle? :blink:

Pliszka fajnie, że znalazłaś zaufany żłobek. Jak jak długo się da będę unikać :) I też zazdroszczę tym, którzy mają niepracujące babcie...Słodziak z Olusia :)

Satine to może jak się Tosia pojawiła trochę odetchniecie :)

Sylwia jak Bartuś? Bidulek pewnie się wymęczył...ucałuj go od nas :kiss:

Chomiczka jak nocki? U nas ostatnio były kiepskie, a dziś mimo kataru nie najgorzej :) Iga cieszy się baaardzo jak tatuś wraca z pracy :) A jeszcze bardziej jak wraca Kinia :) W ogóle jak ktoś wychodzi to taka niezadowolona mówi dadadada! gestykuluje jakby chciała pokazać, że jej się to nie podoba :) A jak póżniej idzie do drzwi i robi papa krzycząc przy okazji na całą klatkę :silly:

Paulaa słodka Amelcia :laugh: A Ola taka poważniejsza się zrobiła, śliczna dziewczynka :)

Więcej nie nadrobię...

Iga coraz częściej sama się sobą zajmuje, pięknie gaduli, powtarza :) Ogólnie mogłabym ją chwalić i chwalić... :silly: Wiadomo jak każda mama ;) Chodzi za mną wszędzie, tylko do WC jej nie wpuszczam, a tak towarzyszy mi jak się myję, gotuję, sprzątam...:)

A z dobrych wiadomości m właśnie dzwonił, że dostał bony na święta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zamęczę Was jeszcze fotkami Mikołajkowymi :) Dla tych niefeacebookowych :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803377 przez dominia
Paulaa ja też wiedziałam, że raczej ten okres będzie :) kolejny wyliczyłam na 5 stycznia, zobaczymy czy będzie na czas :S
Oli jaka dzielna dziewczynka to hohoh :kiss: :kiss: :kiss:

Monia wiadomo, pewnie pierwsze byłaby mega załamka .. co zrobimy, że znowu zostane bez kasy a dwójka dzieci to 2 razy więcej wszystkiego ;) później bym się cieszyła i kochała bezgranicznie :) wychowali by się razem :) dla mnie problemu by nie było absolutnie ale pracuje tylko mój mąż i niestety jest momentami ciężko :(



wiecie co ostatnio myślałam .. JADZIA NAS OLAŁA :( .................. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803387 przez Alina2408
wiesz tez sie ostatnio zastanawialam dominia co z jadzia ale mysle ze nie olala moze sie zaaklimatyzowala i dobrze moglaby tylko czasem sie jednak odezwac a co z kontaktem na fejsie z jej synek moze trza jej kliknac jakies przypomnienie...

monia juz zalatwilam pojedzie jednak brat marka cholera bo na popoludnie zapowiadaja jeszcze gorsza pogode a ja sama z dzieckiem i to juz bedzie ciemno slabo to widze bo bede sie stresowac o mala... dziekuje ale ja sie czuje dobrze w ciemniejszych wlosach ostatnio hihi a blond jasny to moj nauralny kolor i slabo mi idzie moze gdyby jego odcien byl bardiej naturalny to byloby mi latwiej do niego wrocic :):)

ciasto wyszlo... plaskie bo za duza blache wzielam tylko taka mialam no nic mam nadzieje ze bedzie smaczne bo wyglada ladnie hihi a polewy chyba na trzy ciasta wyszlo a natka oczywiscie sie do niej dobrala i mowila mniaaaammmm mmmmmmmm i lizala sobie paluszek musialo jej smakowac :):) jak ciasto bedzie dobre to nastepnym razem wezme zrobie z podwojnej porcji i nie bedzie plaskie




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803396 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
To ja tak od końca, zdrówka dla wszystkich chorusków, tych małych i tych dużych. U nas trzydniówka i wyrzynające się dolne dwójki, jedna już prawie wyszła, druga jeszcze trochę..

Mikołajku wszystkiego najlepszego z okazji imienin :kiss:

Monia Iga i Kinia piękne Mikołajki :lol: u nas z kasą na odwrót, za naprawę auta daliśmy 600 zł, pod koniec miesiąca ubezpieczenie i przegląd 800 zł, do tego żłobek 800 zł, do którego Bartek póki co nie chodzi, plus wszystkie opłaty takie miesiąc w miesiąc, a ani u mnie, ani u M nie szykują się żadne gratyfikacje na święta.. Także jakbyśmy sami mieli urządzać wigilię byłaby o sucharach i śledziu..

Alinka u nas też strasznie wiało, grzmiało i błyskało, a że mieszkamy na poddaszu to w pewnej chwili myślałam że dach nam zerwie.. Bartek też mówi mama tylko jak płacze :silly: ciasto cocacolowe brzm ciekawe, jeśli to nie tajemnica zdradź sekret.

Ola Lidzia piękny ma ten kombinezon, śliczna dziewczynka :kiss: . Bramkę reklamuj, a tekst bardzo dobrze napisany, szkoda go wyrzucać do kosza - wysyłaj a co, niech Pan Nowak nie będzie taki pewny siebie :silly:

Pliszka masz rację, instytucja babcia to skarb :side:

Miłego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803432 przez Alina2408
sylwunia przepis wzielam stad mniam-mniam.bloog.pl/id,332024732,title,...smoybbtticaid=611cac przynzma ze mialam wieksza tortownice wiec wyszlo jak pisalam plaskie ale jest ciekawe w smaku troche jakby gotowane i wbrew wszystkiemu polewa jes najslodsza hehe i robi sie tez szybko...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #803447 przez buziaczek18
Witajcie,na początek życzymy wszystkim dużo dużo zdrówka ,Monia ślicznie Jguni w tej sukieneczce,śliczna dziewczynka,Ola teks naprawę super,Katarinka,dużo zdrówka,Alinka fajnie jest usłyszeć słowo mama,Zuzia jeszcze nie mówi,Pati super że Marcyś ruszył do przodu,buziaki,Lidzia super ubiór,Sylwia ,Bartuś już lepiej się czuje?,widać już tę drugą?,u nas nie ma jeszcze żadnego ząbka,,,Paula Amelka cudowna ,a Olcia śliczna dziewczynka,Pliszka fajnie że macie taki fajny żłobek ,my też myslimy od września dać Zuzię do żłobka ,bo bez pracy cholernie ciężko a teraz jeszcze te swięta ,nie lubię swiąt,bo szkoda mi dzieci że nie mają prezentów,mogło by ich nie być,miałam w tym roku kupić im sanki ,ale pewnie też nie dam rady ,ech mogło by już być po ,Jadzia gdzie jesteś odezwij się brakuje mi was ,jak ta twoja koleżanka co dostałam kiedyś od niej paczkę ze słodyczami i,kaszkami i mlekiem dla Zuzi ,daj znać,odezwij się ,,,, u nas bez zmian ,ja szukam pracy,jest ciężko ,m też szuka ,ale bez skutku,dzieci odpukać zdrowe,Zuzia jest pogodną dziewczynka,choć mało mówi,i nie stety ma tylko 1 szczepienie,szybko chodzi w chodaku,lubi spać w krzesełku które dostała od cioci,jest najkochansza na swiecie,i to dzięki niej jakoś się trzymam ,choć jest mi zle,kocham moje dzieci najbardziej na świecie,trzymajcie się ciepło mimo wiatru tak zimnego ,Alinka uważajcie na siebie,,,ślicznie wyglądacie ,Nataszka piękna,,,a oto Zuzia,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803497 przez Suzi
hoł hoł hoł :lol:

Tu Mikołajek :lol:
Dziekujemy Ciociom Alince z Nataszka, Sylwi z Bartusiem i Michasi z Ania za pamieć i imieninowe życzenia, mamy nadzieję ze święty i zacny imiennik pamiętał zarowno o dzieciach jak i mamusiach :woohoo: :kiss:
Jesteśmy zyjemy, podgladamy od czasu do czasu, ale ostatnio Mikus jest baaardzo absorbujacy

Ola - świetne ubranko malej modnisi i bardzo trafna i zgrabana odpowiedź dla nieszczęsnego Nowaka, swoją droga żałosny czlowieczek

pati- oby Ci sie unormowały te cukry i hormony, bo to straszne cholerstwo jak takie rozchwiane. Gratulacje dla Marcelka, mlodego wedrowcy :)

monia, Twoje modelki jak zwykle bezkonkurencyjne, ja nie kupilam Mikolajkowi zadnego stroju :silly: , w koncu on i tak jest Mikolajem :blink: tyle ze mało swiętym :silly:
Kinia jest strasznie do Ciebie podobna, ślicznotta :woohoo:

alina, ja Ciebie wolę z ciemnymi wlosami, wyglądasz zarabiście :laugh: a Nataszka cud miod, jaka śliczna :lol: to jak ona nadal cycusiowa a ząbki ma to Cię nie gryzie? Miki dziabal jak cholera :ohmy:
Ciasto cocacolowe??? Ciekawe... Jak sobie pomyślalm o cocacoli to wyszło ze juz ponad rok tego wynalazku nie pilam :silly: a kiedy

buziaczek, jaka slodka moja imienniczka :woohoo:

sylwia, zdrowia dla Bartusia :kiss: , czy ja dobrze zrozumialam ze placisz za żlobek mimo ze Bartus do niego jeszcze nie chodzi??????? :cheer:

michasia.......biję się w "pierwś" wczoraj zgrzeszylam kafelkiem czekolady :angry: ale wpadlam do domu tak wsciekle glodna ze nie myslalam trzeźwo tylko ratowalam sie przed omdleniem z glodu :P no i chleb znow okazal sie mieszany... :P
dominia, dobrze ze @ przyszla, drugie dziecko, fajnie miec, ale odkujcie się poki co :)

No i popisalam, Księciunio sie zniecierpliwił [file/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803512 przez Alina2408
i dla niezafejsowanych cioc...




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803532 przez sylwia1986
Buziaczek dziękuję, Bartuś już lepiej, zniknęła gorączka więc nie jest taki senny i bez chęci do niczego, pojawiła się wysypka, a wyrzynające się zęby objawiają się marudzeniem.. Zuzia śliczności, jesteś super mamą, mimo ciężkich warunków, starasz się zapewnić Waszym dzieciom wiele.

Suzi to się samo przez się rozumie że Miki nie potrzebuje żadnego stroju na dzisiejsze świeto :silly: umowę w żłobku mamy od grudnia, bo tak początkowo miałam wracać do pracy, ale że wracam w styczniu, a Bartek się rozchorował, trudno.. 300 zł wpisowe + 500 zł miesięczny abonament tak czy siak trzeba było zapłacić..

Alinka Nataszka rozkoszna Mikołajka :kiss:

My na 17 idziemy do przychodni na kontrolę z Bartkiem, M z nami jedzie autem, bo w wózku nie odważyłabym się dziś brać Bartka na ten wygwizdów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803602 przez ola85
Witajcie,
Ciesze się że mój list wam się spodobał :) Ja myślę że nie ma szans na jakąkolwiek publikację, nawet w necie, ale co tam... wysłałam :lol:
No i przede wszystkim Lidzia dziękuję za komplementy :) :) :)

U nas mocno grzmiało w nocy, reszty nie wiem, bo spałam :blink: Lidusia spała do 4 w łóżeczku z 1 przerwą na amuś, a od 4 u nas w łóżku. No i tak się budzę koło 5, a koło mnie stopa, więc szukam gdzie reszta dziecka, a ona ma główkę na moim brzuchu. Jak chcę cyca do normalnie włazi na mnie na czworakach, jak leżę na plecach i próbuję się przyssać. Jest prześwietna :) Żartowałam do teściowej że teraz to trudno by mi było ją przygnieść (bardzo bałam się tego na początku "wspólnego" spania), a teściowa, że Ona to się raczej o mnie boi :silly:

Michasia
- wiele ludzi myśli, że na diecie bezglutenowej nie można nic jeść. Jest wiele pysznych rzeczy tylko trzeba się postarać. Raz przyjechali do mnie znajomi przywieźli ciasto normalne glutenowe i mówią że nie wiedzieli co kupić, bo ja przecież nic nie mogę :S Aż wstyd to pisać ale od lekarza gastroenterologa usłyszałam jeszcze na trochę przed ciążą, że jak to ja sobie w ogóle wyobrażam ciąże na diecie bezglutenowej. Oczywiście więcej do idioty nie wróciłam...
Alina - jest problem z tą reklamacją, bo sprzedawca się nie odzywa, a jak mu to odeślę to istnieje ryzyko że nie będę miała ani kasy, ani bramki. No i jeszcze za przesyłkę zapłacę, a na stronie sprzedawcy jest notka że paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem w ogóle nie przyjmują.
Cudny prezent od Nataszki na mikołajki :)
Fajnie że nie musisz jechać, jeśli miałby to być dla Ciebie stres
Nataszka z misiem extra :kiss:
Monia - zdrowia dla dziewczynek :) Prześliczna Mikołajka :kiss:
Sylwia - wiesz u nas też na autko trochę popłynęło. jak dobrze mieć rodziców na święta :) czyli w Was to jednak trzydniówka, ciesze się że skończyło się jednak bez antybiotyku :) powodzenia u lekarza :)
Buziaczek - śliczna Zuzia, mam nadzieję że znajdziecie pracę i nowy rok będzie dla Was łaskawszy
Suzi - najlepszego dla dzisiejszego solenizanta :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803638 przez Alina2408
ola zglos problem do prowadzacych allegro powinni cos z tym zrobic i juz... a komentarz swoja droga wystaw odpowiedni... nie musialam pojechac fakt ale piec razy w miedzyczasie zmienial zdanie szok... to nie na moje nerwy a pozniej sie okazalo ze on ma jeszcze tam sprawe do zalatwienia i wszystko sie przeciaga juz poltorej godziny ponad jada bez sensu takie cos... juz mam dosc... nie panuje nad nerwami i nic dzis nie jadlam... wiem ze to niedobrze ale tak sama z siebie nie moge...

buziaczek zuzia cudna...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl