- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie luty 2013 !
Mamusie luty 2013 !
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
(sorry, że tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale akurat weszłam poczytać co u Was
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pliszka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1071
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- michasia
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 759
- Otrzymane podziękowania: 0
Alina teraz czarne włoski widzę
Sylwia jak Bartek? zdrówka życzę.
Chomiczka jak Olek dziś?
Ola Lidka piękna.Ładne ubranko.
Ola to Ty też jesz po prostu same gałązki i listki, tylko, że po prostu Ci bardzo smakują, tak
Super odpisałaś. Mam nadzieję, że sam autor recenzji przemyśli temat.
Satine oby teściowa się czegoś nauczyła i nie była taka nachalna przy Tosi. Gratulacje dla rodziców.
Pati to pięknie Marcyś ruszył.
Paula to nie ma szans, by Oliwii odroczyli szkołę?
Amelka super, to się zaczynają siostrzane kłótnie.
Katarinka i Monia zdrówka. Oby katar chciał skończyć się przed przysłowiowym tygodniem.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alina2408
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- smile or die
- Posty: 960
- Otrzymane podziękowania: 0
katarinka zrdowka kochana nie dawaj sie i tak dzis lepiej trzymac dupke w domku wiec zadna strata... to samo monia
pliszka zlobek zapowiada sie super powiem ci ze bylam ostatnio z mala w szkole i zalapalysmy sie tez na przerwe i mala byla zachwycona dziecmi nie przeszkadzal jej halas i swietnie smigala w stolowce jak poszlysmy do cioc
lidzia ale macie super stroj czpa i szaliczek jest rewelacyjne...
satine jak nocka? daliscie rade... ja patrze za okno i jestem przerazona... dalej wieje i jakby przybieralo znow na sile nikogo nie ma zadnej zywej duszy...
ola w taki ukladzie zloz rekklamacje na zamek i krzywa bramke w dupie miej to skoro sie popsula to do reklamacji...
pati gratki dla marcysia... natka nie rusza no moze troszke jak sie ja rzyma za raczki...
michasiu wloski mialy byc brazowe palona kawa a wyszla spalona
mikolajku wszystkiego naj naj naj w twoje imieninki od ciotki i natki i m
a ja dzis od dziecka dostalam prezent stala przy oknie po tym jak uciekla przed zakladaniem skarpetek odwrocila sie z nienacka powiedziala mama i przytulila sie mocno i pocalowala
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Monia_T
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1239
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja podczytuję, czasem na fb się udzielę, ale obiecuję poprawę
Pracy sporo ostatnio i jakoś tak mi się doba skurczyła
Igula przeziębiona, póki co katar, niestety złapała od Kini, także kurujemy się w domku.
Ola
Alina może do 17 pogoda się uspokoi? A daleko jedziecie? Natka śliczna, kochana
Katarinka to kurujemy się razem
Michasia fajnie wyglądaliście na tej promocji banku
Pati gratulacje dla Marcelka
Dominia a gdybyś zaciążyła...
Pliszka fajnie, że znalazłaś zaufany żłobek. Jak jak długo się da będę unikać
Satine to może jak się Tosia pojawiła trochę odetchniecie
Sylwia jak Bartuś? Bidulek pewnie się wymęczył...ucałuj go od nas
Chomiczka jak nocki? U nas ostatnio były kiepskie, a dziś mimo kataru nie najgorzej
Paulaa słodka Amelcia
Więcej nie nadrobię...
Iga coraz częściej sama się sobą zajmuje, pięknie gaduli, powtarza
A z dobrych wiadomości m właśnie dzwonił, że dostał bony na święta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Zamęczę Was jeszcze fotkami Mikołajkowymi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- dominia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 15.02.2013 Moje życie stało się piękniejsze <3
- Posty: 2731
- Otrzymane podziękowania: 0
Oli jaka dzielna dziewczynka to hohoh
Monia wiadomo, pewnie pierwsze byłaby mega załamka .. co zrobimy, że znowu zostane bez kasy a dwójka dzieci to 2 razy więcej wszystkiego
wiecie co ostatnio myślałam .. JADZIA NAS OLAŁA
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alina2408
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- smile or die
- Posty: 960
- Otrzymane podziękowania: 0
monia juz zalatwilam pojedzie jednak brat marka cholera bo na popoludnie zapowiadaja jeszcze gorsza pogode a ja sama z dzieckiem i to juz bedzie ciemno slabo to widze bo bede sie stresowac o mala... dziekuje ale ja sie czuje dobrze w ciemniejszych wlosach ostatnio hihi a blond jasny to moj nauralny kolor i slabo mi idzie moze gdyby jego odcien byl bardiej naturalny to byloby mi latwiej do niego wrocic
ciasto wyszlo... plaskie bo za duza blache wzielam tylko taka mialam no nic mam nadzieje ze bedzie smaczne bo wyglada ladnie hihi a polewy chyba na trzy ciasta wyszlo a natka oczywiscie sie do niej dobrala i mowila mniaaaammmm mmmmmmmm i lizala sobie paluszek musialo jej smakowac
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylwia1986
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1002
- Otrzymane podziękowania: 0
To ja tak od końca, zdrówka dla wszystkich chorusków, tych małych i tych dużych. U nas trzydniówka i wyrzynające się dolne dwójki, jedna już prawie wyszła, druga jeszcze trochę..
Mikołajku wszystkiego najlepszego z okazji imienin
Monia Iga i Kinia piękne Mikołajki
Alinka u nas też strasznie wiało, grzmiało i błyskało, a że mieszkamy na poddaszu to w pewnej chwili myślałam że dach nam zerwie.. Bartek też mówi mama tylko jak płacze
Ola Lidzia piękny ma ten kombinezon, śliczna dziewczynka
Pliszka masz rację, instytucja babcia to skarb
Miłego dnia :*
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alina2408
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- smile or die
- Posty: 960
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- buziaczek18
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 237
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Tu Mikołajek
Dziekujemy Ciociom Alince z Nataszka, Sylwi z Bartusiem i Michasi z Ania za pamieć i imieninowe życzenia, mamy nadzieję ze święty i zacny imiennik pamiętał zarowno o dzieciach jak i mamusiach
Jesteśmy zyjemy, podgladamy od czasu do czasu, ale ostatnio Mikus jest baaardzo absorbujacy
Ola - świetne ubranko malej modnisi i bardzo trafna i zgrabana odpowiedź dla nieszczęsnego Nowaka, swoją droga żałosny czlowieczek
pati- oby Ci sie unormowały te cukry i hormony, bo to straszne cholerstwo jak takie rozchwiane. Gratulacje dla Marcelka, mlodego wedrowcy
monia, Twoje modelki jak zwykle bezkonkurencyjne, ja nie kupilam Mikolajkowi zadnego stroju
Kinia jest strasznie do Ciebie podobna, ślicznotta
alina, ja Ciebie wolę z ciemnymi wlosami, wyglądasz zarabiście
Ciasto cocacolowe??? Ciekawe... Jak sobie pomyślalm o cocacoli to wyszło ze juz ponad rok tego wynalazku nie pilam
buziaczek, jaka slodka moja imienniczka
sylwia, zdrowia dla Bartusia
michasia.......biję się w "pierwś" wczoraj zgrzeszylam kafelkiem czekolady
dominia, dobrze ze @ przyszla, drugie dziecko, fajnie miec, ale odkujcie się poki co
No i popisalam, Księciunio sie zniecierpliwił [file/]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alina2408
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- smile or die
- Posty: 960
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylwia1986
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1002
- Otrzymane podziękowania: 0
Suzi to się samo przez się rozumie że Miki nie potrzebuje żadnego stroju na dzisiejsze świeto
Alinka Nataszka rozkoszna Mikołajka
My na 17 idziemy do przychodni na kontrolę z Bartkiem, M z nami jedzie autem, bo w wózku nie odważyłabym się dziś brać Bartka na ten wygwizdów.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ola85
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 878
- Otrzymane podziękowania: 0
Ciesze się że mój list wam się spodobał
No i przede wszystkim Lidzia dziękuję za komplementy
U nas mocno grzmiało w nocy, reszty nie wiem, bo spałam
Michasia - wiele ludzi myśli, że na diecie bezglutenowej nie można nic jeść. Jest wiele pysznych rzeczy tylko trzeba się postarać. Raz przyjechali do mnie znajomi przywieźli ciasto normalne glutenowe i mówią że nie wiedzieli co kupić, bo ja przecież nic nie mogę
Alina - jest problem z tą reklamacją, bo sprzedawca się nie odzywa, a jak mu to odeślę to istnieje ryzyko że nie będę miała ani kasy, ani bramki. No i jeszcze za przesyłkę zapłacę, a na stronie sprzedawcy jest notka że paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem w ogóle nie przyjmują.
Cudny prezent od Nataszki na mikołajki
Fajnie że nie musisz jechać, jeśli miałby to być dla Ciebie stres
Nataszka z misiem extra
Monia - zdrowia dla dziewczynek
Sylwia - wiesz u nas też na autko trochę popłynęło. jak dobrze mieć rodziców na święta
Buziaczek - śliczna Zuzia, mam nadzieję że znajdziecie pracę i nowy rok będzie dla Was łaskawszy
Suzi - najlepszego dla dzisiejszego solenizanta
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alina2408
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- smile or die
- Posty: 960
- Otrzymane podziękowania: 0
buziaczek zuzia cudna...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











