BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 7 miesiąc temu #452950 przez bananamana
gabilee mnie nie tyle kręgosłup co rwa kulszowa są dni kiedy nie umiem przejsc kawałka bo noga ugina mi sie z bolu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #452953 przez princess
Mnie boli już od kilku lat, mam dyskopatię odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Ból promieniuje mi do stawów biodrowych, jak poleżę parę minut na plecach na płąskim to potem ledwo chodzę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #452956 przez gabilee
bananamana niestety nie wiem co to za bol nigdy nie mialam , ale wyobrazam sobie , ze zapewne straszny bol... tesciowa miala i zwijala sie z bolu

princess wspolczuje nawet nie wiem co to jest ;/ ale jak nawet na plasko lezec nie dajesz rady za dlugo to jak dajesz rade w ciazy z tym bolem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #452961 przez sylwka727
Anoda trzymaj się kochana wiem jak Ci ciężko to jest straszne przeżyć pogrzeb swojego dziecka :kiss: dużo siły kochana :kiss:

Bananamana fajny brzuś

Ja też niedługo będę musiała zainwestować w lusterko bo coraz trudniej się golić :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #452979 przez princess
Gabilee, jak leżę na plecach i mam oparcie z kilku poduszek+poduszka pod nogami to jest super. Ale jak się muszę położyć np. u gina na kozetce to potem ledwo wstaję, to takie płaskie i twarde. Dyskopatia to zwężenie szczeliny między kręgami. Czasem jak napnę mięśnie to mi strzela. Rok temu byłam na rehabilitacji, miałam magnetronik, prądy. masaże, gorące okłady i nawet nie wiedziałam, że nosiłam wtedy w sobie małego okruszka, którego potem straciłam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #452983 przez anoda89
Do swojego gina idę tak połóg się skończy ale widziałam się z nim na zdjęciu szwów i powiedział że pewnie to przez tego krwiaka. Powiedział też że nie będzie miało to wpływu na kolejne ciąże.
Mąż bardzo mnie wspiera. W szpitalu wstawał w nocy bo nie mogłam zasnąć i głaskał dopóki nie usnęłam. Bardzo zbliżyliśmy się do siebie. Też to wszystko przeżywa i jeszcze wszystko musiał załatwić. Rodzina nie mówi nic na ten temat przy mnie, biją się. Chociaż powiem wam że ja chce o tym mówić bo jest mi lżej. Wiem że Marcelowi nie dziej się krzywda i jest mu dobrze.
Na dodatek dzisiaj tryska ze mnie mleko. Brałam tabletki na laktację ale chyba przez nie ciężko mi się oddychało. Zresztą piersi miałam już takie jak przed ciążą i teraz znowu są nabrzmiałe i bolą. Trzymajcie się Kochane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #453011 przez Marlena1888
hej babeczki!
ale się rozpisałyście! ")
już połowy nie pamiętam. właśnie mi szwagierka przynisła płaszczyk na zimę :) tylko guziki sobie przeszyję i będzie jak ulał :)

Anoda współczuje z całego serca.. Takie przeżycie.. tragedia.. ale trzeba myśleć pozytywnie i mieć nadzieję że wszystko się fajnie ułoży.. Przytulam cieplutko :*

ja też z goleniem w tych okolicach mam problem.. przewalone mamy hehe :) lusterko ratuję jedynie sprawę.

Mnie też kręgosłup boli..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #453022 przez Madlen
Anoda :kiss: trzymaj sie kochana. Taki mąż to skarb.

Ktoś pytał o polonistkę ???:) Studia..Kiedy to było..
Ledwo funkcjonuję, męczę się jak staruszka, byłam w Leroy Merlin na rozpoznaniu materiałowym, bo duży remont mnie czeka, a potem na lodach u Sowy.
Dziś mnie kłuje w pochwie, jakies skurcze takie..
Jak nie urok to...

Gratki dla mam co dziś miały wizytę u gina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #453054 przez Monia_T
Anoda współczuję. Bardzo dobrze, że masz oparcie w mężu. Ja od lat wyznaję zasadę co nas nie zabije to wzmocni, wiem że każdy kryzys nas wzmacnia. Tak samo było po stracie naszego maleństwa.
Zobaczysz już wkrótce będziesz cieszyła się pozytywnym testem ciążowym, a Twój Marcelek jest w najlepszym miejscu :) Tak miało być :)

Któraś pisała o twardnieniu brzucha...jeżeli nie jest bardzo bolesne to jest to normalny objaw ćwiczenia mięśni macicy, tak mi powiedział lekarz jak leżałam w szpitalu. Najlepiej wtedy położyć się, odpocząć i głęboko pooddychać. Jeśli twardnienie jest bardzo bolesne lub regularne, do tego biegunka, ból w plecach to jak najszybciej na IP.

Widzę kolejne śliczne brzuszki na forum :)

Gratuluję wszystkim udanych wizyt u ginów i świetnych wieści o maluszkach :)

Dobranoc :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #453084 przez justyna84
Kurde ale sie ciesze ze juz wiem co bede miala tak bardzo na to czekalam ,przynajmniej nei musze nic kupywac bo juz wszystko mam ,lozeczka nei mam chcialam z szufladami ale tu nei mozna dostac i kupie osobno z regalem i przewijakiemale to jeszcze czas :)

No Monia ja mialam wszystkie objawy ktore napisalas do porodu .Ty tez? .Bo biegunka chyba zadko sie zdarza co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #453087 przez dominia
Princess juz mi lepiej :) teraz czekam na jakiegos kopniaka :)

Dziewczynki super, ze maluszki zdrowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #453095 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #453098 przez Katriss
Kasia ja byłam na normalnej rutynowej kontroli tylko ze ja od początku ciąży wizyty mam co 2 tyg. i lekarz stwierdził ze mam natychmiast zgłosić się do szpitala bo mu moja szyjka się nie podoba tam wyszło że jest o połowę krótsza a dziecko leży główką w dół na szczęście kanał był zamknięty. Leżałam w szpitalu tydzień i było bez zmian na dodatek brzuch bardzo często mi twardniał i lekarze postanowili mi zamontować krążek. jak są kłopoty z szyjką nie można nawet zbytnio siedzieć bo też to obciąga szyjkę. mnie też brzuch na dole pobolewa jak wstaje czy przekręcam się ale wydaje mi się że to chyba normalne jest.

Domi ja właśnie bo cały czas czuje i czasem nawet mnie tam boli strasznie się tym martwię że może wyskoczył mi on czy coś takiego dobrze ze jutro wizyta to dowiem się czy wszystko ok. Pocieszam się tylko tym że cały czas czuje dziecko i już troch przestał mi twardnieć brzuch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #453133 przez DOMI
Katriss może jutro gin ci poprawi ten krążek i już nie będziesz go czuła. Pewnie wszystko jest ok. A z tym twardnieniem brzucha to zwariować można. Nigdy nie wiadomo do którego momentu to normalka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #453142 przez jadziatopol
hej dziewczyny :) ja juz po....wyszła powiekszona miedniczka nerkowa lewa
Z tego co pamietam to ktorejs z was tez wyszlo to samo.Troche sie martwie...za 2 tygodnie mam znowu isc na usg...maluszek zaslanial sie rączkami jak mógl...filmik i zdjecia w 3d mam w innym formacie i nie moge zamiescic...jutro nad tym posiedze :( troche sie podlamalam...i do tego nie wiem co powiedziec mojemu ginekologowi...ze co ,ze poszlam sobie gdzie indziej na usg bo mi sie chcialo zobaczyc malucha? a musze mu powiedziec....kurcze.
Justyna gratuluje chlopczyka :) ciesze sie ze wszystko ok :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl