BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #452646 przez justyna84
gabilee Tetz bym nie dala tyle za wozek i co kupisz taki drogi wozek a potem jeszcze spacerowke to ile bedziesz nim jezdzila , wolala bym za polowe tej ceny kupic inne rzeczy dla maluszka potrzebne . zgadzam sie z monia w 100% za 1500 juz kupisz wypasiony wozek ze wszystkim wogole tak nawiasem mowiac teraz robia te wozki mocne jak dobrze pogdzebiesz to i za 500zl odkupisz od kogos ,,jak nowy,, i jeszcze go sprzedasz . Ja jestem za pompowanymi kolami wielka gondola,amortyzacja i wielkim koszykiem . A potem wozek sie nudzi bo jest za ciezki za wielkiWozki wielofunkcyjne sa na 2 lata minimum potem ci bedzie go szkoda sprzedac . A ja dzisiaj ide do gina haaa :P tesciowa juz mi dzwonila czy nei zapomnialam jakbym mogla zapomniec :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452648 przez gabilee
ja to jeszcze nie zastanawialam sie nad firma kosmetykow , ale teraz sobie mysle o oilatum albo cos tego typu ja jestem z atopowcow i tez musze patrzec czym bede myc dzidziusia mojego , zebym sobie skory nie zniszczyla , bo strasznie mi sie wychodzi z tych dolegliwosci skornych i musze wtedy sterydowe mascie brac :( ale o dziwo teraz w ciazy jak reka odjal , nawet jakies syfki mi wychodza a twarzy czego nigdy w zyciu nie mialam i na dekoldzie ;/ obrzydliwe , draznia mnie te ropne krostki i kaszaki ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452657 przez bananamana
Cześć dziewczyny ale sie rozpisujecie kurcze hehe:)
Ja wczoraj miałam mega aktywny dzien, z rana byłam na komendzie policji pierwszy raz w zyciu hehe a po poludniu pojechalam do mamy pomoc przy bracie bo u nich tez remont.

gabilee mnie osobiście juz wizualnie nie podoba sie ten wózek ale najwazniejsze ze wam odpowiada :) ponoc o gustach sie nie dyskutuje :)

princess współczuje teściów jest to przykre że ludzie tak zle potrafia sie traktować, ja nie moge narzekać, mi został tylko teść bo teściowa zmarła niestety 2 miesiace przed naszym ślubem ale bardzo ja lubiłam i naprawde wielka szkoda ze nie ma jej juz z nami. Nasza Daga bedzie miała tylko jedna babcię i jednego dziadka ale za to 2 pra babcie i 2 pra dziadków :)

Dziś wybieram sie do teścia na urodziny, ale jakis taki len mnie ogarnal ze nie moge sie przemoc zeby cokolwiek zrobic nawet obiadu nie chce mi sie gotowac moj m w pracy do 23 wiec nie widze nawet powodu gotowania.
Dziewczyny pisałyście o pampersach i chusteczkach ja chyba bede przynajmniej do 6 miesiaca stosowac orginalne z pampersa bo slyszalam ze najmniej uczulają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452658 przez princess
Justyna to fajną masz teściową, moja dopiero niedawno zainteresowała się, kiedy rodzę.

Gabilee ja całe życie miałam cerę trądzikową ale w ciąży również mnie wysypało, na dekolcie i na plecach, to wina hormonów, także jest szansa, że kiedyś nam to przejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452660 przez gabilee
princess my mieszkamy z tesciami . Marcin jest jedynakiem cała gore dostal od rodzicow i szkoda nam kupowac dzialke i sie budowac skoro to i tak kiedys bedzie nasze :) ale ja mieszkam tam ok roku i nigdy nie narzekalam , dopiero od miesiaca ostatniego mojemu tesciowi odbija , ale o takie glupoty , ale ostatnio przegiął bo ja nie lubie gotowac a on bardzo i cos powiedzialam , ze nie lubie czegos i dziekuje niebede jadla i on do mnie , ze ja jakies pierdolniecie mam ! normalnie zbil mnie z nog :( a pozniej powiedzial , ze wspolczuje mojemu n , bo co ze mnie za zona bedzie szookkk ... a potem przemyslal i powiedzial Marcinowi , ze ostatnio glupio zrobil i nie pomyslal , ze moglam zle to zrozumiec i on nie chcial i od tego czasu luz , ale ja w ciazy jakas nerwowa jestem !!
ja mysle , ze moze jak wnuki im sie urodza to i moj tesc ( bo tesciowa super ) i towi tesciowie inaczej na nas patrzec beda i z szacunkiem beda nas traktowac bedzie dobrze :) trzymam kciuki , zeby i u ciebei sie ulozylo.

justyna ale ja sie nie pytam czy ktos by dał tyle za wozek czy nie , pytam sie tylko czy wizualnie sie komus podoba. Akurat w tej chwili stac mnie na to , zeby pozwolic sobie na taki wozek czy łózeczko itp. jak nie bede miala kasy to wtedy bede sie zastanawiala ... narazie nei narzekam na zarobki i chce kupic tez cos co mi sie bedzie bardzo podobalo , a nie ze wzgledu na cene . Fajnie , ze masz dzis wizyte :D zazdroszcze , obejrzysz swojego dzidziusia :) dobrze , ze masz troskliwa tesciowa i pamieta tez gorzej gdyby sie nei interesowala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452662 przez DOMI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452663 przez princess
Bananamama a co robiłaś na komendzie? :)
Mój Adaś będzie miał dwie babcie, jednego dziadka i dwóch pradziadków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452665 przez bananamana
Byłam zglosić oszustwo zamówilam na allegro duza paczke rzeczy za ponad 300zl przyszla tylko czesc, brak kontaktu ze sprzedajacym pozawieszal konta wycofal przedmioty nie zwrocil reszty kasy i olewka a ja jestem z reguly czlowiekiem ktory soba pomiatac nie da i zawsze staram sie doprowadzac sprawy do konca. Mam nadzieje ze wiecej ludzi ktorzy robili u niego zakupy a nie otrzymali zwrotu kasy cos z tym zrobia a nie machna reka w koncu ponad 150zl droga nie chodzi jakby nie bylo to 3 paczki pamperow ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452668 przez DOMI
Gabilee, doskonale ciebie rozumiem i też chciałam mieć wszystko nowe i fajne dla synka. Kupuj co ci się podoba bo to wielka frajda. Ja nie żałuję wydanej kasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452671 przez justyna84
gabilee troche masz racji jak cie stac to kupuj , ja zawsze musialam patrzec na niska cene bo o takiej to moglam sobie tylko pomarzyc gdyby nie babcie to ciezko by bylo przezyc mimo ze maz pracowal i zarabial standard a czasami nawed wiecej .

Tesciowa jest fajna tylko czasami mowi niepotrzebne rzeczy przy ktorych ja sie czuje gorsza a ona wychodzi na lepsza ale tu niestety moge liczyc tylko na nia jak narazie . ,a ona musi zemna isc bo wchodzi az do gabinetu i bedzie za mojego tlumacza :silly:

princess z tymi tesciami to tak juz jest jedni sa jak do rany przluz a inni ja wredni i nie taktowni niestety my se ich nie wybieramy ale za to masz dobrego meza a tesciowej nie musisz widywac jak nei chcesz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452672 przez gabilee
bananamana szok co za ludzie ;/ nie rozumiem jak tak mozna ludzi w trąbę robić ... coraz gorsi oszuści sie zdarzaja na tych aukcjach ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452673 przez justyna84
moje dziecko bedzie mialo 2 prababcie 2 baabcie 1 dziadka i 2 przybranych:P

banana Masakra , wszedzie dookola sa oszusci niewiadomo na kogo trafisz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452676 przez princess
Bananamama, współczuję Ci sytuacji, mam nadzieję, że zwróci Ci kasę ten oszust, a może nawet prześle Ci przedmiot. Zamawiałaś coś dla córci?

Justyna, masz rację, tylko że sytuacja życiowa popycha nas do zamieszkania z teściami w niedalekiej przyszłości. Teściową da się przeżyć, z niej jest niemowa, za to teść kłapie ozorem na wszystkie strony i z nim czasem ledwo da się wytrzymać... Powodzenia na wizycie, czekamy na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452678 przez bananamana
No dokładnie a najgorsze w tym wszystkim ze ja zawsze sprawdzam u kogo kupuje i ten gosciu mial ponad 1000 pozytywnych komentarzy i zadnego negatywa dopiero po jakichs 3 tyg od zakupu u niego rzeczy nagle w 3 dni ok 100 negatywow uzyskal nie wiadomo moze splajtowal czy cos ale to chyba kazdy normalny czlowiek poinformowal by o tym i poprosil zeby poczekac na pieniadze czy cos a tu niestety nic

princess tak zamawialam rzeczy dla malenstwa, teraz jedynie licze na zwrot kasy od allegro zobaczymy jak to bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452679 przez DOMI
Bananamana, przykro że trafiłaś na oszusta ale dobrze, że nie odpuszczasz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl