BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #452874 przez princess
Dominia, mnie też ostatnio boli, wzgórek, trochę nad nim i pachwiny, uczucie kłucia bardziej. Zdarzy się, że i wyżej zaboli, ale rzadko. Macica mi parę razy twardniała, nie bolało mnie to ale było nieprzyjemne, takie napięcie. Ginekolog mi powiedział, że jeśli odczuję więcej niż 5 stwardnięć w dniu to muszę to szybko skonsultować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452876 przez anoda89
Hej dziewuszki. Widzę że zakupy dla Maluszków idą pełną parą.

W sobotę był pogrzeb Marcelka. Strasznie to przeżyłam. Ciesze się że pozwolili mi zobaczyć Małego. Śliczny chłopak z niego...idealny.

Dominia nie chcę Cię straszyć ale u mnie też twardniał brzuch. Leć na IP, lepiej sprawdzić co się dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452884 przez dominia
Od dwoch dni biore zelazo jedna tabletke dziennie.. Jak mi nie przejdzie to zadzwonie do gina :( pozniej najwyzej IP.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452885 przez gabilee
kasiu to zalezy od gabinetu , ale troszkę to wyjdzie dokladnie nie wiem ile , bo zalezy ile razy trzeba powtorzyc ... chomiczka raz do roku trzeba powtorzyc taki zabieg laserem , ale nie znam nikogo z moich znajomych kto by narzekal na efekty , to tez zalezy od lasera , bo sa rozne , a ja mam ciemne bardzo wloski i im ciemniejsze tym lepiej , bo laser dziala na barwnik i jasnych wlosow nie usunie ...

hej Anoda :* mam nadzieje , ze u ciebie mimo wszystko dobrze , Marcelek napewno piękny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452890 przez bananamana
Ja już spowrotem pojadłam troszke słodkiego wypilam herbatke i tak mi sie spac zachcialo hehe :)

anoda89 sytrasznie ci współczuje naprawde...

Co do depilacji to przed ciążą tak dwa trzy razy do roku depilowalam okolice bikini depilatorem oczywiscie przed zabiegiem musialam sie troszke znieczulic tak 2-3 piwkami i wtedy dawalo rade :) teraz z racji ze piwka mi nie wolno to traktuje sie maszynka do golenia ale przyznam ze coraz ciezej coraz ciezej :)

Dominia ja mysle ze to nic takiego nie stresuj sie jeszcze wez ta nospe i sie poloz jak do godziny nie przejdzie zadzwon do swojego gina lub na izbe przyjec po porade. Ale wydaje mi sie ze to bole albo powiekszajacej sie macicy albo sobie poprostu macica cwiczy skurcze jesli nie masz zadnych innych objawow typu plamienie czy stawianie sie brzucha to nie masz sie czym martwic ale mowie dla swietego spokoju jesli po nospie nie minie zadzwon

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452893 przez kasia123m
Anoda dobrze ze juz masz to za soba.choc nie tak powinna zakonczyc sie ta ciaza.a powiedzial Ci lekarz dlaczego tak moglo sie stac.czy nie bylo jakiejs konkretnej przyczyny?bo krwiaka chyba juz niemialas?bardzo mocno Cie tule.

Domina a moze masz wzdecia po zelazie?brzuch Ci wydelo,ja tez tak mialam kilka razy.oczywiscie lezalam i raz nawet nospe bralam ale to byl bol od wzdec choc w samym dole brzucha.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452900 przez justyna84
hej po wizycie :silly:
Lekkarz powiedzial ze jest wszystko ok maly fajnie rosnie i wogole tesciowa nawed sie zapytala czy moge dzwigac moje 13 kg dziecko bo czasami trzeba powiedzial ze nie widzi przeciwskazan bo wszystko mam pozamykane i sie mocno trzymie ! jestem zadowolona pobrali mi krew oddalam mocz i jest ok dostalam witaminy nawed ich nie musze kupywac dostalam zelazo cala fiolke mam brac . A wiecie bo bede miala :lol:
CHLOPCZYKA Alex-a :lol: Liczylam na dziewczynke a gleboko czulam ze bedzie chlopczyk ,tesciowa powiedziala ze jak bedzie takie 2 jak to pierwsze to ona ucieka jak najdalej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452904 przez bananamana
Wszystkie już tu chyba sie chwalily to i pora na mnie oto domek naszej Dagusi jeśli udało sie wstawić :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452908 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452913 przez dominia
Bylam u ciotki po nospe i mowila, ze juz mnie bedzie tak bolalo, musze magnez kupic tylko jaki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452921 przez princess
Justyna, gratuluję zdrowego synka :)

Dominia, magnez najlepiej z witaminą B6, w aptece Ci jakiś polecą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452923 przez dominia
Dzieki Princess :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452932 przez gabilee
justyna gratuluje synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452938 przez princess
Anoda współczuję Ci z całego serca. Przytulam Cię mocno. A jak Twój mąż, rodzice?

Dominia, lepiej się już czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452943 przez gabilee
Mamusie czy was tez tak boli juz kregosłup? nie wime juz jak siedziec ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl