BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #452830 przez natalka
Gabilee a czym się "golisz"? tzn czego używasz maszynki, kremu, plastrów?



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452831 przez kasia123m
Katriss a krazek masz zalozony bo mialas krotka szyjke?czy rozwarcie?dzialo Ci sie cos czy wykryli podczas zwyklej wizyty?ja dzis czytalam o tym duzo.bo niby szyjke mam w miare ale rozluznia sie od strony macicy i leze.niby nie caly czas ale sie staram.i kazal mi lezec z pupa na poduszkach zeby wyzej bylo.najgorzej ze po drodze wszystkich swietych i urodziny syna w kulkach.zobaczymy jak bedzie za dwa tyg ale im wiecej leze tym bardziej mam wrazenie ucisku w dole brzucha i wogole odczuwam bol miesni przy wstawaniu.heh.

Jadzia i justyn trzymam kciuki za wizyty.u justyny za dziewczynke;)

Chcialabym zeby choc grudzien juz byl.

Lozeczko fajne.ja kupie to z zyrafa.najbardziej nam do wysroju pasuje.
Co do wozka joolz to w entliczku byl ostatnio za 2700.pokazywalam mezowi bo sasiadka ma noi uskarza sie na maly kosz na zakupy.poztym Sebus ma juz prawie rok i ledwo sie miesci do tego wozka.siedzisko jest plytkie,kubelkowe.jak byl maly to mu sie wygodnie spalo.teraz w kuurtce juz napewno nie.wygladowo mi sie podoba choc tak jak mowie widzialma go wiele razy w uzytku i bym go nie kupila.choc design ma nowoczesny i fajny.a patrzylas Gabille na ten nowy graco symbio.tez nowoczesnie wyglada.ja go dokladnie nieogladalam bo mnie nie stac ale sasiadka go zachwalala.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452832 przez DOMI
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Już mi troszkę lepiej więc może poczekam do rana.
Katriss, ja mam też różne głupie pomysły ale mycie podłóg na kolanach z pessarem to już szaleństwo. Ja pessar miałam w poprzedniej ciąży ale nie odczuwałam jego obecności. U mnie się nie sprawdził i po 4 tygodniach założyli mi szew.
Z tą depilacją to już ciężej z każdym dniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452833 przez gabilee
kasiu graco symbio mi sie podoba , ale ma mala gondolke 64x27 cm;/ a szkoda

natalka ja uzywam maszynki i zelu do golenia :) a na brzuch wosk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452836 przez princess
Ja strzygę się golarką, czasem goliłam się pod prysznicem maszynką. Co do kremów do depilacji jestem na nie, to straszna chemia :( Akurat dziś M mnie wydepilował golarką bo mój arbuzek mi już całkowicie zasłania :)

Justyna, Jadzia czekamy na wieści !

Dominia, łóżeczko fajne, takie proste bez udziwnień, mi się podoba :)

Gabilee, mi też wokół sutków rośnie parę włosków :D

DOMI a bierzesz leki rozkurczowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452837 przez chomiczka
jadzia i princess dzięki za pomoc i dobre rady :)
Trzymam kciuki za pomyślne wieści z wizyt :)

Ja umówiłam się na jutro na 18.30, moja dentystka zapisała mnie do chirurga, więc będzie poważne rwanie, powiedziała że mają różne znieczulenia dla kobiet w ciąży i żebym się nie martwiła, nawet nie muszę mieć zgody od gina.

W każdym razie bardzo się boję żeby to dziecku nie zaszkodziło ;/ niby poczytałam w necie że kobiety to robią i nie ma problemów, ale mimo wszystko bardzo się boję. Przynajmniej wezmę sobie wolne do weekendu w pracy to trochę odpocznę.

Jeśli chodzi o golenie to ja maszynką - z dnia na dzień coraz ciężej :)

Dzisiaj chyba z 5 stron postów napisałyście, ciężko nadążyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452844 przez gabilee
princess te wokol sutkow najbardziej mnie wkurzaja ;/ mam nadzieje , ze po ciazy szybko bede mogla isc na laser :P ale sutki sobie podaruje , chcialam brzuch , nogi i cale bikini i pachy juz uzbieralam czeka na lokacie :D tak sie ciesze , bo dlugo zbieralam a tak to szkoda mi kasy troche bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452850 przez dominia
boli mnie brzuch :( niby jest twardy niby nie, nie mam nospy.. najlżej jest jak siedze, mały caly czas kopie to troche mnie uspokaja.. nie wiem moze to macica bo to tak jak sa kosci biodrowe to nizej, jak przycisne tam to tez boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452854 przez kasia123m
A duzo to kosztuje jesli wolno spytac?i po takiej depilacji jak dlugo trzymaja sie efekty?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452860 przez chomiczka
kasia ja kilka lat poddawałam jedną część ciała epilacji laserowej. Wniosek: kupa siana + zero efektów. Owłosienie znikało na max 3 miesiące a potem włoski odrastają i nie widać w ogóle różnicy. Podziękowałam za to. Niby jest tak że po 5-7 zabiegach powinny całkiem zniknąć ale tak piszą tylko w broszurach reklamowych. Wiele moich koleżanek się nabrało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452863 przez DOMI
Princess, no-spa forte 3xdziennie plus jeszcze dodatkowa jak jest gorzej (oczywiście zalecane przez gina), 3x2 tabletki magne b6. Mam nadzieję, że nie będę musiała brać fenoterolu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452864 przez princess
Ja te wokół sutków wyrywam pęsetą, bo mam ich dosłownie kilka. Na laser poszłabym na strefę intymną, bo już mnie to denerwuje :) Kiedyś depilowałam pachy depilatorem, bolało, ale za to był spokój :)

Dominia, ale czujesz, że twardnieje Ci macica? Połóż się na boku i leż. Jak masz magnez to łyknij, a męża po Nospę nie możesz wysłać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452865 przez andzia_zg
chomiczka dobrze, że mówisz takie informacje :-) dobrze wiedzieć :-) a ja ciągle byłam przekonana,że to takie fajne...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452869 przez dominia
Princess nie wiem czy mi twardnieje :( zaraz wysle M do cioci to mi przyniesie nospe, mial juz dawno mi kupic ale pewnie zapomnial .. mam nadzieje, ze mi przejdzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452870 przez chomiczka
andzia może się wydawać że to takie fajne. Zabieg ogólnie jest dość bolesny, potem włoski wychodzą ok 2tygodni, robią się krosty i takie czarne odrosty jak u faceta :) efekt mizerny, mimo że mi lekarka mówiła że mam włosy na które laser działa najlepiej. Byłam na ok 10 zabiegach, no ale ile można skoro ciągle to samo. Wydaje mi się że jeszcze nie wymyślono sposobu na usunięcie owłosienia już na zawsze :) taka nasza natura :)

Dominia mnie prawie codziennie pobolewa brzuch. Lekarz powiedział że to normalne i żeby brać nospę. Nie martw się na zapas. Po nospie powinno przejść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl