BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 5 miesiąc temu #453379 przez Satine0
Kasia ładny kolorek tego wózka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453388 przez [email protected]
kasia fajny wózek,kolor też,nie wiem tylko czy spacerówka nie z tych małych ale to na żywo lepiej widać,koła tez ok bo pompowane

dominia daj znac pózniej,mam nadzieje ze wszystko jest dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453396 przez dominia
tak Kasia czuje go, brzuch mi nie twardnieje nic sie nie wydziela. boli mnie teraz z jednej strony. zastanawiam sie od czego to moze byc :( Mąż mi dopiero magnez kupil bo nie bralam wogole jeszcze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453400 przez jadziatopol
dzieki dziewczyny :)
Dominianie czekaj...lec na IP albo dzwon do lekarza!!!
Ja przed chwila zbadalam cisnienie na moim nadgarstkowym gównie i wyszlo 150/100...wystraszylam sie i zadzwonilam do mojego gin...kazal mi zweryfikowac na innym sprzecie u tesciowej a tam wszystko ok :) 130/75 puls 80. Wyrzuce to badziewie przez okno bo mnie tylko stresuje.Przy okazji napomknelam o miedniczkach w rodzinie...powiedzial,ze sprawdzal na polowkowym i bylo wszystko ok...ale sprawdzi znowu na nastepnym usg za tydzien. Na razie powiedzial,zebym nie kupowala biletu :(
Princess to faktycznie masz wysoki puls...ale dobrze,ze cisnienie niskie :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453408 przez Satine0
Słyszałam właśnie, że te nadgarstkowe ciśnieniomierze są do kitu :) Ja ciśnienie muszę mierzyć 3,4 razy dziennie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #453425 przez buziaczek18
Czesć dzziewczyny,u nas pogoda do bani ,pochmurno i pada deszcz ,mój m zaprowadził dzieciaków do przeczkola,żłobka i szkoły i poszedł rozejrzeć się za pracą ,ponieważ własnie skonczyła się budowlanka i został bez pracy ,a do tego zepsuł nam sie automat i zostałam bez pralki przy 4 dzieci ,zajebiscie ciężko ,jak by któraś z was wiedziała coś o jakiejs używanej proszę dajcie znać .Domini,uciekaj szybciutko do lekarza lepiej się upewnić że wszystko wporządku ,nie czekaj dłużej ,daj znać,jadzia nie mierz sobie cisnienia tym nadgarstkowym ,bo one zle wskazują i niepotrzebnie sie tylko stresujesz ,najlepsze są te na ramię ,poproś swojego gina jak pujdziesz niech dokładnie obejrzy tą miedniczkę ,masz prawo chodzić też do innego lekarza.Princes nie denerwuj sie tylko spokój pomoże zapobiec wysokiemu pulsowi ,ja też mam wysoki puls bo aż 170 i biorę 2 razy dziennie tabletkę na obniżenie ,ale przepisane przez ginekologa ,więc nie wiem dlaczego masz isc do kardiologa ,dlaczego nie mógł ci przepisać twój lekarz?,Kasiu wózek fajny bardzo mi sie podoba.Satin ,ja też mierzę 3 razy dziennie ale ja mam wysokie ,a ty czemu tyle razy też masz wysokie?,a co do golenia mnie goli mąż ,bo już nic nie widzę bo brzuchol mi już zasłania.Co do cukrzycy ja też miałam cukrzycę w tamtej ciąży też dawałam sobie inulinę 2 razy dziennie i na noc inną aż po 6 jednostek ,po prostu tak musiało być ,trzeba było sie do tego przyzwyczaić. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453429 przez natalka
Hej mamusie :)
Princess u nas też dzisiaj pomidorowej ciąg dalszy :)
Dominia trzymam kciuki, będzie dobrze.
Justyna gratuluję synka!
Jadzia kiedy idziesz do swojego gina?



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453433 przez kasia123m
a co dokladne Ci sie dzieje z pralka?moze bede umiala pomoc na odleglosc...jakie sa objawy awarii i jaka to pralka?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453436 przez michasia
dzięki dziewczyny. Nie stać mnie an wynajem, bo mam tylko swoją pensję, na poziomie minimalnej krajowej, mąż rozkręca interes i czasem tylko na ZUS ma. A wydatków dużo.
Teściowa kiedyś powiedziała o pomyśle, że sprzeda mieszkanie i kupi dom dla siebie i dla nas i wtedy zamieszkamy razem, ja jej na to odpowiedziałam, że wolałabym w końcu tylko z mężem pomieszkać, a nie ciągle z rodzicami. Ale wiem, że po prostu za 5 lat jak sprzeda mieszkanie, to kupi dom i razem zamieszkamy, może uda się osobne wejście, albo jej dół, a nasza góra. Będziemy myśleć kiedyś tam. Ale również ze wzg. na dziecko będzie wygodniej, a ona ma już 64 lata, więc też młoda nie będzie.

Jadzia Ty to masz. Wyrzuć ten ciśnieniomierz, bo te nadgarstkowe to często pokazują co chcą. Ja bym powiedziała lekarzowi, że po prostu poszła do innego np. na poprawę humoru podejrzeć Maluszka.Niedługo wyjeżdżasz i tam już nie będzie takiej okazji. Masz prawo iść do 10 lekarzy, jak dużo dziewczyn zauważyło w ciąży ciągle można sobie coś wkręcać i mamy prawo to weryfikować. A może np. koleżanka mogła Cię namówić, że jakiś dobry lekarz i poszłaś, albo coś.
Ja chodzę do jednej babki, ale na połówkowe sama mnie wysłała, że jak mam kasę, to mam iść zobaczyć dokładnie co i jak. U Ciebie akurat lekarz ma dobry sprzęt, u mnie fatalny.

Dominia jak masz obawy, to leć na IP, będziesz miała pewność, że wszystko ok. Najwyżej uznają Cię za przewrażliwioną, masz prawo.

Kasia a szukałaś wózków na tablica.pl, ja kiedyś z ciekawości zajrzałam i stwierdziłam, że tam chyba taniej niż na allegro ludzie wystawiają.

Princess a masz już chustę do noszenia? Ja kupiłam jedną bawełnianą, 5m, ale to tylko dla noworodka się sprawdzi, bo jest tkana normalnie. Chcę przed porodem kupić porządną, tkaną skośno-krzyżowo, i narazie umiemy tylko kieszonkę zrobić, muszę się zgłosić na konsultacje do znajomych jak będziemy w Gdańsku, albo do klubu kangura uderzyć po porodzie, lub wcześniej wykupić taką wizytę instruktażową, czy wszystko ok i aby nauczyć się innych wiązań.
A nie myślałaś kiedyś o pieluszkach wielorazowych, bo tak zawsze na chemię narzekasz. W jednorazówkach jest tego ful. Podobno bella heppy są w miarę i te wszystkie ekologiczne, ale one bardzo drogo wychodzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #453443 przez [email protected]
dominia dziewczyny dobrze radza,jak boli od wczoraj to lepiej nie zwlekac i jedz na IP albo do gina

jadzia ja mam cisnieniomierz z rosmana nadgarstkowy,drugi kupiłam mamie,używamy go 4lata i mierzy tak jak te drogie z apteki,porównywałam cisnienie z tym mierzonym u lekarza i jest to samo,wiec zależy na co sie trafi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453444 przez Satine0
Buziaczek mialam cisnienie na granicy normy 140/90. Lekarz przepisał mi Dopegyt 3x dziennie i ciśnienie mam kontrolować. Na każdej wizycie zeszycik mi sprawdza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453447 przez Łucja123
Ale natrzaskałyście stron...:)

Domina - tak jak mówią dziewczyny, lepiej dmuchać na zimne. Jedź na IP, albo gdziekolwiek gdzie może Cię zbadać lekarz.

Pliszka - ja mam identycznie jak Ty z rodzicami:) Od dnia wyprowadzki nasze stosunki zmieniły się o 180 stopni:)

Mnie wczoraj często rwało w pachwinach. Miałam podobnie w 3,4 miesiącu jak mi się macica mocno rozrastała. A wczoraj już nie mogłam spać i wzięłam kolejną dawkę magnezu. Stresujące są takie sytuacje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453451 przez Satine0
Ja magnez biorę codziennie ;> wy tylko jak was coś zaboli?? ;> Może dlatego nie narzekam na bóle :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453454 przez Madlen
Jadzia nie dramatyzuj! ;) Jak polecisz do ukochanego to wyzdrowiejesz. :)
U mojej kolezanki nerka malutkiego synka była wieksza od drugiej- wyszlo przez przypadek...i nic. Zdrów jak ryba.
Te powiekszone miedniczki to nie jest powod do niepokoju. Tak mowił gin. Chłopcy tak mają. wyrówna się pewnie. Jak zostanie do konca ciąży to po porodzie najwyżej dodatkowe badanie zrobią. Wizytę mam po prawie miesiącu od poprzednej 7.11.

Gabilee mnie też plecy nawalają, kładę się wtedy albo biorę ciepłą kąpiel.

Dominia trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #453468 przez Martyna
Cześc Mamuśki. U nas sloneczko za oknem ale trochę zimno jak rano jechałam do pracy

Jadzia u mnie na połówkowym lekarz też stwierdził, że Mały ma powiększone miedniczki. Powiedział, że nie jest to powód do niepokoju tylko koniecznie w czasie ciązy trzeba jeszcze to skontrolować i po urodzeniu dziecka poinformować o tym pediatrę i monitorować. Najważniejsze, że nerki działają. I Jadzia nie siedź za duzo przed komputerem i nie wyszukuj wszystkiego w Internecie. Po to jest to forum żeby się wymieniać doświadczeniami kobiet w ciąży będących jak najbardziej na bieżąco. Chcesz mnie zdrową głowę to przestań wszytsko sprawdzać. Masz lekarza to jego również pytaj. To co wychodzi w badaniach USG to statystyka. Jak przeziernośc karkowa wyjdzie komuś poznad normę to nie znaczy, że urodzi się dziecko chore. KOCHANA GŁOWA DO GÓRY!! wszytsko będzie dobrze bo musi być. Ja skontroluję miedniczki Ty też skontroluj. Tym , że będziemy czytały i wydziwiały nie pomożemy naszych Synkom. Idx na spacer do parku, przeczytaj sobie ksiązkę, ugotuj coś, upiecz ciasteczka, pomaluj sobie paznokcie i pamiętaj, że masz być radosna to Hubi też będzie radosny :) koniec mojego marudzenia :)

Princess mnie tez głowa wczoraj bolała. Fatalnie się czułam, wyszłam wcześniej z pracy i po powrocie do domu padłam, ale po 2 godzinach było juz ok i gołabki jeszcze zrobiłam :)

Justyna gratuluję Synka :)

Dominia Trzymam kciuki!!

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl