BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #453813 przez gosiunia88
dziewczyny ja z forum styczniowych mam :) ale u was jakos wiecej sie dzieje niz u nas:):)
JEŚLI CHODZI O KOLKE NERKOWA 2 RAZY PRZECHODIZLAM TO W CIAZY... JEDYNE CO MI POMOGLO TO UROSEPT 3 RAZY DZIENNIE PO 2 TABLETKI NIE MOGLAM WYSIEDZIEĆ TAK BOLALA MNIE LEWA STRONA PLECÓW...
SKURCZE TEZ NIE SA MI OBCE STAWIAJACY SIE BRZUSZEK TO NIE ZARTY JA BYLAM W SZPITALU BO SKURCZE DOPROWADZILY DO SKRÓCENIA SZYJKI MACICY DZIS IDE NA ZAŁOŻENIE PESSARA , TROSZKE SIE STRESUJE ;/
WRZUCAAM ZDJECIE TEZ MOJEJ MAŁEJ Z 25 TYGODNIA CIĄŻY
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453814 przez Martyna
a ja nigdy nie farbowałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453816 przez Pliszka
Dziewczyny, mi też się motyw noszenie dziecka przy sobie bardzo podoba, ale koleżanki mówią, że lepiej niż chusta u nich się sprawdzają takie nosidełka ergonomiczne:

allegro.pl/listing.php/search?string=nos...Tula&category=0&sg=0

Niestety nie są tanie, ale ponoć dzidzi dużo wygodniej i odchodzi stres,że się coś źle zawiązało.
No i wzorki jakie ładne :)

Co do pieluch, to też myślę o wielorazowych, ale jeszcze nie zdecydowałam. Tetra troszkę mnie przeraża, choć może rzeczywiście niepotrzebnie, będę może próbować. Michasia coś pisała o pieluszkach wielorazowych nowej generacji. Muszę zbadać ten temat. Michasiu, masz może jakieś ciekawe linki na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453817 przez Marlena1888
hej mamusie!

ja włąśnie wróciłam z miasta i oczywiście przeżyłam glukozę :D nie było tak źle i nawet dobree hi :) tylko potem mnie trochę poty oblały i osłabiło, ale tak luzik :) i wiecie nie musiałam czekać 2 godz przed drzwiami. Pielęgniarka po godzince kazała przyjść i poszłam na sklepy hihi :laugh: kupiłam sobie kurtkę heh no i od razu czekałam na wyniki do 13.00. i tak:
glukoza na czczo............76mg
glukoza godz po.............127mg
więc chyba jest oki :silly:

a wiecie w nocy miałam straszny ból tak po prawej stronie tj jajnik.. takie ukłucie.. straszne.. 2 godz w nocy nie spałam i się tłukłam.. nad ranem mi przeszło.
a i jeszcze jedna nowina:P mnieniłam rodzinnego lekarza i zapisałam się do położnej:) już byłam na pierwszym spotkaniu, ciśnienie mi mkierzyła, słuchałyśmy też bicia serduszka mojego Bąbelka :) i położna mówiła że wszystko barrdzo łądnie, więc jestem szczęśliwa. za miesiąc kazała zaglądnąć:)

Satine fajny masz typ urody:) i jaki brzusio fajniutki okrąglutki :)

Jadzia jaki śliczny Twój Hubuś:) piękny!

Natalka ja też włąśnie gotuje pomidorową z ryżem :D

Dominia a czy to takie kłucie, może takie jak ja mam? takie ciągnięcie? ja tylko w nocy mam jakiś czas. Będę dzwonić do gina.

Kasia fajny ten xlander:)

ooooh trochę nadrobiłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453819 przez Pliszka
gosiunia, witaj :) Ale ładna córeczka! :)

Mi raz lekarka przepisała urosept jak miałam jakieś pojedyncze bakterie w moczu, ale na ulotce wycztrałam, że jest niewskazany w ciąży i w końcu brałam tylko żurawit i przeszło, ale skoro i Twój lekarz Ci przepisał, to widocznie nie ma przeciwskazań :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453821 przez anet-a-1401
kupilismy łóżeczko :D na zdjeciu widac troszke zniszczony ale pani ma takie dwa i z dwuch mi złoży jeden :D dziś po nie jedziemy:D
allegro.pl/lozeczko-dzieciece-z-szuflada...ane-i2709172197.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453822 przez gosiunia88
PRZY WYNIKU MOCZU LEKKO ODBIEGAJĄCYM OD NORMY MOZE I ŻURAVIT POMOŻE ALE JAK JUŻ SA TAKIE NAPADY KOLKI NERKOWEJ TO TRZEBA COS MOCNIEJSZEGO ZASTOSOWAĆ LEK JEST ZIOŁOWY I NIE JEST SZKODLIWY A NA PRAKTYCZNIE KAŻDYM LEKU JEST INFO ŻE NIE WSKAZANE W CIĄŻY ... JEŚLI NIE PODJEMIE SIE LECZENIA NA CZAS MOŻNA TRAFIĆ DO SZPITALA A TO JUZ NIE SA ŻARTY...:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453824 przez Pliszka
anet-a-1401 napisał:

kupilismy łóżeczko :D na zdjeciu widac troszke zniszczony ale pani ma takie dwa i z dwuch mi złoży jeden :D dziś po nie jedziemy:D
allegro.pl/lozeczko-dzieciece-z-szuflada...ane-i2709172197.html


Piękne te kwiatuszki :) Mi się podoba, tylko bym sobie pomalowała na biało, ale wzór przepiękny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453826 przez anet-a-1401
mi pasuje do mebli w pokoju, w białym kolorku tez fajnie by wygladalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453827 przez gosiunia88
Łóżeczko jakie chcemy zakupic to tymon II bez szuflad i obniżanych szczebelek całkiem zwykłe kosztuje w granicach 300 zł. wózek tez juz wybrany ale jeszcze nie kupiony
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453830 przez Pliszka
Wszystkie mamy, z którymi rozmawiałam mówiły mi, że regulowana wysokość łóżeczka jest bardzo ważna i się super sprawdza :)

Wóżeczek bardzo fajny kolorystycznie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453832 przez natalka
Marlena moja też była z ryżem :) :) :)
Aneta łóżeczko jest cudne, chciałabym takie kupić jak się będziemy przeprowadzać.
Gosiunia Witaj! Wybrałaś już imię dla córeczki?
Satine, Princess ale z was laski!
Wybaczcie ale ja nie wstawię zdjęcia w ciąży wyglądam okropnie, mam strasznie dużo wyprysków i krost na twarzy :dry:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453837 przez anet-a-1401
mi tez się wydaje ze regulacja łóżeczka jest bardzo ważna bo malutkie niemowlę to najwyżej a starsze to się opuszcza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453838 przez princess
Satine, zgadzam się, czarny jest najlepszy :)

Martyna to pokazuj nam tu swoje naturalne kudełki :)

Marlena cieszę się, że Twoje wyniki ok :) A do położnej poszłaś w swojej przychodni tak?

Aneta ładne łóżeczko, tylko nie mój kolor :)

Natalko, ja wrzuciłam fotkę sprzed ciąży, teraz niestety tak nie wyglądam... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453844 przez Dave
Kochane nie macie ochoty na konkurs??

U nas na portalu jest fajny i super koszulka do wygrania. Mamy zaplanowane jeszcze więcej. A póki co frekwencja kiepska. Może wspomożecie :unsure:


wrolimamy.pl/2012/10/20/konkurs-modna-na-okraglo/



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl