BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #453744 przez andzia_zg
A co myślicie o butelkach tommee tippee? Używała któras z Was?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453748 przez natalka
Ja też raczej wybiorę Aventa. A widziałyście tą nową serię Aventa ze smoczkami w kształcie piersi mamy?



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #453758 przez sylwka727
Katriss cieszę się że wszytko jest ok :kiss: i leż kochana i nie przemęczaj się

Dominia ja też miałam w tej ciąży w 5tc taki ból w prawym boku promieniujący na plecy aż pojechałam na IP i dostałam jakieś 2 zastrzyki i przeszło trochę ale nie wiedzieli co to jest i miałam przy tym podwyższone leukocyty. Do tej pory było dobrze dopiero dziś mnie lekko coś kłuje ale tylko troszkę

Satine fajny brzuś



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453768 przez jadziatopol
Satine laseczka z ciebie :) masz bardzo ladny kolor oczu :)
Katriss dobrze,ze wszystko ok :) oszczedzaj sie kiedy tylko mozesz :)
Andzia ja chyba zdecyduje sie na tommee tippee :) wszystkie chcialabym juz z jednej firmy ...widzialam je w sklepie...prezentuja sie niezle i opinie tez maja nie najgorsze

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453773 przez dominia
chyba juz wiem co to .. kolka nerkowa .. ogarniemy dzisiaj IP z mężem pewnie na jakiś zastrzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453778 przez kasia123m
Satine slicznie wygladasz:)
Katriss dobrze ze wszystko ok i krazek sie trzyma.

Ja mam butelki tommy tippy i mam nadzieje ze beda dobre.poszlam do przedszkola i do dklepu i czuje lekkie parcie na odbyt.tez tak macie?tylko na odbyt.moze male dalej glowka lezy w dol i stad takie uczucie.parcia na szyjke jak w sobote juz nie mam.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #453780 przez [email protected]
Satine jakie masz duże oczy i w ogóle ładna dziewczyna jestes :) nie obraz sie taka do przytulania :)

katriss ciesze sie ze wszystko jak nalezy,odpoczywaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453782 przez Martyna
Dominia mam nadzieję, że to nic poważnego. Żona mojego kolegi też miała w ciąży, miało przejśc po urodzeniu dziecka ale niestety okazało się, że to coś poważniejszego i czeka ją operacja. Trzymam kciuki aby nie było to nic poważnego!!

Satine ale Ty masz oczy :) śliczne

Katriss odpoczywaj i też za dużo nie spaceruj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #453786 przez [email protected]
Pewnie kupie butelki tommy tippy albo avent,zapytam siostry ktore bo miala te firmy.

kasia ja mam tak czesto od miesiaca,Gabrys tak sie ułożył i kopie mnie tam,mało przyjemne,własnie taki ucisk,nawet teraz tak czuje,obudził sie i rozrabia ale dlaczego tam :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453789 przez Satine0
Dzięki dziewczyny :p Zaraz się zarumienię heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453792 przez kasia123m
Ja nawet podjezewalam ze mi hemoroid wylezie bo zdazaly mi sie raz na pol roku rok.po tamtej ciazy tak.i wtedy mialam masc i zazywalam diosminex i znow pol roku przerwy.ale nic mi niewylazi tylko takie parcie czuje.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453794 przez Łucja123
Ja butelki będę kupować z Tommee Tippee - podobno najlepsze ze względu właśnie na to, że smoczek symuluje sutek mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453795 przez Pliszka
Anoda, nie poznałyśmy się na forum wcześniej, ale bardzo mnie poruszyło to co się wydarzyło. Też wierzę, że wszystko w życiu ma jakiś sens, choć czasem bardzo trudno go dostrzec. Twój Aniołek będzie zawsze w Twoim sercu i możesz być pewna, że jest w najlepszym z miejsc. Mam nadzieję, że wkrótce doczekasz się swojego dzidziusia! Z całego serca Ci tego życzę!!!


Satine, super wyglądasz, a niby się mówi, że dziewczynki zabierają mamusi urodę ;) Przyjemnie popatrzeć :)

O butelkach jeszcze w ogóle nie myślałam. Mam nadzieję, ze w użyciu będzie głównie pierś :) ale muszę się tematem zainteresować.

Dotarła do mnie właśnie książeczka i 3 płytki, które sobie zamówiłam z programem Łagodny Poród. Koleżanka położna twierdzi, że to działa i że rodziła z kobietami, które to stosowały i to były piękne porody. Spróbuję :)
www.lagodnyporod.pl/index.php/o-programie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453799 przez princess
Dominia a jakiego rodzaju jest ten ból? Kłucia, czy bardziej tępy? Neurologiczny czy mięśniowy (skurczowy) ?

Sylwko, mnie dziś też bok boli, kłucia mam w pachwinie i w okolicach kości ogonowej, tak jakby mi ktoś igłę na wylot wbijał. Jak leżę to jest ok ale jak wstanę to mocniej boli, ale ile można leżeć i spać, ja co się położę to zaraz śpię ;)

Aganobla śmieszne te śpiochy, najbardziej podobają mi się "jak Polak głodny to zły" :)

Jadzia, a ten nadgarstkowy aparat puls też Ci zawyża? Bo ja mam właśnie nadgarstkowy, ale ciśnienie to mam aż za niskie, wczoraj miałam 100/50 to już się boje pomyśleć, jeśli to jest zawyżone :( Jaki ładny Hubi :)

Buziaczku, a możesz podać nazwę tego leku na obniżenie pulsu?

Michasiu, chusty jeszcze nie mam, muszę się najpierw zagłębić w opisy, co i jak. Niestety nie mam nikogo znajomego, kto mógłby mi pokazać jak jej używać, ale nauczę się. Latem już na pewno bobas będzie siedział w chuście :) Co do pieluch to decyzja już podjęta, kupujemy tetrę. Jednorazówki też będziemy zakładać na wyjazdy itp. ale w domu będzie szła tetra :) Koleżanka już się ze mnie śmieje, a ja jej na to, że ona też w tetrę waliła i rodzice jakoś dawali sobie radę. Ja pamiętam, jak moja siostra była mała i moja mama dawała radę z tetrą u niej, ja jeszcze pomagałam i nie uważam, żeby to było jakimś matrixem. Pralkę mam, suszarkę do bielizny też to co to za filozofia wyprać? Przerażają mnie koszty jednorazówek, podobno na miesiąc idą w setkach złotych, do tego jak sobie pomyślę, ile śmieci byśmy produkowali to mi się niedobrze robi. Jak się okaże, że nas to przerasta to zawsze będzie można przejść na jednorazówki... Ty też reflektujesz na pieluchy tetrowe?

Satine dobrze gada, magnez trzeba brać cały czas, doraźnie nic nie daje.

Madlen, dobrze powiedziane, jak mój M wrócił po 2 tygodniach rozłąki ja od razu lepiej się poczułam :) A co do miedniczki to pamiętam tylko nie byłam u mamy od tej pory a tylko od niej mogę zadzwonić do wujka...

Jak już rozmawiamy o naszych pociechach to mam nadzieję, że Adaś będzie uzdolniony muzycznie, no w końcu nazwisko zobowiązuje :) A poza tym to chciałabym, żeby poszedł w sfery przyrodnicze, biologiczne, albo weterynaria, rolnictwo, medycyna. Chcę, żeby miał dobrze płatny zawód, żeby nie musiał się tak martwić o kasę jak my. Co do córci to uważam to samo, oby tylko nie miała zajawek strojnisi, barbietty itp. bo takie coś mnie nie bawi...

Satine bardzo ładnie Ci w czarnych włoskach:) Ach, jak ja tęsknię za swoimi... Tak wyglądałam w czarnych parę miesięcy temu:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453809 przez Satine0
Ja już miałam na głowie chyba każdy kolor heh :) Jednak czarny the best! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl