BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 8 miesiąc temu #428594 przez andzia_zg
No właśnie ta znieczulica.

A ta połozna to wypaliła tekstem troche nie na miejscu.

Ostatnio na wizycie pytalam moja ginekolog jak to z tym moim brzuchem. Przytylam niby tylko 1kg,16tc a tu nic nie widać. A ona mówi, że rzeczywiście niektóre kobiety maja brzucha dopiero w 6 miesiącu, a że ja np jestem bardzo szczupła to teraz wyglądam poprostu normalnie.

I tez sie dziwnie czulam jak siedzialam w kolejce, bo wszystkie dziewczyny z brzuchami a ja płaska. Dziwne uczucie.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #428597 przez vernix
aksa napisał:

vernix hahahaa no nie moge ale położna, ale się uśmiałam! :laugh: ehh to musi być na prawdę prawdziwy fachowiec w swej dziedzinie ;) [/i]


No raczej... mnie zmroziło, a potem po wyjściu też się z niej śmiałam. Masakra! Dobrze, że ona nie pracuje w tym szpitalu, w którym chcę rodzić, bo mogłabym się spodziewać w trakcie porodu hasła: pani jeszcze nie rodzi, ja tam tego nie stwierdzam.:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428599 przez Beata 26
ja też już marzę o miejscu siedzącym w porannym pociągu.. mam nadzieję, że w Holandii jest lepiej i będą mi ustępować miejsca.. bo ciężko się tak stoi..

czy macie jakiś pomysł jak zwalczyć zgagę? strasznie często mnie męczy.

Vernix - bez komentarza... ja bym pewnie odpaliła jej coś w stylu: a Pani jest położną? bo też jakoś nie widać.. ;) nie lubię takich babsztyli! :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428604 przez kika1985
aksa napisał:

kika no niestety jak pisałam mam zakaz więc pozostaje mi spanie :P





dobre i to ze można pomarzyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #428607 przez vernix
Beata 26 napisał:
czy macie jakiś pomysł jak zwalczyć zgagę? strasznie często mnie męczy.


Czytałam, że na zgagę dobra jest herbatka z melisy, kopru włoskiego, dziurawca, a także picie "roztworu" z siemienia lnianego.
U mojej kumpeli (8 m-c ciąży) sprawdza się picie soku z białej kapusty, jedzenie kilku gorzkich migdałów pomiędzy posiłkami.
Beata popróbuj co u Ciebie się sprawdzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428609 przez kika1985
Beata 26 napisał:

ja też już marzę o miejscu siedzącym w porannym pociągu.. mam nadzieję, że w Holandii jest lepiej i będą mi ustępować miejsca.. bo ciężko się tak stoi..

czy macie jakiś pomysł jak zwalczyć zgagę? strasznie często mnie męczy.

Vernix - bez komentarza... ja bym pewnie odpaliła jej coś w stylu: a Pani jest położną? bo też jakoś nie widać.. ;) nie lubię takich babsztyli! :silly: :blink:



HAHAHAHAHAHAHAHAHAH dobre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #428610 przez vernix
Beata 26 napisał:

Vernix - bez komentarza... ja bym pewnie odpaliła jej coś w stylu: a Pani jest położną? bo też jakoś nie widać.. ;)


hahhha! i to by się zgadzało :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428616 przez aksa
Beata26 mi na zgagę pomaga ciepłe mleko:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428617 przez mamcia2013
Beata Twoja dzidzia będzie miała włosy jak masz zgagę :)
Mi gin powiedział że jak się ma czkawkę to tez dziecku włosy rosną. A ostatnio to ja mam często czkawkę i jak byłam dwa tygodnie temu na usg to synek też czkał sobie :)

Widzę że dziewczyny wyłapują polewę ze wszystkiego :P hahahahaha teraz to i mnie głupawka dopadła. Jezus Maria :D hahaha mój się na mnie patrzy jak na wariatkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #428621 przez vernix
Napiszcie Dziewczyny, czy czujecie jakieś znaki, jakie wysyłają Wam maluszki? nie wiem czy to maleństwo, ale czuję od pewnego czasu takie trzepotanie i pływanie w brzuchu. Jeśli tak, to może to zapowiedź za kilka dni, tygodni kopnięcia? w sumie to 16 tydzień i 4 dzień:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428623 przez mamcia2013
Vernix ja wcześniej czułam takie chwilowe pulsowanie pod pępkiem. U Ciebie może Bobasek daje znaki :) jak jesteś szczupła to może już czujesz ruchy dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #428627 przez vernix
mamcia2013 napisał:

Vernix ja wcześniej czułam takie chwilowe pulsowanie pod pępkiem. U Ciebie może Bobasek daje znaki :) jak jesteś szczupła to może już czujesz ruchy dziecka :)

[/i]

Mamcia chciałabym bardzo aby te znaki były maluszkowe :) jestem szczupła, więc możliwe, że to ono. Powtarza się to chlupanie zwłaszcza w nocy. A masz nadal to pulsowanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428630 przez andzia_zg
Ja czasami czuję takie jakby przelewanie w brzuchu, inaczej niz gdy mi się coś w kiszkach przelewa, a po pewnym czasie pobolewa mnie brzuch. Zastanawiam sie czasem czy to maleństwo tak szaleje i przez to później te pobolewania (moja ginekolog mówila, ze mam bardzo ruchliwe dziecko i ze jak faktycznie zaczne czuc ruchy to nieźle da mi w kość) :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428631 przez mamcia2013
Vernix czasem mi się zdarza pulsowanie to takie uczucie jakby coś pukało w brzuszku. Może to jelita :D ale gdzieś czytałam że kobiety szczupłe szybciej mogą wyczuwać ruchy, że właśnie około 16 tygodnia jest to możliwe. Więc może u Ciebie to właśnie bobas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428632 przez kika1985
ja codziennie wieczorem klade ręce na brzuchu i próbuje czegoś tam szukać, usłyszeć czy poczuć ale nic :P no to moja druga ciąża więc wiem czego mam sie spodziewać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl