BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #428468 przez kika1985
mamcie nad imionami myslimy:) raczej się nastawiałam na synka i na imię:p a dla córki sama nie wiem myslelismy o Mai, Zosi, a mąż wczoraj wymyslił Anastazja ale mi się nie podoba kiedys mi się strasznie podobało ena, ale już jest tyle tych Lenek:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428469 przez kika1985
mamcia dalej mam krosty tylko na buzi jakby mniej, ale szyja i dekolt dalej w krostach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428474 przez Gosia27
Mamcia 2013 tata fatalnie, wydolne jest już tylko serce które samo pracuje, a reszta jest wspomagana. Musiałam na chwilę wrócić do siebie...z resztą mąż mnie zabrał bo się martwi, że przez to wszystko na co się na patrzę mogło źle wpłynąć na maleństwo. Lekarze i tak są zaskoczeni że tato jeszcze żyje, jutro już tydzien jak jest na oiomi-e. Ale zamiast lepiej to jest gorzej, doszło do ogólnej niewydolności krążeniowo-oddechowej...źle rokuje, ale cały czas walczy...

Dziewczyny też macie płaskie brzuchy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428481 przez andzia_zg
kika1985 napisał:

andzia w czwartek miała 9,17 a dziś jak mierzyl i jest na płytce nagrane to niecałe 9 cm, ale widać było że była wygięta i może dlatego mniej mierzyła B) ale jest śliczna:P


to juz duża :lol: ja jestem ciekawa jak duże jest moje maleństwo, bo na ostatniej wizycie lekarka mi nie powiedziała, bo mówiła, że pomiar będzie mało wiarygodny :dry:
w ogóle to się zastanawiam jak w tym brzuchu mieści się to maleństwo skoro tak niezbyt rosnie mi brzuch (wygladam jakbym sie najadła)

gosia27 no wlasnie kiedy nam sie pojawia te brzuchy.
Gosia27 chyba Cię nie ma w naszej liscie porodow (chyba, że zle spojrzalam) . dopisz sie.
www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/426354-m...a-i-plec-dzieci.html
I głowa do góry. Nie możesz się zamartwiac, bo maleństwo tez jest smutne. Tata na pewno nie chciałby zebyś była smutna. Na pewno chcialby abys cieszyla sie ciążą. Odpocznij troche. za dużo przezyc masz ostatnio.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428484 przez mamcia2013
Gosia tak mi przykro jak czytam to co piszesz. Mimo to trzeba mieć nadzieję że będzie dobrze. A mąż dobrze zrobił, musisz myśleć o maleństwie które w sobie nosisz.
Co do brzucha to mi odstaje. Jak sąsiad wyczaił to znaczy że widać :) nie martw się brzuchem, moja koleżanka do końca ciąży miała bardzo mały brzuch bo przytyła tylko 12 kg, a dziecko urodziło się prawie 4 kg. Więc będzie dobrze. Śmigaj do lekarza i daj znać jak po wizycie i jak dzidzia się chowa w brzuszku. Głowa do góry Kochana :)

Kika nastawiłaś się na synka a tu psikus :) oby zdrowe. Tak to jest z tymi imionami. Dużo się podoba ale oklepane są. Maja bardzo ładne imię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428511 przez Dusia
Cześć laseczki :)

Ale naprodukowałyście przez ten weekend,ulala !!!!
No ja mam mężusia nareszcie w domu,a co za tym idzie fuuuure prania,dobrze że pogoda dopisuje to wszystko ładnie poschnie.

Gosia - głowa do góry,myśl o sobie i maluszku,to teraz najważniejsze i pamiętaj kochana że grunt to pozytywne nastawienie!!!!

Co do libido.....hmmmm niczego innego ostatnimi czasy nie mam w głowie :blush: ,aż mi czasami głupio,ale co zrobić,z hormonami nie wygrasz :laugh:

Co do imion to u bas szleństwo!!!Każdy ma swoje typy,a mi nie podoba się nic!!Aż mnie to denerwuje!!!

Dobra dziewczynki biorę się za robotę,jakiś obiadek,następne pranie....ahhh co te kobiety się mają,wszystko na naszych głowach :blink:
Buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428526 przez vernix
Witajcie Dziewczyny w nowym tygodniu:)

Mamcia , ja w sobotę obejmowałam kibelek, mdli mnie już rzadziej, ale jednak, tak w sumie raz na tydzień.

Gosia ja mam podwyższone libido tak jak większość Was, ale niestety współżycie jest zakazane ze względu na występujące u mnie plamienia. To ostatnie już mi się skończyło, ale mamy szlaban na seks. hmm...od połowy czerwca (czyli od zapłodnienia :P ).Ale wszystko dla maluszka :laugh:

Andzia kuruj się, zdrowiej, trzymam kciuki, aby przeziębienie minęło.
Dobrego poniedziałku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428528 przez Gosia27
Dusia ja żeby nie myśleć tyle to już 3 automat prania leci:P zabrałam się za rozmrażanie lodówki. A na obiad pomidorową bo mąż ja uwielbia. U nas w Jeleniej Górze dziś piękna pogoda. Pięknie widać góry:D Kocham je:*
Dobrze, że jesteście. Jesteście bardzo potrzebne. I tyle ile z wami porozmawia się o ciaży to chyba nawet z własnym partnerem nie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428532 przez vernix
kika1985 napisał:

dziewczyny właśnie wróciłam z usg:) i chyba będzie dziewczynka!!!!!!!!!!!!! super tak się cieszę:) mam plytke co prawda dziś było mniej wyraźnie widać ale super że mam :) no i wiem jaka jest płeć :P wrzuciłabym wam ale nie wiem jak

[/i]

Gratuluję dziewuszki Kika niech dalej rośnie zdrowo, wynik płci chyba na naszym forum się równoważy :laugh:
Dziewczynki atakują :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428534 przez andzia_zg
gosia27 rzeczywiście u nas dziś ładna pogoda. Ja jak wyjdę na ulicę od siebie to mam widok akurat na Świeradów na kolejkę :-) a jak podejdę dalej to widać też Szklarską i Karpacz :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428538 przez patrycja85
hej laski:)
napiszę tak zbiorowo bo się dziś rozpisałyście;)
gratuluję dziewczynki-w końcu jakaś bo tak to chyba sami chłopcy:)
co do wymiotów to ja nie wymiotowałam ani razu, mdliło mnie ale nie jakoś tragicznie. ale za to mam migreny-miałam już przed ciążą i wtedy śmiech mnie ogarniał jak ktoś mi polecał apap, a teraz pomaga jedna tabletka-potęga podświadomości:) apap zawiera paracetamol i jest bezpieczny także dobrze mieć w torebce na wszelki wypadek.
mi jeszcze libido nie wróciło:/ ale już bym chciała!!! trzymajcie kciuki:)

dziewczyny od 3 dni używałam oliwki w zelu johnson-byłam przeszczęsliwa z tego zakupu bo tak fajnie nawilża ciało. ale wieczorem mnie wysypało że szok-od dekoltu po dół brzucha mam czerwone plamki!myślicie że to po tej oliwce?ona jest dla dzieci od pierwszego dnia życia więc jakoś to niewiarygodne by było, ale nie wiem co innego. może macie jakieś doświadczennia z tą oliwką?

gosia trzymaj się!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428539 przez aksa
cześć kobitki!
kika gratuluje córeczki! super wiadomości!!

gosia bardzo mi przykro z powodu Twojego taty, to musi być dla Ciebie bardzo ciężki czas, ale tak jak dziewczyny mówią męża się sluchaj:) i dbaj o siebie dla maleństwa,
a co do brzuszka ja też się trochę martwiłam bo nic po mnie nie widać ale jak czytam to nie jestem w tym sama..

a o libido to wy mi nawet nie mówcie ;/ zawsze lubiłam sex ale teraz to ja już nie wyrabiam, strasznąmam ochotę ale na sex a ten zabroniony kategorycznie!!buuuuuuu że tak powiem "zabawy" mnie tak nie satysfakcjonują więc jestem chyba trochę sfrustrowana ;p małż zresztą nie lepiej..

dziś mam wizytę na 15, oczywiście już się stresuję czy wszystko jest dobrze z maluszkiem bo własnie nic po mnie nie widać a to przecież 14tc a ja już bym chciała żeby było widać brzuszek:D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428544 przez vernix
Aksa napisz już po wizycie jak było. A na pewno będzie dobrze:)

Co do wielkości brzuszka to nie ma co się martwić, bo nie u niektórych dziewczyn widać dopiero w 5, połowie 6 miesiąca. Cokolwiek. Będziemy rosnąć, potem brzuszki nam "wystrzelą" w górę:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428547 przez aksa
a i wczoraj tak strasznie mnie bolała głowa!! a raczej połowa aż na oko ból wszedł, to taka migrenówka do tego mdłości czasem tak mam a wtedy nic mi nie pomaga z leków więc zimny kompres na głowe i do łóżka, ciężko było

a mdłości już prawie minęły, ja wprawdzie nie wymiotowałam ani razu ale w I trymestrze mdłości były codziennością, a teraz tak od czasu do czasu

dziewczyny zazdroszczę tych widoków na góry! i to powietrze! ach właśnie rozmawiałam z m że jak tylko gin mi pozwoli to skoczymy sobie na weekend gdzieś:)

zresztą morza pod nosem też zazdroszczę;P

ja mam tylko widok z okna na Jasną Górę bo z Częstochowy jestem ;p dobrze że na obrzeżach mieszkam to spokój mam;p

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428551 przez aksa
vernix moja mama opowiadała mi że po niej też pózno bylo widać, ale mam nadzieje że do 6 mc nie będę musiała czekać;p nie wiem chyba po prostu już bym chciała mieć taki naoczny dowód że maleństwo tam jest;p mój m też się nie może doczekać, marudzi mi że za mało jem i to na pewno dlatego głupol;p

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl