BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #428554 przez Lafi
Witam mamuśki u progu nowego tygodnia.
Gratulacje córeczki:)

Co do oliwki mnie nie uczula, ale moją chrześniaczke uczulała, pewnie jakiś składnik ci nie odpowiada, możesz spróbować jescze z wazwliną, też sięw pierwszej ciąży smarowałam, ale potem lepi się koszula, lub też olwike z innej firme na mokrą skórę i wytrzeć ręcznikiem. A w ostateczności do apteki, olitaum czy jakoś tak tylko cena:(.

A wymiotuje jescze, jak poczuje zapach, który mi nie odpowiada, ostatnio śmiałam się i wymiotowałam, bo po naszych igraszkach z mężem doleciał mnie zapach jego wydzieliny
:laugh: masakra.


Ostanio mam zawroty głowy, zdażają wam się też?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428556 przez vernix
aksa napisał:

vernix moja mama opowiadała mi że po niej też pózno bylo widać, ale mam nadzieje że do 6 mc nie będę musiała czekać;p nie wiem chyba po prostu już bym chciała mieć taki naoczny dowód że maleństwo tam jest;p mój m też się nie może doczekać, marudzi mi że za mało jem i to na pewno dlatego głupol;p


Pewnie, że się chce, aby było już widać, to przecież wyjątkowy stan :) u mnie widać trochę, ale gdy nosiłam w ubiegłym tygodniu grubsze swetry trudno coś zobaczyć, chyba że bokiem i z dołu :blink: Będzie dobrze, nie będziemy czekać do szóstego m-ca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428558 przez Beata 26
cześć dziewczyny! ale dziś macie wenę do pisania:)

Kika - bosshee, z całego serducha mega gratuluję! Ja jutro się dowiem czy chłopiec czy dziewczynka, już nie wiem co ze sobą zrobić, ani jak czas do jutra przyspieszyć :) dam Wam znać. Wstawisz jakieś foto?

ja mdłości już nie mam, zawrotów głowy brak - ale to są indywidualne objawy - za to też wiele prania dzisiaj ;)

a i chyba jestem jedyna, której popęd seksualny nie uległ jakiejś znaczącej zmianie, może się to jeszcze zmieni.. nie wiem..

i brzuch też raczej jakbym się najadła.. teraz chcemy wielgachne brzuchy, jestem ciekawa co będziemy tu pisały w 9 miesiącu? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428561 przez aksa
Lafi mnie się zdarza że nawet jak siedzę to zakręci mi się w głowie, a jak byłam na pobraniu krwi ostatnio i korzystając z okazji weszłam do sklepu ło jak stałam w kolejce do kasy to zrobiło mi się tak słabo że musiałam uciekać na dwór, ale u mnie to też pewnie dlatego że ciągle siedze w domu, mam taka straszną ochotę na spacery, na chodzenie po sklepach!! mam nadzieje usłyszeć dzisiaj od gina że mogę trochę się ruszyć ;p nie mówiąc już o tym że moje włosy wołają o fryzjera ;p

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428564 przez katarzyna1702
Kika Ja mieszkam między Ostrołęka a Makowem Maz.;)) blisko blisko fajnie. O proszę będzie dziewczynka gratuluje choć to pewnie jeszcze może się zmienić jak zawsze ;)
Gosiawiem co przeżywasz przechodziłam to dokładnie kilka lat temu co prawda ale wiem jak to boli. Góry ach te góry co prawda wole morze ale widok na pewno bezcenny.

Dziewczyny libido jejku ja nie wiem jak sama wytrzymuje po tym krwiaku miałam zakaz niby już wszystko oki ale jakoś teraz i ja i mąż boimy się i wolimy nie ryzykować i się powstrzymujemy choć miło tak się czasem inaczej poprzytulać. Jak już jesteśmy przy tym temacie to macie może sny erotyczne? bo moje to przechodzą same siebie :P skąd to się bierze w głowie ale podobno tak jest w ciąży nie powiem że nie miłe te sny ale kurde takie :lol:

Ostatnio czyli 2 tyg temu mój Skarb mierzył 9cmm to teraz już na pewno jest ponad 10-11cm tak szybko rośniemy ;) A brzuszek ostatnio zwątpiłam jak kilka dni się oszczędzałam i polegiwałam to miałam wrażenie że mój brzuch zanikł;)płaski ale jak teraz chodzę to wypycha się do przodu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428566 przez kika1985
aksa daj znać jak po wizycie!!!

u mnie tez jeszcze brzuszka nie widac , aż dziwnie się czułam dzis u lekarza jak same ciężarne z dużymi brzuchami były :P
w poprzedniej ciąży wyskoczyl mi tak w 5 miesiącu, więc to juz niedługo:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428567 przez kika1985
Beata 26 napisał:

cześć dziewczyny! ale dziś macie wenę do pisania:)

Kika - bosshee, z całego serducha mega gratuluję! Ja jutro się dowiem czy chłopiec czy dziewczynka, już nie wiem co ze sobą zrobić, ani jak czas do jutra przyspieszyć :) dam Wam znać. Wstawisz jakieś foto?

ja mdłości już nie mam, zawrotów głowy brak - ale to są indywidualne objawy - za to też wiele prania dzisiaj ;)

a i chyba jestem jedyna, której popęd seksualny nie uległ jakiejś znaczącej zmianie, może się to jeszcze zmieni.. nie wiem..

i brzuch też raczej jakbym się najadła.. teraz chcemy wielgachne brzuchy, jestem ciekawa co będziemy tu pisały w 9 miesiącu? :)



Beata wstawiłam fotke z czwartku na watku ze zdjęciami, a dziś mam płytkę ale nie wiem czy można jakoś wstawić B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428568 przez andzia_zg
patrycja85 napisał:

dziewczyny od 3 dni używałam oliwki w zelu johnson-byłam przeszczęsliwa z tego zakupu bo tak fajnie nawilża ciało. ale wieczorem mnie wysypało że szok-od dekoltu po dół brzucha mam czerwone plamki!myślicie że to po tej oliwce?ona jest dla dzieci od pierwszego dnia życia więc jakoś to niewiarygodne by było, ale nie wiem co innego. może macie jakieś doświadczennia z tą oliwką?


Niestety produkty Johnson'a uczulają dość często :dry: Ja na codzień dopóki nie poszłam na L$ pracowałąm na codzień w formie która produkuje dla Johnsona więc sie troche natestowałam na wlasnej skórze. Ja osobiście uzywam oliwki dla niemowląt Bambino i wreszcie mi nie ciągnie tak brzucha i jestem zadowolona. Specjalnie wkładam tez stara pizame zeby jak ewentualnie bedzie cala tlusta i by sie nie doprala to nie bedzie mi szkoda.
Ogolnie jak sie urodzi malenstwo to raczej bede omijala produkty Johnson'a.

Moją siostrę jak była w ciąży też wysypało. Miała cały brzuch w cętkach.

I też mam migreny więc wiem co to znaczy :-) Przed ciąza to jak mialam atak to potrafilo mi zdretwiec nawet pol ciala. Teraz na szczescie jak jestem w ciazy jak mnie lapie cos to bardzo boli mnie głowa

Jeśli chodzi o sny erotyczne to owszem pojawiaja się :lol: i to jakie fajne hihi :lol:

a jesli chodzi o zaslabniecia to ostatnio weszlam do pasmanterii i w pewnym momencie zrobilo mi sie poprostu slabo. do tego zdenerowalam sie bo jakies babki wlazly i sie bezczelnie wepchnely bez kolejki, kolejne tez to juz calkiem sie zdenerwowalam i wtedy to juz calkiem mi sie zrobiło słabo - chyba z tych nerwow.
Brzucha nie widac wiec nikt nawet nie wpusci do kolejki. chociaz jak patrze w marketach to czesto widze jak ciezarne z wielgasnymi brzuchami czekaja wmega kolejkach bo nikt nie przepusci :dry: wiec nawet nie licze, że ktos mi kiedys ustapi miejsca czy przepusci w kolejce :dry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428570 przez kika1985
katarzyna super że tak blisko mieszkamy :) a mam nadzieje że już nic się nie zmieni

sny owszem mam i to jakie heheh aż wstyd mówić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428578 przez aksa
sny hehehe widzę, że nie jestem sama;P powiem Wam, że ciekawa sprawa aż chce się iść spać B)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428579 przez kika1985
aksa napisał:

sny hehehe widzę, że nie jestem sama;P powiem Wam, że ciekawa sprawa aż chce się iść spać B)


albo wcielic w życie

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428582 przez vernix
Hahha! ja tez miewam taakie sny erotyczne, że gdy się budzę to aż wstyd je sobie przypominać:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428584 przez aksa
kika no niestety jak pisałam mam zakaz więc pozostaje mi spanie :P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428587 przez vernix
andzia_zg napisał:
Brzucha nie widac wiec nikt nawet nie wpusci do kolejki. chociaz jak patrze w marketach to czesto widze jak ciezarne z wielgasnymi brzuchami czekaja wmega kolejkach bo nikt nie przepusci :dry: wiec nawet nie licze, że ktos mi kiedys ustapi miejsca czy przepusci w kolejce :dry:[/quote]


Znieczulica jest u nas w kraju, oj jest niestety. Niezależnie od wielkości brzuszka :)

Gdy byłam ostatnio u ginekologa, to położna pyta mnie: "a pani to w ciąży?" odpowiadam: tak. Słyszę stwierdzenie: "ja to rozpoznaję po brzuszku, a po pani to nic nie widać". Także człowiek tu się cieszy, że trochę brzusia odstaje, ale reszta tego i tak nie dostrzeże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428593 przez aksa
vernix hahahaa no nie moge ale położna, ale się uśmiałam! :laugh: ehh to musi być na prawdę prawdziwy fachowiec w swej dziedzinie ;)


a jest tu ktoś z okolic Częstochowy? czy sama się zostane?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl