- Posty: 965
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie marzec 2013
Mamusie marzec 2013
- vernix
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vernix
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 965
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziewczyny do porodu trzeba wyciągać wszystkie kolczyki itp z ciała ?[/quote]
O kolczykach, zamykaniu oczu podczas parcia nie słyszałam, to ważne informacje, ale wiem na 100% że do porodu trzeba zmyć lakier na paznokciach u rąk i nóg. To wymóg po to, aby lekarz, położna widzieli, gdy dzieje się coś złego z krążeniem mogli zerknąć na paznokcie, bo na nich widoczne są szybko wszelkie anomalie.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylwka727
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1177
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vernix
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 965
- Otrzymane podziękowania: 0
[/i]Vernix widzę że tak samo było u Ciebie i propozycja ta sama jesteśmy na etapie rozmów chociaż ciężko coś ustalić bo zaraz mi się zmienia. Tak myślę że jak nie będzie przeciwwskazań to bym pojechała nawet na miesiąc uwielbiam nowe miejsca poznawanie nowych ludzi chociaż teraz w ciaży trochę się boję bo wiadomo dzidziuś najważniejszy
Jeśli tylko czujesz się na siłach, nie będzie przeciwwskazań lekarskich to pewnie, że jedź!Zawsze będziecie obok siebie, a nie na odległość.Świat należy do odważnych:)
My w przyszłym roku planujemy wyjechać już z kilkumiesięcznym maleństwem. Zobaczymy co przyniesie los.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Beata 26
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 856
- Otrzymane podziękowania: 0
Okazało się, że mamy synka! aż łezka popłynęła.. a tak byłam nastawiona na dziewczynkę, że teraz chyba reset mózgu muszę zrobić
Adhd to synuś na pewno ma, bo tak się nam ruszał, skakał i fikał i połowę badania sobie skierowany w dół leżał i ciężko było go podglądać, ale wszystko co najważniejsze zobaczyliśmy.. mam 26 zdjęć na płytce, wstawię za chwilkę kilka
Mój Igor zachwycony i przeszczęsliwy.. na imię pomysłów zero, bo przecież miała być dziewczynka, ale teraz to naprawdę maluśki problem, coś się wymyśli, czasu jeszcze sporo.
A stresowałam się gorzej jak przed klasówką.. przesyłam Wam dużo pozytywnej energii!! :*
ps. termin znowu na 17marca, 14+2
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Beata 26
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 856
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Beata 26
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 856
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Beata 26
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 856
- Otrzymane podziękowania: 0
Już wymyśliłam wierszyk dla kolezanki z pracy na pożegnanie. Niektórych tekstów możecie nie rozumieć, bo czasem w pracy nieźle się wygłupiałyśmy
Oto on:
Niestety nadszedł czas pożegnania
Stąd w wierszyku parę wydarzeń do powspominania
Przez 2 lata wiele się zdarzyło
Czasem nerwowo lub smutno, ale w większości wesoło było
Przetrwałaś testy z Hipp’a, Bambino
Wypiłaś z dziewczynami niejedno wino
Przeżyłaś z nami : „kierownik z Krakowa”
Ale jest jedna wada – słaba w piciu Twa głowa
W Wojanowie „Penisa” poznałaś
Ale się wtedy nawygłupiałaś
Michałowi nie raz rogi przyprawiłaś
I piękne zdjęcie w body w prezencie mu sprawiłaś
Często na ploty się do Majki wymykałaś
Gdy ktoś był smutny, to go rozbawiałaś
Barwienie Grama szło Ci rewelacyjnie
Nam niestety - niezbyt perfekcyjnie
Spędziliśmy razem 2 lata – trochę za mało
Więc będzie nam Ciebie bardzo brakowało
Życzymy więc, by Ci się w życiu wszystko ułożyło
Byś była szczęśliwa, by dobrze Ci było
Byś w końcu poznała faceta dobrego
Bogatego, mądrego i wyśnionego
Byś o nas zawsze pamiętała
Byś czasy IMKI miło wspominała
By spełniły się Twe najskrytsze marzenia
Marlena – życzymy Ci powodzenia !!!
Utalentowana bestia!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Beata 26
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 856
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja to czuje że to będzie chłopak ;D celowaliśmy w owulację dokładnie pamiętam kiedy a po za tym cera tak mi się poprawiła że krostki nie znajdę na twarzy to musi być chłopak
) chyba wszystkie Nasze dzieciaczki powstały w euro mecze takie nudne
mój Maż śmieję się że Polacy kiepsko strzelali to on strzelił jednego ale jakiego porządnego gola
Katarzyna - ja mam krostki i okazało się, że chłopak. I mam humorki, a wtedy też ponoć dziewczynki
hihi to będzie na pewno sportowiec
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Beata 26
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 856
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziewczyny jestem po kolejnym USG...z rozpaczy nie wiem co mam napisać...badanie się potwierdziło. Maluszek ma poważną wadę serca, która jest na 80% niewyleczalna. MA nieprawidłowe przepływy, serduszko źle się wykształciło...jest po prawej stronie,żołądek też się źle ułożył....w czwartek jadę do Rudy Śląskiej na biopsję kosmówki. Lekarz jest pewien, że jego rozpoznanie się potwierdzi. Wg niego, to nie wada genetyczna, i raczej nie powinno wykazać podczas tego czwartkowego badania wad wrodzonych, ale to tylko jego przypuszczenia. szanse na zdrowe urodzenie są 0, donoszenie ciąży do samego końca też...lada chwila może się zdarzyć, że maleństwo samo obumrze. Jego serduszko bardzo słabo bije, jest mało reaktywne...
I wszystko prysnęło jak bańka mydlana...serce mi pęka z bólu
Powodzenia
Gosiu.. tak mi bardzo przykro.. serducho się kraja... badźcie silni.. chociaż wiem, że łatwo się nam mówi, bo nie jesteśmy w Waszej sytuacji,, ale z całego serca jesteśmy z Wami.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Beata 26
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 856
- Otrzymane podziękowania: 0
Hej dziewczyny ale mnie dawno nie było sorki za to ale dopiero dziś kolega ma przyjść lapka naprawić a tak to braciak na swoim kompie cały czas przesiaduje a jak nie on to mama albo tata więc rzadko bywam.
Gosiu współczuję Ci wiem co przeżywasz bo mój świat też się zawalił jak urodziłam dzieci u 6 miesiącu bo to było dla nich praktycznie jak wyrok śmierci...
Muszę się was poradzić nie wiem co mam zrobić kilka dni temu dzwonił kolega męża który wyjechał do Anglii, że ma pracę dla męża i może w każdej chwili przyjechać w pierwszej chwili wiadomo micha się cieszy bo kasa się przyda ale potem przyszły wątpliwości wiem że nie dałabym rady wytrzymać bez niego ponad 2 miesiące a poza tym nie chce się z nim rozstawać jesteśmy dopiero niecały rok po ślubie poza tym wiecie same jak to jest nieraz słyszałam jak facet wyjechał i sobie tam kogoś znalazł a żonę i dzieciaki zostawiał więc wykombinowałam że pojadę z nim nawet ja bym mogła pracować w sumie to wymyśliłam że pojadę i będę też pracować ale z drugiej strony mnie po 3 godzinach już zaczyna kręgosłup boleć więc jak wystoję 12 i już sama nie wiem poza tym co z lekarzem a język to bardzo lubiłam się uczyć angielskiego ale teraz nie mam z nim styczności tyle co bratu pomogę z zadaniami ale dogadać sądzę że bym się dogadała myślę też nad taką opcją żeby pojechać i nie pracować poza tym jest też kwestia dojazdu bo wątpię żebym autokarem jechała tyle godzin a samolotem też się trochę boję i nie wiem czy nie trzeba jakiegoś zaświadczenia jak się jest w ciąży? Nie wiem już sama doradźcie
Sylwka - jeśli chcesz mojej rady - to nie jechałabym na Twoim miejscu nigdzie, a jeśli masz jakiekolwiek obawy to samotnego pobytu Twojego męża tam, to go tam nie wysyłaj. 2 miesiące to nie jest dużo, więc generalnie ja swojego bym wysłała. Ale musicie sami o tym porozmawiać i podjąc decyzję.. powodzenia :*
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- andzia_zg
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Andzia
- Posty: 4661
- Otrzymane podziękowania: 14
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kika1985
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2708
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- katarzyna1702
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 474
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziś oglądałam na tym forum zdjęcia brzuszków dziewczyn i niektóre miały już takie widoczne a My nic
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- katarzyna1702
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 474
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











