BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

13 lata 9 miesiąc temu #429843 przez mamcia2013
A u mnie wyszło słoneczko i chmury się chowają :) :)
Na poprawę humoru wzięłam kąpiel i czuję się dobrze, taka świeża :)
Mi na szczęście nic nie dolega z żadnych chorób.

Andzia mnie też czeka porządek w szafce z ciuchami ale ni cholery nie mam weny na to :P i do tego remont w chałupie to już całkiem się odechciewa .
Ps. Kopnij pralkę to się może naprawi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429844 przez Lafi
Andzia jak gorączka to apap, koleżance lekarz powiedział że tym ma się leczyć. mnie ostanio też cośbrało ale sok malinowy i miodek mi pomógł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429847 przez mamcia2013
Lafi ja myślę że paracetamol najlepszy dla ciężarówek :) z tego co słyszałam. Osobiście nie brałam jeszcze żadnych leków w czasie ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429850 przez Lafi
Najlepiej nie chorować :blink: na okres ciąży powinno być zabronione:) lecz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429857 przez mamcia2013
Tak najlepiej :) choroby są fujjj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #429858 przez andzia_zg
mamcia2013 napisał:

Kopnij pralkę to się może naprawi :D


mamcia2013 No właśnie tak się zdenerwowałam, że ją kopnęłam hihi :lol: i wiecie co? zaskoczyła :-)

Piję teraz herbatę z sokiem malinowym. Może pomoże. Oby... Czosnek i cebulę jadłam cały weekend, ale za dużo też nie mozna. Dziś próbuję herbatkami się leczyć. Mam tez herbate z lipy wiec potem wypiję z cytryną. Juz nie wiem za co się brać.

Lafi Niestety nie mam gorączki. Zawsze choroby przechodzę bez gorączki, przez co dłużej choruję. Gorączka jest tez oznaka walki ukladu odpornościowego z chorobą. A ja goraczkę miałam może z 2-3 razy w życiu.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429861 przez male-sklo
witam wszystkie mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429866 przez Lafi
Andzia to masz podobny organizm jak ja, też nie gorączkuje, ale ktoś mi kiedyś powiedział żebym mierzyła sobie temperature i wyszło mi że przeciąetnie mam 36,00 czyli niższa niż normalnie, może jak mam 37, to już gorączka, ale i takiej temperatury nie osiągam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429883 przez andzia_zg
Lafi ja jak miałam kiedyś 37,7 to leżałam tak rozpalona i mega wykończona, jakbym miała co najmniej 40 stopni. Niestety są takie organizmy i tyle.
Wszyscy też narzekamy jak wszystko boli jak jesteśmy chorzy. A powiem wam jako ciekawostkę (z biochemii i immunologii), że to właśnie dobrze, jak bolą mięśnie. Ból mięśni przy chorobie jest oznaka tego, że układ odpornościowy walczy z chorobą i wydziela się białko tzn. interferon. Bierze ono udział w odpowiedzi immunologicznej organizmu. To właśnie wydzielanie interferonu powoduje bóle mięśni przy chorobie

male-sklo witamy na naszym forum. rozgość się i napisz cos o sobie :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429887 przez kika1985
vernix ja zawsze spię pod swoja a mąż pod swoją :P i nie wyobrażam sobie spać inaczej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429888 przez mamcia2013
Andzia a widzisz, kopniak poskutkował :D

Male-sklo witaj w Naszym gronie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429891 przez kika1985
Lafi napisał:

Witam kobitki,

nie było mnie troche a tu tyle do czytania, wczoraj przeleżałam prawie cały dzień, głowa mnie boli, kręci mi się w niej, a dziś zaczał pobolewać mnie kręgosłup.
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. maluszek zaczyna dawać znać o sobie:) musi niezłe akrobacje wyprawiać, że już czuje:)w pierwszej ciąży ruchy poczułam tak w połowie 5 miesiąca,.
pogoda zaczyna się mi tu psuć zachmurzyło sie,

pozdrawiam

lafi ale super!!!! zazdroszczę ci ja co wieczór nasluchuję i nic, no ale już niedługo:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429895 przez aksa
Koticz witaj na forum:) gratuluję dziewczynki!! napisz nam coś więcej o sobie:)

jeśli chodzi o ból pleców to od paru dni w okolicach lędzwi mnie pobolewa..ale do przeżycia
o tej poduszce/rogalu też myślałam ale to za jakiś czas

kika współczuje bólu żołądka, ja też raz najadłam się na noc, rany co ja przeżyłam w nocy się obudziłam i na kibelek;/ dlatego już nie jem przed spaniem

andzia bidulo co za dzień dziś masz! ale z kapryśnej pralki którą kopnęłaś i zadziałała to się uśmiałam :laugh:
a na przeziębienie herbatka z sokiem z malin, grube skarpety i pod koc żeby się wygrzać

Lafi super że już czujesz ruchy dzidziusia!!:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429899 przez Lafi
Male-sklo miło powitać.

Andzia normalnie mnie przytkało, ale pewne rzeczy warto wiedzieć, cały czas się czegoś nowego dowiadujemy, uczymy.
Im człek starszy tym głupszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #429901 przez aksa
jeśli chodzi o pogodę, to ja lubie jak pada deszcz w nocy:P mam mieszkanie na poddaszu i uwielbiam dzwięk uderzających kropel o dach mega mnie to uspokaja
dziś u mnie szaro buro i ponuro ale w tym tyg ma być jeszcze ładnie więc nie jest tak zle :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl