- Posty: 1855
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie marzec 2013
Mamusie marzec 2013
- mamcia2013
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- nasz Skarb rośnie u mamusi :)
Na poprawę humoru wzięłam kąpiel i czuję się dobrze, taka świeża
Mi na szczęście nic nie dolega z żadnych chorób.
Andzia mnie też czeka porządek w szafce z ciuchami ale ni cholery nie mam weny na to
Ps. Kopnij pralkę to się może naprawi
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lafi
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 976
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mamcia2013
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- nasz Skarb rośnie u mamusi :)
- Posty: 1855
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lafi
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 976
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mamcia2013
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- nasz Skarb rośnie u mamusi :)
- Posty: 1855
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- andzia_zg
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Andzia
- Posty: 4661
- Otrzymane podziękowania: 14
Kopnij pralkę to się może naprawi
mamcia2013 No właśnie tak się zdenerwowałam, że ją kopnęłam hihi
Piję teraz herbatę z sokiem malinowym. Może pomoże. Oby... Czosnek i cebulę jadłam cały weekend, ale za dużo też nie mozna. Dziś próbuję herbatkami się leczyć. Mam tez herbate z lipy wiec potem wypiję z cytryną. Juz nie wiem za co się brać.
Lafi Niestety nie mam gorączki. Zawsze choroby przechodzę bez gorączki, przez co dłużej choruję. Gorączka jest tez oznaka walki ukladu odpornościowego z chorobą. A ja goraczkę miałam może z 2-3 razy w życiu.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- male-sklo
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lafi
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 976
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- andzia_zg
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Andzia
- Posty: 4661
- Otrzymane podziękowania: 14
Wszyscy też narzekamy jak wszystko boli jak jesteśmy chorzy. A powiem wam jako ciekawostkę (z biochemii i immunologii), że to właśnie dobrze, jak bolą mięśnie. Ból mięśni przy chorobie jest oznaka tego, że układ odpornościowy walczy z chorobą i wydziela się białko tzn. interferon. Bierze ono udział w odpowiedzi immunologicznej organizmu. To właśnie wydzielanie interferonu powoduje bóle mięśni przy chorobie
male-sklo witamy na naszym forum. rozgość się i napisz cos o sobie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kika1985
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2708
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mamcia2013
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- nasz Skarb rośnie u mamusi :)
- Posty: 1855
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kika1985
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2708
- Otrzymane podziękowania: 0
lafi ale super!!!! zazdroszczę ci ja co wieczór nasluchuję i nic, no ale już niedługo:PWitam kobitki,
nie było mnie troche a tu tyle do czytania, wczoraj przeleżałam prawie cały dzień, głowa mnie boli, kręci mi się w niej, a dziś zaczał pobolewać mnie kręgosłup.
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. maluszek zaczyna dawać znać o sobie:) musi niezłe akrobacje wyprawiać, że już czuje:)w pierwszej ciąży ruchy poczułam tak w połowie 5 miesiąca,.
pogoda zaczyna się mi tu psuć zachmurzyło sie,
pozdrawiam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aksa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1351
- Otrzymane podziękowania: 0
jeśli chodzi o ból pleców to od paru dni w okolicach lędzwi mnie pobolewa..ale do przeżycia
o tej poduszce/rogalu też myślałam ale to za jakiś czas
kika współczuje bólu żołądka, ja też raz najadłam się na noc, rany co ja przeżyłam w nocy się obudziłam i na kibelek;/ dlatego już nie jem przed spaniem
andzia bidulo co za dzień dziś masz! ale z kapryśnej pralki którą kopnęłaś i zadziałała to się uśmiałam
a na przeziębienie herbatka z sokiem z malin, grube skarpety i pod koc żeby się wygrzać
Lafi super że już czujesz ruchy dzidziusia!!
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lafi
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 976
- Otrzymane podziękowania: 0
Andzia normalnie mnie przytkało, ale pewne rzeczy warto wiedzieć, cały czas się czegoś nowego dowiadujemy, uczymy.
Im człek starszy tym głupszy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aksa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1351
- Otrzymane podziękowania: 0
dziś u mnie szaro buro i ponuro ale w tym tyg ma być jeszcze ładnie więc nie jest tak zle
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











