BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #571449 przez xxElaElaEeexx
Beata A ja znowu mam tak,że w ciąży muszę się umyć chociaż bym umierała na stojąco i nasmarować.A jak nie byłam w ciąży to czasem kładłam się nieumyta jak mi się nie chciało (ale rano się myłam) żeby nie było,że śmierdziel jestem :P

My oglądamy must be the music :lol: Ale jaja :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571460 przez ufolka
Wiewiórka ja pępek przemywałam tylko po kąpieli, nie przy każdym przewijaniu, no i uważałam żeby nie zamoczyć, a i tak położna na wizytach po swojemu przemywała :)
Ja kupowałam spirytus normalnie w aptece, teraz nie ma już tych 70% ??

U mnie kiedyś fajne lumpki były, teraz spadły na psy bo albo się cenią albo naprawdę same szmaty są ;/

też lukamy must be the music :)

czy któraś z was przedłużała/przedłuża rzęsy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571462 przez Depeche
Nie, ale czekam na henne, zamowilam na allegro. To dopiero bedzie jazda, jak sie wymaluje. Moja najlepsza kolezanka biega raz w m-cu na przedluzanie. Ladne ma te rzesy.

Wystawilam czesc. Zeszlo mi z dwie godziny, jutro c.d. brrrrrrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571466 przez Depeche
Beata 26 napisał:

Paulina pozdrawiamy! :**


Ja tam jestem fanka wynajdywania skarbow w lumpach, tu niestety malusio ich :// (zastanawiam sie nad poprawnoscia czesci zdania po przecinku...)

Ja sie gorzej poczulam i leze w opakowaniu w lozku.. Kto wie moze skonczy sie to dniem dziecka i brakiem wieczornego mycia sie...? Boshe a jak nie bylam w ciazy, to nawet upita w 4d... Zmywalam makijaz przed snem! Ciaza rozciaga granice. Zdecydowanie.

Tesciu depeche jesli nas czytasz to przesylam Ci slodkie pozdrowienia,;))hahaha; ) nie badz wredny dla niej bo ona potrafi byc bardziej wredna ;)


mysle, ze w to to on nie smie watpic :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571469 przez Depeche

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571474 przez Beata 26
ufolka napisał:

Wiewiórka ja pępek przemywałam tylko po kąpieli, nie przy każdym przewijaniu, no i uważałam żeby nie zamoczyć, a i tak położna na wizytach po swojemu przemywała :)
Ja kupowałam spirytus normalnie w aptece, teraz nie ma już tych 70% ??

U mnie kiedyś fajne lumpki były, teraz spadły na psy bo albo się cenią albo naprawdę same szmaty są ;/

też lukamy must be the music :)



czy któraś z was przedłużała/przedłuża rzęsy??



Zabawne jak to pisalas to ja wlasnie umawialam sie ja czwartek na rzesy! (Jesli nie urodze).
Ja juz wczesniej robilam. Fajna sprawa, zwlaszcza dla nas na ten okres kiedy nie bedziemy mialy na nic sily. Jedyny minus to to ze po 3 tyg trzeba uzupelniac, te sztuczne odrastaja razem z Twoimi naturalnymi wiec po 3 tyg albo sciagasz u kosmetyczki te sztuczne albo dopelniasz, rzesidla wygladaja slicznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571477 przez Beata 26
Depeche napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


;)
A ja sie jednak umylam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571484 przez Depeche
zaczynam 37 tydz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571486 przez Depeche

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571487 przez Beata 26
Gratki, ja wczoraj zaczelam 38.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571495 przez xxElaElaEeexx
A MY życzymy dobrej nocki :side:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571496 przez offca87
Agnieszka - czeka Was długa noc chyba. Ale Zosia to jedna z tych osób, na ktore warto czekać do skutku :) Ja życzę, by akcja się ładnie rozkręciła. No i serdeczne uściski dla Pauliny i jej Skarba :):)


Nie pojechałam na IP, czuję Malutkiego - rusza się mało i bardzo delikatnie. Rzadko mu się zdarzają dni punkowca, gdy się rozpycha i kopie. Teraz już praktycznie wcale nie kopie, tylko tak nmnie smyra, albo się przesuwa, rozpycha, gmera mi gdzies tam na dole, gdzie ma główkę - aż mi brzuch twardnieje. Naprawdę, strasznie się bałam i ciut wyluzowałam. Wsłuchama się w niego i wtedy potrafiłam wyłapać te delikatne ruchy. Łożysko mam na przednniej ścianie, Misio jest już 3-kilogramowym męzczyzną, więc cóż... liczę, że wszystko jest ok :)


Sylwia - też mam kichanie jakieś. To taki okres, zbliża się wiosna, a tu jeszcze zimowo, wirusy, wszędzie kaszlący, zakatarzeni osobnicy. Damy radę ;)|

A co do lumpeksów - tutaj są naprawdę porządne. Ciuszki pachną, są z metkami, większość wygląda jak kommpletnie nowa, więc nie rozumiem, dlaczego miałabym przeplacać za coś, z czego moje dziecko wyrośnie w ciagu kilku tygodni, jak nie szybciej. Tylko śpiworki, czy pościel itd. zamówilam, albo uszyłam.


Psss. Az tym pępuszkiem, to jakie ciuszki trzeba zakładać na początek? A jakich na pewno nie? Kupilyście pieluszki z tymi wycięciami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571505 przez Depeche
Offca body chyba niekoniecznie, a zwykle pampersy mozna tam ponadrywac. Ja nie kupuje specjalnych pieluch i trzeba uwazac na polspiochy, bo one maja gumke w pasie, a wiadomo to moze podrazniac pepek.

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571536 przez ufolka
Beata no właśnie rzęsy wyglądają super po takim zabiegu, ja się zastanawiam nad tym, zwłaszcza tak jak piszesz, na ten okres po porodzie żeby samej sobie się podobać :) tylko muszę cenowo się rozejrzeć :)
Offca fajnie że synek okej, ja używałam normalnie body, kaftanika i śpiochy zapinane na zatrzaski na barkach. Teraz też mam takie zestawy hehe a pieluszek używałam normalnych, bez wycięć, ale możesz spróbować tych z wycięciami, może Ci będą wygodniejsze :)
Depeche, wykop swojego z pokoju :dry:
Ela ale fajny brzuszek, nisko już masz go :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571548 przez AniaCzajka
Dobranoc dziewczyny, odezwę się jutro z szpitala.


Buziaki trzymajcie się:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl