BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #571758 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571759 przez Beata 26
My 2 w 1 + powiekszone piersi (dopisuje sie do andziowego klubu ;))

Poniedzialek - czy Tylko ja mam awersje, ?? Wstalam godzine temu a wkurzylam sie juz milion razy! Bu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571761 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571767 przez patrycja85
hej marudy
tak Gosia, jutro o 7.30 mam być w szpitalu. i jak będzie ok to jutro powinno być po wszystkim. chciałabym żeby już było po. boję się jak to będzie i mam nadzieję że zrobią rano i będzie z głowy i z małym będzie wszystko ok. ciekawe czy zasnę dziś w nocy:)

chiczi-a jak u Ciebie?

gdybym się już dziś nie odzywała to bardzo proszę trzymajcie jutro za nas kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571770 przez andzia_zg
Ja też mam wizytę w czwartek. Aż jestem ciekawa miny giny jak mnie zobaczy, bo skoro we wtorek obstawiła, że nie doczekam wyniku wymazu na GBS i zastanawiała się czy w ogóle go robić, a tu wynik już dawno mam, do tego mamy już poniedziałek a tu u mnie nadal nic. wizytę nawet dała mi na 20:00 mówiąc "i tak pani juz nie przyjdzie" Więc aż chce zobaczyć jej minę hihi :P
Ja bym chciała urodzić 1 marca....

Patrycja już dziś trzymamy zaciśnięte kciuki. Już jutro przytulisz swoje maleństwo. Jak już będziesz po i troche dojdziesz do siebie to daj znać (z danymi do uzupełnienia tabelki porodow)

chiczi również trzymamy kciuki za jutro i czekamy na wieści :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571774 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571776 przez kika1985
andzia_zg napisał:

Ja też mam wizytę w czwartek. Aż jestem ciekawa miny giny jak mnie zobaczy, bo skoro we wtorek obstawiła, że nie doczekam wyniku wymazu na GBS i zastanawiała się czy w ogóle go robić, a tu wynik już dawno mam, do tego mamy już poniedziałek a tu u mnie nadal nic. wizytę nawet dała mi na 20:00 mówiąc "i tak pani juz nie przyjdzie" Więc aż chce zobaczyć jej minę hihi :P
Ja bym chciała urodzić 1 marca....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571777 przez xxElaElaEeexx
A ja chce żeby moje maleństwo urodziło się przed terminem ,albo w terminie -a nie później ,bo to święta będą ! :blink:


Andzia Nie mów hop,bo do czwartku dalekoooo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571778 przez andzia_zg
Ciekawe jak tam Agnieszka... myślałam by napisać jej sms, ale jeśli rodzi to bym tylko przeszkadzała... :S
Z niecierpliwością czekam na wiadomość od niej...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571783 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571785 przez Beata 26
Pati - kciukasy będą!


a ja wczoraj gdzieś czytałam, że 30% dzieci rodzi się przed terminem (38-40 tydzień), 4-6% w terminie - a reszta międzye 40 a 42 tygodniem! wcale mnie to nie pocieszyło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571788 przez andzia_zg
Beata 26 napisał:

Pati - kciukasy będą!

a ja wczoraj gdzieś czytałam, że 30% dzieci rodzi się przed terminem (38-40 tydzień), 4-6% w terminie - a reszta międzye 40 a 42 tygodniem! wcale mnie to nie pocieszyło ;)


No mnie tez to nie pocieszyło... jakbym miała urodzić Wojtka w 42 tygodniu... <olaboga> Chyba by wazył 5kg :P

A gdzie ufolka? Nie odzywała się dziś... koticz, mamcia, aksa itp meledowac sie...

A tak w ogóle gdzie pozostałe mamusie? anecia, dominiczka, Dusia, Asiulka_Lech, wewe, Sami, anneem itp? odezwijcie sie...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571793 przez xxElaElaEeexx
A mnie coś dziś głowa boli i dzidzia siedzi mi chyba na pęcherzu ,bo mam ciągłe uczucie,że siusiu mi się chce :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571797 przez Panika992
Kika bardzo fajny ten wozek. Taki zgrabny. Mi zalezalona duzych pompowanych kolach w wozku.
Strasznie mi ciezko na zoladku, czuje jakbym miala oddac wszystko co zjadlam od wczoraj... nawet polozyc sie nie moge, bo czuje sie jeszcze gorzej;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571798 przez ufolka
Dzień Dobry
melduję się w dwupaku :)
wczoraj biodra zaczęły mnie boleć, więc wsiadłam na tę piłkę, wiecie że biodra przeszły ale pipka boli tak jak nigdy... na biodra więc polecam, na spojenie już nie :side:

No i noc taka sabie bo bolało, ale może coś się ruszy w końcu, jutro wizyta u ginki i znów usłyszę że już za tydzień pewnie się nie zobaczymy :P

Beata rozglądałam się troszkę wczoraj i te przedłużanie różnymi metodami od 200 do 300, ale to w salonach, muszę popatrzeć właśnie tak jak piszesz, może gdzieś taniej znajdę, a na kurs to i jakbym poszła, zawsze to można samej nakładać kwasy, różne zabiegi wiadomo czy coś dają czy nie do swojej cery itd może jak dzieci mi podrosną to poszukam :) albo chociaż coś online, ale jakoś nie mam przekonania do tego..

Koticz no ale jak zagęszczasz to sobie możesz wybrać ile chcesz doczepić i jakiej długości itd Moja kuzynka ma zrobione, ale u niej jest jak dla mnie za gęsto, sprawia wrażenie takiej ciężkości, właśnie jak piszesz :) ale widziałam naprawdę super efekty, ja spróbuję na chrzciny sobie zrobię, a potem zobaczymy :)a ubranka to teraz i tak najpierw ida body, a potem na body kaftanik i śpioszki więc to nie przeszkadza nic :) ale każda zrobi jak jej wygodnie będzie hehe

Panika śliczny avatarek :)

Malinka ja też jeszcze raz przeprasuję i ochraniacz i tkaninę na baldachim. AAA nie poszukałam stelażu na baldachim, muszę dziś znaleźć :P w ogóle to ja ciągle pranie robię hehe bo mam taką myśl że jak pójdę do szpitala to w co będą Amelkę ubierać, jakby ciuchów nie miała hehe ale boję się że czegoś zabraknie jej albo R. :P

Andzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no i ciągle zapominam Cię zapytać, jak mama??

Lenusia ojj też bym klnęła..

Kika ale masz szczęście z tą sofą :P oby była warta czekania hehe

Gosia czasami lepiej nie czytać za wiele, Ty i tak masz wiedzę medyczną więc sama sobie dopisujesz pewne rzeczy pewnie.. nie zamartwiaj się, nabieraj sił to najważniejsze :)

Ela
bleee glukoza :P

Patrycja będzie dobrze, ale super, jutro będziesz już miała maluszka obok :)


odkąd zaczęłam pisać tego posta naskrobałyście dwie strony :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl