BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #571231 przez andzia_zg
Korzystam, bo potem już nie będzie czasu na nudę :blink:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571232 przez Beata 26
koticz napisał:

aksa napisał:

buciki!!!! nie mam bucików!łłłłłłaaaaaaaaaaaaa :cheer: :cheer:

ja z ubranek musze dokupić jeszcze pajace bo nie mam żadnego,i chyba body dokupie..



EEeeee masakra podziwiam Was za spokój i opanowanie.... :cheer: ja już przejrzałam "moje" pajace i ułożyłam te co mi się bardziej podobają na górze,a te co mniej na dole,mam także ze 20pajaców na noc w których Jagódka będzie tylko spać :)

Aaaa no i mam jedne balerinki,dwie pary trampek i jedne adidaski :) wstrzymuję się z kupnem sandałków ale stale przeglądam je na allegro ;)


20 tylko do spania? o mamo! ja mam do spania 4 albo 5 sztuk! chyba jednak muszę dokupić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571240 przez aksa
koticz to mnie rozwaliłaś ilością ubranek które masz...nie no tyle to na pewno mieć nie będę bym musiała chyba w totka wygrać :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571244 przez aksa
i zadam głupie pytanie..czym się różnią pajace na noc od tych na dzień? :blush:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571254 przez koticz
Aksa heheh znoszeniem się różnią :blush: Nie wiem ile ja bym miała ciuszków ale koleżanki pozbierały po swoich dzieciach i mam.Do spania są te bardziej chłopięce,w gwiazdki i księżyce lub te co widać,ze są używane.Na dzień mam te w super stanie no i welurowe...

Ja bym nie mogła mieć tylko 5piżamek bo nie cierpię prać w rękach i nie zamierzam tego robić,więc Jagoda musiała by spać nago zanim uzbierałoby mi się pranie :blush:


EJJJJ wkraczamy dziś w 40tydzień!!!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571261 przez Lafi
Koticz ja też :)

Ale mnie mój m wkurzył, w cztery litery mu nakopac, pojechała a jak by sie sie cos działo to mam sobie zadzwonic do moich rodziców, durnota, potem przyjedzie i kota shreka bedzie odwalał!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571262 przez Beata 26
No ale do pralki nie wrzucasz tylko pizamek - takze inne ciuszki, wiec sadze, ze bedzie sie nam zbieralo pranko szybciej niz myslimy.
Ja wszystkie ciuszki kupowalam, wiec tez nie byloby mnie stac na 20 pizamek;) te pizamki co mam to w wiekszosci takie body dlugi rekaw dlugoe nozki typowe na noc, mega mieciutkie, w nocny desing typu wlasnie gwiazdeczki, ale kupie jeszcze jedna pizamke koszulka na dlugi rekaw i spodenki z napisem - nikt nie bedzie spal jesli ja nie spie ;) podobalo mi sie, ale nie kupilam, no ale dokupie.
Fajnie, ze sporo dostalas - bedzie w czym wybierac ;);) kto wie moze niektorych moze ani razu wykorzystacie, bo dzidzie czasem mega szbko rosna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571267 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571276 przez koticz
Moje koleżanki dla swoich dzieci też miały dużo ubranek i "chodziły"maluchy we wszystkich.Tym bardziej,ze w ciągu dnia się dzieci często przebiera...Tu się uleje,tu z pieluchy wyleci...nic nooo zobaczymy jak będzie,to moje pierwsze dziecko,przy następnym będę wiedzieć czy warto mieć więcej czy nie...Z resztą ja większość ubranek dostałam,kupiłam naprawdę niewiele.

mój J już do pracy pojechał więc samotne popołudnie mnie czeka i w sumie dobrze bo mam ochotę tylko leżeć...Filmów mam trochę na kompie to pooglądam,no i książki mam nowe których nie czytałąm jeszcze...


Młody ma urodziny w środę,a ja nie mam prezentu!!!I nie mam pomysłu...On oczywiście nic nie chce...Masakra z Nim jest...ubrania go nie cieszą,perfumy ma,książek nie czyta...
Jest jeden obraz który mu się podoba,ale ponad dwie stówki kosztuje więc trochę dużo za obraz...
www.leroymerlin.pl/ramy-obrazy-lustra/ob...d,p155170,l1299.html





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571277 przez mamcia2013
mogliby niedzielę wyciąć z kalendarza... :dry:
muszę jeszcze zwolnienie zawieść a wcale mi się nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571280 przez andzia_zg
koticz 20 pajaców? :cheer: :cheer: :cheer: o rany... ale tego masz :P

Ja mam chyba z 5-6 pajaców. Nie rozróżniam ich typowo na dzień czy na noc, bo nie mam jakis typowych w gwiazdki itp. Mam 2 welurowe i 3-4 bawełniane i myslę, że to starczy... poza tym nie będe tego prała ręcznie tylko będę wrzucała razem z innymi rzeczami do pralki.
Na początku będę wkładała na dzień pajace a jak odpadnie pępuś to w dzień bodziak i jakies spodenki a na noc pajac.

Ciekawe jak tam u Agnieszki... czy cos sie ruszyło...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571285 przez Agnieszka86
Strasznie niemrawe te moje skurcze:/ dzisiaj chyba nic nie będzie... Może jutro, albo nie wiem kiedy. Czekanie jest straszne! Mogłabym spokojnie czekać w domu. Rano skurcze były bardzo mocne co 5 minut, jak przyjechałam to też, a jak mi robili ktg to się uspopkoily :-@ jakby ktoras urodziła to bardzo Was proszę podeslijcie sms, bo forum bardzo muli! Trzymajcie się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571289 przez andzia_zg
Agnieszka jesteśmy cały czas przy Tobie myślami. Mam nadzieję,że skurcze się "rozbujają" i że w nocy Zosia zechce wyjść z brzuszka.
W końcu jutro pełnia więc może ją to zachęci żeby wyjść :blink:
Dalej krwawisz od czopa? Spróbuj się przespać to czas szybciej zleci. Trzymaj się cieplutko. Buziaki dla Was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571291 przez Beata 26
koticz napisał:

Moje koleżanki dla swoich dzieci też miały dużo ubranek i "chodziły"maluchy we wszystkich.Tym bardziej,ze w ciągu dnia się dzieci często przebiera...Tu się uleje,tu z pieluchy wyleci...nic nooo zobaczymy jak będzie,to moje pierwsze dziecko,przy następnym będę wiedzieć czy warto mieć więcej czy nie...Z resztą ja większość ubranek dostałam,kupiłam naprawdę niewiele.

mój J już do pracy pojechał więc samotne popołudnie mnie czeka i w sumie dobrze bo mam ochotę tylko leżeć...Filmów mam trochę na kompie to pooglądam,no i książki mam nowe których nie czytałąm jeszcze...


Młody ma urodziny w środę,a ja nie mam prezentu!!!I nie mam pomysłu...On oczywiście nic nie chce...Masakra z Nim jest...ubrania go nie cieszą,perfumy ma,książek nie czyta...
Jest jeden obraz który mu się podoba,ale ponad dwie stówki kosztuje więc trochę dużo za obraz...
www.leroymerlin.pl/ramy-obrazy-lustra/ob...d,p155170,l1299.html


Cos Ty, ja tez bym wolala miec duzo wiecej! ;) wiec fajnie, ze masz - a nawet jesli za duzo to tak nie szkoda, bo dostalas. Gorzej by bylo dybys za kazda pizamke np 50 zlotych zaplacila a potem tylko 10 z nich ubrala;) bedzie git laski niezaleznie od tego czy mamy 5 czy 100 pizamek, ;)

Uciekam lezec bo cos mnie lekkie skurcze lapia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571293 przez aksa
ja siedze cały dzień sama, ogladam jeszcze wozki ale juz mi sie nie chce bleh nie podobaja mi sie kolory,musze sie przejechac na zywo zobaczyc

Aguś takie czekanie musi być najgorsze...trzymamy tu za ciebie kciuki!!

a z ubrankami to zobaczymy jak wyjdzie jak będzie za mało to wyśle małza do sklepu i dokupi

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl