BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #571358 przez Depeche
koticz napisał:

Depeche cosik dla Jakuba
allegro.pl/elodie-details-smoczek-crosse...ack-i3023514643.html


WOW
Gdybym tylko miala pewnosc, ze zechce ssac smoka to juz wydam te 50 zl z przsylka. Ale dziekuje , dodalam sprzedajacego do ulubionych i jakby co zakupie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571360 przez Depeche
AniaCzajka napisał:

andzia_zg napisał:

AniaCzajka a niby w jaki sposob gorsze sa ciuszki z lumpka? tym, że ktos juz je wlozyl...? baa... czasem ciuszki sa z metkami... Jeszcz żeby jej kiedys tak nie przycisneło, że sama zacznie sie ubierac w lumpku i doceni, ze mozna tam kupic naprawde fajne rzeczy, szczególnie dzieciowe...



ja tam nie widzę nić gorszego w ciuszkach z lumpka, sama kupuje dla siebie męzola i dla Franka kupiłam naprawdę sporo rzeczy w lumpku:)


Ja kupuje, ale ludzie sie obawiaja tcy srodkow dezynfekujacych, w ktorych one sa moczone wczesniej. Mojej malej na poczatku nie kupowalam, potem znalazlam fajny lumpeksik i cos tam mi wpadlo czasem w rece ( niestety, ale lumpeksik sie skonczyl. bo maja problem chyba z kupieniem ladnego towaru). I tak czasem kupilam jej cos naprawde ekstra, ale rozumiem ludzi, ktorzy mowia, ze nic nie kupia. Teraz malej kupuje juz tylko nówki, bo dluzej chodzi w ciuchach i pewnie w przyszlym roku juz nic po niej nie sprzedam, bo zedrze. Poza tym wlasnie robie zdjecia kiecki, w ktorej byla trzy raz, a kosztowala 120 zl. Gdzie czlowiek mial wtedy glowe, to ja nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571367 przez Depeche
andzia_zg napisał:

wiewiorka napisał:

dziś Szymonkowi w końcu odpadł pępek. Jakbym wcześniej wiedziała,że przy kazdym przewijaniu go czyscic to pewnie bylo by szybciej. Mi ubranek schodzi bardzo duzo. Co 2 dni musze prac bo się kończą. Najwięcej jest zasikanych.


A czym czyścisz pępusia?

Bo ja myslalam, żeby czyscić pepusia rozcieńczanym spirytusem ale jak zapytałam w aptece to babka powiedziala, że taki spirytus 96% to maja tylko oczyszczony, sprzedawany na recepte do rozrabiania leków i on kosztuje 100zł.Jedynie maja spirytus salicylowy ale nim sie nie czyści pępusia. Poradzila mi ze spirytus mogę dostac tylko w monopolowym... :unsure: Myślałam, ze w aptce mozna dostac jakies małe butleczki ale widzę ze sie myliłam. :S
Powiedziala ze jak juz to maja tylko Octenisept i gaziki Leko.
Gaziki juz mam. Ale troche sie naczytalam negatywnych opinii o tym Octenisepcie i chcialam czyscic normalnie spirytusem no ale tekst babki w aptece mnie troche zamurował...


W monopolowym kupujesz 100 ml spirytusu ( nie nie litr). No ja moj kupuje w monopolowym ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571371 przez Lenucha217
Niedzielni MY :)))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571374 przez aksa
Lenusia Dawidkowy domek śliczny!


a mi palce spuchły, co za dzień :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571375 przez andzia_zg
Depeche napisał:

W monopolowym kupujesz 100 ml spirytusu ( nie nie litr). No ja moj kupuje w monopolowym ;-)


Myślalam, że w monopolowym sa tylko takie wielkie butle 0,5l lub 1l. Dlatego pytalam w aptece... Ale dureń ze mnie... :cheer:

Lenucha ale zgrabniutki domek :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571379 przez aksa
andzia no co ty to się 'szczeniaczek' nazywa taka 100 :S niee żebym wiecie jakimś znawcą była :woohoo:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571383 przez andzia_zg
Juz mężowi zapowiedziałam, że ma kupić 96% "szczeniaczka" dla Wojtusia :P śmiał się, że nie wiedziałam o tym, że tak się to nazywa :blush:
No cóż... głupolek ze mnie i tyle... :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571389 przez koticz
Tyyyle fajnych ciuchów na allegro,żeby to jeszcze na mnie leżało tak jak na tych dziewczynach ze zdjęć...

Teraz to już naprawdę spadam pooglądać jakiś film...

Ja pracowałam w lumpeksie i naprawdę da się kupić wiele fajnych rzeczy,ale też rozumiem osoby które nie kupiją nic....Te rzeczy zalegają na magazynach,są mega zakurzone i nie raz widziałam jak skaczą po nich pchły :S znaczy nie po ubraniach ale po np.pościelach,ręcznikach ...czasem wychodziłyśmy z magazynu ostro pogryzione...

nooo ale od czego jest pralka???





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571391 przez Depeche
andzia_zg napisał:

Juz mężowi zapowiedziałam, że ma kupić 96% "szczeniaczka" dla Wojtusia :P śmiał się, że nie wiedziałam o tym, że tak się to nazywa :blush:
No cóż... głupolek ze mnie i tyle... :silly:


chyba za mało się spożywało ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571396 przez Lafi
A macie pozdrowienia od Pauliny, jeszcze sa w szpitalu, bo pano doktor bała sie ze mogli załapac jakoms infekcje, a Paulina ma mało pokarmu pisała ale smiga juz normalnie.

A ja sporo rzeczy pokupiłam w lumpku, na Seweryna to teraz praktycznie wszystko nowe bo na takich oszołomów jest malo w tym wieku dzieciaki niszcza strasznie.

AniaCzajak napisz jutro co tam uznali z szpitalu.

dobra ide zjesc bo musze zas ta durna tabletke \, znów bede pitoma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571407 przez andzia_zg
Depeche napisał:

andzia_zg napisał:

Juz mężowi zapowiedziałam, że ma kupić 96% "szczeniaczka" dla Wojtusia :P śmiał się, że nie wiedziałam o tym, że tak się to nazywa :blush:
No cóż... głupolek ze mnie i tyle... :silly:


chyba za mało się spożywało ;-)


Ano :-) Ja ogólnie jakoś mało pije... więc nie miałam okazji poznać "szczeniaczka" :P

Lafi pozdrów od nas Paulinę. Mam nadzieje, że szybko ja wypuszczą z małym ze szpitala.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571413 przez xxElaElaEeexx
Zjadłam o 15 obiad i ciasto położyłam się i spałam do 17 :ohmy:
Co ja będę w nocy robić ? :P
A na 18 byliśmy z mężem w kościele.
Teraz jemy kolację :lol:

Co do lumpka,to jest u mnie w mieście jeden wielki lumpeks-taka hala dupna.
I jak mają nowy towar to naprawdę jest w czym wybierać -mają bardzo dużo firmówek w bardzo dobrym stanie.Ale jakoś nigdy mi tam nie po drodze.A szkoda,bo rzadko tam jestem ,ale zawsze coś fajnego dorwę.
A znowu mojej mamy koleżanka ma taki malutki lumpeksik i jak wypakowuje towar z worków to zawsze mamie coś przyniesie to też albo firmowe ,albo w bardzo dobrym stanie za 8zł lub 10zł.Przyniosła mi też kilka bodziaków i śpiochów z disneya za 3zł i 4zł jak nowe. :)
Ja nie mam nic do lumpeksów i osób które się w nich ubierają.
Bo znam osoby ,które ubierają się tylko w lumpeksach a wyglądają lepiej jak niektórzy kupujący w normalnych sklepach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571431 przez Beata 26
Paulina pozdrawiamy! :**


Ja tam jestem fanka wynajdywania skarbow w lumpach, tu niestety malusio ich :// (zastanawiam sie nad poprawnoscia czesci zdania po przecinku...)

Ja sie gorzej poczulam i leze w opakowaniu w lozku.. Kto wie moze skonczy sie to dniem dziecka i brakiem wieczornego mycia sie...? Boshe a jak nie bylam w ciazy, to nawet upita w 4d... Zmywalam makijaz przed snem! Ciaza rozciaga granice. Zdecydowanie.

Tesciu depeche jesli nas czytasz to przesylam Ci slodkie pozdrowienia,;))hahaha; ) nie badz wredny dla niej bo ona potrafi byc bardziej wredna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571439 przez wiewiorka
kupiłam spirytus w monopolowyn.przecierałam patyczkami do uszu bo trzeba sie tam zagłebic i tak bylo mi najłtwiej.pepka nie przeciera sie tylko na wierzchu czyli tylko wystajacy kikiut lecz to co jest nie widoczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl